Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

29 paź 2008, 11:10

MOj Olo tez reaguje na mie tylko czasem z kosi sie tylko cieszy, ale nie kuma i sam tego nie robi. No i papa tez jeszcze nie umie. wszystko w swoim czasie
no właśnie :ico_puknij: nauczyłam chyba mała przybijac piątkę ale też zrobi to tylko czasem.
Sylwia.O., naprawde nie ma sie czym martwic, zobaczyc jak zalapie ze moze z KUbas sie bawic to wszystkiego bedzie sie uczyla od niego a ona bedzie jej wszystko pokazywal, daj jej chwile jeszcze niech juz pewnie zacznie raczkowac. jest dobrze

Dzięki dziewczyny kochane jesteście :ico_sorki:
ja jak was czytam to mysle ze wyrodna ze mnie matka bo ja malo sie z zuzka bawie w jakies zabawy,malo jej spiewam i czesto sadzam z zabawkami przed tv
nie martw się u mnie jest to samo :ico_noniewiem:

U nas nocka w miare. Tzn o 4 przyszła do mnie na cyca i spała do przed 7 ale od 21 do 4 budziła sie kilka razy ale dosłownie na 5 sekund. Także wyspalam się.

[ Dodano: 2008-10-29, 10:12 ]
A co do moje ulki to wiem ze jak bym poszła z nią do mojej lekarki to by mnie wyśmiała, że wyszukuje sobie problemów bo dziecko dobrze się rozwija a ja szukam chorob :ico_puknij: Popostu musze jej więcej czasu poświęcić a widzę że jak ją będe czymś męczyła to załapie w końcu :-D przecież już mi pare razy piątke przybiła jak włałam także nie jest źle :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-10-29, 10:13 ]
Tylko szkoda ze Julcia jeszcze dziąślaczek. wcześniej było tak jakby widac gorną jedyneczkę ale teraz jej nie widze albo mi sie wczesniej wydawało :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-10-29, 10:16 ]
Anuszka - zaglosowane

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

29 paź 2008, 11:36

dziewczyny,dzis będę dzownic zaklepywać żłobek na przyszły rok :ico_puknij:

Sylwia, ja porównuję Biankę z dzieciaczkami marcóweczek i tez się załamuje,bo niektóre są młodsze ,a juz pewne rzeczy umieją robic. Ale moja pediatra się śmiała,bo powiedziałam jej,ze uczymy robic pa pa. A ona"No pewnie,najlepie by było,zeby dziecko juz pisało i mowilo. Wszystko w swoim czasie."
No i się uspokoiłam.

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

29 paź 2008, 12:41

witam dziewczynki:))ale wy szybko piszecie :-D
niemay zbyt duzo czasu byz agladac na forum,przyjechał tatuś z angli wiec dzieciaczki musza sie nim nacieszyc :-D :ico_brawa_01:
Wczoraj z malutka bylismy u lekarza bo poraz kolejny zasmarkana jest i kaszle,bidulka :ico_placzek: dwie noce z rzędu spac niemogla przez ten zatkany nosek :ico_placzek: dzis juz jest lepiej zasnęła w wózeczku i kaszelek jej niebudzi :-)

Czy wasze maluszki jedza juz zwami normalne zupki domowe???cz gotujecie im oddzielnie ??lub same słoiczki podajecie???
Moja uwielbia główie domowe zupy takie jak nam i strszakowi gotuje.

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

29 paź 2008, 13:49

witam
gdybym ja zaczela porownywac zuzie z dzieciakami tutaj na forum to chyba bylaby ostatnia,ale staram sie nie swirowac ,nawazniejsze ze jakis postepy robi,a nauczyc ja czegos nie bardzo mi idzie zadne pana kosi kosi ani te inne

[ Dodano: 2008-10-29, 13:17 ]
dziewczyny jak kupujecie kabineon to lepszy jest taki bez stupek czy ze stupkami?

[ Dodano: 2008-10-29, 13:18 ]
karina ja malej gotuje zupki ale ostatnio zjadla tez takiego rosolku jaki my jemy

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

29 paź 2008, 14:19

Czy wasze maluszki jedza juz zwami normalne zupki domowe???cz gotujecie im oddzielnie ??lub same słoiczki podajecie???
ja daje małej zupki gotowane specjalnie dla niej. Tzn nie na wywarze z miesa ale już jej troszkę dosalam mięsko jak się gotuje (w osobnym garnku) a do zupki sype troszke jarzynki. Gdyby nie fakt, że mamy nabial zabroniony do 1 roku życia to napewno by jadala nasze zupki już przybijane śmietanką.

A mała ostatnio miała przestój w mówieniu i gadała tylko eeee a dzisiaj już sie rozgadala i jakieś bebebeb słyszę i baba i mama i łoło i dada i auuu :ico_brawa_01: ale przypomniało mi się, że jak Kuba był maly i zaczal raczkować to też przestał gadac i lekarka mówiła że to normalne że jak dziecko zajmie się raczkowaniem to przestaje gadać bo koncentruje się na jednym - na raczkowaniu

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

29 paź 2008, 14:21

dziewczyny jak kupujecie kabineon to lepszy jest taki bez stupek czy ze stupkami?
my mamy taki ze stopkami, a drugi takimi odpinanymi bucikami a trzeci bez :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-10-29, 13:22 ]
dzisiaj już sie rozgadala i jakieś bebebeb słyszę i baba i mama i łoło i dada i auuu
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-10-29, 13:27 ]
moj maz ma jutro imieniny a ja nie wiem co mu kupic :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-10-29, 13:39 ]
Anuszka juz mialam ostatnio pytac
niedawno bylismy z Marcysiem w Brzegu, niedaleko Opola, mieszka tam moja babcia i zreszta cala rodzina mojego ojca...
jezdzisz tam czasem?? moze kiedys udaloby nam sie spotkac :-)

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

29 paź 2008, 16:18

Anuszka juz mialam ostatnio pytac
niedawno bylismy z Marcysiem w Brzegu, niedaleko Opola, mieszka tam moja babcia i zreszta cala rodzina mojego ojca...
jezdzisz tam czasem?? moze kiedys udaloby nam sie spotkac :-)
W Brzegu bywam rzadko, czasem tam na basen jezdzilismy bo tam jest fajny ;-) ale zaprazam Cie do Opola kiedys :-) a skad Ty jestes??? :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-10-29, 15:18 ]
dziewczyny jak kupujecie kabineon to lepszy jest taki bez stupek czy ze stupkami?
ja kupilam dwa ze stopakimi i rekawiczkami :-) :-)

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

29 paź 2008, 16:48

dziewczyny,dzis będę dzownic zaklepywać żłobek na przyszły rok
ja się ostatnio już zastanawiałam nad przedszkolem, bo koleżanka (ma miesiąc starszego syna) już go zapisała i była w 3ch i już nie było miejsc :ico_olaboga: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

29 paź 2008, 17:00

już go zapisała i była w 3ch i już nie było miejsc :ico_olaboga: :ico_puknij:
makabra, co to sie dzieje... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

29 paź 2008, 17:12

makabra, co to sie dzieje...
Jak to co. My jesteśmy z wyżu demografiocznego i teraz wyż robi wyż. Wczesniej bylo mało dzieci więc polikwidowali przedszkola a teraz jest więcej dzieci i mało miejsc :ico_olaboga: U nas jest troche inaczej bo zapisuje się dzieci na kilka miesiecy przed poczatkiem roku przedszkolnego a dostają sie nie Ci ktorzy pierwsi tylko np Ci którzy pracują (jak jedno z rodziców nie pracuje to nie ma szans na przedszkole. U nas na szczeście oboje z mezem mamy działalności gosp. to może nam Kube przyjmą :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-10-29, 16:13 ]
dziewczyny jak kupujecie kabineon to lepszy jest taki bez stupek czy ze stupkami?
a ja kupue kurtkę :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości