Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

29 paź 2008, 20:22

ja rzadko bywam w molochach więc jestem skazana tylko na osiedlowe sklepy a w nich jest od pioruna drogo

az tymi butami to juz sama nie wiem co robic z jednej strony macie rację ale zapowiadaja 15 stopni to w takich z kozuszkiem to mu sie noga ugotuje :ico_olaboga: naprawde nie wiem co robić muszę jutro połazić po naszym targu i poszukać moze czegoś taniego ale jesiennego jak bym trafiła takie za 30-40 to bymwzięła jesienne a dopiero później zimowe

Yvone co do szczepionki na grypę to ja jestem pzreciwnikiem ale każda z nas ma swoje zdanie na ten temat
a co do rajstopek to ja kupuje po 10 zł ostatnio nawet takie grube w tej cenie kupiłam

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

29 paź 2008, 20:43

Co do biedronki to byłam naprawdę w szoku :ico_szoking: :ico_szoking: i jeszcze jestem co do tej ceny i naprawde dobrej rzeczy. Dzisiaj poszłam, żeby dokupic, ale niestety ani jednej pary nie zostało. Ja też bywał w Faktory, ale wolę MAgnolię. Mam wrażenie, że mimo wszystko jest tam większy wybór.
Sylwia ja się nudze, bo mam tak od niedawna i naprawdę ciężko mi się przyzwyczaić, że robię zwykłe codzienne rzeczy bez dziecka i bez ciągnącej się za mną roboty. Ale od jutra się zacznie na nowo z czego nie powiem, że się nie cieszę. Zwłaszcza, że Amelcia w końcu w żłobku.
Co do szczepionek, to naprawdę jest to kwestia indywidualna i pewnie jakbyśmy rozmawiały o tym, to byśmy siebie Kasiu nie przekonały do własnych racji. Ja jestem zwolennikiem szczepień i szczepię, ale skandalem są niestety u nas w Polsce ceny szczepionek.
Rzeczywiście te parasolki są węższe i takie małe, ale Amelcia w sumie mało jeździ teraz w wózku, a więcej chodzi i przyznam się szczerze, że czasem wolę wziąć chustę i jak nie ma siły już iść to ją po prostu wkładam w chustę.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

29 paź 2008, 21:47

kasia1983, to poszukaj tanszych butów, ale moim zdaniem jak masz wydac nastepne 140zł zeby buty miec je na 2 miesiace to chyba nie ma sensu.
Ja juz po wizycie. Lenka dostała sliczne bolerko, teraz jest długosci normalnego sweterka z krótkim rękawem bo to rozmiar 86. :-D i klocki ze zwiarzakami i literkami takie drewniane. Niby 2+ ale wieże mozna zbudowac :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

29 paź 2008, 22:25

Sylwia- no ja bym sie też domagała odszkodowania od ochorony bo czesto gęsto mam wrazenie że oni biora kase za nic i za nudzenie się wpracy.
A co do wracania to Cie rozumiem, ja jestem w domu koło 16 ale padam, dziś to mnie tak łeb bolał bo nie miałam czasu cały dzień nic jeść i w biegu wypiłam troche wody. Dawniej sprzątałam mieszkanie co drugi dzieńa teraz już zywcem nie mam na to siły, ostatkiem się mobilizuje bo mi głupio przed nianią, ale wole wykorzystac resztke wolnego czasu na nauke.

Co do ciuchów to Tosia teraz nosi 86, choc niektóre rzeczy z 80 sa na nią jeszcze dobre a ma tez pare 92. Ja kupiłam osoattnio bodziaki w tesco, bo trzypaki były po25zł, takie 100%bawełny z aplikacjami disneya, obojetne czy z krótkim czy z długim czy śpiochy, a że po wyjściu ze szpitala mam 2 kroki do tesco to tam zaglądam.
Cutki Tosia ma nadal 19 z bartka jesienne, wolno jej rosnie stopa, przymierzałam się ostatnio do takich zimowych ale byłam w szoku jak zobaczyłam,że ceny się zaczynają od 140zł, poczekam jeszcze chwilke.

Justyna- trzymam kciuki,żeby wam się udało z tym reminem i żeby wszsytko przebiegło sprawnie, na pewno przyjde was odwiedzić.

A co do noworodków to biedne sa tam te dzieci niektóre, sa takie po 1000g :ico_placzek: płakac się chce jak się na nie patrzy,ale trzeba robić swoje.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

29 paź 2008, 22:53

na pewno przyjde was odwiedzić.
kochana :ico_buziaczki_big:
A co do noworodków to biedne sa tam te dzieci niektóre, sa takie po 1000g płakac się chce jak się na nie patrzy,ale trzeba robić swoje.
biedactwa. Jak urodziła się Lenka to połozna mówiła jak odberała poród też wcześniaczka, ważył nieco więcej bo 1600g. I powiedziała, że ostatnio ja odwiedził :-D ma 23 lata i ponad 190cm wzrostu :-) Ja też chyba ja kiedys odwiedze z Lenka bo gdyby nie ona mogloby się to wszystko inaczej skończyć.
A w ogole od poniedziałku Markowi się coś stało, bo jest strasznie kochany, a jak się go pytam co się stało to mówi, że doszedł do wniosku, że będzie kochany bo tak się lepiej żyje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

30 paź 2008, 10:16

Justyna to do bardzo dobrych wniosków doszedl Maruń :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ania biedna jestes!!!Tyle obowiazkow i bardzo stresujaca praca...bardzo Cie podziwiam...a wracajac do wczesniaczkow to moj brat urodzil sie w 28tyg i wazyl 900...teraz ma 13 lat i kawal chlopa z niego...niestety pewne wczesniakowe obciazenia ciagna sie za nim ale jest na prawde dobrze,zwlaszcza ze przy okazji zaatakowal go gronkowiec jak byl w inkubatorze i jeszcze duuuzo innych historii ale dzieki Bogu jest zdrwowy i ZYJE :ico_brawa_01:

Sylwia bardzo dobzre robisz z tym odszkodowaniem,bo gdzie Oni byli jak kradli wozek na strzezonym osiedlu... :ico_zly:

Yvone widzialam wczoraj te rajstopki i zaluje ze nie kupilam...stwierdzilam ze Nelinka ma duuzzzo ale teraz widze ze niedlugo te beda za male... :ico_zly: moze jeszcze dzis beda...

Kasia powinnas znalezc cos taniego, a jak nie tzrewiki to moze kup adidaski na cieplejsze dni a za jakis czas zimowe...Nelince rosnie rozmiar na miesiac od jakiegos czasu i 21 juz zaczyna byc przymalawe :ico_olaboga:

A My dzis jedziemy do Lbn do rodzicow.Cieszez sie ze zobacze sie z moimi Czarownicami :ico_brawa_01: Zwlaszcza ze grono sie powieksza bo nie wiem czy Wam pisalam ale nasza czarowniczka jest w ciazy,16tydz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :Jedziemy dzis jeszcze do m1 kupic w mediaku monitor z promocji oczywiscie i widzialam tam sliczna torebke czarna ze skorki i jesli na mnie czeka to ja przygarne :-D Ja ciuszki dla Nel do niedawna mialam jeszcze z usa bo a kupil zapas,teraz kupuje gdzie jest jakas okazja:tesco,real,smykitp,mam tez kilka ulubionych ciuszkow i tam zawsze wygrzebie cos z metka moze nie za grosze ale taniej niz w opozadnych sklepach :ico_oczko:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

30 paź 2008, 14:40

chyba nici będą ze szczepienia. Ami już ma znowu katar :ico_placzek: Ale pojedziemy. Zobaczymy, co lekarka powie. Jak tak dalej pójdzie, to ja nigdy tego mojego dziecka nie zaszczepię.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

30 paź 2008, 19:05

witam
z bucikami sobie w końcu poradzilam kupiłam takie za 50 zł w rozmiarze 22 niby zimowe ale nie maja jakos duzo tego futerka jak będą duze mrozy to kupie nastepne ale 23 tymczasem te będą dobre

co do niskiej wagi noworodkow to straszne tym bardziej że pewnie to sie odbije na nich w dorosłym zyciu słyszałam ze tacy ludzie częściej choruja i wcześniej umieraja

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

30 paź 2008, 20:30

a ja nie miałam kiedy isc do biedronki a u mojej mamy w biedronce remont :ico_placzek: bardzo szkoda bo tez sie nakreciłam :-D nie było mnie 4 razy na ruskim wiec jak dzis przyszłam to trafiłam na kartkówke :ico_oczko: Zaraz wrzuce zdjecie Lenki w nowej fryzurze - ma 2 kucyki :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: troszke zepsute ale i tak zaraz idziemy sie myc. Pani Monika z KM przeprosiła, ze dalej nie dała prezentu urodzinowego, ale dowiedziałam sie co to bedzie - filmik z dnia w KM. Ma problem z dograniem muzyki czy cos takiego. Fajnie, miło bedzie obejżec za pare lat. I znowu musze sie pakowac, bo jutro jedziemy do rodziców.

[ Dodano: 2008-10-30, 20:15 ]
Obrazek
Lenka z kucykami, pokazuje jak się potrafi uślinić :-D
http://www.obrazky.pl/obrazky/figurki-n ... ZKY.PL.jpg
ja chce taka figurke na torcie slubnym :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-10-30, 22:53 ]
Martunia co ty robisz, żeby mieć tak zabójcze rzęsy???

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

31 paź 2008, 12:47

No a u nas znowu infekcja. Cztery dni w żłobku i nie mam mowy o szczepieniu, bo znowu infekcja i nie tylko katar. JA nie mam pojecia jak to będzie. Dwa tygodnie w żłobku trzy w domu, cztery dni w żłobku i tydzień w domu. No ale mówią, że tak na początku musi być. Przynajmniej to nic powaznego tylko jakieś silne przeziębienie.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości