Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

22 paź 2008, 12:01

Kamilko - nie obwiniaj sie takim drobiazgiem.. No zrobils jak czlowiek - bo ile mozna przebierac, pocic sie,trzymac, łapac, szarpac sie.. Wiadomo.. No nasza glupota.. ze zmeczenia.. i tyle. Odprzenie kiepska sprawa- ale raz dwa sie zagoi.

BeWu - dziekuje za komplementy co do Krzysia- ontaki łagodny sie wydaje.. i słodziutki :): Ale czasami to szatan w niego wstepuje i ma "kurwiki"w oczach :):

Dziewuchy!!! Jutro jedziemy ogladac mieszkanko do wynajecia :): I do 1ego mamy sie wprowadzic.. Ale sie ciesze.Zawsze jestem podekscytowana takimi zmianami!!! Musze tylko zapewnic sobie internet - bo przeciez zwariuje.. jak tego nie bedzie!!!

Lece prasowac- lezy taki kopiec na stole, za fotelem.. upchnietych cudownosci :/
a Malego musze wsadzic do lozeczka, do spania.. Ostatnio prawie nie spi w dzien. :/ A jak spi - to o dziwnych porach - np o 16 :/ a potem smiga do 22... Dramat.. I kiedy tu robic brzydkie rzeczy??? :): :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-10-22, 12:02 ]
Ale super, jak nas tyle na forum.. Teraz coraz brzydsza pogoda, to bedziemyzalegały przed komputerkami i klikały do siebie :): Musze zakupic laptopa - a wlasciwie dwa.. bo jednego do domku, a drugiego - jakiegos uzywanego - z allegro - dla Duzego, na wyjazdy.. Zeby chociaz filmy sobie poogladał.. i pograc miał na czym. Znacie sie na laptopach? Jakie są dobre?

[ Dodano: 2008-10-22, 12:03 ]
A!!! Miałam zapytac - po to weszłam teraz-jakie soczki dajecie Maluchom? Bobofruty dla niemowląt, czy juz takie dorosłe? Kubusie? Bo ja kupuje bobofruty, bo boje sie strasznie tegocukru wszedobylskiego.. Ale nie wiem juz sama.. Przeciez nie bedzie pił tego cale zycie :/

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

22 paź 2008, 12:29

WITAM KLACHULE HIHI alez mam czytania i superowo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tylko juz nic nie pamietam fakkkkkk!!
Co do pracy meza to nie przedluza mu umowe bo wraca jakis facet ktory byl we wojsku a niby maz byl na jego miejsce(ja oczywiscvie nic nie wiedzialam,kij mu w oko za to hihi),wiem wiem jakos to bedzie,szuka juz pracy wczoraj nawet wieczorem szukal juz ofert,mam nadzieje ze cos znajdzie lepszego :-D
jak Was czytam to naprawde odrazu mi lepiej,jestescie przewspaniale :-D

A bylo o obowiazkach,wiec u nas jest ok,o co poprosze mezulka stara sie pomoc oczywiscie,a czasami to 10 razy mozesz gadac a on pozniej twierdzi ze nie slyszal hihi sciema na maksa!!
gotowanie ,kurze i takie pierdolki moja dzialka,on odkurza,kapie Wiki ,smieci wynosi i chyba wsio :ico_oczko:

A usmialyscie sie z basenu i sytuacji hihi,wiec napisze jeszcze jedna ,wiec byly cwiczenia przy scianie przy tych drazkach nie,i trzeba bylo sie trzymac i robic rowerek,a ta wielka babka kolo mnie wypłynela na srodek basenu ,czujecie!!
wieloryb na morzu,wszyscy w smiech ,a ona upssss ponioslo mnie hihi,kurde jutro musze smigac od niej z daleka bo mnie zatopi kurde,ja czuje sie przy niej jak robaczek normalnie :-D

ZARAZ poodpisuje :-D

[ Dodano: 2008-10-22, 12:38 ]
MADZIORKA zolu ty moj hihi zartuje oczywiscie,no zdychalam 3 dni bo sie schlalam do nie przytomnosci takze wiesz :ico_oczko: ostatnio tak sie spilam 3 lata temu :ico_oczko:
A my oczywiscie z mezulkiem piwkujemy co weekend takze jest ok :ico_oczko:
Ale Wam tam fajne no i piszesz to za freeeeeeeee i to za freeeeeeeee ja tez chce,biore miotle i tam lece hihi
foty zarabiste,bobastyczna z Was rodzinka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


KAMILKO pupka sie zagoi no co ty kochana bedzie ok :ico_pocieszyciel: maka ziemniaczana mu posyp szybko sie zagoi i bedzie dobrze,jestes wspaniala mamusia Pamietaj!!


JULI
ale fajnie takie zakupki do nowego lokum superowa sprawa naprawde :-D pamietam jak dzis jak tak skupowalismy wszystko,a teraz bym wszystko w nonono wywalila i na nowo wystroj zrobila hihi tylko kasy brak!!
Misio superowy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale zaraz zacznie smigac hihi i bedzie gonitwa :-D
Co do soczkow ,to ja juz bobofrutow dawno nie daje,pije Wiki kubusie czasem,kompoty przewaznie :ico_oczko: herbatki itd

[ Dodano: 2008-10-22, 12:41 ]
JULI ja mam laptopa HP jest ok :ico_oczko:


MADZIU witaj zbłakana duszo,wpadaj czesciej ,i sie troche zrelaksuj,wspolczuje jeszcze dodatkowych obowiazkow naprawde!!

Nie pamietam reszty cholerka :ico_noniewiem:

TO CHYBA MOJ NAJDLUZSZY POST CO HIHI??

[ Dodano: 2008-10-22, 12:52 ]
. I kiedy tu robic brzydkie rzeczy???
hihihi :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2008-10-22, 12:55 ]
A bylo cos o mowieniu dzieciaczkow,Wiki tez duzo powtarza,wczoraj mi mowi Mamo daleko pa pa :ico_szoking: gada rozne rzeczy,dzis wstala i mowi Tata dzis dzis i chodzi mowi dzissss,Ania ,ostanio szlismy do mojej mamy ,a Wiki drze sie na ulicy AGA AGA,boze pare babek sie odwrocilo hihi
Papuga mala z niej,trzeba uwazac co mowimy :ico_oczko:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

22 paź 2008, 14:27

cześć Dziewczyny!!!!!!!

tylko się przywitam, bo nie miałam jak Was poczytać porządnie..
wczoraj tez miałam jeszcze pisac, ale wypadło kilka spraw po drodze :ico_noniewiem:

ale super popisałyście :-)
alem sie cieszę :-D

u nas Alek jakis marudliwy od wczoraj, wczoraj korzystaliśmy z fajnej pogody i do wieczora ciemnego byliśmy u mojej babci na wsi, Alek za kotami, kaczkami ganiał :-D i cały czas "gogon" powtarzał, te słówko juz sobie przywłaszczył jako określenie psa przede wszystkim, ale że i kot ma i kaczka wiec zapożycza sobie :ico_oczko:
a dzis pogoda deszczowa :ico_placzek: miałam jechać załatwiac urzedowe sprawy, nawet mamuśka wzięła wolne na dziś, ale Alek nie daje mi wyjść z domu :ico_olaboga: te nasze dzieciaki wszystko juz rozumieją nie??jak rano z mamą gadałam co planuje i tak uważałam co mówie i kiedy bo wiem ze on wszystko chwyta, ale on i tak z daleka wszystko wyłapał i cały czas tak mnie pilnował ze nie dało rady :ico_olaboga: i sie nawet na mamę teraz nie chce patrzeć jak zawsze ją uwielbia i nawet pies bee, tylko mamusia w głwoie :ico_olaboga: ja pitole :ico_olaboga: a miałam prawko zmieniać bo jeszcze nie zmieniłam z nazwiskiem starym jezdzę i paszport chciałam bo mi sie skończył ehhh no trudno moze innym razem, pewnie w piatek jak po R pojade to z rana pozałatwiam, bo wtedy juz bede musiała jechac :ico_haha_01: no własnie - z punktu widzenia psychologii i ogólnie rozwoju dziecka powinno sie mówić jak sie wychodzi, tłumaczyc dziecku, itd wiadomo, ale kurcze teoria a praktyka :ico_olaboga: jeszcze sobie tłumacze ze Aluś teraz zły humor może załapał bo zęby i mamę dlatego tak chgce miec przy sobie :ico_noniewiem: jejjejjejjjjj

dziewczyny zdjęć na razie nie bedzie, bo ja po pierwsze z kablami sie nie lubie bawić, a po drugie teraz malutko cykam, bo po prostu mam za mało rąk :-D troche kamerą go krece ale tez nie za czesto :ico_wstydzioch: ale jak wrócimy do naszego normalnego rytmu to mam nadzieje nadrobie fotkami :-D

przepraszam że nie poodpisuje teraz :ico_sorki:

idę do kuchni, dzis będzie kapusniaczek..pierwszy raz dam Aleczkowi..mam nadzieję że brzuszek dobrze będzie tolerował plissssss

buziaki dla WAS!!!!

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

22 paź 2008, 16:38

hej ja tak na szybciocha w pracy klikam, chciałam tylko słowko do Kamilki kochana kup sobie linomag w kremie, rewelacja, ja tylko tym pupkę Emi smaruje i to tylko raz dziennie, wieczorem na noc, jest super, raz miała odparzenie i linomag pomógł błyskawicznie, ale koniecznie w kremie bo maść jest za mocna. Trzymam kciuki zeby pomogło, i nie obwiniaj się, skąd mogła s wiedzieć

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

22 paź 2008, 17:03

Bobofruty dla niemowląt, czy juz takie dorosłe? Kubusie? Bo ja kupuje bobofruty, bo boje sie strasznie tegocukru wszedobylskiego.. Ale nie wiem juz sama.. Przeciez nie bedzie pił tego cale zycie
_________________
ja zamierzam pozostać na tych dla niemowlat jak najdłużej, jeszcze zdązy sie przyzwyczaic Alek do tych dla starszych dzieci, no ale wiadomo że nasze dzieci za jakis czas beda jesc coraz bardziej "dorosłe" rzeczy bo jak bedzie przedszkole czy inne tego typu to siłą rzeczy to bedzie sie działo, ale to za jakis czas i tylko w takich przypadkach..a co z tego wyjdzie :ico_noniewiem: wiadomo jakie sa dzieci..i pepsi bedzie chciało i inne :ico_szoking: ale nie szybko sie dostanie takie "rarytasy" :ico_haha_01:

a Alek dzis "pogardził" kapusniaczkiem :ico_puknij: a taki pyszny był :ico_puknij: hm, moje dziecko nie lubi za bardzo kwaskowatych rzeczy a szkoda, oj szkoda :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

22 paź 2008, 19:08

Witam wieczorkiem :-D pochodziłysmy z niunia po dworze,liscie i patyki to jej ulubione rzeczy ostatnio hihi,wytarza sie i heppy dziecko :ico_oczko:

a Alek dzis "pogardził" kapusniaczkiem a taki pyszny był hm, moje dziecko nie lubi za bardzo kwaskowatych rzeczy a szkoda, oj szkoda
u nas znowoz odwrotnie ,wiki uwielbia!

[ Dodano: 2008-10-22, 19:18 ]
A zapomnialam,Wiki zaczela sie sama rozbierac,wlasnie sciagnela sobie bluzke i spodnie i sie cieszy,czyli co idziemy plusku plusku,nareczka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

22 paź 2008, 19:40

Witam wieczorową porą!
Ale się rozpisałyście! Rzeczywiście dawno takiego ruchu u nas nie było. Super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tyle, że mnie to chyba jakaś ciążowa skleroza bierze i nie bardzo pamiętam co czytałam :ico_wstydzioch: Pamiętam za to jak zwykle czadowe fotki madziorki i świetną sesję Juli z parku :-)
Ja padam, ale tylko ze zmęczenia. Na szczęście Weroniczka jakby się uspokoiła i mam nadzieję, że już tak zostanie przez najbliższe 4,5 tyg. A później to już może sobie wyłazić. Jeśli chodzi o to, że ktoś miałby mi pomóc przy Lence gdy Krzyś jest w pracy, to nie bardzo wchodzi w grę. Jest tylko opiekunka, która mnie denerwuje - wrrrr. Poza tym jak ja jestem w domu, a ona przychodzi do Helenki to chyba traktuje to jako wizytę towarzyską. Jak chorowałam wiosną, to musiałam drzwi zamknąć do pokoju żeby Helenka do mnie nie przychodziła i ona za nią. No comments... ewentualnie zostają spacerki, ale ja lubię ze Szpaczkiem wychodzić, choć ostatnio toczę się a nie chodzę i ciężko mi ją na 3 piętro wnieść. No ale to już niedługo...

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

22 paź 2008, 21:50

cześć dziewczynki, ja tak tylko na chwilkę, pare dni nie zaglądałam, bo koleżanka mnie odwiedzała ze swoim maluchem i trudno mi było siezieć przy kompie. Dzisiaj przyjechałam do rodziców, pare dni tu posiedze. troche odpocznę. Jutro się umówiłam z kumpelą z podstawówki, przyjdzie tu ze swoją malunią córeczką...
A napisze tyle co przeczytałam, sory, ale całości nie byłam w stanie.
edyta pazurki śliczne, jak się czujesz? pewnie świetnie... :ico_oczko:
Frydza zdjęcia z imprezy świetne,
madziorka Juli zdjęcia świetne, dobra idę się położyć bo leci you can dance, a lubię to...dobranoc :ico_oczko:
Kamila a z tymi soczewkami? to żeczywiście musiałam przeoczyć Twoją wqypowiedz! Ale to super że już tak długo nosisz! bo ja to tylko myślałam że będe nosić przez lato do okularów słonecznych ale już jak się nauczyłam zakładać, to sobie nie wyobrażam powrotu do noszenia ciągle okularów :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 paź 2008, 21:54

ja pier..... tak sie spisalam i w cholere wszystko poszlo wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

no dobra zaczne od poczatku..
witam wszystkie Zuliki , pracujace mamusie i nasze kochane ciezarowki.. oraz slomiane wdowy.. hehehhee

ciesze sie ze u nas tak gwarno.. z radoscia otwieram forum widzac tyle postow
dziewczyny swietne czasy nastaly
do niedawna jedna strone tydzien meczylysmy hehhehe

dzis caly dzionek w centrum spedzilismy hiih
przedpoludnie w Polskim klubie na zajeciach dla dzieci
pierwszy raz tam bylismy bo zwykle w tym czasie mam szkole
ale dzis skorzystalam z wolnego i zabralam tam lelka i siebie ehe

i bardzo fajnie bylo
choc polskie kluby w Uk nie wygladaja za ladnie
takie stare obskorne budynki pamietajace schylek wieku hehe komunizm na maxa hehe

i sala bez tak ladnych i nowych zabawek
oraz maty dla dzieci..
ale sam fakt ze polsko mial sporo plusow

stary niedzwiedz mocno spi.. czy krasnoludki.. u mnie odeszly do lamusa
tulam lelka wiecznie po tych ang miejscach i dziecko nawet nie znam dziecinstwa rodzicow
ale mam nadzieje ze teraz to sie zmieni
lelus tak ladnie tanczyl w kolku i cieszyl sie pl piosenkami hihi
byly tez malowanki.. kresek i kropek
oraz wyklejanie biedronki hehe
powoli kompletujemy swoja domowa galerie hehe naszego roczniaka

byly tez soczki i ciateczka a dla mamus kawka herbatka i ploteczki
poznalam nowe sympatyczne mamusie

a lelus wreszcie wsrod swoich hehe i fajnie
nie ma to jak pogadac z polskimi dziewczynaami.. zawsze to inaczej niz wsrod angielek uprzejmosci wymieniac nie?

po zajeciach ruszylysmy na shopping
i kupilam sobie fajny sweterek w zarze. ukrywajacy brzuch hehe
i kilka pierdolek..
mam juz kompletne przebranie na halloween
dzis kupilam sukienke czarna dla dziewczynki ktora musze przerobic na czarna pocieta spodnice hehe

na twarzy mam nadzieje ze adas namaluje mi pajeczyne
a na szyje wymyslilam sobie wielka tarantule ale pluszowa. nie malowana hehe

adasiowi jeszcze trzeba dokupic pelerynke draculi i bedziemy w komplecie..

ciekawe jak lelus zaakceptuje swoich potwornych rodzicow. hihi
okaze sie juz za tydzien.. :ico_noniewiem:


madziu witaj zapracowana mamusko.. oj nielatwo w PL zarobic lepsze pieniadze przy 8 godz lekkiej pracy, i to smuci..ale takie zycie..
wazne ze sie spelniasz i jestes zadowolna i P tak cie wspiera
no ale nie zapomnij o nas i wpadnij czasem. choc na reddsika :564:

julii (czesc Zulik :ico_zdrowko: ) lelek pije tylko wode. ale ostatnio zaczelam podawac mu herb raz w tyg bo zbywala. ale te hippa
jakos soki do mnie nie przemawiaja a jak juz to rozcienczone
piekna macie sesje jesienna. misiek taki slodki i szczesliwy jak rodzice..
a powiedz dlaczego wynajmujecie jednak mieszkanie? myslalam ze kupujecie?
sorki jesli cos przegapilam ale rozumiesz ze za toba nie sposob nadazyc hehe

a co do basenu w gdansku to porazka jakas.. spore miasto a poplywac z dzieckiem nie mozna?? paranoja
mam kumpele w gdansku z rowiesniczka naszych dzieci i mowila ze musi miec albo karnet albo kurs wykupiony. dziwne ..
ona wlasnie zjechala z uk na stale do PL. i mysli nad otwarcie w przyszlosci takiego playhouse z zajeciami dla dzieci jak sa tutaj wiec moze kiedys skorzystacie..

juli my mamy dwa laptopiki DElla, polecam te firme. bardzo dobry sprzet komputerowy!
kamila (witaj Zuliku :564: ) nie obwiniaj sie. skad moglas wiedziec ze pupka tomcia tak zareaguje. wiesz ja pewnie zrobilabym poodbnie.. bo lelek wiele razy spi z kupa i nigdy nic mu sie nie dzialo. bo rano budzi sie czesto z zkupa a ja przeciez nie bede pol nocy pieluch sprawdzac. i wogole sie nie przejmuje..

frydza fajnie ze i ty dolaczylas do klubu.. tylko nie przecholuj nastepnym razem hehe :513:
zajecia rzeczywiscie super tu mamy.. ale ostatnio adas zapalil mnie pomyslem powrotu do PL
juz nawet te zakupy bym przebolala.. (od czego sa kolezanki w UK ktore moga wysylac paczki) .. ale wlasnie podlamuje mnie zycie tam z dzieckiem.zwlaszcza w moim miescie w ktorym na poczatek musielibysmy sie zatrzymac.. zreszta jak piszecie to wiekszych miastach tez doopa :ico_noniewiem:
a do kazdej z was mi tak daaleko.. szkoda :ico_placzek:
no ale jest druga strona medalu
dziadkowie 24 godz na dobe. karnet na silownie. aerobic..
wyjscia we dwoje...
moze teraz PL bym zwiedzila. bo jak tam mieszkalam to jakos nie mialam takiej smykalki do podrozy po kraju..
no ale za takie zarobki to sobie moglam pojezdzic :ico_olaboga:

najbardziej martwi mnie porod w PL :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

zreszta plany na przyszla dzidzie jakos odchodza daleko..
a mielismy sie starac w lato 2009
marzenie :ico_puknij:

a wracajac do ciebie frydza.. hehe ja tez kurze scieram sama.. to taka niemeska robota.wydaje sie zbyt drobiazgowa dla nich hihi adas woli zdecydowanie podlogi. za to ja nie cierpie.. no i smieci tez wyrzuca, kapie i czasem gotuje. i kuchnie myje
ja wole lazienke.. hehehe
ale tez trzeba przypominac hehe nie raz.. hihi

a odnosnie wielorybka hmm
ja wiem ze to smieszna sytuacja i pewnie sama by mnie bawila
ale zal mi takich ludzi.. nie zawsze jest winne odzywianie
czasem to sprawa hormonalna. czy chorobowa
bo takich grubaskow kktore widze z cola i chepsami to mi wcale nie jest zal

wiki super papuguje. lelek wciaz wlasnie monologi wyglasza hehe

bewu bezalkoholowe dla ciezarowki :564:

wiecie co moja kumpela ma blizniaki. parke. 2 tyg mlodsze od lelka. ale tak spokojne grzeczne dzieci. normalnie ich dwojka znosniejsza od jednego lelka. siedzialy dzis w kawarence na takich doroslych stolkach grzecznie chyba z pol godziny i jadly :ico_szoking: :ico_szoking:
lelek wytrzymal moze kilka sekudn
biegal w kolko
zaczepial ludzi
w sklepach jakies laski dorwal ze go takie rzeczy kreca to probowal zakosic hehe
jadl w biegu a najlepiej wcale

a mowia ze blizniaki takie trudne..
no moze latwo nie jest
ale jak widze jak one grzecznie siedza w wozku na zakupach.. prawie ich nie slychac. kochane robaczki
lelek tez kochany ale na swoj sposob :ico_haha_01:

aleksandrowicz i ty z nami lyknij zebys w samotnosci popijac nie musiala :ico_zdrowko:
szkoda ze alkowi kapusniaczek nie podszedl
ja tez ostatnio robilam pierwszy raz
lelus zjadl
on z koleji bardzo lubi kwasne
zwlaszcza ogorki kiszone wcina same.. i wola o jeszcze

asiula wracaj tu zaraz. co tak bez drina ucieklas? :ico_nienie:

aniiu zdroweczko twoje i weroniki :ico_zdrowko:

edyta no to przycisnij mezulka zeby od czasu do czasu dzieciaki wykapal. to nie taka sztuka. a ile zabawy przy tym. zwlaszcza tatusiowie potrafia sie wyglupiac w wodzie.. hehe tobie tez nalezy sie luz czasem nie?
nie pisalas co lubisz wiec zapodaje mocnego kolorowego drina na wieczor hihi
:ico_zdrowko:

dziewczyny ale fajnie bylo sie z wami napic.. hehe :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:
ja na pusty zoladek wiec procenty szybko uderzyly do glowy
wiec ide cos przekasic..

p/s mam pomysl
moze bysmy zorganizowaly spotkanie w lecie
ja proponuje pierwszy tydzien czerwca. wtedy mamy plan wyjazd nad baltyk ,pierwszy raz razem. cel: Poddąbie
adama siostra ma nam dac namiar na kwatery, niewykluczone ze tez tam bedzie. taki byl poczatkowy plan. ja chce wziac moja mame..
wasza rodzina. znajomi rowniez mile widziani..
co o tym sadzicie?
wiem ze do lata 2009 jeszcze kawal czasu ale takie imprezy trzeba planowac z wyprzedzeniem
aha miejsce ponoc z ladna plaza, w czerwcu sa tam pustki.wyjsc nie ma gdzie na impreze. ale nas to nie inetersuje. sami sobie impreze zorganizujemy
oczywiscie wyjazd z mezami i dziecmi
dobry pomysl?

dobra spadam
lelek pokazuje humorki
na dole zle
u mnie na gorze tez do nonono
moze w lozeczku mu przejdzie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-10-22, 22:06 ]
agniecha jestes. akurat rozlewalam hehe karmisz jeszcze? bo nie wiem cos mocniejszego polewac??
asekuracujnie piweczko prosze :564:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

22 paź 2008, 22:20

hej,

Frydza - mam nadzieję że mąż szybko pracę znajdzie, wiesz dobrze że i u nes z pracą były przeboje...ale mój wybredny jest i dlatego ten cały wyjazd, hm ale powiem Wam że srednio to widze, tzn to nowe zajęcie R...oby jednak coś z tego wyszło bo gdyby nie to już nie wiem...chyba sama zacznę coś wymyslać haha jakis mały biznesik czy coć :-D w tarocie na onecie wyszło mi że jakąs energię mam do działania tego typu :-D :-D :-D

Juli - piszesz ze jakos sie nauczyłaś życia z rozłąkami..hm, wiadomo że jak taka jest konieczność to trudno..ale szczerze bardzo Cię podziwiam!!!!!fotki urocze!!!!i fajnie że bedziecie juz na swoim, z jednej strony extra bo u siebie to u siebie ale z drugiej - jak ktos pod reką to expresowa opieka nad dzieckiem zagwarantowana, hm choć pewnie tak czy inaczej jak to samo miasto to bez róznicy, prawda?

Indigo - no fakt że teraz cięzko poswiecic sie zyciu towarzyskiemu jak to było x lat temu, a te przyjaznie własnie z tamtego okresu pochodzą, były budowane na wspolnym spedzaniu czasu, przezywaniu wspolnie problemów, przyjemności itd :-D razem sie robiło to i tamto :-D a teraz inny etap nastał..inna jakosc starych znajomości , inna nowych, ach sama juz nie wiem...a jak tam pupcia Tomka?i nie obwiniaj sie kobieto, bo nic złego nie zrobilas nie zrobilas przeciez tego specjalnie..

Ania - no to faktycznie dziwnata Wasza opiekunka...a rozmawialas z nia na ten temat?ale sądze ze taka opiekunka przydałaby sie własnie po to by Helenke Ci na te 3 pietro wprowadzić, no ale sie nie wtracam, sorki :ico_sorki:

Agniecha - witaj :-) no to korzystaj z pobytu u rodziców i miłego spotkania z kolezanka zyczę!!

więcej nie spamiętałam :ico_wstydzioch:

i lecę juz do R, bo mamy rozmowę :-)

buziaki

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość