Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

30 paź 2008, 13:21

no to może to był asib
ja mialam gondole ktora sie spinalo od spodu i mozna bylo przechylic i spacerowka gotowa ale zbyt duza a zbyt mala w srodku i sprzedalam juz razem z fotelikiem

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

30 paź 2008, 14:21

witam popołudniowo :-)
własnie gotujemy obiadek,przed chwila bylismy na krótkim spacerku ale strasznie wieje wiec do domku szybko wrócilismy.
MAlutka dzis grzeczna,spi sobie w wózeczku.

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

30 paź 2008, 16:38

My już wrócilismy ze spacerku. Pogoda piękna. Prawdziwa polska zlot ajesien. Troszke wialo ale taki ten wiaterek byl ciepły i na dworzu 20 stopni :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

30 paź 2008, 17:09

no to może to był asib
mój jest niebieski Atlantic świetnie sie prowadzi ale nie wiem czy moźna go kupic jako tylko spacerówke bo to jest spacerówka od głebokiego http://www.allegro.pl/item466781977_atl ... _nowy.html ale nie wiem czy tak mało miejsca zajmuje miesci sie do bagaznika do samochodu .

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

30 paź 2008, 17:25

Troszke wialo
a u nas halny, urwanie głowy :ico_olaboga: w radiu mówili że spadło drzewo na autobus, ciągle jeżdżą karetki, straż i policja na sygnale.. mi na balkonie zrzuciło i rozwaliło doniczkę, masakra więc wzięłam tylko Zuzię na balkon, bo jednak trochę bardziej osłonięte od wiatru... a ząbków nadal brak :ico_placzek: jak skończy 9 miesięcy jako dziąślaczek, to idziemy do lekarza (tak kazał)

[ Dodano: 2008-10-30, 16:27 ]
asiab, jak będę potrzebować w przyszłości wózek, to kupię własnie taki jak masz Ty albo coneco toledo - jest identyczny jak x -lander, bardzo mi się oba te wózki podobają. Nasz wózek sprzedałam, teraz trzeba kupić sanki :ico_oczko:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

30 paź 2008, 18:08

Sylwia.O., szczesciara udalo sie wam piękną pogodę złapać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

30 paź 2008, 21:24

hejka, no u nas tez wieje, brrrr...
dzis jechałam do męża,bo mielismy sobie zrobic wycieczkę po sklepach z krzesełkami do karmienia, no i wyobraźcie sobie,ze ok.30min. czekałam na autobus zkm :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ,zmarzłam jak nie wiem co,dobrze,ze Biankę opatuliłam

no i nic nie kupilam, w dodatku na allegro nie ma już tych fotelików,co chciałam :ico_zly: :ico_zly: zła jestem na siebie baaardzo, no ale napisała do mnie pani, która chce sprzedac krzesełko, wiec moze humor jutro mi się poprawi :-D

[ Dodano: 2008-10-30, 20:25 ]
albo coneco toledo - jest identyczny jak x -lander, bardzo mi się oba te wózki podobają.
mi tez się one podobają, szkoda tylko ,ze x-lander taki drogi, ale dobrze,ze coneco tańszy

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

31 paź 2008, 01:27

wow ale pustka
ja caly dzien zalatana mamy remont lazienki,maz ma tydzien wolnego wiec ciezko bedzie z czasem u mnie
asi wozek fajny
ania u nas tez ciagle dziaslaczek
lalunia gdzie foty?

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

31 paź 2008, 08:56

no to może to był asib
mój jest niebieski Atlantic świetnie sie prowadzi ale nie wiem czy moźna go kupic jako tylko spacerówke bo to jest spacerówka od głebokiego http://www.allegro.pl/item466781977_atl ... _nowy.html ale nie wiem czy tak mało miejsca zajmuje miesci sie do bagaznika do samochodu .

ale on ma identyczne kola jak ten co ja miałam i sprzedałam więc wierze że super się prowadzi
hmm no to albo maly i bez kółek pompowanych albo większy z kołami pompowanymi, i kto mi pomoże podjąć decyzję?
kurcze ja tamten sprzedałam bo był za duży w bagażniku i nie było miejsca na zakupy tzn w tesciowej aucie bo w naszym to zajmowal polowe miejsca, chyba jednak bedę musiała sie obejść beż kółek pompowanych :/

[ Dodano: 2008-10-31, 08:01 ]
monika nic nie mów nawet o fotach :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

jestem tak wściekła że nie wiem co :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

okazało się że ze zdjęc do których pozowałam specjalnie dla was z toską , mam jakieś jedno gdzie ona patrzy gdzies w doł, a ja stoje jak wygieta sprezyna i w dodatku od pasa że sukni nie widac :ico_zly:

więc specjalnie dla was ją wyprasuję i wskocze w domu bo jak widać na nikogo nie można liczyc a to miało być tylko zdjęcie albo AŻ zdjęcie :ico_noniewiem:
w tej chwili wyjęłam ja z pralki i schnie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-10-31, 08:07 ]
ja chyba jednak kupie ten co SylwiaO pokazywała, jest tani, mały i lekki i troche dziwny :-D a ja takie kosmiczne lubie :ico_haha_01: , te toledo czy x-lander są za drogie i nie jest mi potrzebna gondola

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

31 paź 2008, 09:32

lalunia, no my już nie możemy się doczekać zdjątek...

a ja mam juz krzeselko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wczoraj odkupilam od pewnej dziewczyny, udalo nam się ,bo kupilismy go za 80zł, sprzęt jest prawie nowy, kupowany w maju, jeszcze jest na gwarancji, no i mielismy szczęscie,bo w sklepie kosztuje 200zł :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości