Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

11 paź 2008, 15:12

a nie mówiłam że bedziemy się jeszcze oplalały ??? no może nie dosłownie ale mój szwagier dziś chodzi na podwórku bez koszulki .... :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

11 paź 2008, 16:52

Gabi, Skarbie :ico_pocieszyciel: wiem co to znaczy - moge powiedzieć że ja jeszcze nie doszłam do siebie po mojej chorobie i dlatego bardzo uważam - szwagier bez koszulki , reszta w koszulkach a ja w polarze ....

Kristi - lalki sąprawie identyczne i pokazałam Ci naszą lalę dlatego że Malwinka też ją właśnie polubiła od razu i dziś właśnie odkryłam że chyba kupię jej głęboki wózek dla lal.... bo ma spacerówkę .... ale nie wiem czy nie bedzie w wózku woziła samochodzików ... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

11 paź 2008, 21:24

Hej hej ;)
A moj slodki chlopunio juz sobie spi,A moja slodka dziewczynka lobuzuje ile wlezie.. i jak glosno jest zeby tylko nie obudzila Marcuska :)
Ogulnie dzien minal fajnie,kupilam dzisiaj buty zimowe Nicolce takie fajne wyzsze kozaczki z cieplym futerkiem i jak jej sie buciki podobaja.. niechciala ich zdejmowac wiec to chyba dobry znak.. a rozmiar Nicolki to 29 :ico_haha_02: :ico_oczko:

Aginka ja tez wam pokazalam ta lale bo to bylo ciekawe ze jak tylko Nicolka ta lalke zobaczyla to ja wziela na rece i odrazu byla jej.. :-D :ico_haha_02: I spi z nia tez,pampersa jej zmienia i w swoim wozku glebokim ja wozi.. a ostatnio to bawi sie czesto taki malym traktorkiem od Marcuska.. i tez lubi samochodziki.. Ale jeszcze ich w wozku nie wozila.. :-D zObaczymy czy Malwinka bedzie autka wozic.. :-D jakie dziecko potrafi miec pomysly.. :-D
A u nas tez dzisiaj bylo fajnie nie za zimno nie za cieplo ale bez koszulki to bym nie wyszla.. bylam w sweterku :ico_oczko:

Gabi juz niedllugo i wyzdrowiejesz ;-) Bedzie dobrze.. Powodzenia.

A ja juz mowie wam Dobranoc ,musze tego mojego wiekszego lobuza uspac bo juz jest naprawde nieznosna i malo sie slucha.. ale to normalne jak jest zmeczona i spiaca :ico_oczko: wiec do juterka pa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

11 paź 2008, 22:23

a rozmiar Nicolki to 29
:ico_szoking: bardzo dużą ma Nicola stópkę.... Kapik ma 7 lat i ma 34 - MAlwince kupowałam rozmiar 24 .... ale chyba nie mam sie co dziwić , bo na MAlwinkę są dobre kozaczki w których Kapik chodził mając 1,5 roku ..... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

11 paź 2008, 23:40

Aginka to Malwinka niema za duzej nozki.. Hmm.. Nicolka niewiem czy ma taka duza nozke?? Mozliwe?? Nigdy jakos nie zastanawialam sie nad tym.. kupilismy malej buciki takie polbuty wiosenne to miala rozmiar 26 -27 a zimowe butki pasuja jak ulal i jeszcze jest miejsce tam przy najwiekszym palcu u nogi ; i to jest rozmiarek 29..
Wiesz Aginko,Nicolka jak na swoj wiek jest za duza o 3 cm.. i ma tez wiecej kg.. ale zrzuci.. wazne ze jest zdrowa i ma apetyt .. i wszystko je prawie ze :ico_oczko:

A moj maz patrzy sobie na Box jak Vitali Klitschko walczy z jakims bambusem Samuelem Petrem.. :ico_oczko: a ja jestem za wrazliwa na Box..
Dobranoc pa

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

12 paź 2008, 10:30

witam :ico_haha_01:
Co do butkow to ja Adusi na zime kupiłam rozmiar 25 są troche większe ale wiadomo w zime zakłada sie rajstopki ,skarpetki także muszą takie być :-D
Aginka, świetne masz zdjęcie w podpisie :ico_brawa_01:
Kristi, twoje skarby są super a Marcuś jaki już duży :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

12 paź 2008, 10:41

Dzien dobry ;-)
U nas piekna pogoda,sloneczna i za niedlugo pojdziemy na spacerek,pozniej mi dzieci zasna a pozniej znowu pojdziemy na spacerek.. Teraz Marcusek spi,a Nicolka lobuzuje jak zawsze :ico_oczko:
Obiadek mam prawie ze gotowy,i tak leci dzionek z taka sliczna pogoda :ico_brawa_01: :-D

Gabi moze masz racje ze tutaj w Niemczech jest inna numeracja.. te buciki malej super pasuja i jest miejsce jakbym zalozyla malej rajtuzki albo skarpetki albo i to i to :-D :ico_haha_02: Moze cos w tym jest.. bo kurde to troche duzy mi sie wydaje rozmiarek.. A z drugiej strony jest Ok. :-)

Justyna dziekuje za mile slowa,twoja Adusia to tez slodka super dziewczynka :ico_oczko:

Milego dzionka wam zycze i do pozniej :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-10-12, 10:42 ]
Aginka no wlasnie tez tak mysle jak dziewczyny ze zdjecie w podpisie masz slodkie :-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

12 paź 2008, 10:51

cześć dziewczynki :-)
My wczorajj byliśmy na tej parapetówie.

Fajnie było , ale pod koniec mój Antos popisał ściany w Kuby pokoju, bo bylismy na tej parapetówie u znajomych (Kubuś to ich synek)
Tak się ładnie bawili , zaglądałam do nicjh co jakis czas, ale nie miałam Antosia na oku przez cały czas.
No i stało się, nakrzyczałam na tego mojego skarba okropnie, a potem zrobiło mi się tak zle że się popłakałam, chyba za duzo emocji jak na dzisiaj.
Odmalujemy im tę ścianę, najbardziej jest mi żel ze tak na tego mojego szkrba nawrzeszczałam, widziałam jak miał łzy w oczkach i było mu bardzo smutno :ico_placzek:

no a wcześniej wyprowadził mnie z równowagi ten mój cholermy bank BARCLAYS, mna szczęście juz dzisiaj przeniesliśmy konto do LLoydsa, bo mieliśmy dosyć. Przelew mieliśmy ustwiony na 14 pazdziernika na mieszkanie, ale barclays ściągnał już dzisiaj, w związku z tym zriobił na m się spory debet, na szczescie miałam gotówkę na ten mój kurs i wpłaciłam....bo nie mielibyśmy co jeść w tym tygodniu :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

12 paź 2008, 13:50

A my juz po obiadku jestesmy,Nicolka spi a Marcusek juz sie obudzil :ico_oczko:
Za niedlugo na spacerek,pojdziemy sobie na Plac Zabaw a pozniej tradycyjnie juz na loda :ico_oczko: :ico_haha_02: A wieczorkiem znowu bedzie kapiel :ico_oczko:

Maggie no bylas troche poddenerwowana tym bankiem.. i jak Antos pomalowal tym znajomym te sciany to wybuchlas.. czasami sie zdarzaja takie sytuacje.. a pozniej czlowiek glupi i zaluje.. :ico_noniewiem: Anots wie ze zrobil zle.. no ale to dziecko.. Nic sie nie przejmuj... bedzie Dobrze.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

12 paź 2008, 14:04

Gabi, no ja też mam przedział nr butów od 39 do 41 ....
Gabi moze masz racje ze tutaj w Niemczech jest inna numeracja.. te buciki malej super pasuja i jest miejsce jakbym zalozyla malej rajtuzki albo skarpetki albo i to i to Moze cos w tym jest.. bo kurde to troche duzy mi sie wydaje rozmiarek.. A z drugiej strony jest Ok.
Nie przejmuj się.... grunt że dzieci są zdrowe i cudowne ... jejku jak czas leci ... Marcusek już taki duży ....

Magdalena_82, tak to jest z bankami ... ja sie przyznam że nie posiadam konta w banku - bo póki co nie musze.... i jestem szczesliwa .... nie mam żadnych kart - dobrze mi z tym .... a co dościany - to głupia sytuacja .... mnie tez czeka maliwanie sciany w salonie bo Malwinka zawziecie ćwiczy stanie na rękach .... i nóżkami brudzi ścianę...

i dziekuje wszystkim za komplementy... oststnio mam bardzo mało zdjec dzieci .... jakoś zawsze zapomnę aparatu ..... jedyne jakie robie to telefonem .... :ico_wstydzioch: a i aparat po wpadnięciu w tort urodzinowy nierobi mi najlepszych zdjec... :ico_wstydzioch:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości