Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

23 paź 2008, 10:48

Cześć,

Kurcze, Norbert złapał myszkę i nacisnął previous.. skasował mi posta co pisałam :/

Wstaliśmy chwilę przed 8. Tzn ja obudziłam się po 7 i drzemałam bo Norbert jeszcze spał aczkolwiek coś już niespokojnie bo wiercił się i rączką cały czas macał mnie po twarzy. Nad ranem znów wzięłam go do siebie bo przebudził się i zaczął płakać ze smoczkiem w buzi. Nie chciał się położyć w łóżeczku.
najlepiej by było jakbyś mi to pokazała, znaczy się jak Ci ten błąd wyskoczy to naciśnij 'Print screen' później uruchom Paint'a i weź edycja wklej później zapisz
Wiem jak to zrobić boi kiedyś brat też chciał zobaczyć co mam na pulpicie :ico_haha_01: Zaraz to zrobię.

Gosia, Lolek niech zdrowieje a Ty częściej zaglądaj do nas :ico_oczko:

Justyna, Ciebie jak nie ma dzień czy dwa to ja już się zastanawiam czy wszystko dobrze u Was bo Ty zazwyczaj codzień coś skrobniesz. Choć z drugiej strony.. jak coś się dzieje to też zawsze piszesz szybciutko :ico_noniewiem: :ico_oczko:

[ Dodano: 23 Październik 2008, 10:55 ]
pewnie nie masz tego programu rozpakowującego pliki.
wogóle Vista
Mam winrar'a do rozpakowywania i wcześniej jak go używałam to normalnie wszystko szło a teraz :583:
Zrobię to co Renia mówiła, żeby zobaczyła o co chodzi.

[ Dodano: 23 Październik 2008, 11:03 ]
Ojjjjjjjjjj.. normalnie zaraz się wkurzę. Wysyłam Wam tu jakieś fałszywe alarmy....... wczoraj wyskakiwał error przy każdym pliku, który Pinko wgrała i ja chciałam ściągnąć a dzisiaj idzie normalnie :ico_zly:
Także zignorujcie sytuacje :ico_haha_01: (chyba, że znów coś się porobi to dam znać Reni :ico_haha_02: )

[ Dodano: 23 Październik 2008, 11:11 ]
Norbert to taki urwis, że nie wiem... Wszystkie jego słoiczki z obiadkami, kaszki, mleko, herbatki trzymałam w kuchni na takiej półce pod blatem to on regularnie tam chodził i zwalał wszystko (wczoraj puszkę z kaszą rozsypał).. no to przeniosłam te wszystkie rzeczy na blat. Na poprzednie miejsce położyłam jakieś książki, katalogi ze sklepów (leżało tam wcześniej tylko na niższej półce) to teraz to mi zwala :ico_puknij:
Ostatnio zaczął próbować otwierać pralkę.. a dzisiaj już całkiem nieźle sobie z tym radzi i tylko tam podchodzi i otwiera pralkę.
Teraz majstruje mi przy telewizorze.. właśnie go wyłączył :ico_zly: Dużo nieodpowiednich dla niego rzeczy niestety jest w jego zasięgu i cięgle się zajmuje tym pomimo, że na podłodze wala się mnóstwo zabawek :ico_puknij:

[ Dodano: 23 Październik 2008, 11:17 ]
Ej noooo... dzisiaj to już sama tu jestem???? :543:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

23 paź 2008, 11:31

Cześć wszystkim!! CleoShe, nie jesteś sam tylko ja znowu musiałam poczytać i skleic pots zaraz go wkleje pewnie znowu wyszedł metrowiec!!

[ Dodano: 2008-10-23, 11:37 ]
pinko napisała:

A Ulek chora, katar ma, kaszle i kicha i marudzi i gorączka też się pojawiła. A myślałam, że nas to ominie....
Zaraz wkleję pierwszy link.


Oj niedobrze niech wraca do zdrówka szybk!!!! No i oczywiście stokrotne dzięki za linki już sobie też ściągam!!!

marcia_pod napisała:

na pienku sobie siedział i w lisciach, fajnie sie nimi bawił - miał wielka radoche ze może siedziec na ziemi i bawić sie liścmi i żołędziami. sucho było wiec mu pozwoliłam - tyle miał uciechy!!!Super wyglądacie na tych foteczka , jak piękna złota jesień!!! A jak ślicznie Krzysiu sam stoi!!!

wcinam Pawełka śmietankowego. i na co mi była ta dieta jak zaraz zgrubne znowu echhhhh jak ja kocham słodkości!

A co tam nie możemy sobie wszystkich dobroci odmawiać!!!

pinko napisała:

Następny link do pioseneczek: http://www.sendspace.pl/file/LxQbbaf9/
Super dziękujemy bardzo złota kobieto!!!!


Jola_85 napisała:

Ja tylko na chwilke jakis dolek dzis mnie dopadł nie raz mysle o moim i zastanawiam sie jaki mi wielki cios zadal w serce ......on pewnie to olewa i dobrze sie bawi jako "kawaler"........jesli chodzi o alimenty sprawa bedzie tylko czekam na wezwanie z sadu....Nie pamietam juz ktora pytala o Mirusia chyba Cleo-Mirus byl planowanym dzieckiem,a teraz czuje sie jakby on go nie obchodzil bo w niedziele jak byl to zabral Julie do Macdonalda w sklepie kupil jej zabawki i slodycze a Mirkowi nic...w sobote zabiera Julie do siebie Mirka nie....ech........

Nie przejmuj się Jolu wszystko będzie dobrze poukłada się zobaczysz , a co do tego ze twój zabiera tylko Julcie – co się dziwić przy Mirku miała by za dużo roboty nie wiesz faceci są cwani !!

pinko super fotki a Twój facet to taki poważny chłop!!!A jak Ulcia slicznie wyglądała jak mała dama!!!

Goonia napisała:

Co u nas? Ja wyzdrowiałam, ale Lolek się zaraził i też ma katar. Biedaczysko przechodzi to strasznie. Nosa w ogóle nie da czyścić. Muszę to robić kiedy śpi, albo stosować straszne fortele
Oj Goni niech maluszek szybciutko zdrowieje!!!

Dla mam chorusianych dzieciaczków polecam wapno do picia w syropku dla pociech pomaga w przeziebieniach no i witaminę C w dawkach ok. 3 krople do picia ze 3 razy dziennie!!! Mi tak poleciła moja pediatra i jak na razie histori chorobowych nie było odpukac!!!


Goonia napisał/a:
Nosa w ogóle nie da czyścić. Muszę to robić kiedy śpi, albo stosować straszne fortele

pinko napisała:


Ja mam dokładnie to samo...

Ja na szczęście nie mam tego problemu Kamilek daj czyścić mi nosek bez żadnych tam ceregieli .
A czym czyścicie noski ??? Ja mam tą FRIDE i bardzo sobie ją chwale przed czyszczeniem jeszcze psinek do noska NIVEA spraj do noska wtedy wszystko ładnie wychodzi.

pinko napisała:

Idę spać dziewczynki, coś mnie też gardło rozbolało, a Ulek co chwila się budzi i mnie szuka....
papapa, spokojnej nocki


Oj tylko ty nie choruj Pinko!!!

CleoShe napisała:

Kurcze, wogóle na laptopie mam badziewny system windows vista i wielu programów nie mogę w nim uruchomić. Muszę oddać komuś kto przeinstaluje

Tak z Vista tak jest ja też miłam i nie mogłam wiele sciągać a w dodatku nie działałao mi wiele gier komputerowych zmieniłam na zwykłego Windołsa Hom edyszyn i jest ok.!!

Fintifluszka napisała:

Byliśmy u lekarza-Gabriel waży 9090. wszystko jest git, nie chciał siedzieć na badaniu, więc stał taki goły , skarżyłam się na te jego ciężkie noce i dostaliśmy skierowanie na posiewowe badanie moczu, żeby wykluczyć ewentualne infekcje

No miejmy nadzieje ze wszystko będzie ok.!!! a swoją drogą co mają wspólnego niespokojne noce z infekcją drug moczowych bo tak to zrozumiałam ?? No ale może mój jak spała niespokojnie i poszłam z nim do lekarza jak był małay to okazałao się że ma zapalenie ucha środkowego. Wiec może bo w tedy też nie było innych objawów tylko spała niespokojnie budził się w nocy płkała.

Fintifluszka napisała:

Pogoda dzisiaj nie zachęca do spacerów-Gabriel ostatnio też mało spacerowy, wczoraj mi taką histerię zrobił, zaczął się prostować w wózku z krzykiem, jak Go niosłam kawałek (oboje w kurtkach, nie było wygodnie) to się nie dał już do wózka posadzić, odginał się do tyłu i wrzeszczał, jak wróciłam do domu to za przeproszeniem pot mi sie lał po tyłku...
U nas też jakaś ta pogoda nijaka!! Raz słońce potem jakiś deszcz!! A co do histri ja naszczęście nie mam tego , raz tak mi robiła takiego szczupaka właśnie to położyłam go na siłe i już troche pokrzyczał dałam mu zaraz coś do zabawy i już było ok. Jakoś ostatnio jest grzeczny !!

marcia_pod napisała:

a dziękujemy. jakoś sobie radzi teraz biega juz przy meblach bardzoo sprawnie i juz nie upada, po prostu jak wie ze sobie nie poradzi albo boi sie ze sie przewróci to wtedy siada na podłoge przejdzie kawałek na czworaczkach i znów wstaje.
oj jak fajnie mój to tak zauważyłam ze na razie jest na etapie przesuwania się powolutku przy kanapie ale też tak nie za pewnie boi się widać!! No ale przyjdzie czas.
Brawa za siku i kupke!! Wiecie ja jakoś na razie odpuściłam bo po jednym razie jak wtedy zrobił histrie jak go przytrzymałam na tym nocniku odpuściłam , mamy jeszcze czas!! W końcu czasami 2,5 roczne mluchy nie wołają jeszcze i robią wszystko w pieluche!!

Kamil też mówi BAM jak coś spdnie a jak coś chce spróbować to woła mama amam !!

CleoShe napisała:

Norbert to taki urwis, że nie wiem... Wszystkie jego słoiczki z obiadkami, kaszki, mleko, herbatki trzymałam w kuchni na takiej półce pod blatem to on regularnie tam chodził i zwalał wszystko (wczoraj puszkę z kaszą rozsypał).. no to przeniosłam te wszystkie rzeczy na blat. Na poprzednie miejsce położyłam jakieś książki, katalogi ze sklepów (leżało tam wcześniej tylko na niższej półce) to teraz to mi zwala
No tak te nasze dzieciaczki to już wszędzie wchodza . Kamil to ostatnio nawet zabawek nie rusz bo lepsze są szuflady z bielizną taty naprzyklad albo nauczył się już otwierać lodówk i musze pilnować bo jak nie zauważę to się w końcu rozmrozi!! Bąki rozrabiaki a co będzie jak zaczną chodzić!!
U nas nocka ok. spokojna z 1 pobudką o 6 ale dałam mu mleczko i zasnoł i obudziła się o 8!!

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

23 paź 2008, 12:14

asikk Ty to ostatnio niezłe psty sypiesz he he, przynajmniej jest co poczytać.

Pogoda paskudna u nas - od rana leje i zimno.
mnie chyba tez cos bierze bo tak jakoś ciągle mi zimno nie umiem sie zagrzac a tesciowa w krótkim rekawku biega po domu

lece bo zelazko zostawiłam włączone -prasuje. wpadłam tylko popatrzec czy cos napisałyście i jak sie mi gra sciąga (sciągam need for speed - lubie czasem dla odstresowania pojeżdzic fajnymi autkami z duzą szybkoscią tylko mężuś mi zapomniał przywieść wiec sciągam z neta - idzie jak krew z nosa.

Krzysiu jeszcze spi - chyba przez ta pogode tak fajnie mu sie nyna.

lece pa

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

23 paź 2008, 13:35

Hello troszke popisalyscie

ja wlasnie pije sobie kawusie a majeczka sobie drzemke robi jakos nie chce mi sie nic robic glowa mnie boli to chyba przez pogode bo sie popsula

mialam wam cos jeszcze pisac ale oczywiscie zapomnialam chyba bede musiala isc do okulisty bo jak czytam to zamazane widze

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

23 paź 2008, 13:55

No udało mi się ściągnąć te kołysanki.......... Dzięki wielkie Pinko!!!!!!! :ico_sorki: Norbercikowi bardzo się podobają. Jak mu puszczam na kompie to taki zasłuchany patrzy się w wizualizacje na playerze i słucha uśmiechając się przy tym. A teraz usnął przy kołysankach.
lece bo zelazko zostawiłam włączone -prasuje
Też mam trochę prasowania.. miałam zrobić to rano, ale rozpisałam się z kartką do przyjaciółki, zajęłam się ściąganiem tych kołysanek potem jak już ściągnęłam to Norbertowi je puściłam i troszkę z nim potańcowałam. Dopiero poszedł mi na drzemkę. Wcześniej widziałam, że jest zmęczony ale cogo położyłam to zaraz się złościł i wstawał. Zwykle koło 11 najpóźniej idzie podrzemać a teraz już 13 zaraz i dopiero usnął. Obiad miałam mu dać ale przez zmęczenie pewnie by nie zjadł. Dam jak wstanie. Pewnie będzie bardzo głodny bo jadł kaszkę przed 9 rano, potem tylko bananka zjadł i wypił 100ml herbatki.

Jeszcze z Rafałem się poprztykałam, przez to popłakałam i mam focha na niego. Dołek mam teraz, ale nie chce mi się pisać o tym. Idę coś zjeść bo jak na razie to tylko kawę tego dnia wypiłam.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 paź 2008, 14:50

hello Kobitki :-)
u nas nocka dzisiaj całkiem dobrze, Ulek budziła się wieczorem co chwila z zapchanym noskiem, a od 21 do 23:30 bawić się chciała, potem jak zasnęła to spała do rana z jedną pobudką. Dzisiaj już wygląda trochę lepiej, więc myślę, że katarek jej przechodzi. Za to mnie gardło boli coraz bardziej i oczy i czuję, że jutro, albo pojutrze stracę głos... jak zwykle.
pinko dzieki
Super dziękujemy bardzo złota kobieto!!!!
Nie ma problemu, jak jam możliwość, to zawsze chętnie udostępnię Wam różne rzeczy ;-)
I mam problem............... nie mogę ściągnąć tych kołysanek :ico_placzek:
Nie wiem czemu, jak sama sprawdzam to działa.
Aga, wielkie dzieki.... tylko nam sie nie rozchoruj :ico_nienie:
Ja to stracę głos na 7 dni, będę miała katar przez pierwsze trzy dni, a potem będzie już lepiej :-) Zawsze tak samo przechodzę przeziębienia.
ehhh zapomniałam napisać, że Ula pieknie tańczyła na weselu - jaka mała dama z niej!!! Ślicznie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ula jaka galowa, ho ho prawdziwa dama :-)
pinko super fotki a Twój facet to taki poważny chłop!!!A jak Ulcia slicznie wyglądała jak mała dama!!!
Dziękujemy bardzo, Ulek się zawstydziła :ico_wstydzioch: :-) A co do mojego męża, On tylko takie pozory na tym zdjęciu, zawsze mam problem, bo jak robimy sobie wspólne zdjęcia, to On zawsze jakąś dziwną minę strzela i zadowolony, że zdjęcie nie jest normalne... heheh taki już jest, więc jak mam normalne zdjęcia to się cieszę.
jakoś sobie radzi teraz biega juz przy meblach bardzoo sprawnie i juz nie upada, po prostu jak wie ze sobie nie poradzi albo boi sie ze sie przewróci to wtedy siada na podłoge przejdzie kawałek na czworaczkach i znów wstaje.
Ula robi dokładnie tak samo, chodzi przy ścianach, meblach, ale jak czuje się niepewnie, to na kolanka, idzie w miejsce, które ją interesuje i znów wstaje :-) Sprytne te nasze dzieci, wiedzą, że mogą upaść i będzie pupa boleć... heheh :-)
Ojjjjjjjjjj.. normalnie zaraz się wkurzę. Wysyłam Wam tu jakieś fałszywe alarmy....... wczoraj wyskakiwał error przy każdym pliku, który Pinko wgrała i ja chciałam ściągnąć a dzisiaj idzie normalnie :ico_zly:
Także zignorujcie sytuacje :ico_haha_01: (chyba, że znów coś się porobi to dam znać Reni :ico_haha_02: )
Ignorujemy sytuację, dobrze,że wszystko już działa :-)
Dużo nieodpowiednich dla niego rzeczy niestety jest w jego zasięgu i cięgle się zajmuje tym pomimo, że na podłodze wala się mnóstwo zabawek :ico_puknij:
A Ulka też, bawiłaby się radiem, komputer ją interesuje, przedłużacz, czasem wyłączy mi neta, bo guziczki przyciska, kable ją interesują i wszystko co nie jest zabawką.
A czym czyścicie noski ??? Ja mam tą FRIDE i bardzo sobie ją chwale
Też stosuję fridę, ale teraz jak Ula ma katar, to chyba nosek jest podrażniony i pewnie trochę jej to przeszkadza.

Co do mówienia, to jak chce coś zjeść, to tak śmiesznie mlaska i mówi "mniam", a jak coś jej spadnie to "bam" i zaczęła ostatnio "baba" mówić, na kotka mówi "otie", na lale "dzidzia", "tata" ale "mama" jeszcze nie chce....

[ Dodano: 2008-10-23, 14:52 ]
No udało mi się ściągnąć te kołysanki.......... Dzięki wielkie Pinko!!!!!!!
To super :-) nie ma sprawy :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

23 paź 2008, 14:53

uczył się już otwierać lodówk i musze pilnować bo jak nie zauważę to się w końcu rozmrozi
hehe no fajowo :ico_haha_01:
need for speed
a którą część dokłądnie, grałam we wszystkie oprócz tej ostatniej (pro street) bo mi się nie podobała ale reszta jest spoko
No udało mi się ściągnąć te kołysanki.......... Dzięki wielkie Pinko!!!!!!!
to super, a z tą vistą to fakt, podobno wersja ultimate jest najlepsza ale ja bym nie zmieniła XP na nic :ico_oczko:

a ja zaraz idę do domku. normalnie ja to jakaś nie teges jestem, jak wszystkie kobiety przed są złe i wogóle to ja od dwóch dni mam taki super humor jak nigdy a w tygodniu mam mieć właśnie @ :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 paź 2008, 15:22

normalnie ja to jakaś nie teges jestem, jak wszystkie kobiety przed są złe i wogóle to ja od dwóch dni mam taki super humor jak nigdy a w tygodniu mam mieć właśnie @ :-)
To czemu nie teges? hehehe tylko się cieszyć, że nastroje w normie :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

23 paź 2008, 15:47

Dziewczyny, no niezle popisalyscie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

czytam i czytam....
a ja zaraz idę do domku. normalnie ja to jakaś nie teges jestem, jak wszystkie kobiety przed są złe i wogóle to ja od dwóch dni mam taki super humor jak nigdy a w tygodniu mam mieć właśnie
no wlasnie, ciesz sie ze masz odmienny nastroj niz powinien byc w tych dniach... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 paź 2008, 15:54

A w ogóle stawiamy :ico_tort: na 9 miesięcy :-) Co ze mnie za matka... wyleciało mi z głowy :-) Częstujcie się....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość