Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

12 paź 2008, 10:20

blumek, czy brzuszek juz ci opadl?? czy jeszcze w gorze?? tak sobie wlasnie pomyslalam o tym.

#ania#, bidulka :ico_pocieszyciel: pomeczyli i poszli. Ja akurat moge siedziec do pozna, choc czasem nie czuje sie dobrze - ale akurat wtedy jestem w domku i moge sie polozyc. Ale w tamta sobote bylam u znajomych i siedzielismy do 3 w nocy :-) ale juz zaczynalo mnie cos brac i poszlismy.

domidj, a paznokcie fajna sprawa. Jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy sama zdjelam tipsy. Akurat zapach akrylu mi nie przeszkadza, ale ten odtluszczacz czy cos takiego poprostu nie moge wytrzymac. Niby tylko chwilka bo tym sie tylko przeciera paznokcie ale nie lubie tego zapachu :ico_nienie: :ico_chory:
Ale paznokcie maluje sobie normalnie - a na tipsy narazie sie nie zdecyduje chyba, bo jednak robi sie to dosc dlugo a niunie nasze wachaja to co my. Moze jak bede sobie swietnie radzic z Juniorkiem i tipsy nie beda mi juz przeszkadzac to moze wtedy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

12 paź 2008, 12:43

Dziewczny nam połozna na szkolenie rodzenia mówiła, aby do porodu nie miec pomalowanych paznokci. Bo wtedy jakby cos sie działo to nie widać czy Ci sinieją. Takze narazie sobie malujcie, ale przed porodem lepiej zmyc:)
Pozdrawiam:)

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

12 paź 2008, 17:26

ale cie aniu pomeczyli pieknie ci znajomi moi wiedza i s super wyrozumiali naprrawde i dzieki im za to... :ico_oczko: :ico_oczko:

a powioem wam dziewczyny ze jakos ostatnio sie dziwnie czuje tak nie głowa boli nie moge spac termin za niecałe 4 tygodnie i ze spaniem mam problemy bola was żebra jak spicei na boku na dowolnym...nieemoge spac na wznak pomnoc to szkodzi dzidzi wiecie cos otym ponoc tlen jej niedochodzi tak słyszałam...ale z tym spaniem na boku to zawsze mnie bola żebra......

dzis dzwoniłam do ginki i chciałam sie umowic i dobrze ze zadzwoniłam bo do jutro ma urlop a ja do dzis mam zwolnienie i powiedziała ze do 2 dni wstecz mozna ponoc teraz wystawić wiedziałyście cos na ten temat??? :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:


rodzicie same czy z mężem //////???????????????????????
JA SAMA NIEBEDZIE MNIE MIAŁ POTRZYMAC KTO ZA REKE MOZE PIELEGNIARKA JAKAS UŻYCZY MI ŁAPKI A TO POMAGA PONOĆ :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

12 paź 2008, 17:47

betka, - no w górze ten mój brzuszek, nie opadł. Tak mi sie zdaje przynajmniej, ale juz sie niecierpliwie. Chcialabym juz.

asiula_o, - to prawda z tymi paznokciami, ze po nich poznają lekarze, czy wszystko ok z pacjentką. Wiec dziewczynki pozmywac, chyba ze bezbarwnym :)

domidj, -nic nie wiem, czy mozna wstecz wystawic zwolnienie. Trudno mi powiedziec. Co do spania, to ja nie moge narzekac. Zebra mnie nie bolą, a na bolacy kregoslup klade sobie malą poduszkę pod krzyz i teraz mnie nie boli. I wiem ze nie wolna spac na pleckach ale czasem jak sie budze to leze na pleckach :ico_noniewiem: Oczywiscie nieswiadomie to robie, ale w takim razie widocznie bzuszek az tak mi nie przeszkadza.

Mam chec na cos dobrego w restauracji ale mój M chyba sie nie domysli, poza tym trzeba by jechac 70km do innego miasta bo u nas to padaka.

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

12 paź 2008, 17:59

blumek, ja dzis sie kiszka czuje powiem wam złapało mnie sanie na słodkie i mąz poszedł po kremowiki i napoleonki wtąbiłam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: całego napoleona i kremowke i kawe kurde tak po mnie chodziło słodkie nawet objadu nie zjadłam bo sama musze gom ugotowac tak mi sie nie chciało dziewczyny tak mnie głowa rozbolała al e to moze cisnienie jakieś moze za długo spałam bo narawde dlugo do 11 nieraz co za duzo to ni e zdrowo .... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

a macie wrażenie ze sie zle odżywiacie powiem wam w sekrecie ze tak super niegotuje mąz nie narzeka ale miesa mało jem po porostu nieumiem tak przyrzadzac mam nadzieje ze dzidzia bedzie odżywiona :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: a bierzecie witaminy ja biore FEMINATAL N

[ Dodano: 2008-10-12, 18:01 ]
A PIJECIE KAWE//////??????????????? :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

12 paź 2008, 20:35

witam!
wróciliśmy, było bardzo fajnie, ale za to dzisiaj znow źle się czuje :ico_placzek: po podróży spuchły mi nogi i tak ogólnie to też nieciekawie, ale co tam zaraz spac pójdziemy i będzie ok :-)

blumek, film świetny, ja oczywiście też :ico_placzek:

domidj, ja mogę Cię za rękę potrzymac :-D ja też sama będę rodziła, więc jak się zgramy na jeden dzień to możemy razem rodzic :-D Ja ze spaniem też mam problemy: to żebra bolą to biodro, to plecy... ale jakoś daje jeszcze rade. Kawy nie pije (tylko inke), a witaminki biore Centrum Materna.

betka, pytałaś kiedyś czy coś kupiłam na ten ślub - niestety nie, bo nic takiego nie było, a jak coś fajnego to cena z kosmosu :ico_olaboga: a teraz to szkoda mi kaski, bo mam na co wydawac :-) Mam taki komplet ciążowy, założe do niego jakąś elegancką bluzkę i będzie dobrze :-)

Zmykam myc się i spac bo padam na twarz. Buziaki

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

12 paź 2008, 20:46

domidj, - ja tez nie za duzo mieska jem, nigdy nie przepadałam za mieskiem. I biore Feminatal, bo tyko to toleruje. Kawke pije z mleczkiem max raz dziennie i prawie codziennie, a jak mam wielką ochote na wiecej to juz zbozową piję wtedy. I tez pojadlam dzis slodkiego. Moje ostatnie podskoki :)

Anetka29, - bidulka nasza, mam nadzieję ze do jutro opuchlizna zejdzie.
A filmiki fajniejsze bede wam podsyłać bo akutat jestem na tym etapie :)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

12 paź 2008, 21:05

Ello!!

MY dzisiaj mieliśmy relaksacyjną niedziele.. Mama zrobiła obiadek więc rewelacja, a ja w międzyczasie wybrałam ubranka dla Jasia na wyjście ze szpitala :-) a jutro będe pakować torbe dla mnie.. Tak coś czuje, że niedługo się rozdwoje, mam takie głupie przeczucie, oby Jaś jeszcze chciał poczekać..

A znajomi cóż.. zawsze tak mają tylko wcześniej "nie w ciąży" to mi nie przeszkadzało, a teraz to niestety mam juz dosc..

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

12 paź 2008, 21:14

blumek, to dawaj te filmiki jak znajdziesz cos :ico_brawa_01: ja to nie umiem tak szukac za bardzo :ico_sorki: nie mam umiejetnosci takich (chyba ze naprawde cos bardzo ale to bardzo chce znalezc)

Anetka29, a no masz racje z tym kupowaniem. Wystarczy ladna bluzeczka, a ta mozna kupic za nawet 20-30 zl i szukaj takiej zeby po ciazy tez byla. :ico_brawa_01:

domidj, ja spie do oporu. W sumie klade sie dosc pozno (okolo polnocy czasem) ale spie do 11-12. I nie mam wyrzutow sumienia. Skoro potrzebujemy to tyle spimy - podobno jak mama duzo spi w ciazy to i dzieciatko spokojniejsze (ach te przesady...) ale skoro nie musze to nie wstaje wczesnie - spimy ile wlezie :ico_brawa_01:

asiula_o, ale te paznokcie to chyba na kolor jakis - ja zazwyczaj mam 'frencza' i chyba nie bedzie przeszkadzac. Ale jak tak mowicie to chyba zmyje. Choc w pospiechu moge zapomniec.

A nam polozna mowila (a wlasciwie panom) zeby oni dopilnowali zebysmy mialy obciete paznokcie zeby ich nie podrapac. Bo mowila ze czasem tak sciskamy ze paznokcie az sie wbijaja i rany robimy :ico_haha_01:

Ja dzis super dzien mialam. :ico_brawa_01: dzieki Bogu :ico_sorki: bo czasem naprawde jest kiepsko. Ostatnio lezalam i myslalam ze "upadne" :ico_olaboga: jesli to mozliwe jakos. Ale nagle zrobilo mi sie goraco i w ogolnie na nic. :ico_chory:

[ Dodano: 2008-10-12, 21:17 ]
#ania#, a jaki ty ten lek bierzesz?? bo sporo moich znajomych bralo jakis lek i jak go przestaly brac (nie pamietam dokladnie w ktorym tyg ciazy) to za dwa dni rodzily. Moze to ten sam lek co ty bierzesz.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

12 paź 2008, 21:27

betka, ja biore fenoterol, on zpobiega skurczom i przedwczesnemu porodowi, odstawiam końcem pażdziernika, bo wtedy minie mi 36tc wg miesiączki, a później to już podobno kwestia dni, chociaż ginka zawsze mnie przestrzega, zeby patrzeć czy wody mi nie odeszły, ostatnio nawet tłumaczyła mi jak to wygląda.. bo ja z tym co mam to mogłam zapomnieć o szkole rodzenia, żałuje.. ale co zrobić..

O paznokciach położne mi też mówiły, jak palce sinieją to może świadczyć o powikłaniach, ale dokładnie co i jak nie pamiętam.. W każdym razie zakodowałam sobie, żeby nie malować paznokci i wszystko na ten temat :-)

Właśnie dzwoniła do nas szwagierka, nieodzywała się z 6 tygodni i z pretensjami, że my się nieodzywamy, a zwyczajnie nie ma kiedy, po za tym rodzinka też mogłaby się zainteresować, w sumie mą nie muszą, bo ja jakoś specjalnie nie czuje się w tej rodzinie, ale przynajmniej P rodzice mogliby się zainteresować i zadzwonić z własnej woli, a nie gadać tylko wtedy kiedy on dzwoni.. szkoda mi go bardzo, bo znów będzie się zamartwiał..

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość