Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

29 paź 2008, 17:28

dziewczyny,a orientujecie się, ile na wsi czy w mniejszych miejscowosciach kosztuje niania?

[ Dodano: 2008-10-29, 16:29 ]
powiem szczerze,ze nie lubię zakladac małej kombinezonów, ale wiem,ze przynajmniej jest cieplutko w nózki

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

29 paź 2008, 18:03

Anuszka pochodze spod Wrocławia, a teraz mieszkam pod Poznaniem - w Śremie :-)
dzieki za zaproszenie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

29 paź 2008, 18:10

Dostałam dzis pismo z mojej uczelni :ico_placzek: :ico_placzek: że skreślają mnie z listy studentów :ico_placzek: powód nie zaliczenie roku :ico_olaboga:. Dziewczyny masakra pierwszy raz mi sie zdażyło nie mieć zaliczonego przedmiotu nigdy nie miałam żadnych poprawek a wyszło jak wyszło że jak była sesja egzaminacyjna to leżałam wtedy w szpitalu na patologi ciąży. Dzwoniłam do uczelni dowiedziec sie co i jak czy da sie coś zrobić :ico_olaboga: :ico_wstydzioch: musze powtarzać semestr :ico_placzek: jestem załamana bo wczesniej moje studi miały w mojej miejscowości ZOD (zamiejscowy odzdział dydaktyczny) wiec miałam na miejscu a teraz bede musiała jeździć do Świdwina tj 1,5 godz pociągiem w jedną strone. No i oczywiscie bedzie mnie to kosztowało 2000 + bilety za dojazd :ico_placzek: :ico_placzek: . cały dzien siedze i rycze :ico_placzek: . W czwartek 6.11 musze jechac na uczelnie do szczecina zawiesc podanie i dowiedziec sie wszystkiego jak sobie pomysle ze musze zostawic franusia :ico_placzek: prawie na cały dzień masakra. A i babka mi powiedziała że nie ma teraz obrony pracy licencjackiej że sie nie pisze tylko studia kończy sie jakims egzaminem z całych studiów. A to wszystko moja wina odwlekałam a teraz placze :ico_placzek: . przepraszam za żale :ico_sorki:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

29 paź 2008, 18:15

Asiu nie wiem co Ci poradzic.....
a mialas przedluzony termin albo termin zaliczenia przedmiotu??

mnie tez kiedys wyslali pismo ze skreslaja mnie z listy, ale dlatego ze nie zaplacilam
tego dnia akurat przelalam pieniadze dzwonilam do szkoly i powiedzieli ze pismo juz nieaktualne... :ico_olaboga:

moze przejedz sie tam i przedstaw sytuacje, najlepiej powiedz ez Cie nie stac na dalsze studiowanie, moze ulegna...

dziwne z ta praca :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

29 paź 2008, 18:16

Asiab nie martw sie bedzie dobrze. jakoś sobie poradzisz.
A i babka mi powiedziała że nie ma teraz obrony pracy licencjackiej że sie nie pisze tylko studia kończy sie jakims egzaminem z całych studiów.
o matko :ico_olaboga: trochę przesada. Może jeszcze się zmieni bo to gupota.

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

29 paź 2008, 18:17

asiab, dokladnie, moze uda sie to zamienc w dziekanke ze wzgledu na finanse id ziecko, no i mze da sie cos jeszcze zrobic... Asiu, trzymaj sie, kochana!!!

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

29 paź 2008, 18:21

a mialas przedluzony termin albo termin zaliczenia przedmiotu??
byłam umówiona z babka od tego przedmiotu na listopad ale ona nic mi nie mówiła i ja nie wiedzialam że trzeba zaliczyć do końca wrzesnia albo pisac podanie o przedłużenie terminu poprawki. Jak byłam 10 wrzesnia co mi nie zaliczyła bo jkieś zadania sobie ubzdurała to powiedziala ze zalicze innym razem ale nic mi suka nie podpowiedziała żebym pisała podanie , zrobiła to specjalnie mysle żeby mieli dodatkową kase :ico_zly:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

29 paź 2008, 18:24

byłam umówiona z babka od tego przedmiotu na listopad ale ona nic mi nie mówiła i ja nie wiedzialam że trzeba zaliczyć do końca wrzesnia albo pisac podanie o przedłużenie terminu poprawki
to tym bardziej, powiedz jak jest i jeszcze powiedz ze powinno im zalezez na dobru studenta a nie na kasie :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-10-29, 17:26 ]
Asiu a najlepiej to idz od razu do dziekana
zycze powodzenia kochana, bedzie dobrze

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

29 paź 2008, 18:43

asiu zgadzam sie z emilka najlepiej jasli pojdziesz do dziekana i z nim pogadasz,jak bedzie w porzadku facet to sie napewno da zalatwic,ja mialam super faceta

a jesli chodzi o kabinezon to ja musze tylko 1 kupic bo o tylko do polski a w walizce nie duzo miejsca a tyle rzeczy do zabrania :ico_olaboga:
sylwia ja juz jej kupilam zimowa kurteczke myslisz ze to wystarczy,czy na polska zime jednak potrzebny jest kombinezon?

[ Dodano: 2008-10-29, 17:45 ]
asia a to prywatne czy panstwowe? na prywatnych troche gorzej bo wszystko sie na kasie opiera

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

29 paź 2008, 18:47

sylwia ja juz jej kupilam zimowa kurteczke myslisz ze to wystarczy,czy na polska zime jednak potrzebny jest kombinezon?
Nasze dzieciaki zimą może już będą chodziy to nie bedzie im tak zimno. Ja mam sporo spodenek takich na podszewce i jak pod to założę rajtuzki to mysle że będzie ok. A do wóżka to mogę ja kocykiem przykryć. My dużo się przemieszczamy samochodem także kombinezon bedzie za ciepły dla naszej małej.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości