Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

21 paź 2008, 16:04

U mnie też pogoda piekna :ico_brawa_01: słoneczko cudnie świeci i grzeje :ico_brawa_01: Ja kończę robić obiadek mmmmmmm zapowiada się smakowicie i pachnie pięknie :ico_haha_02: Kupiłam też dzisiaj podgrzybki do marynowania ale chyba się nie nadają (pociachane i dość spore)i będę musiała zrobić z nich jakiś sos albo zupkę.

blumek super że wózeczek wybrany :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: już niedługo będziesz miała w domku :-)

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

21 paź 2008, 17:20

Motylek22, - no mam nadzieje ze niedługo przyjdzie, aczkolwiek na wysylke mają 7 dni :( a ja juz nie moge sie doczekac. a Wasz juz przyszedł? I co zrobilas na obiadek?

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

21 paź 2008, 17:21

Kasia super ze juz wozek zamowiony :ico_brawa_01: ja chyba zamwie dopiero jak sie Junior urodzi... ach ten moj zapal... Wszystko z wielka checia kupowalam a do wozka zabrac sie nie moge :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Motylek22, ty jak zwykle cos wymyslisz do jedzonka pysznego :ico_brawa_01: nigdy nie robilam nic z grzybkami. Tylko z pieczarkami. Jeszcze dluuuuuuuuuga droga nauki przede mna jesli chodzi o gotowanie. Moze wam kiedys do piet dorosne :ico_sorki: lubie ale ta moja mala kuchnia denerwuje mnie :ico_zly: KIEDY JA SIE STAD WYPROWADZE??? :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

domidj - ja sie o papierki nie marwtie. Jesli chodzi o zalatwianie czegokolwiek to maz jest w tym niezastapiony!!! :ico_brawa_01: A z autkiem super ze wam sie udalo!!! Moj szwagier kupil pod koniec tamtego roku autko i dopiero od miesiaca maja go non stop - wczesniej ciagle sie cos dzialo, juz ja mialam dosyc tego samochodu ze im tak dokucza a co dopiero oni mieli powiedziec. Ale tak juz jest - CHCESZ MIEC IDEALNY I NIE BITY SAMOCHOD - IDZ DO SALONU :ico_sorki: a tak licz na farta. Tak sie juz zdarza i nic nie poradzimy na to :ico_sorki: Ale dobrze ze wasz jest ok i zeby tak zostalo!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

wlasnie uzylam pierwszy raz blendera - robialm jabluszka na szarlotke - musze upiec jutro rano bo siostra wraca :ico_brawa_01: juz sie nie moge doczekac!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
katia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1788
Rejestracja: 06 wrz 2007, 14:31

21 paź 2008, 17:29

czesć Kobietki,

jescze raz chciałabym was prosic o radę i pomoc jakoże już bardziej doswiadczone jesteście...
byłam w piątek u gina i powiedziałam, ze odczówam już ruchy naszej Niuni... powiedział, zebym powoli zaczęła je monitorowac i że ok 6 razy w ciagu dnia powinnam zaobserwować.... jestem w 19 tygodniu.
Wydaje mi się, ze dzidziuś aż tyle razy się nie rusza :ico_noniewiem: dlaczego niekiedy wyraxnie go czuję a czasami przez cały dzień wcale??? :ico_placzek:
Proszę powiedzcie jak to było u was :ico_sorki:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

21 paź 2008, 17:40

http://www.dino.sklep.pl/nowy/linki/fot ... /bjorn.htm

a to link naszego fotelika. Znalazlam na tej stronce co blumek kupowala wozeczek. Tylko my mamy kolor ktorego tutaj nie ma. Ale fotelik fajny bo dziecko ma postawe lezaca a nie jak w niektorych, dziecko musi od razu siedziec.

Awatar użytkownika
katia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1788
Rejestracja: 06 wrz 2007, 14:31

21 paź 2008, 17:42

betka, a jak ty się czujesz??? Kurcze to już końcówka ciaży :ico_olaboga: a jaki suwaczek sliczny :-D tak daleko :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

21 paź 2008, 17:45

katia, powinnas sluchac lekarza (niby) ale ja poczulam ruchy dopiero w 21-22 tc wiec nie wiem dlaczego juz karze ci obserwowac. Przeciez maluszek jest taki maly ze moze wariowac ci w brzuszku a ty nie poczujesz tego (tak mi sie wydaje). Ale ruchy dzieciatka rzeczywiscie trzeba obserwowac. Nie wiem od ktorego tygodnia dokladnie, wiem ze trzeba polozyc sie i poczuc 10 ruchow na godzine. Jesli nie bedzie sie czulo to trzeba cos przekasic i znow polozyc sie i czekac na ruchy maluszka. Ale 19 tc to chyba wyjatkowo wczesnie jak na czekanie az dzidzia sie poruszy.
Glowa do gory i kieruj sie zdrowym rozsadkiem, sluchaj lekarza, bo w koncu skoro do niego chodzisz to znaczy ze muisz mu troszke ufac. Moze poprostu zle sie zrozumieliscie. Moze jeszcze nie teraz masz te ruchy obserwowac. Nie wiem...

[ Dodano: 2008-10-21, 17:48 ]
katia, :ico_brawa_01: nom juz koncowka, ale dluzy sie jak czas jechania do apteki po test ciazowy, a potem na czekanie na wynik, :ico_sorki: Ale niech sobie Junior jeszcze siedzi. Na kazdego przyjdzie pora. Wiem ze juz 2 miesiace chodzic w :ico_ciezarowka: nie bede wiec zostalo okolo miesiaca :ico_brawa_01: bardzo blisko. :ico_brawa_01: A dzis czuje sie naprawde rewelacyjnie, czasem bywa wrecz odwronie ale dzis naprawde super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A jakbys miala jakies puytania czy cos to jak bedziemy mogly to odpowiemy - pisz smialo!!!! :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-10-21, 17:49 ]
ale lekarz zazwyczaj wie duzo wiecej niz my, takze najlepiej z lekarzem rozmaiwac o wszystkim!!! ale mozesz pytac jak to u nas bylo :ico_brawa_01: choc wiele z nas inaczej przechodzilo ciaze

[ Dodano: 2008-10-21, 17:52 ]
katia, moze w twoje urodziny ktoras z nas pozna swoje malenstwo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ty na kiedy masz termin?? i jak sie czujesz?? pamietam jak bylam w 5 miesiacu i widzialam takie same suwaczki u innych dziewczyn tylko ze tych co juz w 9miesacu byly... ale wtedy czekalam. Ale teraz to sie dluzy niesamowicie!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: a tu jeszcze tyle przed nami :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
katia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1788
Rejestracja: 06 wrz 2007, 14:31

21 paź 2008, 17:54

betka, dzięki słońce :-) mnie to się strasznie dłuzy :ico_olaboga:

A jak u was jest z przytulaniem :ico_wstydzioch:
mój mezus sie boi :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

21 paź 2008, 18:00

katia, nie dziw sie mu - tzn ze bardzo mu zalezy i sie boi. My sie powstrzymywalismy do okolo konca 3 miesiaca (rozwijajace sie lozysko itd), i od niedawna tez juz nie bardzo bo juz brzusio przeszkadza :ico_haha_02: Ale wiele dziewczyn nie odmawia sobie w ogole i tez jest ok :ico_brawa_01: takze to zalezy od was. Ale mysle ze teraz nie powinno nic zaszkodzic. Takze przytulajcie sie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
katia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1788
Rejestracja: 06 wrz 2007, 14:31

21 paź 2008, 18:16

betka, a jak tam twój pępek??? :-D
A jak tam wasze pępuszki?? :-D

ja się o swój pepek troszkę martwie, bo nie uwierzycie....
jak miałam 15 lat to sie okazało, że od urodzenia mam nie zawiaząny :ico_szoking: często jako dziecko miałam z nim problemy, ale zawsze na mnie wine zwalali, że niby sobie pogrzebałam :ico_puknij: no ale jak miałam niecałe 16 lat własnie, to mi strasznie zaczął ropieć i zrobił sie stan zapalny no i miałam zawiązywany operacyjnie lekarze sie dziwili że żyję. zreszta, to był juz ostatni dzwonek, bo juz zapalenie sie robiło. A jak mi go najpierw czyscili (musieli na kilka cm rozszerzyc - wszystko na żywca bo obrzek był taki, ze nie dało rady znieczulenia zrobić) to chirurg powiedział, że taka błonka tylko była i ze flaki normalnie widać było :ico_olaboga: No i teraz mam taki dołek, który akurat sie zaczął rozszerzać... ale to taka ciekawostka :-D

wiesz, ja teraz czuję sie juz lepiej. Pierwszy trymestr nie mohgłam prawie nic jeść ale przeszło. teraz na antybiotyku jestem, bo zmiany w oskrzelach i przeziebienie :ico_placzek: ale już przechodzi.

No moze na urodzinki juz bedziemy wiedzieć :ico_brawa_01: a termin mam na 19 marca i juz nie moge sie doczekać :ico_olaboga:
a w jakim wieku jesteś, jesli mozna spytac :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-10-21, 18:19 ]
tzn ze bardzo mu zalezy i sie b
m aż za bardzo chyba ;-) ale bardzo nas kocha. teraz go nie ma bo jest strazakiem i wysłali go na 3 miesiace na szkółke podoficerską :ico_olaboga: no i smutno mi bez niego bardzo, tesknie. A jak był na weekend to wycalował brzusio że ho ho i kupił nam prezent. Zestaw płyt z muzyką klasyczną dla mamusi i dzidziusia :-D a jak go zaczepiac zaczęłam to powiedział, ze bardzo nas kocha i ze sie boi a nie wybaczyłby sobie jakby Niuni przez to cos sie stało

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość