Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

16 paź 2008, 08:12

Hej!

Ja sie tylko witam i zmykam bo na razie duzo pracy :ico_zly:

maly dzisiaj wstal o 6.00 zjadl sniadanko i potem przed 8.00 pobudka, zdazylam sie jeszcze z nim pozegnac jak wychodzilam do pracy.... :ico_oczko:

Pinko czekamy na fotki...

Tymczasem milego dzionka!
Postaram sie zajrzec pozniej!
PA

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

16 paź 2008, 08:37

Ja tez się witam z praktyk, dzisiaj nocka lepsza niż ostatnie dwa dni ale t4eż to że ja się chciałam wyspać i cały czas jak się tylko przebudził to mu smoka wkładałam.
Teraz robimy mój komputer tutaj i ja też tylko na chwilę mogę zaglądać.

Jola staraj się Kochana o ten rozwód może bo prawdę dziewczyny piszą facet się ustawi a Ty zostaniesz bez alimentów i pieniędzy raczej żadnych z niego nie wyciągniesz.

Iwona niech Majeczka szybciutko do zdrowia wraca.

ok uciekam już, do narazie

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

16 paź 2008, 09:20

Cześć dziewczynki :-)
U nas nocka jak zwykle ok, poza tym, że przed 22 mi się obudziła z takim strasznym płaczem, że przez pół godziny jej nie mogłam uspokoić, w końcu zasnęła mi na rękach, potem jeszcze raz na chwilke się obudziła, ale później spała już ładnie do 7.30.Katar ją męczy, gile z nosa po pas wiszą, ale za nic w swiecie nie da wyczyścić nosa, dotknąć go nawet nie da, zaraz wrzask dziki.Generalnie chyba jej ten katar nie przeszkadza, bo humor ma jak zwykle swietny i łobuzuje od samego rana :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

16 paź 2008, 09:58

Ja już posprzątałam ,obiad dla Uli się gotuje, o 10:30 jedziemy na Kruczą, bo czyściciel do sofy ma przyjechać.
Wklejam obiecane fotki:
Z dziadziem w Polanicy :-)
Obrazek
Obrazek
Uciekam na razie :-)

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

16 paź 2008, 10:03

jeny jak fajniutko "chodzi" :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A dziadzio przeszczęsliwy :-D

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

16 paź 2008, 10:39

[b]pinko[/]b przegenialne focie :ico_brawa_01:
ja właśnie sobie dzisiaj wzięłam ze sobą kompa i jakoś śmielej po nim śmigam niż po cudzych :ico_oczko: w końcu nie mogę narzekać na nudę bo cały czas mi jakieś zajęcia wymyśla mój szefu :)

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

16 paź 2008, 10:44

Renia a gdzie masz te praktyki?

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

16 paź 2008, 10:46

Pinko super zdjecia!!! Jak pieknie Ula stoi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Renia, ale jakbys sie nudzila to mozesz tu wpasc do nas... :ico_oczko:

Jola, ja sie przylaczam do dziewczyn! Moja siostra sie rozwodzila kilka lat temu, wiec troche wiem cos na ten temat, tym bardziej ze wspieralam ja wtedy tylko ja! Uwierz mi to byla najlepsza decyzja jaka podjela w swoim zyciu. Trzymam kciuki i zycze duzo wytrwalosci!!

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

16 paź 2008, 10:54

Czesc dziewczyny u nas nocka tragiczna majka o 1 w nocy miala 40 stopni goraczki jak ja nioslam do meza to taka biedna wogole nie reagowala dopieor jak jej podalam lekarstwo to jej goraczka troche spadla

pinko super fotki

Jola czasami lepiej od kogos odejsc niz sie z ta osoba meczyc a jestes jeszcze mloda wiec i cale zycie przed toba

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

16 paź 2008, 11:00

Horera zjadło mi całego posta :ico_zly:
zaczne wiec od nowa
Wklejam obiecane fotki:
Z dziadziem w Polanicy


Ale ślicznie mała już sobie chodzi a dziadzi supero facet!!


Jola staraj się Kochana o ten rozwód może bo prawdę dziewczyny piszą facet się ustawi a Ty zostaniesz bez alimentów i pieniędzy raczej żadnych z niego nie wyciągniesz.

Renia ma racje Jolcia wymuś na nim ten rozwód ''albo w te albo wewte ''jak to sie mówi.



Majeczka ma cos podobno z uszkiem i z tego ta goraczka choc mi sie wydaje ze cos innego moze to tylka ta trzydniowka

Iwonka mój też ma chyba trzy dniówke bo od wtorku ma taki stan podgorączkowy a dziś w nocy to masakra myslałam ze zwarjuje Kamil obudził się z płaczem około 2 ja go biore na ręce a on normalnie parzy no to termometr a on 39,8 temperatura . Spanikowałam chciałam jechać na pogotowie ale no co ja powiem jak on ani kaszlu ani kataru nic żadnych obiaw choroby , no to dałam mu IBUM na zbicie gorączki taki chopek homeopatyczny VIBURCOL i czówałam przy nim do 4 zeszła mu gorączka na 37,8 a razno już w ogóle do 36,6 więc sama nie wiem co to było zobaczymy w dzień teraz śpi,

Gbriel jest ostatnio taki... niespokojny, ciągle stęka, idzie i jęczy na noc niby zasnął, ale się za chwilę obudził z płaczem, dałam mu herbaty i zasnął, ale byłam u niego nie dawno i musiał się jeszcze wiercić, bo śpi w dziwnej pozycji, w nocy mnie wymęczył, bo też się kręcił i popłakiwał, już nie wiedziałam co mam zrobić, nie wiem co się z nim dzieje ostatnio dzisiaj w ogóle kaszkę rano w niego podstępem wmusiłam, obiadu nie tknął, cycka tylko, żeby się napić i wieczorem już nie wiedziałam co mam zrobić-przcież musiał być głodny! dałam mu parówkę do ręki, zjadł pół zagryzając chlebkiem z pomidorkiem no i co ja mam z nim zrobić... jeszcze trochę to mu będę cheesburgery z McDonalds [b]wozić...

He mój tez tak śpi ostatnio niespokojnie popłkuje coś marudzi przezywa , jeść też nie za bardzo chce . Wczoraj ugotowałam mu taką zupke jarzynową troszke kurczaczka i ci i pies musiała zjeść a on zemną obiad wsunoł potem ziemniaki z sosem i zraza :ico_szoking:
Z tymi naszymi bąkami. :ico_olaboga:

Asikk napisał/a:
na dodatek od wczoraj ma lekki stan podgorączkowy tak 37,5-37,2
Bidulek, oby szybciutko wydobrzał.


No sama już nic nie rozumiem Pinko w nocy znowu gorączkował 39,8 szok :ico_olaboga: A rano już dobrze 36,6 :ico_puknij:

Wózeczek czadowy, ja musiałam kupić parasoleczkę, bo mieszkam w starym budownictwie na III piętrze wysokim i ciężkiego wózka bym nie wniosła, ale gdybym mieszkała w budynku z windą to korzystałabym nadal z mojego ukochanego ROANA.

Ja co prawda na II więc też chyba bede dziwigac ale co tam podoba mi się , a może da sie nim zjechać i wjechać po schodach tak jak wierzdzałam z głębokim wózkiem :ico_noniewiem:
oK chyba wszystko co miałam wam napisać. Malutki spi zobaczymuy jak się bedzie czuł jak się obudzi. Pa narazie.
Ostatnio zmieniony 16 paź 2008, 11:19 przez Asikk, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość