Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

25 paź 2008, 20:39

Iwona, ja myślałam, że Maja raczkuje ciągle, a Ona teraz się dopiero wzięła
ona wczesniej czolgala sie a dzisiaj pierwszy raz przeraczkowala ale jak chce gdzies szybciej sie dostac np zauwazy ze otwieraja sie drzwi do kuchni lub na balkon to wtedy sie czolga

a dzisiaj majunia spala dwa razy i juz spi zawsze jak spala dwa razy to na noc chodzila ok 23 lub pozniej

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

25 paź 2008, 22:55

Dobry wieczór :-)
Maja już właściwie zdrowa, mam nadzieję,że Wasze maluszki też już lepiej się czują.Jak chorowała to bardzo mało spała, budziła się po nocach, bo ją katar męczył, wczoraj poczuła się dużo lepiej i spała bardzo dużo, odsypiała zaległości.
Co do rodzeństwa dla Mai to mamy zamiar zacząć starania na wiosnę, ale co z tego wyjdzie to zobaczymy :ico_haha_01:
Dobrej nocki

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

26 paź 2008, 08:09

Dzień Dobry w mroźny niedzielny poranek.

Stawiam :ico_kawa: i herbatkę :-) Częstujcie się.
Muszę pochwalić mojego bąbla, jak zasnęła wczoraj o 20, tak bez żadnych pobudek spała do 7:30 starego czasu. Zawsze jak zaśnie to po pół godzinie budzi się z płaczem i potem tak śpi niespokojnie, a tym razem beż żadnego budzenia. Aż się zastanawiałam czy wszystko z Nią dobrze.

Uciekam do łóżeczka jeszcze... miłej niedzieli.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

26 paź 2008, 09:01

cześć dziewzcyny. Agnieszka, to sobie pospałaś :ico_brawa_01: pozazdrościć :ico_oczko: choć i u nas ta noc nie była najgorsza...

Kuba dzisiaj o 14 jest umówiony na duży tatuaż więc nie będzie miał dla nas czasu-ja się ostatnio tak przyzwyczaiłam, że On prawie ciągle jest z nami, że ciężko mi sobie bez niego dzień zorganizować...

ach właśnie, nie wózek nie jest nowy-ten sam złomek, tylko wymieniłam pałąk na tackę :ico_oczko:
Ja bardzo lubię zielony kolor i Gabcioch ma dużo zielonych rzeczy-więc twarzowo czy nie, póki ja decyduję w co sie ubiera to nie ma wyboru :ico_haha_01: :ico_oczko:

Sabina, świetnie, że Maja już zdrowa-teraz taki sezon chorobowy, trzeba się mieć na baczności

Iwona, Gabriel też do otwartych drzwi balkonowych, lub od łazienki dostaje szybszego tempa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

26 paź 2008, 09:58

Czesc dziewczyny stawiam :ico_kawa: i :ico_tort:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

26 paź 2008, 10:45

Justyna nie możesz ząbków dodać bo masz za dużo zdjęć w opisie ;) mi też nie chciało wejść to skasowałam porównanie i jest :) i zdjęcia superowe, spokojnie może wziąć udział w maratonie na czworaka :ico_brawa_01:

Iwona przede wszsytkim wszystkiego naj... w urodzinki :) i :ico_brawa_01: dla Mai za raczkowanie

Assik no bardzo podobny Kamilek do mamusi :ico_brawa_01: ja nie mam gdzie poszperać zdjęć jak byliśmy mali
Zmykam na House'a
to bardzo fajnie, ja oglądam teraz na bieżąco tą serię która teraz w stanach leci, bardzo wciągający serial

u nas nocka bardzo fajnie, specjalnie wczoraj go wymęczyłam do 20.30 żeby rano pospać i spaliśmy do 7.30 nowego czasu :-D także jestem zadowolona. Wczoraj nie miałam czasu zaglądnąć bo cały czas w obiegu, zachciało mi się samochód pastować i już ciemno było jak ja go w garażu przy świtlówce polerowałam ale teraz chociaż super wygląda :-D muszę tego swojego bąbla teraz na drzemkę uśpić bo sam nie chce. Później jeszcze zaglądnę

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

26 paź 2008, 11:40

Witam nie doczytam was chyba.Iwona wszystkiego naj...........
Amelka jest strasznie nie grzeczna po powrocie wrzeszczy a usypiac ja to koszmar tak sie prezyla ze szok oczy zamkniete a wrzask niesamowity.Jestem strasznie zmeczona po powrocie wczoraj 30 km od domu mielibysmy wypadek skonczylo sie na szczescie na rozwalonym zderzaku dobra uciekam wpadne pozniej pa

[ Dodano: 2008-10-26, 10:59 ]
http://picasaweb.google.pl/kwiatuszekpl ... gSbI1qDAjE#

[ Dodano: 2008-10-26, 11:13 ]
http://picasaweb.google.pl/kwiatuszekpl ... 8919582034

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

26 paź 2008, 12:37

Czesc!!!
mam nadzieję,że Wasze maluszki też już lepiej się czują.
Bylismy z Dawidem wczoraj u lekarza i niestety troszeczke zeszlo mu na oskrzela. Pediatra zapisala flegamine i teraz biedaczek tak sie dusi, slychac ze mu sie "przerywa", ale nie umie wypluc tej wydzieliny, placze przy tym, bo pewnie go to wkurza. Tak mi go zal... Na szczęście nie ma juz goraczki.
Stawiam :ico_kawa:
dziekuje, wlasnie popijam :-)
Muszę pochwalić mojego bąbla, jak zasnęła wczoraj o 20, tak bez żadnych pobudek spała do 7:30 starego czasu.
Aga, ale Ci zazdroszcze, moj bąbel to co chwile budzi sie w nocy i mnie szuka tzn. szuka cyca, bo jak chce go oszukac i dam mu smoka to wypluwa go i placze. Sama juz nie wiem czy to z glodu?? :ico_puknij: Ciezko bedzie go odzwyczaic od piersi, bo w dzien to bardzo duzo pije, tak z 6-8 razy. Przychodzi do mnie, tuli sie i tak po swojemu wola, slodko to wyglada, wiec jak mam mu odmowic :ico_noniewiem:
Ja bardzo lubię zielony kolor i Gabcioch ma dużo zielonych rzeczy
Justyna ja tez lubie zielony kolor :ico_haha_02: i maz twierdzi ze pasuje dla naszego synusia i dlatego, poza ciuszkami, Dawidek ma zielono-czarna spacerowke, zielone krzeslo, zielona hustawke, zielona posciel :-D
od łazienki dostaje szybszego tempa
skad ja to znam :ico_oczko: , Dawid uwielbia stac przy pralce i patrzec jak sie kreci :ico_haha_01:
Iwona przede wszsytkim wszystkiego naj... w urodzinki :)
Iwonka wszystkiego naj naj najlepszego, duzo szczescia, milosci i spelnienia wszystkich marzen :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Asia Kamilek bardzo do Ciebie podobny, a niestety nie mam zdjec jak bylam mala,podobno film sie naswietlil czy zerwal :ico_zly: , teraz jest wygoda z cyfrowkami...
zachciało mi się samochód pastować i już ciemno było jak ja go w garażu przy świtlówce polerowałam ale teraz chociaż super wygląda :-D
U nas myciem i calymi zabiegami zwiazanymi z samochodem zajmuje sie maz, uwielbia to robic wiec nie bede odbierala mu tej przyjemnosci :ico_oczko:
Tobie tez zazdroszcze przespanej nocki... :-)
wczoraj 30 km od domu mielibysmy wypadek skonczylo sie na szczescie na rozwalonym zderzaku
dobrze, ze szczesliwie dojechaliscie do domu i ze nic sie nikomu nie stalo.
Oki uciekam gotowac obiadek,
milej niedzieli

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

26 paź 2008, 13:08

Witam i ja i kawką sie też poczestuje!!
Kamil dziś spała jakoś niespokojnie ale to pewnie przez te wiatry strasznie wieje od wczoraj nad tym morzemi to taki zimny mroźny ten wiatr!!
Dziekujemy bardzo za kometarze do zdjęcia :ico_sorki: . MÓJ mąż jakoś nie dokonca był przekonany ,że Kamil jest do mnie podobny, do wczoraj jak mu pokazałam to moje zdięcie to normalnie szoku dostał. :ico_szoking: Wtedy przyznał mi racje ze skóra ściągnięta z mamy!! :ico_haha_01:
Dobry wieczór :-)
Maja już właściwie zdrowa, mam nadzieję,że Wasze maluszki też już lepiej się czują.Jak chorowała to bardzo mało spała, budziła się po nocach, bo ją katar męczył, wczoraj poczuła się dużo lepiej i spała bardzo dużo, odsypiała zaległości.
Co do rodzeństwa dla Mai to mamy zamiar zacząć starania na wiosnę, ale co z tego wyjdzie to zobaczymy :ico_haha_01:
Dobrej nocki
No to dobrze aby już więcej nie chorowały nam nasze bąbelki!!!

[ Dodano: 2008-10-26, 12:26 ]
Stawiam i herbatkę Częstujcie się.
Muszę pochwalić mojego bąbla, jak zasnęła wczoraj o 20, tak bez żadnych pobudek spała do 7:30 starego czasu. Zawsze jak zaśnie to po pół godzinie budzi się z płaczem i potem tak śpi niespokojnie, a tym razem beż żadnego budzenia. Aż się zastanawiałam czy wszystko z Nią dobrze.
Za kawusie dzieki z miłą checią jeszcze jedną łykn.
Brawa dla Ulci!!! Ja tez tak czasem mam ze jak Kamil tak grzecznie spi to zaglondam do niego co jakis czas aby zobaczyc czy wszystko ok!!
Czesc dziewczyny stawiam i
Dzieki i wszystkiego naj naj naju spełnienia marzeń!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Assik no bardzo podobny Kamilek do mamusi ja nie mam gdzie poszperać zdjęć jak byliśmy mali
Dzieki a ja jakos tak w zasadzie do Kamil znalazł siatke ze zdięciami i tam one były!!
Jestem strasznie zmeczona po powrocie wczoraj 30 km od domu mielibysmy wypadek skonczylo sie na szczescie na rozwalonym zderzaku dobra uciekam wpadne pozniej pa
O jej straszne całe szczęście ze tylko blachy pogięte a kości całe masakra :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Bylismy z Dawidem wczoraj u lekarza i niestety troszeczke zeszlo mu na oskrzela. Pediatra zapisala flegamine i teraz biedaczek tak sie dusi, slychac ze mu sie "przerywa", ale nie umie wypluc tej wydzieliny, placze przy tym, bo pewnie go to wkurza. Tak mi go zal... Na szczęście nie ma juz goraczki.
Niech te nasze dzieciaczki już nie choruja no!!!! Duzo zdrówka dla Dawidka!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Asia Kamilek bardzo do Ciebie podobny, a niestety nie mam zdjec jak bylam mala,podobno film sie naswietlil czy zerwal , teraz jest wygoda z cyfrowkami...
dzieki !! A co do cyfrówek to masz racje ja jestem bardzo zadowolona robi zdieci chce wam cos pokazać cyk zrzucam na kompa i już mam!!! :ico_brawa_01:
Fintifluszka napisał/a:
Ja bardzo lubię zielony kolor i Gabcioch ma dużo zielonych rzeczy

Justyna ja tez lubie zielony kolor i maz twierdzi ze pasuje dla naszego synusia i dlatego, poza ciuszkami, Dawidek ma zielono-czarna spacerowke, zielone krzeslo, zielona hustawke, zielona posciel
Ja tez lubie zielony nawet tą nową spacerówke miałam zamówic w takich kolorach jasa zieleń z czarnymi dodatkami , ale jakoś tak stwierdziłam że bedzie sie brudzić i zamówiłam niebieską . No i moze też ze wzgladu na moją chrześniaczke , która teraz jest chrzesną mojego Kamilka ona nie lubi zielonego , a że sie dokładała do wózka to pomyslałam ,że już nie bede taka!!
Ja dzis sprzedaje staraa spacerówke i zastanawiam sie co to bedzie z wieczornym zasypianiem , bo przeciesz Kamil zasypia w wózku , a ja nowa mam dostac w czwartek a na te pare dni przyjaciółka mi pożyczy swoją bo ona ma jeszcze głęboki wózek.
Ciekawe coo to bedzie z tym spaniem masakra :ico_olaboga: . Już się boje, pewnie spedze z 30 jak nie wiecej minut siedząć przy łóżeczku, ale moze bedzie prościej bo mój jest dzis na uczelni i bedzie w domu koło 20. :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

26 paź 2008, 13:42

U nas myciem i calymi zabiegami zwiazanymi z samochodem zajmuje sie maz, uwielbia to robic wiec nie bede odbierala mu tej przyjemnosc
u nas też za zwyczaj on to robi ale jeszcze ta noga mu się nie zagoiła i wszystko muszę robić sama, ja jeżdżę więc ja czyszczę ;)

Uśpiłam Arturka dzisiaj bez smoczka, na rękach ale bez smoka, chcę go powoli odzwyczajać, w dzień go zawsze nie dostaje tylko na zasypianie, a chcę odzwyczaić b tak jakby mu krzywo dwójeczka dolna wyrasta a nie chcę żeby miał takie zęby jak mój mężu, on miał smoczka chyba do 5 latek i to dlatego tak uczulona jestem. Fakt zasypianie trwało trochę dłużej ale zasnął i spał zwyczajnie, najgorzej będzie w nocy bo jak się przebudzał to dostawał smoka i spał dalej, łatwo na pewno nie będzie ale cóż ...

[ Dodano: 2008-10-26, 12:44 ]
ach i Mairiola dobrze że tylko tak się skończyło i superowe zdjęcia :ico_brawa_01: te z samolotu, mmm

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość