Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

23 paź 2008, 13:03

edit53, zazdroszczę ćwiczeń. ja nie ma takiego samozaparcia. Też czasem ćwiczę ale z konsekwencją u mnie kiepsko. Za to obżeram się ostatnio słodyczami-nie mogę się powstrzymać normalnie. Nie mogę mieć nic słodkiego w domu, bo zaraz to zjadam. Nie chcę tak!
A ja w końcu kupiłam kamerkę, zła jestem na samą siebie,że dopiero teraz. :ico_zly:
a my mamy kamerę i wcale jej nie używamy, parę razy coś tam nakręciliśmy, ale generalnie wolimy zdjęcia

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

23 paź 2008, 15:28

Witam mamcie

Muszę się pochwalić, że moje dziecko siedzi już ładnie tzn. nie podniesie się do siadu sam, ale jak już go posadzę to nawet sięga po zabawkę która jest przed nim i wraca spowrotem do siadu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Wiem, że Wasze maluchy już tak potrafią ale Igor dopiero załapał, acha no i w końcu od jakiegoś 1,5 tygodnia widzi swoje nóżki i bawi się nimi :-D :-D .

Dziewczyny starajcie się nie podawać herbatki na noc, bo one mają cukier w sobie i to może wpłynąć póżniej na pruchnicę. Zamiast tego przegotowaną wodę (nie podawać mineralnej). Tzn. zrobicie jak uważacie ale mi tak pediatra powiedział.

Też bym chciała kamerkę bo Igor z dnia na dzień jest inny i fajnie by było to utrwalić, my nagrywamy go na razie przez aparat. Mamy dość dobry i nawet filmiki fajnie wychodzą.

Wrr idę zaraz na zastrzyk, nieche mi się bo zimno, dobrze, że u nas przynajmniej nie pada to wezmę Igora ze sobą.

[ Dodano: 2008-10-23, 15:32 ]
Acha co ćwiczeń to ja też niestety nie potrafię się zmobilizować :ico_zly: :ico_zly: a słodycze to wcinam aż wstyd. Po ciąży tak mi zostało, przed to jadłam tylko jak okres miałam dostać a teraz to nie siadam do kawy jak nie mam nic dobrego :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Dobrze, że na razie karmię i Igor wyciąga ze mnie wszystko. Pewnie jak przestanę to zaraz przytuję, a muszę się pochwalić, że ważę o 1kg mniej niż przed ciążą :-D :-D . Tylko ta skóra wisi na brzuchu. No ale to tylko ćwiczenia mogą pomóc a mnie się nie chce.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

23 paź 2008, 21:04

generalnie wolimy zdjęcia
ja kocham zdjecia ale np śmiechu na zdjęciach nie zatrzymasz :ico_oczko:

nie podawać herbatki na noc
zgadzam się,że może będzie z tym problem jak ząbki się pojawią ale może dobrze zacząć od herbatki a na wodzie zakończyć.

a słodycze to wcinam aż wstyd
ja też. Dzisiaj zarządziłam zakaz kupowania słodyczy na rzecz owoców. Efekt taki,ze siedze głodna po bananach i myślę o czekoladzie :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-10-23, 21:17 ]
Tata karmił :ico_haha_01:
Obrazek


Kąpanko


Obrazek

[ Dodano: 2008-10-23, 21:22 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-10-23, 21:26 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-10-23, 21:33 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

23 paź 2008, 22:33

asika82 zdjęcia superowe, a co do herbatki to zalążki pruchnicy mogą się zalęgnąć nawet jak jeszcze zębów nie ma, dlatego nie wolno oblizywać smoczka (choć ja często to robię bo nie chce mi się latać do kuchni zawsze jak spadnie smok) no i podawać na noc słodkiego. Mnie powiedział nawet lekarz, żebym podawała pare łyków wody do przepułkania jamy ustnej po wieczornym sztucznym karmieniu.
Na początku pił tą wodę, ale teraz już się wycwanił i nie bardzo chce się napić, nawet przez sen zaciska wargi.

Ok idę spać, dobranoc Wam

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

23 paź 2008, 22:37

...
Ostatnio zmieniony 28 lut 2009, 22:20 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

24 paź 2008, 11:18

Asia fajne zdjęcia, a jak Ty się wpatrujesz w tego Antosia, miłość widać nawet przez Internet i na drugim końcu Polski :-)
śmiechu na zdjęciach nie zatrzymasz :ico_oczko:
prawda

[ Dodano: 2008-10-24, 11:42 ]
Wiem, że Wasze maluchy już tak potrafią
mój nie :-)

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

24 paź 2008, 11:56

...
Ostatnio zmieniony 28 lut 2009, 22:21 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

24 paź 2008, 12:55

Asia fajne zdjęcia, a jak Ty się wpatrujesz w tego Antosia, miłość widać nawet przez Internet i na drugim końcu Polski :-)
:-D
Ja chyba bym podobnie postapiła w takiej sytuacji....
ja nie mam pojęcia jak bym zrobiła. Życie wszystko weryfikuje i często ludzie w trudnych sytuacjach zachowują się dziwnie i całkowicie nieracjonalnie. Wiem to po sobie.


Wczoraj wieczorem Antoś był na spacerku taki niespokojny, jak nigdy. Chciało mu się do mamy i nawet na rękach pomrukiwał. W nocy nie chciał spać sam w lóżeczku tylko ze mną. Dzisiaj patrzę do buzi a tu piękny malusi ZĄB !!!!!!!!!!!!! :ico_szoking: Moje słoneczko kochane :-D Obyło się bez płaczu, nocnych wybudzeń z płaczem i większego marudzenia. A może i tak częste karmienia nocne to przez to. Mój mały zuch. :-D

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

24 paź 2008, 13:32

malgoska napisał/a:
Ja chyba bym podobnie postapiła w takiej sytuacji....
ja nie mam pojęcia jak bym zrobiła. Życie wszystko weryfikuje i często ludzie w trudnych sytuacjach zachowują się dziwnie i całkowicie nieracjonalnie.
no mi też trudno powiedzieć, jak sobie pomyślę, że ona nie ma mamy, która by ją tak przytuliła, jak chyba nikt inny nie umie, to mi jej trochę szkoda; pewnie że jest szczęśliwa, bo nie zna mamy, nigdy nie będzie jej pamiętać, ale mimo wszystko szkoda mi jej, nie wiem czy bym chciała świadomie skazywać dziecko na życie beze mnie, chyba nie, ale "tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono"

[ Dodano: 2008-10-24, 13:34 ]
Dzisiaj patrzę do buzi a tu piękny malusi ZĄB !!!!!!!!!!!!
no to trzeba to uczcić jakoś :-)

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

24 paź 2008, 16:14

Witajcie mamcie!!!
malgoska dziękuję za życzenia

:ico_buziaczki_big:

ogromne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i gratulacje dla Antosia, chyba masz rację co do tego budzenia, może przez to się budził bo go dziąsełka swędziały a cycuś troche łagodził.

Co do małej Lilianki to moim zdaniem postąpiła niewłaściwie. Rozumiem ją, że bardzo chciała mieć dziecko ale wiedziała również że jest bardzo chora i może się tak zdarzyć, że nie wychowa dziecka. A przecież jest tyle malutkich dziecki które można adoptować i dać im dobry dom.Jak sobie pomyślę, że miałoby mnie zabraknąć i nie widzieć jak rośnie moje dziecko to aż mnie w dołku ściska. A facet jak to facet, nie wiadomo kogo w życiu spotka, może znajdzie jakąś głupią babę która nie pokocha Lilki, nie wiadomo. Kobieta zawsze będzie bardzo kochać swoje dziecko, a faceci są różni i zawsze za babą pójdą.
Nie i jeszcze raz nie!!! Nie postąpiłabym tak jak ona. A już nawet nie chodzi o męża że może nie zajmować się tak jak trzeba. To dzieciątko nigdy nie pozna miłości matki. A ona nie mogła doświadczyć tego że jest matką. A jest to najpiękniejsza rzecz na świecie.

No ale to jest moje zdanie a każdy ma prawo do innego :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-10-24, 16:17 ]
A dziecko z tego co na zdjęciach widać, jest szczęsliwe i radosne, nie widać że czegoś małej Liliance brakuje....

no teraz jej niczego nie brakuje, ma sucho, jest najedzona ale nie wiem co to mama. Jak już będzie starsza to wtedy jej może brakować, jak już będzie wiedzieć co to jest mama.

[ Dodano: 2008-10-24, 16:19 ]
cholerka mam jakąś nową przeglądarkę i nie da się Waszych tekstów kopiować i wstawiać, że np. malgoska napisała :ico_zly: nie umiem tego poprawić.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość