Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

15 paź 2008, 16:48

Aneczko super , ze z Jasiem wszystko ok:)No i z twoja szyjką:)Widzisz, moze nie tak trudno będzie dotrwać do terminu:)ja mam wizyte dopiero 31 pazdziernika i nie wiem kiedy mi odstawi ten fenoterol....

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

15 paź 2008, 16:59

Asiu, ale ja nie chcę dotrwać o terminu!!!! to jeszcze 6 tygodni... chciałabym urodzić najpóźniej w połowie listopada, a najlepiej w pieerwszym tygoniu, bo szczerze, to mimo ogromnej miłości do mojego Synka, to mam już dość bycia w ciąży, sapania, dyszenia i stękania na każdym kroku.. mam nadzieje, że Mały poczeka aż Tatuś wróci ze swoich badań i będziemy rodzić ;-)

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

15 paź 2008, 17:01

hihi, chyba że tak:)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

15 paź 2008, 17:08

nio :-) ginka stwierdziła, że Jaś jest duży jak na 35 tygoni i to przy badaniu ręką na fotelu (swoją drogą nie wiem na jakiej podstawie lekarze to oceniają), więc nie ma co przesazać z ilością fenoterolu, bo przecież ile to świństwo ma skutków ubocznych, chociaż pomaga ;-) po za tym wspominała, że jak się za późno odstawi to później trzeba poród wywoływać, a ja nie chcę, bo podobno bardziej boli..

Zaraz wciągne sobie bezy, chciałam kupić babke piaskową, ale nie było więc zadowoliłam się tym co było..

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

15 paź 2008, 17:13

no ja tez bym chciała aby wszystko poszło zgodnie z naturą....No ale to chyba kazda mama chce tak, ale jak bedzie to juz nie od nas zalezy.
Ale macie super z tymi łakociami, ja tylko na grejfrutach, jabłkach i ogólnie owocach(ze słodyczy:)

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

15 paź 2008, 18:40

#ania#, :ico_brawa_01: dla Ciebie i dla synka że tak dobrze się trzymacie! No to chyba będziesz pierwszą mamusią z nas wszystkich :-D

Co do słodyczy to przyjechał ostatnio mój szwagier i przywiózł mi trochę słodyczy ze Szwecji. Szwedzka czekolada jest najlepsza na świecie!!! No i się obiadam :-D

Mi też puchną nogi i palce u rąk, szczególnie jak coś robie, a dzisiaj to cały dzień. Ale w nocy co się obudziłam to miałam zdrętwiałe ręce ( albo jedną albo drugą) chyba przygniatałam i krążenie nie takie.

Ja w domu mam wanne ale myje się na stojąco jak pod prysznicem, bo brzuszek mi za bardzo przeszkadza jak usiąde :ico_wstydzioch: chyba że czasem mam ochotę na długą kąpiel to wtedy korzystam z wanny jak z wanny :-D

Dzisiaj często skurcze mam, pojutrze do gin - już się nie moge doczekac.

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

15 paź 2008, 19:25

Jestem i ja, Juz po pracy, bo mialam dzis zajecia :-D Wyznaczylismy egzmain na 3go listopada a jak nie dotrwam to sie go przelozy ja bede egzaminatorem, brrr.
Od wczoraj mam potworna zgage, wzielam juz rennie raz. Mi za bardzo nic nie puchnie, obraczke jeszcze normalnie nosze, ale uda to taaaaak mi urosly ostatno ze szok :ico_szoking: Nie wiem kiedy ja to zgubie.


Anetka29- dobrze masz ztymi slodyczmi zza granicy. Paś sie poki mozesz, opoporodzie padaka bedzie , ale mnie to akurat cieszy. Ja musze codziennie w wannie polezec :)

asiula_o- slodycze-owoce są naj;epsze na swiecie i najzdrowsze. W sumie tez bym tak chciala, ale niestety nie mam zakazu i wcianam conieco z łakoci. a przynajmniej malo przytyjesz i zdrowo przded wszystkim.

#ania#- to jak ty do nas bedziesz piasla z tego szpitala ????? Super że z maluszkiem ok. Maja 35 tygodniu wazyła podobnie, ale to wg usg a nie macanek :) Smaczbych bezików życze.

Ja do jutra sama w domku z kotkiem tylko. Meza nie ma to chyba jej pozowle spac ze mna w lozeczku hihihihi.

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

15 paź 2008, 19:26

POWIEDZCIE MI JAK Z TYM ROZWARCIE JAK BYLAM U GINKI TO POWIEDZIAŁA ZE NA PORÓD SIE JESZCZE NIE ZANOSI....
Ajak byłam w szpitalu to tam dziewczyna miała na 2 palce czy cm niewiem jak sie to mowi to ją to bolało ze sie jej szyjka rozwarła niewiem a moze jak mnie badała ja nie miałam nic rozwarte i powiedział a ze na porod sie niema nic niewiem..... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

15 paź 2008, 19:36

domidj, - kolezanka miala rowarcie na 1 palec i urodzila po tygodniu, z tak malym mozna normalnie funkcjonowac, Cale rozwarcie ma byc na 10 palcow to wtedy maluszek wyskoczy :)
Ide na kolacje, maliny i danio bananowy :)

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

15 paź 2008, 19:37

odnosnie grejfrutów kochanie ponoć mleko bedzie kwaskowe i dzidzia moze nie pic ......poprostu moze nie smakowac mu owocek.. :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
ja ogolnie z wanny jak z wanny niekorzystam jakieś mam takie dziwne uczucie w tamtej ciaży byłam zrobiłam kąpiel gorąca jak niewiedziałam i moze przez to mi sie nie udalo ale sadze ze to nie było powodem poronienia tylko oja przewlekłachoroba tzn grypa na ktora byłam chora z miesiac i byłam na lekach mocnych i nawet na weselu mialam gorączke no mowie wam dzien wcześniej zamiast sie cieszyc ja lezałam w łózku tak mi było przykrodziewczyny mowie wammmmmmm :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
ślub przeżyłam ale poprawiny spedziłam w łozku płacząc :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: tak sie żle czułam i jeszcze jak pojechaliśmy na wczasy pozniekj brałam leki topiero po wczasach sie wykurowałam..... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-10-15, 19:44 ]
ale teraz bede mieć Julcie i myśle ze bedzie super i nigdy wiecej żadnych chorób a jak urodze ide sie zaszczepic na grupe i inne świństwa aby juz nigdy nie przegapic tego co najważniejsze w życiuuu :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :ico_haha_01: :ico_haha_01:

odnośnie kąpania ja zawsze sie myje pod prysznicem bo o tej wannnie wam [pisałam ale ostatnio myje sie pod miseczką bo ćwicze mięśnie krocza rozumiecie tak mi kazała pielegniarka bo jak mnie wezma na fotekl powiedziała ze mnie beda bolec miesnie ud pośladkow bo nie jestesmy przyzwyczajone do tak szeerokiergo rozwierania ale nie cwicznie nachalni e chyba cos sobie naciągłam bo mnie boli miesien pachwiny kurde i ledwo chodze...

[ Dodano: 2008-10-15, 19:47 ]
blumek, no własnie blumciu z tym rozwarciem to niema reguły takie małe na cm jak piszesz a po 7 dniach urodziła o kurde.......ja ide mojemu zrobic paroweczki bo mi sie tez chce .....amciu amciu mężus zdał prawko i dzis odebrał w domu szczeście z tego powodu bo bedziemy kupowac samochodzik na dniach ma jechac na gełde do gliwic i juz cos kupic cieszymy sie chce juz mnie odebrac samochodzikiem nowym....tzn używany bo nuwka duzo kosztuje ale lepszym używanym.... :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-10-15, 19:49 ]
ale jak sie robi rozwarcie to boli ???? czy to moze te bule to to??/

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość