Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

11 paź 2008, 09:26

Czesc dziewczyny ja sie tylko witam i zmykam lece z pieskiem a zaraz pewnie mariola przyjedzie maja byc na lotnisku o 9.40

nocka anwet nie taka zla jak sie zapowiadalo wstalysmy przed 8 wiec zdarzylam juz posprzatac

zycze milego dzionka

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

11 paź 2008, 10:54

Ja też się witam Kamilke ma drzemke więc chwilka relaxu tym bardziej ze od rana już zasuwałam z podłogami.
Dziewczyny ale mam doła wiecie myśllam ze to tylko w telewizji się mówi a tu masz babo placek :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Wczoraj wyczyścili nam konto macie pojęcie ukradli nam 1.000euro z konta bankowego dodam ze z CITI BANKu toć jakiś koszmar normalnie . Ktoś zlecił przelew przez telefon i kazał przelać na czyjeś konto kase. Ponoć znał wszystkie dane mojego męża i dla tego przyjeli do realizacji. masakra a ja chciłam nową spcerówke kupić :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Oczywiści jets to do odzyskania bo reklamacje już złożyliśmy ale ile to potrwa kto to wie :ico_olaboga: :ico_olaboga: muszą przesłuchać ksety z nagraniami i pewnie innych miliony procedur. :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: No szok aż nie mogę w to uwierzyć no ale dobra musiałam się wygadać to się do prasy nadaje normalnie......
Ula dzisiaj przespała całą nockę obudziła się dopiero o 6:40, wstała w łóżeczku i zaglądała do nas, więc ją wyjęłam i wzięłam do nas MOgłoby tak być co nockę
Kamilek też ale dałam mu wieczorkiem kaszke do picia tak na gesto i pewnie dla tego.
Dziękuje wszystkim za słowa otuchy!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Oraz za opinie o zdieciach Kamilak Kamilek dziekuje :ico_wstydzioch:
pinko
Nie przejmować się na pewno, wiele dzieci nosi okulary i nie jest źle, taką wadę wzorku szybko wykrytą u malucha można (wydaje mi się) wyleczyć całkowicie i może warto by było skonsultować się z innym jeszcze lekarzem
Dzięki to dobry pomysł zaraz w poniedziałaek się umówie jeszcze do jakigoś okulisty. :ico_sorki:
Ula przed chwilą w histerię wpadła, bo na ręce chciała, a ja nie miałam jak ją wziąć. To jej powiedziałam, żeby się uspokoiła, byłam spokojna, siadłam obok, a Ona przyszła do mnie, wtuliła się i ryczała coraz głośniej, zaczęła się zanosić, zwątpiłam w pewnym momencie. Ale wytrwałam na tej podłodze w spokoju i po pół godzinie się zaczęła uspokajać, jeszcze zmieniłam jej pieluchę i już się ładnie bawi.
Skąd ja to znam mam to samo ale ja poprostu mówie nie i daje mu jakaś zabawke oczywiście jak tak bez powodu zacznie ryczeć i histeryzować.
Renia0601
to musiałabym Ci zaproszenie wysłać a Ty tam zarejestrować. Cudne zjęcia, super Kamilek stoi przy tej kanapie i spogląda na mamę do tyłu
No to czekam jak moge pomóc to już pomagam. a co tam poto ma się koleżanki z Forum!!!! :ico_haha_02: :ico_haha_01: :ico_haha_02: :ico_haha_01: :ico_haha_02: :ico_haha_01: No i dziękuje Kamilek za komplemęty!
Ok zrobie sobie kawke bo normalnie cały czas mi chodzi serce przez ten przelew... :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-10-11, 10:58 ]
No i oczywiście wszystkie zdięcia wasze są też boskie.
A tu fotka ze spotkania:
Ulcia jaką ma słodką minke jak pozuje do zdięcia, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

11 paź 2008, 12:01

iwona83, no to Mariola już pewnie u Was jest, czekamy na jakieś fotki i na reakcję dziewczynek i jak Marioli lot minął.
ukradli nam 1.000euro z konta bankowego
:ico_szoking: no szok normalnie, ale skąd ktoś znał wszystkie dane Twojego męża? teraz bym wogóle na to kontonic nie wpłacała tylko zlikwidowała jak już oddadzą bo jak raz tak zrobił to czemu nie miałby drugi raz :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

11 paź 2008, 13:03

no to juz napewno jak nie zrezygnujemy w ogóle z tego banaku :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-10-11, 15:03 ]
ale pusto no tak ale rodzinna sobota tylko ja się nudze bo mój na uczelni. He obiad ugotowany zupka dla Kmailka też mieszkanko posprzatane i co dalej.....
Na spacer za brzydko he :ico_puknij: ok uciekam pa

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

11 paź 2008, 18:04

Ja w połowie sprzątnia i jak zwykle mi się nie chce :ico_oczko:
wpadłam tylko się pochwalić że Artur umie pić z butelki z dziubkiem jak z niekapka mu nie wychodziło bo tylko gryzł to z tego ładnie pije :-D

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

11 paź 2008, 18:37

Witam,

U nas sobota minela spokojnie! Kaszka juz zjedzona, mysle ze jakies 260 ml poszlo .... :ico_oczko: teraz "zabawy" do 20.00 z tatusiem... Ja nawet nie zdazylam posprztac mieszkania, szkoda mi bylo takiej pieknej pogody i spacerowalismy duzo, jutro bede musiala sie wziac bo balagan ze strach a we wtorek moja mama zwita i moglaby sie przerazic... zostanie na 4 dni i zajmie sie Pawlątkiem :-D

Assik, to przerazajace o czym piszesz..... to jakies kiepskie zabezpieczenia musi miec ten bank, skoro obca osoba moze przelac pieniadze.... :ico_szoking:

Super fotki jak zwykle!! :ico_brawa_01:

Iwona daj znac jak tam spotkanie kuzynek.... :ico_haha_01:

Renia, co to ta butelka z dzubkiem? Moj z niekapka za bardzo nie chce wiec moze bym sprobowala tej butleki...

Zajrze pozniej do Was jeszcze!

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

11 paź 2008, 19:14

Hej Wam!

Norbert śpi teraz.. ma drzemkę. Wczesniej tylko na spacerze spał jakąś niecałą godzinkę i to koło 12.
Dzisiaj 3 razy robiłam mu obiad :ico_puknij: bo ten młody nie chciał jeść więc wydawało mi się, że mu nie smakuje. A i tak na koniec jak mu zrobiłam ryż z jabłkami to zjadł tylko parę łyżeczek.
Chyba muszę skorzystać z jakichś ciekawych przepisów na obiadki dla niemowlaków. Skąd Wy najczęściej bierzecie przepisy?

Pinko, jak tam Twoje gołąbki? Ja zrobiłam, ale zjedliśmy je za wcześnie bo nie przydusiły się do końca i kapusta była jeszcze twarda.

No ciekawe jak Marioli lot minął i jak spotkanie przede wszystkim małych dziewczyneczek :-)
wpadłam tylko się pochwalić że Artur umie pić z butelki z dziubkiem jak z niekapka mu nie wychodziło bo tylko gryzł to z tego ładnie pije :-D
A jaka jest różnica między kubkiem niekapkiem a z dziubkiem? :ico_noniewiem: Norbert od 4-tego miesiąca pije z kubeczka. Raz mu kupiłam taki kubek Tommee Tippee z takim pomarańczowym ustnikiem (w Polsce też są) ale Norbert nie umieł z niego pić bo nie mógła pojąc zasady picia z niego (trzeba dziąsełkami przygryźć ustnik i ciągnąć) więc poszedł w odstawkę a kupiłam mu taki co się tylko ciągnie i leci :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

11 paź 2008, 19:18

Renia, co to ta butelka z dzubkiem
taka sklepowa, kubuś play np. ma taką, czy różne wody. No niewiem jak to wytłumaczyć. Ja kupiłam Capy junior i właśnie taką 'zakrętkę miało'. Mam nadzieję że wiesz o co mi chodzi

Gosia to Ty jak już mu dałaś kaszkę to później po 20-tej już nic przed snem nie dajesz? Ja to zawsze kąpanie butla kaszki, bajka i sen

Ja lecę kaszkę robić i idziemy się kąpać i sać, ja padam ale jeszcze 'mam talent' chcę obejrzeć.

[ Dodano: 2008-10-11, 19:20 ]
A jaka jest różnica między kubkiem niekapkiem a z dziubkiem?
chyba nie ma żadnej ale Artur pić nie chciał. Może to że dziubek niekapka miałam podłużny a ten ustnik jest taki walcowaty, no jak smoczki jakie on ma

[ Dodano: 2008-10-11, 19:22 ]
a i ja miałam niekapka z Lovi, też z półmiękkim dziubkiem i całego zgryzł tylko teraz jak ma ząbki

już naprawdę uciekam, do juterka

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

11 paź 2008, 20:40

cześc dziewcyzny!

Pinko
Gratuluję Uli, a Tobie zazdroszczę jak diabli przespanej nocy :ico_sorki: ja dopiero skończyłam sprzątać, mam nos tak zżarty detergentami, że nic innego nie czuję tylko te wszystkie pachnidła...

Gabriel dzisiaj zasnął o 18, o 19 Go obudziłam na kapanie i po kąpieli grzecznie poszedł spać :ico_sorki: zobaczymy o której się w takim układzie obudzi. Kupiłam mu ostatnio kaszkę mannę bobovity i tak smakowicie pachnie, że normalnie mam ochotę ją na suchą wszamać jak Gabiemu rano przygotowuję :ico_haha_01: w ogóle to kiedyś nam kaszka na miesiąc starczała, bo Gabriel jadł jak ptaszek,a teraz 2 tygodniowo idą :ico_olaboga:

Dzisiaj był taki cudowny dzień, że słów mi brak, powietrze wspaniale pachniało, poszliśmy na długi spacer i wzięliśmy ze sobą Pumę...

Kuba jest teraz w pracy... coś im się przeciągnęło, a we wtorek lub środę robią koncert katie Melua w hali orbita-muszę sprawdzić, którą zmianę będzie miała moja mama, żeby Gabciocha między 20-22 doglądała w razie gdyby się niespodziewanie obudził i może będę mogła sobie posłuchać muzyczki spod sceny, chociaż Kuba kręci nosem, bo to daleko od domu i nie miałby za bardzo jak mnie później odwieźć, bo po koncercie On musi od razu zacząć zwijać sprzęt... zobaczymy

Pinko, dzisiaj w sklepie widziałam, że do olivii dodają bollywoodzki film-bodajże "iskry miłości", ale nie jestem na 100% pewna.

Gabriel pije z niekapka, chciałabym Go nauczyć pić przez słomkę, ale w ogóle nie kuma o co chodzi w tej kwestii :ico_oczko:

wczoraj oglądaliśmy film "mgła" zakończenie mnie rozwaliło, ogólnie film całkiem fajny

Iwona, Mariola, jak tam?! dajcie znać!

[ Dodano: 2008-10-11, 20:45 ]
Asikk, a z tym bankiem to szok po prostu :ico_szoking: kiedyś w banku mojej mamy była taka sytuacja, że ktos wysyłał maila do klientów, że to od banku i że maja login i hasło podać do jakichś tam procedur i mase durnych ludzi sie nabrało-nie podlegało to reklamacji, bo sami przez głupotę pieniądze oddali :ico_puknij: masakra, oby wam szybko zwrócili kaskę...

a Gabriel dzisiaj się dwa razy tak wywalił :ico_olaboga: raz na buźkę-tak się uderzył, że aż mu troszke krewki z noska poszło, ale dość szybko się uspokoił, jednak ta chwila kiedy płakał, była ciężka i bardzo głośna, później na tył główki :ico_olaboga: ja mu chyba taki kask footballowy kupię, bo sobie w końcu krzywdę zrobi, a czasami nie jestem po prostu w stanie do niego dobiec jak upada...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

11 paź 2008, 21:08

Dziewczyny ja na chwileczke

majeczka jeszcze nie spi no ale jest w szoku ze tyle dzieci jest u niej bardzo fajnie sie bawily tylko ze majka bardziej zainteresowana starsza kuzynka jak znajde chwilke czasu to wkleje fotki

mariola mowi ze podroz sie jej podobala

narazie uciekam robimy grila

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość