Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

27 paź 2008, 11:55

przecież Gabi niedawno coś przychorowywał i znowu :ico_olaboga: niech już nie choruje i może jakieś kropelki na wzmocnienie, ja daję multivotaminę 'Juvi' czy jakoś tak i na szczęście nic nas jeszcze nie złapało, zobaczymy jak będzie po Wszystkich Świętych bo jedziemy do Sandomierza i trochę dłużej niż zwykle wtedy będzie na dworze.
Wogóle to niewiem jak to będzie, będziemy jechać najpierw samochodem to przecież grubo go nie ubiorę a później wyjdę na dwór to chyba będę musiała go dopiero w kurtki ubierać.

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

27 paź 2008, 13:28

czesc Dziewczyny,

Melduje sie po weekendzie! Troche popisalyscie! :ico_olaboga:

Duzo zdrowka dla Gabiego!!! :ico_sorki:

I spoznione zyczenia urodzinowe dla Iwony!!! :ico_tort:

Sliczne zdjecia!!!

ja tez sciagnelam od Was suwaczek zabkowy :ico_wstydzioch:

Doczytam Was pozniej!

Powiem tylko, ze moj Pawelek tez zaczal raczkowac.... do tylu... :ico_oczko: Poza tym stawia ladnie kroczki jak sie go prowadzi :ico_brawa_01:

Tymczasem mielgo dzionka! Zajrze pozniej to cos dopisze!!

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

27 paź 2008, 13:47

Witam i ja a ja za godzinke do pracy 5 tygodni sie byczylam.Amelka dzisiaj spala cala noc raz sie przebudzila dalam smoka i do 8;45 spala.Jest juz po pierwszej drzemce narazie grzeczna ciekawe jaka bedzie bo zostaje z tata wspolczuje im obu dwa nerwosy zmykam pa

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

27 paź 2008, 14:02

cZEŚĆ I JA SIĘ WITAMDZIS KRUCIUTKO BO COŚ NIE MAM DZIS WEMY I HUMORU BRAK. nA DWORKU SZARO I PONURO CAŁY CZAS PDA I NA HUMOR SIĘ ZUCIŁO o kurcze sory za capsloka :ico_wstydzioch:
W czoraj z zasypianiem nie byłmo tak zle polożyłam sie z nim na łóżku i pooglondaliśmy milionerów potem przytulił sie do mnie włożył mi reke w cycki :ico_haha_01: i zasnoł. Ale zato nocka straszna wstawałam do niego z 10 razy :ico_szoking: masakra nie wiem co jest :ico_olaboga: . Dziś też coś spac nie chce marudzi w łóżeczku cały czas no i od rana to juz 4 kupy zrobił :ico_olaboga: Kurcze czyzby znowu zęby. Ok uciekam bo się rozryczał.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

27 paź 2008, 14:07

Assik wspolczuje nocki ale ja mam prawie kazda taka w lozku leze tak zeby mnie Majka nie slyszala bo zaraz ona sie zaczyna wiercic musze do niej wstac i tak na okraglo jak byla mala to wstawala tylko na mleko a teraz co 1h lub co 2h

dzisiaj ja troche przeciaglam i dopiero przed 13 poszla spac ciekawe jak bedzie wieczorem

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

27 paź 2008, 14:07

mz74 pisze:Powiem tylko, ze moj Pawelek tez zaczal raczkowac.... do tylu..

no widziałaś, co ta babcia go tam uczy do tyłu zamiast do przodu :ico_haha_01:

mariola pisze:bo zostaje z tata wspolczuje im obu dwa nerwosy

próba ognia :ico_oczko:

Asikk pisze:COŚ NIE MAM DZIS WEMY I HUMORU BRAK

no każdy ma tak czasem a pogoda dobija

Ja kupiłam Pysiowi kombinezonik zimowy bo ma być deszcz ze śniegiem więc się tzreba ubezpieczyć :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

27 paź 2008, 14:31

Renia0601 pisze:a kupiłam Pysiowi kombinezonik zimowy bo ma być deszcz ze śniegiem więc się tzreba ubezpieczyć :-)


tez bede sie musiala zabezpieczyc bo mam do polski jechac od stycznia do kwietnia ale nie wiem czy sie jeszcze cos nie zmieni

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

27 paź 2008, 15:05

Jak widzę nocki u Was się ciut pogorszyły. A ja skapitulowałam i nie będę narazie przyzwyczajac Niuski do przesypiania calej nocki w łóżeczku. Ona się tak kręci w nocy że ma poprostu za mało miejsca i ciągle sie budziła. Odkąd znów spi ze mną w łóżku (tak mniej więcej od 1 w nocy ją biorę) to i ja sie czuję wyspana. Wprawdzie nadal sie budzi, ale nie tak często :ico_haha_01: .

Śliczne foteczki wstawiłyście. Jak zwykle zreszta. Rozkoszne te nasze maluchy. A ja jakoś sie nie wyrabiam żeby coś nowego wstawić. Musze sie w końcu zmobilizować :ico_haha_01:

Jutro idę z Nadia na takie zajęcia umuzykalniające. Ciekawe co to jest, ale opis fajny. Jak nam sie nie spodoba to najwyżej więcej nas tam nie zobacza :ico_haha_02:
A tu jest krótki opis tych zajęć
http://www.medrek.edu.pl/index.php?dzial=39,86
I co myslicie?

[ Dodano: 2008-10-27, 14:25 ]
Renia0601 pisze:Ja kupiłam Pysiowi kombinezonik zimowy bo ma być deszcz ze śniegiem więc się tzreba ubezpieczyć :-)


Ja tez planuje ubrac Nadie w zimowy kombinezon na cmentarz. Zawsze to cieplej.
No chyba że bedzie padało to zostane z nia w domu

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

27 paź 2008, 15:37

mz74 pisze:Powiem tylko, ze moj Pawelek tez zaczal raczkowac.... do tylu...

No brawo brawo :ico_brawa_01:
Asikk pisze:włożył mi reke w cycki :ico_haha_01: i zasnoł.

Typowy facet :ico_oczko:
Justyna, współczuję choroby, niech Gabik szybciutko zdrowieje i więcej nie choruje :ico_nienie:
Fintifluszka pisze:chciałam iść dzisiaj z Gabim do biedronki, bo rajstopki frotte są w ślicznych wzorach

Byłam w biedronce dzisiaj i rajstopek nie widziałam, za to były kolorowe welurowe piżamki, ale nie wzięłam bo Ulek na razie na nie za mała.
Co do karmienia, to inaczej jest jak Go piersią karmisz, z takiego karmienia bym nie chciała rezygnować, ale Ulek podjęła decyzję, z cycusia zrezygnowała, więc sztucznym za bardzo nie chcę jej tuczyć, zwłaszcza, że herbatką daje się oszukać.
A jak masz pokarm, to karm go, dla niego to najzdrowsze.
Kaśka, te zajęcia muzyczne to może być fajna rzecz, napisz coś o nich jak już wrócisz po pierwszym spotkaniu :-) Myślę, ze to dobry pomysł, nawet nie wiedziałam, że dla takich maluszków jest coś takiego organizowane.

Ulek zasnęła, a ja uciekam robić babeczki szarlotkowe :-)

[ Dodano: 2008-10-27, 15:11 ]
Kupiłam Uli wczoraj takie kozaczki w H&M, na 1.11 będą idealne, a kombinezon mam już przyszykowany, więc mój bąbel nie zmarznie :-)
http://www.allegro.pl/item464627980_h_m ... zm_22.html

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

27 paź 2008, 17:59

kurcze wyobrażcie sobie ze małay dopiero zasnoł masakra kup już uzbierał sie cały worek chyba już z 8 bedzie :ico_szoking: ciekawe ile pośpi bo położyłąm go o 16 i już o 16:30 wiercił się i płakał włączyłam mukaruzelke i posiedziałam chwile znowu zasnoł. Ale tak mi się wydaje że ma zaczerwienione gardło bo jak zrobił mi aa to zaświeciłam mu latarką i tak mi się wydaje a pozatym coś od wczoraj pokasłuje , tylko nie bardzo wiem czy serio czy udaje bo moją mądra teściówka nauczyła gooszukiwać że kaszle i tak czasem siedzi i się wygłupia. Ale na wszelki wypadek zostało mi troche takiego syropku Eyrespal fu ale dam mu na noc . ok uciekam calusy dla was i nie chorować dziewczyny. :ico_nienie:
A co do kombinezona to fajnie by było jak bym może wreszcie dostała ten co zamawiałam w Qelle no cóż to już 2 miesiąc mija. Mam jeszxze taki jedno częściowy z zeszłego roku bo kupiłam 80cm i był zaduży
.No tak i po spaniu spadam bo już się obudził i popłkuje,pa

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość