Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

30 paź 2008, 07:30

betka, niestety jest dokładnie tak jak mówisz, czasem więcej moźns z tamtąd przynieść, wyleczą jedno a z resztą człowiek sam zostaje..

Ja dzisiaj jakoś spać nie moge, od 6 przewracam się z boku na bok i nic.. Mały się wierci, kopie mi prosto w szyjke całą noc więc boli jak cholera..Teraz będe siedzieć jak na szpilkach i patrzeć, czy już czasem nie rodze :-) Ginka mówiła, że Jasiek już bardzo nisko jest więc pewnie to kwestia dni.. Po I listopada jeśli nic się nie będzie działo to zaczne mu troche pomagać, niech chłopak wychodzi już na świat ile będzie siedział u mamy :-D

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

30 paź 2008, 09:42

cześć dziewczyny...
czy nadal wszystkie w dwupakach???
bo tak każda z nas czeka, może to już
a mnie dziś natchnęło...że czasmi dzieci rodzą się 2 tygodnie po terminie...
czyli jak dla mnie byłaby to połowa grudnia...
a ja mam już tak serdecznie dość...a gdzie tu jeszcze 6tygodni...
no ale życie lubi nas zaskakiwac, więc poczekamy zobaczymy...

jak się dziś czujecie?
bo ja w miarę przytomna , ale paluszki już puchną pierścionki nie weszły dzis na ręce...
poza tym to jak patrzę przez okno to mnie trzęsie i schowałabym się po pierzynką...
bo tak się zimno wydaje...
hehe zapadne w sen zimowy... :ico_haha_01:
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 20:58 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

30 paź 2008, 10:40

my juz na nogach, wiec wyjatkowo wczesnie :ico_haha_01: robie wlasnie sniadanko, czekam az sie jajeczka ugotuja bo bedzie salatka z tunczykiem :ico_brawa_01: juz dawno nie bylo wiec pewnie zjemy ze smakiem.

poccoyo, no wlasnie te 2 tygodnie po terminie nikogo chyba nie bawia :ico_sorki: u mnie ja i moje rodzenstwo urodzeni po termnie dobre 2 tygodnie, moj jedeyny bratanek tez spozniony 2 tygodnie :ico_sorki: Wiem ze tego akurat sie nie dziedziczy ale.... Mam nadzieje ze dwa nastepne tygodnie beda spokojne a trzeci - tez spokojny ale juz z Juniorem na rekach :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-10-30, 09:41 ]
#ania#, ty juz tylko czekaj na oznaki porodu :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-10-30, 09:54 ]
wlasnie ogladam ddtvn i w warszawie tak ciemno :ico_szoking: kurcze - u nas sloneczko pieknie swieci!!! :ico_brawa_01: a wczoraj jak bylam wieczorem o 21 na dworze to wial taki cieplutki wiatr - jak wiosenny :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

30 paź 2008, 11:10

a u mnie dzisiaj ciemno, ponuro i cały czas pada deszcz brrrr...
samopoczucie troszkę lepsze niż wczoraj, śniadanko zjedzone :-) teraz tylko :ico_kawa: została do wypicia.

poccoyo, nie strasz tymi 2 tygodniami po terminie :ico_szoking: mi zostały 2 do terminu i już nie mogę się doczekac, a jak wyobraże sobie jeszcze 4 to aż mi słabo :-D

ania wszystko wskazuje na to że Twój Jasiek będzie następny po Mai :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

30 paź 2008, 11:45

Witam was dziewczyny :-) my sie nie znamy ale mam nadzieje, ze to sie zmieni. Jestem z watka pazdziernikowego, ale wychodzi na to ze urodze w listopadzie, wiec bede pisac na tym watku :-)
Nigdy tu nie zagladałam bo bylam pewna, ze pazdziernik to moj miesiac, w sumie mam jeszcze dwa dni na urodzenie :-)

Awatar użytkownika
katia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1788
Rejestracja: 06 wrz 2007, 14:31

30 paź 2008, 12:28

A NAM DZISIAJ MIJA 20 TYGODNI :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :509:

witamy wszystkich :-D

Motylku złoty a ty już na dniach :ico_olaboga: Wszystkiego naj naj naj...

za was wszsytkie trzymam kciuki mocno

porcja fluidków:

*******************************************************
*******************************************************
*******************************************************
###########################################
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

30 paź 2008, 13:49

wiola85, witamy :ico_brawa_01: to moze teraz ty bedziesz pierwsza w kolejce, jeszcze przed Ania - zycze ci tego bo wasze dni wybily!!! Ania poczeka - no nie Ania?? :-) Nasza jedna Mamusia blumek - urodzila w pazdzierniku, ale moze nas nie opusci :ico_sorki: A ty na kogo czekasz?? Chlopczyka czy dziewczynke?? I jak sie bedzie nazywac??

Anetka29, no ale czasem tak jest ze nasze malenstwa chca posiedziec w brzuszkach dluzej - tzn nie dluzej one poprostu tyle maja czasu. Moze nasze wyjda przynajmniej nie pozniej niz w terminie czyli tym 40tc. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: bo dluzej czekac.... Moze Wiola nam napisze cos na ten temat... pewnie okropnie sie dluzy to oczekiwanie.... :ico_sorki: :ico_olaboga: :ico_nienie:

katia, no to polmetek mozna robic :ico_tort: :ico_brawa_01: impreza na calego - teraz to juz z gorki. Tylko z tej gorki sie tak samo zchodzi jak sie na nia wchodzilo :ico_olaboga: ale teraz juz tylko do przodu!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

30 paź 2008, 13:56

wiola85, witamy to moze teraz ty bedziesz pierwsza w kolejce, jeszcze przed Ania - zycze ci tego bo wasze dni wybily!!! Ania poczeka - no nie Ania?? Nasza jedna Mamusia blumek - urodzila w pazdzierniku, ale moze nas nie opusci A ty na kogo czekasz?? Chlopczyka czy dziewczynke?? I jak sie bedzie nazywac??
blulmka pamietam bo tez u nas pisała, wiec jednak w pazdzierniku urodziła.
Moje drogie ja czekam na chłopczyka a bedzie sie nazywał Wiktor :-D no chyba ze bedzie niespodzianka i pojawi sie dziewczynka to wtedy Laura :-)
Zobaczymy kiedy ta moja dzidzia zechce opuscic moj brzuszek, narazie ma sie tam bardzo dobrze tylko ze mnie juz to bardzo meczy i chciała bym miec juz ja na zywo :-)

Awatar użytkownika
estreya
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 166
Rejestracja: 12 sie 2008, 15:22

30 paź 2008, 13:57

Ja sie musze tu jeszcze dopisać bo chociaż termin na 13 listopada to doktorzy zdecydowali, że wywolają poród 6 listopada czyli za tydzien jak nic!!!! bedzie kolejny listopadowy dzidziuś....

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

30 paź 2008, 14:16

o prosze - z dnia na dzien coraz nas wiecej - a to juz koncowka :ico_brawa_01:
estreya, witamy u nas!!!
Zobaczymy kiedy ta moja dzidzia zechce opuscic moj brzuszek,
zycze zeby jak najszybciej!!!!!!!!!!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość