antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

17 paź 2008, 18:23

domidj - powiedziałam na samym początku ciązy, ze trzeciego chłopaka NIE RODZE hihihihih.
Dobrze ze nie musiałam byc konsekwentna :)

Marzyłam o dziewczynce!!! Moje chłopaczyska są cudowne ale teraz chciałam małą , sliczną dziewunie, którą będę mogła ubierac w rózowe łaszki :)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

17 paź 2008, 19:58

Ello!!

My po zakupach!! Właściwie to ja.. Kupiłam sobie kurtke na zime.. zwykła, do kolan i nawet brzuszek się zmieścił i jeszcze mam troche luzu, ale cena mnie przeraziła... 170zł :ico_szoking: :ico_szoking: , ale co było zrobić, jak trzeba to trzeba.. tylko nie wiem co z nią zrobie później, jak już wróce do swojego rozmiaru, albo dojeszcze mnijszego OBY!! Znalazłam jeszcze koszulke do karmienia za całe 15 zł, jednak czasami na targu można fajne rzeczy wypatrzeć!!

Mi się dzisiaj bardzo brzuch napinał i boli jak na @, ale przechodzi więc się jeszcze nie stresuje..

Mi na masakryczną zgage pomaga zimne, prawie lodowate mleko, jest dużo lepsze niż renie, przynajmniej w moim wypadku, a sode to bierze mój ojciec, ja bym się nie odważyła.. chyba wolałabym zjeść wagon renie, chociaź mi teraz już nie bardzo pomaga, miałam jeszcze dobre melczko na zgage MALOX też super sprawa, polecam.. Ja mam zgage przktycznie przez całą ciąże i już chyba wszystko wypróbowałam..

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

17 paź 2008, 20:32

oglądam rzym z mężem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

17 paź 2008, 20:56

#ania#, :ico_brawa_01: super ze zakupki sie udaly!!! :ico_brawa_01: a koszulki do karmienia takie na ramiaczkach fajne widzialam w h&m ie ale za 70 zl 2 sztuki takze duzo drozej. A z kutka co poradzic - przeciez marznac nie bedziecie. Musi byc wam cieplutko!!! A kurtka sie przyda moze na nastepnego dzieciaczka - a moze pozyczysz komus, albo na allegro sprzedasz. Pomyslisz jeszcze.
#ania# pisze:Mi na masakryczną zgage pomaga zimne, prawie lodowate mleko
o mleczku tez slyszalam ale nie probowalam nigdy. Ale z moim gardziolkiekm lepiej nie ryzykowac bo moment i by mnie bolalo po takim lodowatym. A ta soda mowilam ze okropna!!!!! :ico_sorki: :587:

wiecie co :ico_placzek: maz wzial sie za skladanie lozeczka i.... i okazalo sie ze nie ten kolor nam dali!!! :ico_placzek: musimy jechac jutro i wymienic - ciekawe czy wymienia :ico_sorki: chyba musza. ale humorki nam sie popsuly :ico_placzek:

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

17 paź 2008, 22:36

czy ktoraś z listopadówek jest z krakowa :ico_ciezarowka: :-D :-D

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

17 paź 2008, 22:39

antynorma napisz jak sytuacja ze skurczykami wygląda :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Unormowało się???

Ania no to nie źle wydałaś na kurteczkę :ico_szoking: ja bym tyle nie dała za kurtkę na jeden miesiąc :ico_nienie: Ale faktycznie zawsze można ją sprzedać albo poprostu sie przyda następnym razem :ico_oczko: A ciepło musi być i mamusi i synkowi :-D

Mi też na zgagę pomaga zimne mleko z lodówki tak samo jak Ani i chyba sobie zaraz łyknę bo po obiadku mnie pali.

betka napewno wam wymienią, macie do tego 100% prawo, więc nie przejmuj się :-)

Mój mężuś dziś robił poprawki w pokoju i przedpokoju bo nam ściany się w kilku miejscach pobrudziły lub uszczerbiły i teraz znów jest pięknie :ico_brawa_01:
Dziś dostaliśmy od mamy połowę na wózek, teraz tylko czekam na drugą połowę od taty :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-10-17, 22:41 ]
domidj pisze:czy ktoraś z listopadówek jest z krakowa


Ja z Warszawy :-D

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

17 paź 2008, 23:16

Motylek22, szkoda ze z tak daleka :ico_placzek:

Miałyście już ktg ja ide 28 października.....

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

18 paź 2008, 08:18

Ja z Lubuskiego, więc też raczej daleko do Krakowa..

domidj, KTG to super sprawa, można sobie serduszka Brzdąca posłuchać :-) Podłączają dwie pelloty do brzuszka, jedną na wysokości seruszka Malucha, a drugą na wysokości dna macicy, czyli na samej górze brzuszka, pokazuje skurcze macicy i tętno dzidziusia, jak pójde we wtorek o szpitala, to pewnie będą mi je podłączać 2 razy dziennie :-)

Kurtka cholernie droga, ale raz P stwierził, że musimy z Jasiem puki co jakoś wyglądać, po za tym myśle, że pochodze w niej jeden sezon, od razu po porodzie przecież nie schudne, wiec może chociaż troche się przyda, a w razie czego to wystawie na allegro, zobaczymy..

Wyprawiliśmy już Tatusia do szkoły.. ciekawe jak mu tam dzisiaj będzie :-)

Motylku, to po tych wszystkich poprawkach macie już piękne mieszkanko, ja w sumie musze zisiaj zabrać się za porządki i też będzie pięknie, jakoś nie mogłam się zebrać przez cały tydzień, ale dzisiaj po malutku jakoś sobie poradze.. Ostatnio co raz częściej brzuch mi się napina i boli jak na @, ale puki co przechodzi, więc nie jest źle..

Nic Mamusie, zajrze do Was później, teraz śniadanko..

[ Dodano: 2008-10-18, 09:19 ]
Kobietki.. właśnie dostałam smsa o Anetki.. Są w szpitalu, bo wczoraj na wizycie okazało się, że ma bardzo wysokie ciśnienie, ale z Małą wszystko w porządku, ma lekkie skurcze, ale na tym etapie ciąży, to normalne, za chwile będą miały KTG, a jak wszystko będzie w porządku, to jutro wrócą do domku. Trzymamy kciuki, żeby jak najszybciej wróciły!!

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

18 paź 2008, 10:15

domidj, ja tez daleko od krakowa. Ja jeszcze nie mialam ktg - w poniedzialek ide na wizyte i niby mam cos ustalic z lekarzem, tzn jakas wizyte na oddziale. Takze moze w nasteonym tyg juz cos bede miala bo chcial zeby to bylo przed swietami.

Ale swieta w tym roku... kurcze w sobote i niedziele :ico_sorki: czyli nic wiecej z mezem :ico_sorki:

Motylek22, ale wam fajnie z tymi ostatnimi poprawkami!!! :ico_brawa_01: nie mozna zazdroscic ale tak bardzo juz bym chciala byc na swoim!!! Marze zeby w tym roku sie udalo!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: I wiecie co - nie wazne jak tam bedzie - ale bedzie nasze wlasne - takie dla nas i tylko dla nas!!!

#ania#, pozdrow asiule od nas!!! i zycz jej zdrowka!!! A cisnienie moze jej skoczylo na samej wizycie (ktoras z was juz pisala o tym ze cisnienie idzie w gore w gabinecie, ale kurcze nie pamietam ktora :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: )
To znow jestescie z Jaskiem sami, my tez z Juniorem :ico_sorki: ale co zorbic? :ico_sorki: tak musi byc.

Milego dnia dla waszych rodzinek!!! :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

18 paź 2008, 10:33

betka, mi skoczyło tydzień temu do prawie 160/100 ale widać to stres przed gabinetem, chociaż też miałam już widmo szpitala przed oczami.. A Anetke pozrowiłam od nas wszystkich gorąco..

Nic zabieram się za porządki, bo jeszcze w lesie jestem, a już zaraz będzie 11, a ja tylko pranie wstawiłam :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość