Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

24 paź 2008, 13:10

patrze w buzie a tu piękny ZĄB!!! :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Super, kochani, że przeszliście to w miarę bezboleśnie... Oby i następne ząbalki w takim samym trybie sie pojawiały :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dał mi tylko czopki bo upławy mi się zaczęły
Evik, na tym etapie wydzielina jest coraz bardziej intensywna... Jak nie piecze i nie boli, to może wstrzymaj się? :ico_noniewiem: Tym bardziej, że zapisał je bez badania... Nie widział, na co je zapisuje...
Z tą wysypką to dziwna sprawa... Na to samo dwa różne leki...? :ico_noniewiem: Zapisz się faktycznie do dermatologa... Tym bardziej, że to nie tylko u małego występuje...

[ Dodano: 2008-10-24, 13:18 ]
Tak siedzę i dumam Evik, że ona te leki na odczepnego zapisała "A może któreś zadziała..." :ico_zly:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

24 paź 2008, 14:21

Evik, cieszę się że z Tobą wsystko dobrze, ale Karolina ma rację, poczekaj z tymi czopkami jesli nie piecze i nie boli. Szkoda tylko, że z Tymonkiem nie najlepiej. Z tego co pisałaś, to ta wizyta tak na odczepnego była. Dobrze, że zakwestionowałaś koniecznośc podania antybiotyku, mądra mamusia z Ciebie. A pomysleć ile nieuświadomionych matek chodzi po lekarzach i faszeruje bezmyslnie te biedne dzieciaczki antybiotykami z byle katarku czy krostki. Lekarze też są bez winy w tej kwestii. Wizyta praywatna u dermatologa to w Waszej sytuacji najlepsze rozwiązanie, fakt stracisz trochę grosza ale nic nie jest cenniejsze od zdrowia dziecka i spokojnej głowy mamy.
Karolina, kocham pierogi z kapustą. Ale mi apetytu narobiłaś :ico_zly:
A co do ruchów maleństwa, tak leżałam sobie przedwczoraj wieczorkiem na kanapie i nagle brzuch mi się zakołysał raz na lewo, raz na prawo i znowu na lewo :ico_szoking: tak mocno, to chyba właśnie była Bartusiowa akrobacja w celu zmiany pozycji. Od tametj pory rzeczywiście inaczej odczuwam ruchy, jest ich wiecej, pojawiają się częściej. Chyab ma więcej miejsca z główką w górze.
Asika, gratuluję Antolkowi pierwszego ząbka. Dzielny chłopiec :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Siasia, dla dobra maleństwa to i całą Europę bym przejechała gdyby zaistaniała potrzeba :ico_oczko: a tak serio, nie stresuj się, poczekaj spokojnie do wizyty. Może scenariusz okaże sie nia taki straszny jak sobie wyobrażasz.
Mozecie sprać mi tyłek na kwasne jabłko, ale wysprzatałam sobie jeszcze balkon przy okazji ładnej pogody.
Teraz poczekam na męzusia i razem zjemy obiad.

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

24 paź 2008, 14:34

hej dziewuszki:)
Karola-pranie wiedomo ze wrzuciłam do pralki:),recznie nie dałabym rady :-D
Teraz dopiero zauwazylam ile mam tych ciuszkow dla malutkiej :ico_szoking: ,o rany juz nic nie kupuje-za duzo :ico_haha_01: .Ucieszyłam sie bo listonosz przyniosł mi dzisiaj kocyk i paputki co zamowiłam na allegro :

Asika82-gratuluje pierwszego zabka :ico_brawa_01: ,postawisz chyba torta?

Evik-dobrze ze zdecydowałas sie isc prywatnie do dermatologa bo ten na pewno inaczej Was potraktuje:)

Sisia daj zna c co i jak,jak wrocisz

Aniafs-smacznego obiadku :-D no i gratulacje 8go miesiaca :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

24 paź 2008, 14:59

Aniu, pierogów wyszło 180 :ico_szoking: :ico_olaboga: Byłoby więcej, ale trochę farszu podjadłam :ico_wstydzioch: :-D chodź, kochana... Jeszcze tylko boczusia na skwarki podsmażę i gotowe... :-D
tyłek prać to mało za te porządki... No ale jak się dobrze czujesz, to jest to Tobie wybaczone... :ico_haha_01:
Mnie Kostek ten numer wywinął w niedzielę... I też teraz bombie mamusię ile i gdzie wlezie... Mają chłopaczki więcej miejsca z pewnością... Pełna swoboda ruchów i obyczajów normalnie... :ico_nienie: U góry brzuszka macica szersza, to sobie pozwalają... :-D
Magda, no!!! Dla zasady zapytałam o to ręczne, bo wiesz, baba w ciąży nieobliczalna jest... :-D

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

24 paź 2008, 15:13

Magda, no!!! Dla zasady zapytałam o to ręczne, bo wiesz, baba w ciąży nieobliczalna jest... :-D
-dobre ha ha

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

24 paź 2008, 15:27

Wiem po sobie :-D W jednej minucie bałagan tylko okiem ogarniam, a w następnej potrafię upychać wszystko gdzie popadnie :-D Ooo, właśnie... Spojrzałam na dywan... I co??? Bingo!!! :ico_odkurzanie:

[ Dodano: 2008-10-24, 15:36 ]
No! Objechane :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

24 paź 2008, 15:43

Anka, Asika- to czekamy na torciki- od jednej za 8 m-c a od drugiej za ząbek. A teraz wg starych zasad możesz sobie Asik sukienusie kupić za znalezienie pierwszego ząbka :ico_brawa_01:
Karola- to zaraz do Ciebie dołączę z tym odkurzaczem, tylko jeszcze kurze zetrę. Wstawiłam własnie pralkę bo kosz już pełen- no i już mi się nie chce jak pomyślę o wieszaniu tych lumpów na zimnym strychu brrrr
Evik- a Wy kochani pędzcie do lekarza, nie ma co zwlekać. Pewnie zaleci każdorazową zmianę ręczników po wycieraniu :ico_olaboga:
Siasia- Ty tutaj nie szalej nam kobietko, niech pani doktor lepiej pamięta o wszystkim a gdyby zdarzyło się jej zapomnieć to przypomnij sama. Bezpodstawnie nie wyśle Was do szpitala.

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

24 paź 2008, 15:47

Tosia, właśnie załapałam kolejnego Mega Powera, więc mogę i u Ciebie objechać :-D

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

24 paź 2008, 15:49

Dawaj Karola- zaprasza z odkurzaczem na moje włości :-D

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

24 paź 2008, 15:52

Letę :-D :ico_odkurzanie: :ico_odkurzanie: :ico_odkurzanie:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość