Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

27 paź 2008, 18:04

Aga bardzo fajne te kozaczki, takie różowe :-D

Kaśka no bardzo ciekawe mogą być te zajęcia a i Nadia pobawi się z innymi dziećmi
wtedy

Ja właśnie kończę gołąbeczki robić więc jak coś to zapraszam :ico_oczko: narobiłyście mi niedawno ochoty i teraz musiałam zrobić :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

27 paź 2008, 18:58

Renia ja wlasnie mialam dzisiaj na obiad golabki

[ Dodano: 2008-10-27, 19:19 ]
moja niunia juz spi troche za wczesnie ale juz nie dala rady dluzej bede sie musiala przyzwyczaic do wczesniejszego wstawania rano

[ Dodano: 2008-10-27, 19:52 ]
ale tu cisza gdzie wy sie podziewacie :ico_oczko:

kurcze moja niunia nie chce sie kapac od dwoch dni mam histerie w wannie w sobote moj maz ja kapal i myl je wloski i chyba malej do oczka polecialo znowu wczoraj chcialam dolac troszke zimnej wody i majunia sie przestraszyla wiec byl placz ale myslalam ze zapomniala o tym a dzisiaj jak ja wlozylam do wanny znowu zaczela plakac i to tak zalosnie, raczki wyciagala zeby ja wyciagnac mam nadzieje ze jej to przjedzie

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

27 paź 2008, 20:54

czesc moje kochane
przepraszam za przerwe :ico_sorki: ale jestem w kiepski stanie psychicznym :ico_placzek: mialam sciecie z moim tzn wczoraj bylo jeszcze ok bylam w Krakowie i bylo poprostu bajecznie piekna pogoda ze znajomymi polazilismy,posmialismy sie,zapomnialam o problemach a dzis moja Julia wyszla z przedszkola-na weekend byla u taty- i zaczela opowiadac jak to byla z tatusiem u dzieci ale tatus zabronil jej mi opowiadac tam byla mamusia tych dziewczynek i tatus ja bardzo lubi no rozwalilo mnie to potem zadzwonil i sie klocilismy,Wiecie co ja rozumiem wszystko,ale on mogl mi powiedziec co i jak a nie zebym ja sie od dziecka dowiadywala takich niespodzianek,a jak ma zamiar sie z kims spotykac to tez moglby mnie laskawie poinformowac :ico_zly: a nie ten beszczelnie blaga zebym pozwu o rozwod nie skladala-teraz to moze blagac ja i tak zloze mam to wszystko juz gdzies jestem zmeczona tym wszystkim nic mi sie nie chce wyryczalam sie dzisiaj zas z nerow...przepraszam ze tak smutnawo ale musialam sie komus wyzalic zajrze jutro

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

27 paź 2008, 20:57

Gabriel cały dzień dzisiaj harcował ostro, nie zważając na katar, byliśmy u lekarza-1.5h w poczekalni, a 5 minut w gabinecie :ico_puknij: pani tylko kazała nosek płukać wodą morską i kropelkami i wapno pić... tak myślałam, gardełko czyste, niby zdrów a jednak katarek leci z nochala...

Agnieszka kozaczki ładne, na pewno łatwo się je wkłada na nogę

Pojechałam do tej biedronki, kupiłam Gabrielowi 3 pary rajstopek, nie wiem czemu nie było w biedronce do której poszłaś Aga-może jeszcze nie wyłożyli? piżamki nie kupowałam, bo od teściowej dostał Gabik 2 komplety śpiochów z kaftanikiem-śpi w nich... za to całkiem mi się podobają kombinezony, wpadł mi w oko zielony z koparką, ale nie było już rozmiaru 86-u nas są dwie biedronki, może się jutro przejdę do tej drugiej, tam zawsze wolniej towar schodzi, albo to oleję i kupię jakiś na allegro :ico_oczko:

Mariolka po takiej przerwie, pewnie się nie chce do pracy wracać? :ico_oczko:

te kupki w dużych ilościach to pewnie zęby :ico_noniewiem: choć z tymi naszymi bąblami różnie bywa.

Kuba cały dzień robił tatuaż, teraz usypia na siedząco, mówi, że wszystko Go boli, bo zesztywniał od tego siedzenia, ale efekt całkiem fajny :-) i kasa przyzwoita...

mamy pełno filmów, ale nie mamy do nich napisów, więc nie wiem co dzisiaj będziemy oglądać :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-10-27, 20:50 ]
Jolka Ty to się masz z tym Swoim zimnym draniem :ico_pocieszyciel:
co mu właściwie daje to, że nie macie rozwodu tylko separację? mówisz, że alimenty będzie płacił, więc o co mu chodzi? Jolka, fajna z Ciebie dziewczyna, kopnij go w nonono! współczuję Ci bardzo, rodzisz facetowi dwójkę dzieci, a On Ci urządza takie piekiełko... bez sumienia i bez honoru przed wszystkim ten Twój mąż. Nie daj się Jolka, a nam się zawsze możesz wyżalić i poskarżyć-między innymi od tego tu jesteśmy, ja to bym chętnie jeszcze tego Twojego chłopa opieprzyła, ale tego się już przy pomocy forum zrobić nie da...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

28 paź 2008, 08:44

Czesc no to my dzisiaj pierwsze

stawiamy :ico_kawa: i dla oslody :ico_tort:

my dzisiaj nocka tak jak inne pobudka co 1h lub 2h juz nie wiem jak mam majke przestawic zeby przesypiala lepiej nocki bo jak jej nie dam mleka to sie tak rzuca ze tak i tak nie spimy nawet jak jej dam zamiast mleka herbatke to jej to pomaga na jakas godzinke

[ Dodano: 2008-10-28, 07:45 ]
jeszcze mi dzisiaj kupe zrobila w nocy myslalam ze juz mamy po spaniu ale ja odlozylam troche pomarudzila ale w koncu usnela

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

28 paź 2008, 09:03

Dzieńdoberek :)

My dzisiaj mieliśmy mały kryzys bezsmoczkowy bo wstał o piątej, dałam mu butlę z czego wszystkiego nie wypił i nie chciał spać dalej więc godzin się pobawiliśmy i chciałam go uśpić ale nie chciał i była histeria przez pół godziny Marcin już kilka razy wtedy mówił żebym już dała spokój żebym mu się dała obudzić ale nie słuchałam i wkońcu usnął.

Jola to ładnie dziecku mówi żeby miała tajemnice przed Tobą, gość jest naprawdę nie teges :ico_puknij:

uciekam bo mam kurs urzędowy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

28 paź 2008, 09:10

Cześć dziewczynki :-)
Iwona, dzięki za :ico_kawa: właśnie popijam.

Renia0601 pisze:Aga bardzo fajne te kozaczki, takie różowe :-D

Fajne i niestety różowe, ale były albo takie, albo czarne, więc różowe lepsze, a ten kolor jest taki bardzo jasny, więc aż tak mi nie przeszkadza.
Co do kolorów, to ja też uwielbiam zielony, więc jak czegoś Uli szukam, to zawsze w kolorze zielonym, jeśli nie ma to patrzę na inne kolory.
Jola, współczuję, tak podejrzewałam, że ma babę, mógł CI o tym powiedzieć, ale podejrzewam, że to że Ci nie powiedział i to, że nie chce rozwodu, to dlatego, że się zabezpiecza na wypadek, gdyby mu z tamtą babą nie wyszło. Wtedy potulnie i grzecznie wróci do Ciebie i będzie błagał o wybaczenie. Dzieci, niestety, a może to i dobrze, nie potrafią kłamać, zwłaszcza jak im się powie, żeby nic nie mówiły, więc albo On jest taki głupi, albo chciał żeby Julka Ci o tym powiedziała. Przykro mi, że Cie coś takiego spotyka, nie bądź dla niego więcej miła, bo On na to nie zasługuje, złóż sprawę o rozwód i nie cackaj się z nim.
Fintifluszka pisze:Agnieszka kozaczki ładne, na pewno łatwo się je wkłada na nogę

Nie jest tak źle, dość swobodnie się je zakłada :-)
Pojechałam do tej biedronki, kupiłam Gabrielowi 3 pary rajstopek, nie wiem czemu nie było w biedronce do której poszłaś Aga-może jeszcze nie wyłożyli?

Może nie wyłożyli, przejdę się tam dzisiaj jeszcze raz i może na te kombinezony też spojrzę.

Pogoda dzisiaj kiepska, już coraz zimniej, chciałabym już wiosnę :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

28 paź 2008, 09:23

a u nas maly problem Majka nie chce jesc jedzenia dla dzieci sloiczki sa beeee ale golabki z talerza mamy dobre, kaszki tez nie chce przed chwilka jej chcialam dac to krecila glowa i wypluwala za to chlebek z serkiem zoltym jest dobry

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

28 paź 2008, 09:42

Cześć.
Renia0601 pisze:

Kaśka no bardzo ciekawe mogą być te zajęcia a i Nadia pobawi się z innymi dziećmi
wtedy


No tez tak pomyslałam, że jak zajęcia okażą sie do bani to chociaż z dziecmi sie pobawi :ico_haha_01: Jak wrócimy to jutro napiszę jak to wyglądało.

iwona83 pisze:kurcze moja niunia nie chce sie kapac od dwoch dni mam histerie w wannie w sobote moj maz ja kapal i myl je wloski i chyba malej do oczka polecialo znowu wczoraj chcialam dolac troszke zimnej wody i majunia sie przestraszyla wiec byl placz ale myslalam ze zapomniala o tym a dzisiaj jak ja wlozylam do wanny znowu zaczela plakac i to tak zalosnie, raczki wyciagala zeby ja wyciagnac mam nadzieje ze jej to przjedzie


Nadia wprost uwielbia się kąpać. Ostatnio znalazła sobie taka zabawę że rzuca się na wodę pleckami i zanurza główkę. Ma przy tym taka zabawę że historia :-D Troszkę niebezpieczne bo ciągle trzeba ja asekurować.

pinko pisze:Kupiłam Uli wczoraj takie kozaczki w H&M, na 1.11 będą idealne, a kombinezon mam już przyszykowany, więc mój bąbel nie zmarznie :-)
http://www.allegro.pl/item464627980_h_m ... zm_22.html


Śliczne sa te kozaczki. Ja z allegro kupiłam takie podobne tylko obszywane futerkiem z zewnątrz. Bardzo fajnie się je zakłada i są wygodne. Tyle tylko że nadaja sie raczej na taką cieplejsza jesień, bo nie sa niczym ocieplane. Ale ogólnie myslę że dobry zakup pinko :-)

pinko pisze:Jola, współczuję, tak podejrzewałam, że ma babę, mógł CI o tym powiedzieć, ale podejrzewam, że to że Ci nie powiedział i to, że nie chce rozwodu, to dlatego, że się zabezpiecza na wypadek, gdyby mu z tamtą babą nie wyszło. Wtedy potulnie i grzecznie wróci do Ciebie i będzie błagał o wybaczenie. Dzieci, niestety, a może to i dobrze, nie potrafią kłamać, zwłaszcza jak im się powie, żeby nic nie mówiły, więc albo On jest taki głupi, albo chciał żeby Julka Ci o tym powiedziała. Przykro mi, że Cie coś takiego spotyka, nie bądź dla niego więcej miła, bo On na to nie zasługuje, złóż sprawę o rozwód i nie cackaj się z nim.


No właśnie pomyslałam sobie dokładnie tak samo. Że zabezpiecza się w razie gdyby tamta go zostawiła :ico_zly: Co za .......... Jola tak jak napisały dziewczyny, choćby obiecywał Ci złote góry nie odpuszczaj mu. Taki facet juz sie nie zmieni, A jesli tak to na moment, dopóki znów sytuacja sie nie powtórzy. Żal mi Ciebie i dzieci. Najgorsze jest to że on może próbowac manipulować Julką i wmawiać jej różne rzeczy na Twój temat. Powinnas chyba spróbowac wyjaśnic całą sytuację Julce (oczywiście w odpowiedni sposób).

iwona83 pisze:a u nas maly problem Majka nie chce jesc jedzenia dla dzieci sloiczki sa beeee ale golabki z talerza mamy dobre, kaszki tez nie chce przed chwilka jej chcialam dac to krecila glowa i wypluwala za to chlebek z serkiem zoltym jest dobry


To dawaj jej to co chce jeść :-) . Myslę że dopóki wszystko jest ok to możemy już zacząć powoli dawac naszym szkrabom normalne jedzonko. A gołąbki, bynajmniej środek bez kapusty nie powinien chyba Majce zaszkodzić :ico_haha_02:

To tyle z ranka. Zabieram sie za pracę :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

28 paź 2008, 09:51

Cześc dziewczyny

iwona83 pisze:Majka nie chce jesc jedzenia dla dzieci sloiczki sa beeee ale golabki z talerza mamy dobre, kaszki tez nie chce przed chwilka jej chcialam dac to krecila glowa i wypluwala za to chlebek z serkiem zoltym jest dobry
:ico_haha_01: to nie problem-to norma! :ico_oczko:

pinko pisze:Pogoda dzisiaj kiepska, już coraz zimniej, chciałabym już wiosnę
zawsze tak jest :ico_oczko: ja też tak mam. Jeśli lubisz zielony kolorek to dla dziewczynek są zielone kombinezoniki z trzema misiami z przodu :-) i rajtuzki zielone z łosiem :ico_oczko:

o 11 wpadnie moja koleżanka wytatuować sobie motylka na łopatce-zaległy prezent na osiemnastkę, zważywszy, że ma już przeszło 21 to bardzo zaległy :ico_oczko:

idę coś zjeść i wysmarkać Gabriel,, bo kichnął i pewnie mu wiszą smarki jak firanka, a poza tym noc była bardzo fajna zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Gabriel jest zakatarzony.

a Agnieszka co do męża Jolki to pewnie masz racje, że sobie mostów nie chce palić

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość