Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

02 lis 2008, 14:08

Witajcie to ja
U nas wszystko ok,urlopik dobiega konca juz jutro rano jeziemy do domku szybko minal ten tydzien ale mi juz sie do domku chce :-D
Teraz Nicolka sobie spi a Marcusek siedzi sobie kolo mnie i jest troszke przeziebiony ale niema goraczki tylko ma maly katarek i kaszelek i dostaje syropki i jest coraz lepiej.
Ok koncze bo Nicolka sie obudzila buzki pa
Pozdrawiam

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

02 lis 2008, 15:57

Cześć cześć dziewczynki, u nas dzisiaj pogoda troszkę lepsza niż wczoraj, nie leje :one:
Juz wiem że napewno przyjedzie cała moja rodzinka, znaczy się mama babcia i siostraWczoraj rozmawiałam z babcią bo przeciez juz wiem kiedy mam tę operację więc mogłam powiadoomić babcię, bo ona ma przyjechać żeby mi troszke pomóc, bo po operacji nie będe mogła dzwigać, bede na specjalnej diecie itp.
Strasznie się ciesze na te święta...nie mogę się doczekać.
A no i wiem juz kiedy będę miała operacjhę, 7 stycznia.

Dziewczyny normalnie się uśmiałam wczoraj byłam w sklepie bo kupowalismy Antosiowi rzeczy na zimę kutrka czapka, rękawiczki, spodne ciepłe, rajstopki itp, no i wszystko mieliśmy tylko czapki nie mogliśmy jakos dopasować...przymierzalłam Antkowi na wiek 2-3 lata...ZAMAŁA...3-4...ZAMAŁA, ...w końcu na 7-10 lat była dobra....normalnie myslałam że tam się zaśmieje na śmierć...ale przecież Antolek nie ma takiego baniaczka, poprostu takie robią te czapki. :-D

Gratulacje dla wszystkich odsmoczkowanych i poodzionych z nocniczkiem :ico_brawa_01:

Kristi fajnie że juz jesteś z nami, brakowało tu Ciebie.
A i napisz jak tam dzieciaczki zniosły podróż...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

02 lis 2008, 17:47

A co u Ciebie Gabi...? Jak się dzisiaj czujesz...?

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

02 lis 2008, 18:14

A ja wczoraj obejrzałam sobie filmik kóry już dawno chciałam obejrzeć bo książeczke przeczytałam i BARDZO mi się podobała "PS Kocham Cię" czytała może któraś?
Na filmie się tak spłakałam, że juz dawno takl nie wzruszyłam się ....poprostu oczy spuchnuięte od płaczu. Piękny film, piękna książka. POLECAM.

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

02 lis 2008, 22:19

Kristi, dobrze, że trochę odpoczeliście. Ale dobrze mówią "Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej" :-)
Madziu, dobrze, że jusz znasz termin operacji. I fajnie, że ktoś Ci później pomoże w domku i przy Antosiu. No fakt, rozmiar rozmiarowi nierówny. :ico_haha_01: .
Muszę zapamiętać ten tytuł filmu, który polecasz.

Moje brzdące już śpią. Byliśmy dziś na cmentarzu u G. dziadków, kilka km od S. , a później u rodziny G. na obiadku.
Bardzo lubię dni, kiedy możemy być wszyscy razem w domu.

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

03 lis 2008, 12:32

Madziu tak jak dziewczyny piszą, dobrze że bedziesz miala wsparcie i pomoc rodziny, no i dobrze ze juz Ci wyznaczyli ten termin operacji. Co do czapeczek, to skas to znam, to tez zalezy od firmy, kazda firma ma inna numeracje.
Antos cudnie wyglada na zdjeciu w podpisie :ico_brawa_01:
A co do rozmiarów to ja ostatnio Emilce kupiłam podkoszulki takie na ramiączkach w rozmiarze 2-3 latka, i okazało się, że są takie na styk. Więc potem z ciekawości patrzyłam na Allegro na rozmiar 3-4 i 4-5 latek, i co sie okazało, one są góra 2-3 cm dłuższe od tych naszych, czyli też pewnie za 2-3 miesiace będą już za małe.
Gabi, ja miałam dokladnie to samo, jak ostatnio Asi kupowalam ubranka takie cieolejsze

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 lis 2008, 13:07

Cześć dziewczynki .
Co tam u WAS, u nas pochmurno i brzydko na dworze ale humor jakby lepszy mam.
Dzisiaj mam sprzątanko, ale juz kończe i zaraz idziemy na spacerek.

Życzę miłego dzionka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

03 lis 2008, 13:52

Hej.
Madziu, mnie też dziś wzięło na sprzątanie. Umyłam okno w kuchni (tylko od środka, bo na podwórku 3 st C), piorę firanki z całego mieszkanka.

Kurcze, dziewczyny, chyba muszę iść na usg, bo od jakiegoś czasu boli mnie dół brzucha, promieniuje na nerki. Nie wiem, może znowu "urodzę" kamyczek, albo to od jajników (ale czemu bolą?), albo boję się, że spaskudzili mi coś podczas cc. Z zewnątrz, na brzuchu mam dziwne wgłębienie niżej pępka, ale nad szwem po cesarce. To miejsce jest twarde i praktycznie nie mam tam czucia. Może coś jest źle zszyte?

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

03 lis 2008, 23:28

Pewnie wybiorę się w przyszłym tygodniu.
A w tym koniecznie z Kluskiem z wynikami badań i przy okazji niech go oglądnie lekarz, bo mały ma jakieś uczulenie na rączce i na policzku. Podobne jest do liszaja.

Juleczka już od tygodnia tuli się w ramionach Mamusi i Tatusia. A Mateuszek jest starszym braciszkiem już od 7 dni. Ale czas pędzi... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

04 lis 2008, 17:54

witam......

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość