Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

26 paź 2008, 17:47

Iwona sto lat!!! dużo miłości i uśmiechu :ico_brawa_01:

My wróciliśmy jakiś czas temu ze spaceru-Gabriel mi znowu histerię zrobił, musiałam Go wziąć na ręce, bo tak się już zanosił, aż mam ochotę spytać "gdzie popełniłam błąd?" :ico_olaboga: nie wiem co to się z nim dzieje...

dziadek nad odwiedził, przywiózł Gabciochowi ślicznego dużego misia, który chrapie jak się go za rączkę chwyci, teraz Gabik z nim śpi w łóżeczku-jak sie obudzi to jeszcze skoczymy do sklepu tacie piwo kupić, bo nad tatuażem siedzi...

Mariolka faktycznie zdjęcia z samolotu super. dobrze, że uniknęliście kraksy :ico_sorki:

Renata, ja motocyklem osobiście nie jeżdżę, ale ja o nie dbam zwykle :ico_noniewiem: Kuba lubi jeździć takim brudnym "bandytą" a ja zawsze wszystki chromy polerowałam i takie tam-po prostu lubię jak ładnie motocykl wygląda, więc ci się nie dziwię, że taką potrzebe poczułaś :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-10-26, 16:48 ]
wiem, że mam pewnie nawalone za dużo w podpisie, ale nie wiem co bym miała usunąć, żeby te zęby wkleić, zwłaszcza, że przecież niektóre z nas też mają 2 suwaczki i zdjęcie, a mieszczą się zęby :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

26 paź 2008, 18:29

No to wózek poszedł dalej . Tylko swoją drogą troche się zdziwiłam bo facet przyjechał ze swoim synkiem ,mały skończył 3 latak a on jeszcze dla niego spacerówke kupił. Ale w zasadzie co mnie tam ważne ze ja mam po kłopocie . Tylko ciekawe co z tym zasypianiem dzis bedzie!!

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

26 paź 2008, 18:50

Dziewczyny dziekuje za zyczenia

[ Dodano: 2008-10-26, 19:19 ]
moja niunia juz spi ale dzisiaj w dzien spala tylko 40minut ciekawe jak bedzie wygladala nocka

[ Dodano: 2008-10-26, 20:36 ]
ale tutaj cisza nawet wirtualnie nie mam z kim pogadac w urodzinki w takie dni zawsze mam dola ale nie przez to ze latka uciekaja :ico_noniewiem: tylko ze sama jestem :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-10-26, 20:40 ]
mialam wczesniej pisac ale oczywiscie zapomnialam dzisiaj jak bylam w kosciele to majunia sie wszystkich wstydzila nawet do taty nie chciala isc na dluzsza chwilke tak slodko glowke do mnie przykladala i zagladala czy dalej na nia patrza

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

26 paź 2008, 21:44

hey. ja bardzo zajeta byłoam ostatnio. nadrobie jutro co popisałyscie bo dzis padnieta jestem. widze ze jak wsadziłam ząbkowy suwaczek jak zadna jeszcze nie miała a teraz to wszystkie prawie he he. fajny znalazłam co?

ide luli. jutro doczytam i napisze czemu sie tak długo znów nie odzywałam.

pa pa kochane

[ Dodano: 2008-10-27, 08:20 ]
heh i nikogo nie było. potem zajrzę

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

27 paź 2008, 09:30

I ja się witam .

Też sprawilam sobie zabkowy suwaczek, a teraz musze Was doczytać :ico_oczko: Do później :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

27 paź 2008, 09:57

Czesc

troche pospalysmy ale juz myslalam ze przed 6 bede kawe pila Majunia tak sie obudzila dalam jej mleczko i nie chciala wiecej spac tylko ze ja sie polozylam i usnelam a Maja chyba tez bo jej nie slyszalam zeby plakala

stawiam :ico_kawa: na obudzenie ja zaraz z pieskiem na spacerek i na zakupy lece

zycze milego dzionka

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

27 paź 2008, 10:00

Ja się witam z praktyk :)

Jestem po prostu w szoku dzisiaj, nocka była rewelacyjna. Uśpiłam go wczoraj bez smoczka i założenie było takie że mu go w nocy nie dam i tak też było z tym że nie był mu potrzebny wcale, jak usnął koło 20 wczoraj to obudził się dopiero dzisiaj o 6-tej, wtedy dałam mu mleczko ale już nie chciał spać, próbowałam pół godziny ale nie chciał a ja już musiałam wstawać i się ubierać. Tylko mam nadzieję że Marcin tego wszystkiego dzisiaj nie zaprzepaści i nie da mu smoka.

Częstuję dzisiaj wirtualną :ico_kawa: bo jeszcze nikt nie stawiał :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-10-27, 09:01 ]
o widzę że Iwona mnie wyprzedziła :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

27 paź 2008, 10:14

I ja się witam,
Iwona, dzięki za :ico_kawa: i spóźnione życzenia urodzinowe, dużo zdrówka, cierpliwości, prawdziwych przyjaciół pociechy z córy i męża i wszystkiego o czym sobie marzysz by się spełniło.
U nas nocka dzisiaj okropna, Ulek pobudki co 45 minut robiła z płaczem się budziła, musiałam jej dać smoka wtedy zasypiała i potem znów pobudka, masakra, a już miałam cichą nadzieję, że takie cudowne nocki przespane będą już zawsze... cóż pomyliłam się, moje dziecię urozmaica mi spanie :-)
W końcu zasnęła i zbudziła się o 5:50, pobawiła się chwilę z Jarkiem, a jak On do pracy wyszedł o 6:40, popłakała za nim chwilę, przytuliła się do mnie i zasnęłyśmy jeszcze.
Ja już zdążyłam posprzątać, Ula dostała kaszkę, posiedziała na nocniczku, obejrzała dwie bajki Noddiego i nie chciała więcej siedzieć, nic nie zrobiła, teraz się bawi na podłodze, krzyczy coś do kaczki.

Renia0601 pisze:bardzo wciągający serial

To prawda, kiedyś podobny do tego oglądaliś my z Jarkiem Regenesis, też super, podobny miała wstęp, piosenka, chyba ten sam reżyser, ale muszę to jeszcze sprawdzić.
mariola pisze:mielibysmy wypadek skonczylo sie na szczescie na rozwalonym zderzaku

Dobrze, że nic poważniejszego się nie stało :ico_sorki: Zdjęcia ekstra, rzeczywiście te z samolotu są świetne.
misia85 pisze:Aga, ale Ci zazdroszcze, moj bąbel to co chwile budzi sie w nocy i mnie szuka tzn. szuka cyca, bo jak chce go oszukac i dam mu smoka to wypluwa go i placze.

Ula też tak robi, czasem zdarza się jej tak pięknie przespana nocka, jak ta ostatnia. W nocy jak się budzi nie daję jej żadnego mleczka tylko herbatkę, wypije troszkę i zaraz zasypia, lekarka powiedziała, żeby tak robić, żeby mała nie przytyła mocno, bo ponoć nasze bąble już nie są w nocy głodne.
Asikk pisze:Ja dzis sprzedaje staraa spacerówke i zastanawiam sie co to bedzie z wieczornym zasypianiem , bo przeciesz Kamil zasypia w wózku

Też przez to przechodziłam, przyzwyczaiłam Ulę do spania w wózku i ciągłego bujania, a potem doszłam do wniosku, że nic nie mogę przez to zrobić i użyłam smoka (wcześniej Uli go nie dawałam, bo nie chciała). Smok nam bardzo pomógł, nie trzeba już było bujać, wystarczyło dać smoka i spała. Nadal jednak nie lubi go aż tak bardzo, żeby ciągnąć go cały czas, raczej dostaje go tylko do spania.
Fintifluszka pisze:My wróciliśmy jakiś czas temu ze spaceru-Gabriel mi znowu histerię zrobił, musiałam Go wziąć na ręce, bo tak się już zanosił, aż mam ochotę spytać "gdzie popełniłam błąd?" :ico_olaboga: nie wiem co to się z nim dzieje...

Ulek też czasem robi taką histerię, ale wtedy nie biorę jej na ręce, bo właśnie dlatego płacze, żeby ją wziąć, siadam obok niej, tulę, mówię spokojnym głosem, próbuję odwrócić jej uwagę, pokazuję zabawki i w końcu się uspokaja, trwa to może około pół godziny. Taką histerię zrobiła mi na razie (odpukać) tylko dwa razy.
iwona83 pisze:tak slodko glowke do mnie przykladala i zagladala czy dalej na nia patrza

Ulka robi dokładnie tak samo, przy tym jeszcze zerka czy się na nią patrzą i uśmiecha się tak kokieteryjnie....
marcia_pod pisze:fajny znalazłam co?

Czadowy :-)
Uciekam zjeść jakieś śniadanko i na zakupki idziemy....

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

27 paź 2008, 10:29

cześć dziewczyny

Chyba jak mi Gabriel taki show zrobił wczoraj na spacerze to się spocił od płakania i Go zaiwało, bo katarzysko ma wstrętne :ico_placzek: dopiero mu przeszło, ale tym razem idziemy do lekarza popołudniu, bo ma dużo tego katarku i mu ścieka bardzo-nie chciałabym żeby na osktrzelach siadło... najlepiej na katar wapno podawać, bo wysusza śluzówkę nosa, ale mój diabeł mały wszystko wypluwa :ico_olaboga: teraz drzemie sobie-w nocy się przesz ten katarek często budził, bo mu bulgotało i nie mógł oddychać, wysysałam go fridą smarowałam pulmeksem i w końcu ma dałam nasivin to spał 3 godziny... ehh, ale na szczęście nic więcej mu nie jest i ma dobry humor więc liczę, że dostaniemy jakieś kropelki i lada dzień przejdzie...

chciałam iść dzisiaj z Gabim do biedronki, bo rajstopki frotte są w ślicznych wzorach, ale chyba zostawię Gabriela mamie i pojadę sobie rowerkiem sama.

Kuba igły do tatuażu lutuje i się wkurza jak zwykle, bo mu coś nie wychodzi...

Ja Gabriel usypiałam w wózku tylko w dzień wczesną wiosną jak był malutki-wystawiałam Go na podwórko, chwilka bujania i 3 godziny spokoju :ico_haha_01: wspominaliśmy wczoraj z Kubą te złote czasy :ico_oczko:

o to nocne karmienie miałam ostatnio spytać lekarki, ale zapomniałam, bo w zasadzie zdania są podzielone, mleko matki zawiera głównie tłuszcze, które są tak zbilansowane, że nawet jeśli dziecko na maminym mleku napęcznieje to łatwo ten tłuszczyk straci, nie wiem czy Gabriel by się dał oszukać herbatką, zwłaszcza, że ostatnio znowu pije dużo cyca...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

27 paź 2008, 10:53

jejki dopieor co przebralam majke z kupki a czuje ze ona znowu robi :ico_noniewiem:

Justyna oby Gabiemu szybko przeszedl ten katarek

[ Dodano: 2008-10-27, 09:54 ]
pinko dziekuje za zyczenia

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość