Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

22 paź 2008, 10:09

Norbertowi coś oczko przewiało bo od wczoraj miewa ropkę w kąciku oka. Dobrze, że mam sól fizjologiczną to mu zakraplam.
Arturowi też wczoraj coś czy przedwczoraj ropiało ale ja mam tylko rumianek i już przeszło na szczęście
Cleo co do prezentu to ja też mam zawsze problem ogromny, więc naprawdę niewiem, Ty wiesz co tam on lubi, może jakiś gad nowy :ico_oczko:
i sto latek dla Norbiego :ico_tort: jeszcze dwa miesiące i roczek :ico_olaboga: ale ten czas leci

Iwona to Maja jak nie pije dużo w nocy to może jej się jeść po prostu nie chce, gdzieś czytałam i chyba już dziewczyny raz pisały że właśnie w tym wieku dzieciaczki znów często się nudzą w nocy.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

22 paź 2008, 10:14

Klaudia to Twoj Rafal ma urodziny wtedy co ja

ja jak nie mam co kupic mezowi to mowie mu ze ma sobie sam wybrac przezent a ja za niego zaplace on robi tak samo tylko ze ja zawsze mam kilka pomyslow dla siebie na prezent

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

22 paź 2008, 10:17

Hej!!!
Nie moge za Wami nadażyć...mam kilka stron do przeczytania, wiec nie wiem co tam sie u Was dzieje,przepraszam :ico_wstydzioch:
Stawiam :ico_kawa: i :ico_tort: na 9 miesiecy Dawidka.
Wczoraj bylam z Dawidkiem u lekarza, bo od niedzieli zaczal kaszlec, no i dobrze ze pojechalam, bo gardlo czerwone, ale jeszcze antybiotyku nie trzeba podac. w poludnie mial 38 stopni goraczki i pozniej rosla, wiec dalam mu nurofen na zbicie i bylo ok. Dzisiaj od rana znowu 37,8.
Musze uciekac, bo sie obudzil...

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

22 paź 2008, 10:35

może jakiś gad nowy :ico_oczko:
Hehe.. Gady niestety on sobie sam załatwia bo ma kolegę w pracy, który mu przywozi co on sobie zamówi. A nie mówiłam jeszcze, że kiedy mnie nie było zamówił sobie 2 kolejne pająki i jednego dla kolegi co mieszka z nami.. także w domu mamy hodowlę pająków :ico_puknij:
ja jak nie mam co kupic mezowi to mowie mu ze ma sobie sam wybrac przezent a ja za niego zaplace
Właśnie tak też rozmawialiśmy tylko, że on mi podgadywał o zegarku Armaniego (bo koledzy mają, a on nie ma takiego na bransolecie do garnituru czy koszuli) za ponad 100Ł :ico_puknij: . A wczoraj przyszedł mu rachunek na 266Ł za zaległe opłacenie samozatrudnienia.. toż to cała jego tygodniówka :ico_olaboga: a on chce zegarek Armaniego.. zachcianki..
Klaudia to Twoj Rafal ma urodziny wtedy co ja
26 października :027:
A wspominałam Wam, że Rafał ma 26 października a mój były 25? hehehe
I ja mam 2 tyg później :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

22 paź 2008, 11:02

podgadywał o zegarku Armaniego (bo koledzy mają, a on nie ma takiego na bransolecie do garnituru czy koszuli) za ponad 100Ł
no to ładne ma ten Twój zachcianki, za takie pieniądze :ico_szoking:
to kup kokardę obwiąż się tylko nią i myślę że szczęka mu opadnie :ico_oczko: joke

a ja to nawet nie pamiętam co mu na urodziny kupiłam pewnie jakiś tylko drobiazg bo ostatnio nie ma jak coś innego :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

22 paź 2008, 11:04

cześc dizwczyny tyle popisałyście ze zajeło mi troszke czasu aby wszystko przeczytać i odpisać choć po trszku każdej z was tak że UWAGA mega post się szykuje. Na początek u nas ok nocki z dnia na dzień coraz spokojniejsze dziś pobudka o 5:30 soczek i luli , do 7 butla już wiem ze Kamil sie przestawił i je teraz mleczko o 7 a nie jak wcześniej o 8 ale to dobrze wszystko o1h do przodu . A teraz moje wypociny chyba z godzine je twożyłam.

CleoShe napisała:

Asikk, niezłe okazy nazbieraliście. Tylko pozazdrościć. Ja nie przepadam za łażeniem i szukaniem grzybów a to przez to, że zazwyczaj jak tak łaziłam za grzybami to tylko marne kurki się trafiały
No i Kamil pewnie miał niezłą zabawę w tej misce i oczywiście sto lat za skończenie 10tego miesiączka


Cleo dzięki bardzo za życzonka. Co do grzybków naprawdę było ich sporo do dziś się suszą?

Na pewno powodem m.in. jest jesień, ale rozumiem jak to jest.. Sama nie raz szału dostaję jak Norbert marudny a ja mam wszystko na głowie w jednej chwili, a kiedy Rafała o coś proszę to też jakbym mówiła do ściany. Najbardziej wkurzające jest jeszcze to, że tak to tatusiowie chwalą się, naokoło jakie to mają wspaniałe dziecko, ale żeby jeszcze coś przy tym dziecku zrobili to gdzie tam Męska rasa ,• ,•Choć ostatnio Rafał poczuwa się i zdarza mu się wykąpać Norberta. Dzisiaj rano, kiedy wrócił z pracy wziął go ode mnie i poszedł do livingu. Zrobił mu kaszkę i po jakimś czasie przyszedł, bo Norbert nie chciał mu zjeść. Przy mnie od razu zjadł i jeszcze na godzinkę usnęliśmy.
Assik.. Wytrwałości życzę. Taka niestety nasza rola, że kiedy ma się mało odpowiedzialnych mężczyzn to wszystko spada na nasze barki
Oczywiście Marcia i Gosia mają rację z tym "wręczeniem" synka mężowi. Bo niby jak inaczej mają się nauczyć? Pewnie by chcieli najpierw dostać szczegółową instrukcję obsługi jak do sprzętu RTV


Dzięki bardzo Cleo za słowa otuchy a już myślałam ze to tylko mój się tak miga.

CleoShe napisała:


Stoi mi tu dziecko nade mną i krzyczy na mnie. Nauczył się, że tylko mama i mama i teraz wszystko płaczem. Jak dziecko oduczyć tego? Pewnie najlepiej zignorować płacz, ale nie łatwo, kiedy maluch płacze i łezki mu po buzi spływają

No nie jest to łatwe, ale j wtedy biorę go na sekunda na kolana, pogłaskam potem siadam z nim na podłogę i biorę jakąś jego ulubioną zabawkę albo po prostu się z nim wygłupiam łaskocze go czy takie tam wygłupy. A jeżeli chodzi o wymuszanie płaczem to robie podobnie, ale wtedy tłumacze, że nie wolno on pyskuje potem krzyczy i płacze, ale ja stawiam na swoim i tłumacze i próbuje zainteresować go czymś innym, aby odwrócić uwagę od tego, co chciał.

CleoShe super fotki a Norbert wydaje się taki duży na ile kupujesz mu ciuszki.?? No i brawa za ząbki super!!!!!!!!!!!!!!

Fintifluszka napisała:

Asikk... Mój Kuba zawsze mówi "Ty to zrobisz lepiej" a jak jestem już zła i Go o coś proszę, to też mówi, że On zarabia pieniądze, a ja mam się dzieckiem zajmować choć ostatnio pojechałam z mamą na zakupy i całkiem sobie chłopcy dobrze poradzili-bo nie trzeba było zmieniać pieluchy, ani przebierać

Dzięki naprawdę już mi lepiej naprawdę myślałam, że to tylko mój się tak wykręca.


mz74 napisała:

Jejku zapomniałam o życzeniach dla Kamilka, ale ze mnie GAPA!! Przepraszam i sto lat!!!

Nic nie szkodzi spóźnione, ale na pewno szczere dziękujemy bardzo!!! Zdjęcia rewelka szkoda, że ja nie mam miejsca w domu na chodzik pewnie Kamil już by śmigał sam.

sabi_k77 dużo zdrówka dla całej rodzinki nie chorować mi tam więcej!!!!!

marcia_pod napisała:

Dzięki wszystkim za kciuki - napewno pomogły. Fajnie się czułam wiedza c ze niektóre może o mnie pomyślą w tym czasie.

No to miejmy nadzieje ze naprawdę kciuki pomogły. A tego możesz być pewna ze na pewno myślałyśmy nie miałaś uszu czerwonych hihihi

CleoShe napisała:

Dzisiaj też ugotowałam mu zupkę pomidorową z kurczakiem i ryżem tylko warzywa starłam na grubej tarce i taka gęściejsza mi wyszła. No i mały zjadł mi mój obiadek. Chyba mu posmakowało. Zostało jeszcze na jutro, więc ciekawe czy jutro zje. I na deser zrobiłam mu "reniowy" budyń z suszonymi morelami i także sporo zjadł

Ty to masz dobrze mój nie che jeść moich obiadków woli słoiczek i już nie wiem, dla czego już robiłam różne rzeczy, ale on nie chce i już.

Jola_85 napisała:

W ogóle jak w poniedziałek widziałam sie z moim to powiedziałam mu ze nie mam juz na paliwo i w ogóle kasy a musze jeszcze mięć na buty zimowe dla dzieci i siebie, pyzatym mam wizytę u ginekologa i podejrzewam ze będzie leczona nadżerka to niestety kosztuje, ale on to olał-wscieklam sie jak nie wiem tym bardziej ze nie mam jak teraz pójść do pracy to ciekawe, co on sobie wyobraża jak ja na to wszystko zbiorę pieniądze......

Jejku ty to się masz masakra współczuje, musisz jakoś od niego wydębić te pieniądze i jak naj szybciej złóż papiery o alimenty, bo wiecznie będziesz się tak szarpać.

Asikk nie lam sie kochana chłopy to takie łamagi, które nic nie potrafiła tylko narzekać i nic pozatym-sa wyjątki, ale tych coraz mniej-albo żonaci albo nieosiągalni

Masz rację tak to już jest, ale co naj ciekawsze mój był taki wyjątkowy przez całe 8 lat małżeństwa teraz jak jest Kamil to ja go nie poznaje normalnie.

pinko napisała:

Pomogło, wieczorem padł jak kawka i powiedział jej, że wykonuje kawał ciężkiej pracy. Od tamtej pory skończyły się docinki, tylko stara się jej pomagać.

To, że wykonuje kawał ciężkiej roboty i ze on mnie podziwia za to jak sobie świetnie radze i że on nie miałaby tyle cierpliwości to słyszę prawie, co dziennie. OK. cieszę się, że chociaż docenia to, co robie, ale to wcale nie pomaga tak do końca. Ale dzięki za słowa dobrej koleżanki.

CleoShe napisała:

Tak Pinko, tylko, że kiedy ja Np powiedziałabym coś takiego Rafałowi to by mnie wyśmiał i nawet, kiedy może by zaczął się nim zajmować to po pewnym czasie przylazłyby do mnie i powiedział, żebym ja wzięła Norberta, coś z nim zrobiła. Itp. itd.
Aczkolwiek przy najbliższym wolnym dniu Rafała wypróbuję ten myk Ciekawa jestem, co Rafał na to.


Masz race Cleo ja pewnie usłyszałabym to samo, ja jak już to musiała bym wyjść z domu, bo mój o ile w ogóle by się zajął to pewnie na jakąś godzinę. Kiedyś jak mu powiedziałam ze może się zamienimy i on zostanie z Kamilem a ja soboie wrócę do pracy to powiedziała, że on w tedy był by z nim całymi dniami na dworze, bo wtedy Kamil jest grzeczny tylko, że tak było kiedyś zanim Kamil nauczył się raczkować.

marcia_pod napisała:

Zapomniałam sie Wam pochwalić. Pewnie dlatego ze to trochę wstyd w moim wieku nie mieć jeszcze prawka
od jutra zaczynam kurs. Przez dwa tyg. wykłady a potem będzie jazzzzda he he.

Spoko na nauke nigdy nie jest za późno ja mam prawko od 10 lat, ale to tylko dla tego, że kiedyś jak była młodsza ubzdurałam sobie ze chcę pracować, jako przedstawiciel handlowy i dla tego zrobiłam no i 7 lat jeździłam za kółkiem można powiedzieć zawodowo. Ale to dobrze, że się zdecydowałaś prawko zawsze ułatwia życie. BRAWA i trzymamy kciuki!!!!!

pinko napisała:


Ja mam trochę kołysanek, tylko jak chcesz żeby Ci je przesłać? Pocztą na płycie CD, czy przez skypa możemy spróbować, trochę to potrwa, ale przejdą...

Oj to i ja się pisze w skypie jestem, jako asik.mariusz –z Gdyni. Plis do mnie też!!!

Renia0601 napisała:

a i jeszcze się pochwalić ma, że Arturek już wieczorną kaszkę pije sam, przekręca się na bok i sam trzyma i pije a jak skończy to albo rzuca albo trzyma

No to brawa mój to tylko picie sobie sam trzyma butle to tak na koniec jak już jest mało


Ahaaaa... i stawiamy do kawusi - Norbercik 10 miesięcy kończy dzisiaj
I Dawidek z nami obchodzi.. Tylko, że dziewiąty kończy miesiączek


STO LAT STO LAT DLA SOLENIZANTÓW!!!!!!!

[ Dodano: 2008-10-22, 11:07 ]
O RANY ALE POŚCIAK WYSZEDŁ S O R K I :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Ostatnio zmieniony 22 paź 2008, 11:15 przez Asikk, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

22 paź 2008, 11:08

Sto lat dla Norberta i Dawidka!!! :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

22 paź 2008, 11:10

Właśnie tak też rozmawialiśmy tylko, że on mi podgadywał o zegarku Armaniego (bo koledzy mają, a on nie ma takiego na bransolecie do garnituru czy koszuli) za ponad 100Ł . A wczoraj przyszedł mu rachunek na 266Ł za zaległe opłacenie samozatrudnienia.. toż to cała jego tygodniówka a on chce zegarek Armaniego.. zachcianki..
Oj ci nasi mężowie to mają zachcianki ale mój miała dokładnie taką samą 30 sierpnia no i cóż kupiłam mu ten zegarek ale wiecie co za pieniądze z jego konta :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: bo niby skąd ja miałam wziąć te pieniądze przeciesz nie pracuje co nie!!!!!! :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

22 paź 2008, 11:15

i jeszcze się pochwalić ma że Arturek już wieczorną kaszkę pije sam, przekręca się na bok i sam trzyma i pije a jak skończy to albo rzuca albo trzyma i macha :ico_haha_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tez bym tak chciala :ico_sorki:

ja mojemu dalam kawaleczek pomaranczy do deserku, mniam, mniam....

Assik, no posta niezlego strzelilas, z pol godziny czytania bylo... fajnie!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

22 paź 2008, 11:18

mz74, dzięki sama nie miałam pojecia ze wyjdzie tego aż tyle ale lubie odpisywać każdej z was wtedu myśle że czuje cię się fajnie że ktoś czyta to co napisałyście. . Ja bynajmniej tak mam. :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-10-22, 11:20 ]
ja mojemu dalam kawaleczek pomaranczy do deserku, mniam, mniam....
Ja jeszcze nie próbowałam ale dziś jedziemy na zakupy to pokupuje troszke innych owoców niż jabłka i mu też dam. W czoraj zato jdł piernika ale się zajadał mnim ,
Musze pokupować smoczki do butelek bo małay urwis wszystkie tak pogryzł że masakra :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Kurcze i zaś wydatek...... :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość