Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

22 paź 2008, 10:29

najlepsza zabawa Oskara to jak mam sie polozyc na podlodze a on chodzi mi po plecach :ico_haha_01: ,probuje podskakiwac,utrzymuje rownowage :ico_haha_01: oczywiscie dla mnie jest to forma masazu hehe a dla niego jaka zabawa... lubi mnie ewidentnie meczyc to moje dziecko

wlasnie poloztylam go psac..ciekawe czy zasnie przed 11...
jak zasnie ja sobie pociwcze na poprawe humorku..na mnie endorfinki dzialaja jak najlepsze lekarstwo na depreche

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

22 paź 2008, 11:52

czesc

Te torty sa cudowne i pewnie bardzo smaczne.

Doris ty kochana sie nie martw, moja ciocia ta z banku mowi ze dzieki tym kredyta mieszkanka pojda w dol i juz nie beda szly tak drastycznie w gore bo wtedy cala deweloperka padnie.
Zobacz w USA dostawal kazdy kredyt kto umial sie podpisac, nas tu tak nie sprawdzaja jak w PL- kto ma wiecej kredytow ten jest lepszy, tu zyje sie na kredyt- szkola na kredyt, mieszkania, samochody, wczasy, meble doslownie wszystko. Duzo ludzi zyje ponad stan!
Bedzie dobrze!

Natasha szkoda ze jestem tak daleko zaraz bym u ciebie zamowila piekny slubny tort!

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

22 paź 2008, 12:01

IVI90, ja wiem ze teraz mieszkania potanieją, bo ludzie nie maja kasy na wklad wlasny... wiec pogodzilam sie z faktem ze przez najblizszy rok nie bede na swoim... od stycznia wynajmujemy mieszkanie w warszawie - postanowione

IVI jak tam przygotowania do slubu?? pewnie sie cieszysz co?? ja to bym z checia jeszcze raz wyszla z mąż - takie fajne wspomnienia, cudowne przezycia... ach jak to dawno bylo...

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

22 paź 2008, 12:14

jejki Ivi juz tylko 3 dni,ale ci zazdroszcze i z checia bym ci upiekla tort.postaralbym sie bo to by bylo najwieksze moje wyzwanie :ico_haha_01: no i zadnej gafy by byc nie moglo :ico_oczko:

mnie ta cala organizacja i szykowanie wesela jeszcze czeka..nie wiadomo kiedy ale kiedys raczej na pewno hehe :ico_haha_01: :ico_haha_01:

synus spi od ponad godziny a ja mam przerwe miedzy seriami cwiczen,jeszcze 2 serie i odpoczynek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

22 paź 2008, 12:22

Doris juz wszystko przygotowane, wczoraj kupilam sobie kilka szmatek bo w poniedzialek jedziemy na Sycylie do Palermo a potem do Messiny na tydzien a potem do Wloch a na koniec chyba Portofino.
Chcialabym poleciec z Gregiem do Pl ale nie wiem czy zechce- bo ja bardzo!

Natasha napewno tort bylby cudowny! A kiedy zamierzacie wziasc slub?- przepraszam ze tak pytam, jak nie chcesz to nie odpowiadaj na to pytanie, zrozumiem :-D
No chyba ze twoj mezczyzna zrobi ci mila niespodzianke.

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

22 paź 2008, 12:29

IVI90, no to widze ze fajna podroz poslubna Cię czeka!!! :ico_brawa_01: zazdroszcze :ico_wstydzioch: ale to dlatego ze jej nie miałam...

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

22 paź 2008, 12:48

Ivi fantastyczna podroz poslubna Cie czeka,zazdroszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
moze jednak namow Grega na przylot do PL w koncu z Wloch nie bedzie az tak daleko :ico_haha_01: z pewnoscia bardziej po drodze niz z USA

Ivi a wiec z naszym slubem jest tak ze on gdzies tam w naszych planach jest od dawna ale ze wzgledow finansowych odkladamy gto wciaz... obydwoje chcemy sami zupelnie zaplacic za wesel a koszta beda duze,tym bardziej ze marzymy o takim fajnym porzadnym weselu... po co mamy sobie zalowac skoro jest tylko taki jeden dzien :ico_haha_01:
az tak baardzo tez nam sie nie spieszy bo az tak wiele teraz juz to nie zmienic,tylko moja zmiane nazwiska i ewentualne ulatwienia w sprawach formalnych w urzedach itd...ale mysle ze za okolo 2 lata juz bedziemy planowac porzadnie..

hehe do tego czasu musze zdjac aparacik,schudnbac 5 kg i takie tam :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
wiem ze to banal ale chhcialabym wygladac wyjatkwoo na wlasnym weselu :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-10-22, 12:51 ]
i ja tak wlasnie sobie marze zeby zamiast poprawin ktore jak dla mnie sa bezsensu wybrac sie3 w podroz poslubna :ico_haha_01:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

22 paź 2008, 12:55

zamiast poprawin ktore jak dla mnie sa bezsensu
ja tez uwazam ze poprawinyh są bez sensu

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

22 paź 2008, 13:37

ludzie sa zmeczeni...niektorzy jeszcze do konca nie wytrzezwieli...tylko dlatego uwazam ze to bez sensu... :ico_haha_01: po co wiec marnowac pieniadze na kolejny dzien pijactwa jak mozna wydac je na cos milego iprzyjemnego :ico_haha_01:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

23 paź 2008, 12:40

A tu co tak pusto??

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość