Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

10 paź 2008, 19:40

jutro mam zamiar golabki zrobic. T
Może ja tez gołąbki zrobię... dawno nie było, a obydwoje je lubimy :ico_noniewiem:
Ciężko tak słuchac placzu dziecka bo opd razu chce się je przytulic. Chocby nie wiem co zbroili to jak zaczna plakac od razu serce mieknie.
Święte słowa....
Dzisiaj w kuchni Norbert dolne szafki mi otwieral. Wzielam go wsadzilam do jednej i zamknelam :ico_haha_01: i zaraz się rozpłakał :ico_placzek: Moze w ten sposob przestanietam zagladac :ico_haha_01:
:ico_haha_01: Może to jest sposób, ale nie liczyłabym za bardzo, że przestanie otwierać...

A my już po kąpieli, Ula śpi, a ja idę szybciutko ogarnąć kuchnię i wkleję Wam fotki :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 paź 2008, 19:58

a ja mam golabki jeszcze w zamrazarce mama mi zrobila przed wyjazdem no i jeszcze bigos

co do sklepu polskiego teraz mam ok 30km wiec jak jezdzimy do alicante to czesto wchodzimy tylko ze trzeba trafic na dostawe bo czasami nieswieze mozna kupic :ico_noniewiem:

majunia okapana teraz czekam az sie zrobi marudna i pojdzie spac a ja dokoncze sprzatanie zostala mi kuchnia i podlogi ale podlogi to chyba jutro rano

a co do mieszkania z kims jak moj maz byl tutaj sam to mieszkal z kolegami i jak dziewczyny na wakacje przyjezdzaly to tak dziwnie bylo bo kazda osobno gotowala a najgorzej bylo z sprzataniem nieszlo sie w tej kwesti dogadac tylko ze u nas tansze sa mieszkania niz w londynie (tak mysle) ja za dwie sypialnie dwie lazienki kuchnie salon place 550e wedlug mnie kazda rodzina powina mieszkac osobno ale pewnie jak wroca do polski bede musiala przez jakis czas zamieszkac z tesciami zanim kupimy cos dla siebie jak sobie o tym pomysle to juz mi sie plakac chce :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

10 paź 2008, 20:00

A tu fotka ze spotkania:
Obrazek

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

10 paź 2008, 20:15

39.90 to stała cena w biedronce-i tak taniej niż w innych sklepach
no a ja myslałam że w tesco są tańsze a tam czasem i po 45zł są. I śliczne zdjęcia, oczy takie same macie rzeczywiście a jak będzie większy to kolejne podobieństwa będziesz dostrzegać.
chyba nie doczytałam ze bieżesz udziała w jakimś konkursie jak moge pomóc to mów gdzie kliknąć ?? Pomoge.
to musiałabym Ci zaproszenie wysłać a Ty tam zarejestrować. Cudne zjęcia, super Kamilek stoi przy tej kanapie i spogląda na mamę do tyłu :-)

i przepraszam resztę że nie odpiszę ale Artur płacze bo usnąć nie może, cisnął się na kupkę to go wysadziłam i zrobił a już usypiał i teraz usnąć nie może

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 paź 2008, 21:08

pinko super fotka

mialam wam wczesniej pisac ze majeczce wychodza kolejne zeby i to chyba jest przyczyna jej nie spania w nocy i to chyba wszystkie 2 bo widze 4 biale plamy na dziaslach

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

10 paź 2008, 21:32

pinko super fotka
Dzięki
mialam wam wczesniej pisac ze majeczce wychodza kolejne zeby i to chyba jest przyczyna jej nie spania w nocy i to chyba wszystkie 2 bo widze 4 biale plamy na dziaslach
Bidulka

Ja się zbieram do mycia i spania, zaraz mój mężołak z pracy wróci...
Papa, spokojnej nocki

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 paź 2008, 23:48

kurcze jakos spac nie moge maz przed chwilka wrocil z pracy a majeczka juz po pierwszej pobudce zamiast dac sie dzisiaj wyspac zeby na jutro byc w pelnej formie to ja slysze ze cos tam poplakuje chyba znowu bede musiala stopery wlozyc

ide sie znowu polozyc moze tym razem usne

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

10 paź 2008, 23:56

co do sklepu polskiego teraz mam ok 30km wiec jak jezdzimy do alicante to czesto wchodzimy tylko ze trzeba trafic na dostawe bo czasami nieswieze mozna kupic :ico_noniewiem:
U nas raczej się nie zdarza bo duży phopyt tam mają aczkolwiek raz przyuważyłam ser w plastrach taki paczkowany po kilka z zielonkawym meszkiem :ico_haha_01: A jak mają jakiś produkt kilka po terminie to przeceniają.
a co do mieszkania z kims jak moj maz byl tutaj sam to mieszkal z kolegami i jak dziewczyny na wakacje przyjezdzaly to tak dziwnie bylo bo kazda osobno gotowala a najgorzej bylo z sprzataniem nieszlo sie w tej kwesti dogadac tylko ze u nas tansze sa mieszkania niz w londynie (tak mysle) ja za dwie sypialnie dwie lazienki kuchnie salon place 550e wedlug mnie kazda rodzina powina mieszkac osobno
Oj nawet nie wiesz jak bym chciała mieszkać osobno ze swoją własną rodzinką.. ale masz rację - tu mieszkania są bardzo drogie. My ze znajomymi wynajmujemy dom (6 osób). Właściwie to liczy się za wynajmowany pokój i wcześniej płaciliśmy 480funtów miesięcznie(teraz niecałe 400 płacimy).
A takie mieszkanka 2-pokojowe stoją po 800 funtów.

Kurcze kolega w Irlandii mieszkał to łacił połowę mniej za takie mieszkanie.. W LOndynie pod tym wzdlęem są bardzo drogie.

Dobra, uciekam luli. pa.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

11 paź 2008, 07:40

To ja pierwsza się witam w sobotni poranek...
Popijam właśnie :ico_kawa: częstujcie się :-) Zrobiłam też herbatkę, więc co kto woli :-)
Ula dzisiaj przespała całą nockę :ico_szoking: obudziła się dopiero o 6:40, wstała w łóżeczku i zaglądała do nas, więc ją wyjęłam i wzięłam do nas :-) MOgłoby tak być co nockę :ico_sorki:

Lecę, bo muszę trochę :ico_odkurzanie: i pozmywać, potem jedziemy mna kruczą skończyć sprzątanie i porobić fotki, a na 1 na basen :-)
Później zajrzę, miłej soboty kochane :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

11 paź 2008, 08:42

pinko, ja się cherbatką poczęstuję i dorzucam coś na słodko :ico_tort: żeby się milej sprzątało dziś :ico_oczko: Spotkanie widać z kolegą sięudało, super foteczka :ico_brawa_01:

Iwona no to j ak idą 4 zęby na raz to ma wielkie prawo marudzić, tyle naraz bardzo boleć muszą.
przyuważyłam ser w plastrach taki paczkowany po kilka z zielonkawym meszkiem
to musiał już 'chwilkę' leżeć :ico_oczko:
A takie mieszkanka 2-pokojowe stoją po 800 funtów.
to STRASZNIE drogie :ico_szoking:

A u nas wszystko ok, fajnie dzisiaj spał i nawet tak bardzo się nie wykopywał jak zawsze to bywało. Dzisiaj też mnie czeka oprócz tradycyjnego sprzątania mycie samochodu, ja terz nim będę jeździć na praktyki to jakoś wyglądać musi :ico_oczko:
uciekam teraz na śniadanko, do nar :-) azie

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość