Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

02 lis 2008, 19:14

czesc ksiezniczki

cos sie dzisiaj "dziwnie" czuje, chlop pozwolil mi sie pobyczyc w lozku, carmen zreszta tez bo przyszla do mnie ok poludnia, zasnela i do 3 spalysmy razem :-D
jedyne co zrobilam to po obiadku posprzatalam w kuchni :-)

Karolina2411, wspolczuje "wycieczki" tramwajem :ico_chory: ja ostatnio jak jechalam autobusem to ze 3 osoby mi ustapily :ico_szoking: :ico_oczko: a byly wolne miejsca... zreszta, tutaj sa tez tzw czerwone siedzenia dla babek w ciazy, z malymi dziecmi, niepelnosprawnych i starszych. jezeli sa zajete to zawsze mozna kierowcy zwrocic uwage zeby usunal stamtad intruzow :ico_oczko: nigdy dla siebie tego nie zrobilam, ale raz byl tlok jak diabli, przyszla kobieta o kulach i na tych siedzeniach siedzieli dwaj gowniarze... i ze oni tez zaplacili za bilet i nie wstana :ico_szoking: powiedzialam kierowcy, ten zatrzymal autobus i powiedzial ze nie ruszy sie dopoki obaj "madrale" sie nie podniosa, bo miejsca te nie sa dla nich :-D zaczeli bluzgac, ale ludzie momentalnie ich uciszyli, kobieta o kulach siadla i jeszcze jedna starsza pani tez przy okazji :ico_oczko:

karola, a dlaczego chcesz przenosic?? caly rok "stracony" dla dziecka, to jest, rok dluzej dziecinstwa ale pozniej o rok pozniej szkola, studia, praca... ja wole w grudniu, zreszta, na szczescie dla mnie opcja na przyszly rok nie brana pod uwage :-D

tosia, wspolczuje przezyc :ico_chory: ja tak sie boje roznych stluczek, w ogole boje sie jezdzic samochodem... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: tak wiec pewnie jak by na mnie trafilo to na izbie przyjec bym wieczor skonczyla :ico_chory: :ico_oczko:

magda83, mam starszy model tej karuzeli po carmen :-D po roku mialam dosc tych melodyjek, kupowania co 2 tyg baterii... ale jest sliczna no i swoje zadanie spelnia :ico_oczko: no i jak pomysle ze znow bedzie chodzic na okraglo... :ico_noniewiem:
starszakowi kupujemy taką rozkładaną kanapę z pianki, zaraz Wam wkleje linka
moj brat kiedys mial... boziu, jakie to dziadostwo bylo... ale to z 15 lat temu :ico_oczko: tutaj na pewno bym nie kupila, bo od ziemi ciagnie nieziemsko, ale jesli macie dywany i podlogi drewniane, to przynajmniej wiesz, ze Oskarek bedzie bezpieczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kurcze, junior od wczoraj takie charce odstawia... przekrecil sie dzisiaj ze dwa razy, bola mnie boki, krocze, zebra... skopal mnie cala od srodka :ico_placzek: ale smiac mi sie tez chcialo jak glowke w gore wystawil i paluszkami dzgal po czyms tam a pozniej czkawki dostal... stad wiedzialam, ze to glowka na gorze :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: takie delikatne te ruchy wtedy, nie to co kopniaki :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

02 lis 2008, 20:41

witajcie kochane! Ależ się dobrze wyspałam ostatniej nocy, nic dziwnego, cały dzien na świeżym powietrzu a spanko rewelacja. Dzisiaj spacerków było mniej, ale mam cichą nadzieję, że noc nie bedzie gorsza.
Tosia, dzieki Bogu, że ta stłuczka tylko tak się skończyła...widać weekend pełen wrażeń. Korzystajcie z imprezek i spotkań z przyjaciółmi póki jeszcze jesteście tylko we dwoje.
Karolinka, tez bym tyłka nie podniosła po takiej wyprawie. Krew się w człowieku burzy patrząc na ludzką znieczulicę :ico_zly:
Magda, super karuzelka :ico_brawa_01:
Caro, fajna kanapa. Takie zakupy z myślą o nowym mieszkaniu to pewnie super sprawa.

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

02 lis 2008, 20:49

Caro-no mysle ze dobra decyzje podjełas z tym łóżkiem,bo po co dwa łóżeczka w domu...a Oskarek i tak w koncu musi zacząć spać na łóżku:)

Osita-fajnie ze sobie pospałas z corą:),a co do tej karuzeli to masz racje dostane na łeb z tymi melodyjkami ale coz niech sluzy to dziecku:)

No a mnie podbrzusze mocno boli w nocy bo jak wstaje do toalety to czuje,niewiem moze dlatego ze spie caly czas na boku i mala jakos tak mi sie uklada...

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

02 lis 2008, 23:16

Tosia, w łeb bym jeszcze takiej paniusi dała za głupie odzywki... Mieliśmy wypadek 8 lat temu... Na chrzciny w góry jechaliśmy... Z podporządkowanej w nas damusia wjechała... Co tam wjechała, wpierdzieliła się z takim impetem, jakby żadne znaki jej nie obowiązywały... Z dziećmi jechaliśmy... Uderzyła w lewy bok, od strony kierowcy... Za mężulkiem siedziała w foteliku córcia... Tylko potężna budowa fotelika ją ocaliła... A auto... Do kasacji poszło... Teść przyjechał do nas prędko, przesiedliśmy się do jego auta i po policyjnych raportach pojechaliśmy dalej... Po powrocie założyłam głupiej babie sprawę, bo bezczelna była od początku do końca... Nie jestem mściwa, ale ludzka głupota i bezczelność działa na mnie jak płachta na byka... :ico_zly:
Magda, gratuluję karuzelki :ico_brawa_01: I tak jak mówisz, córci ma służyć, nie Tobie :-D
Caro, właśnie coś takiego chcę kupić moim dzieciaszkom, w wersji lekko większej, oczywiście :-D Myślę, że powinnaś przy tym pomyśle zostać... Mały rośnie... Za rok, dwa lata najdalej musiałabyś się szarpnąć na kolejny wydatek, ale skoro jest okazja, zrób to teraz... :ico_haha_01:
Osita, pytasz dlaczego wolałabym na styczeń... Kostek rocznikowo byłby z tych najstarszych... W zasadzie tylko to za późniejszym porodem przemawia... Ale na ostatniej wizycie gin też powiedział, że choć USG wykazuje zdecydowanie szybszy poród, bo mały wielki, to on osobiście po ręcznym badaniu brzuszka (tak po staremu - przed wejściem mody na USG) uważa, że nie widzi mnie we wcześniejszym terminie na porodówce... Macica wysoko, mały wysoko...
Mówisz, że rok wcześniej do szkoły... Teraz i tak wchodzi reforma wysyłania 5ciolatków do szkoły, więc co za różnica...? :ico_haha_01:
Evik, dawaj małego do mnie... :-D Zajmę się nim jak trzeba (będziesz miała nawet problem z namówieniem go do wyjścia) :-D A Wy sobie zaszalejecie i "odchamicie" :-D
Ja tam taka matka Polka... Wszystkie dzieci kocham :-D

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

03 lis 2008, 09:16

Witam
Ja na razie tylko na chwilę bo mały już chodzi i brzęczy. Wstaliśmy razem z mężem o 6 i poszliśmy z TYmkeim do sklepu. Nogami oczywiście. Mały sobie pochodził a ja nie musiałam targać wózka po schodach. Zrobiłam meżowi kanapki i idziemy mu zanieść.
Syn nam zrobił niespodziankę bo zasnął wczoraj o 18 i spał do 6 rano :ico_szoking: byliśmy w szoku (oczywiście wstawałam aby mu dać jeść) ale mieliśmy spokojny wieczór (Formuła 1 :ico_oczko: ). A zawsze go przetrzymujemy żeby dłużej spał rano a on wstał o tej samej porze :ico_olaboga:

magda83, bardzo fajna ta karuzelka. Ja wam później pokażę jaką ja mam po starszym bracie

Karolina2411, chętnie bym ci go podrzuciła gdybyś mieszkała bliżej i nie była w ciąży :ico_oczko: inaczej nie miałabym sumienia

caro super to wyrko ale ja dla mojego musze kupić łóżeczko bo on się strasznie kręci i na pewno by z tego spadł :ico_noniewiem: jeszcze za mały i do tego z muchami w tyłku :ico_oczko:

DObra my lecimy. Miłego dzionka dziewuszki :ico_ciezarowka:
A jutrzejszego dnia to się doczekac nie mogę bo idziemy na usg 3d :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

03 lis 2008, 09:37

Karolinko chyba jednak bedę musialą sie do iebie zwrócić z pomocą bo moja babcia niestety nie zmienila zdania wczoraj sie z nia widzialąm i nie udało mi sie jej przekonać :ico_placzek:

ja kupować juz nic niew zamierzam tylko wodę do szpitala i kapcie tylko nie mam kiedy ciuszków poprać jak mam czas to nie ma slońca a jak jest slońce to ja nie mam czasu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

03 lis 2008, 09:49

Już jestem z powrotem :-D
Zimno na dworzu strasznie :ico_noniewiem:

JA te z nie mam jeszcze ciuszków popranych i przygotowanych ale jest jeszcze trochę czasu więc spoko :ico_oczko: jeszcze cały listopad aby to zrobić

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

03 lis 2008, 10:05

czesc dziewczynki, u mnie znowu oskar pobudkę zrobił o 3 nad ranem z krzykiem :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: i zasnąć nie mógł, echhhhhhhhhhhh

w tym mieszkanku to na pewno bym tego nie kupiłą z tego powodu co osita pisała, od podłogi ciagnie u nas strasznie, z dołu sąsiad wogóle w tym pokoju nie pali :ico_zly: , ale tam to ciepełko, na klatkach w piwnicach, wszędzie to zdecydowałam sie na takie cóś :-)

evik troche Ci zazdroszcze tego 3d :ico_wstydzioch: , my w przyszłym tygodniu idziemy do gina, znowu mnie cos "tam" zaczyna swędzieć :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

03 lis 2008, 11:31

Oooo ale się dziś wyspałam, 10 godzin bite bez wstawania na siusiu nawet, tylko roboty masa a ja tu przygniłam w wyrku prawie do 10 :ico_wstydzioch:
Mam bałagan w domu jakby nie wiadomo ile ludzi przwinęło mi się przez chałupę- a tymczasem to tylko nasza bałaganiarska dwójka :ico_olaboga:
Mój synuś coś ostatnio bardzo wyciszony się stał, takie dziecko spokojne ze trochę sie już wczoraj zaczęłam denerwować. Ale dziś rano M. położył głowe na mój brzuch i mówił że aż przez kołdre czuł kopniaczki i chyba nawet bicie serducha. Całkiem możliwe jak taki wielki globus całym ciężarem położył na domek mojego Okruszka :ico_noniewiem:
Caro- leć leć kobietko do tego gina- nie ma co zwlekać jak znów coś zaczyna się dziać
Co do wyrawki to muszę się wziaść ostro do galopu bo generalnie jestem daleko za Wami wszystkimi :ico_szoking: Łóżeczko, wózek i szufladka lumpków po małym Bartusiu - to szystko co mam- żadnych pieluch, pościeli, butelek, kosmetyków, piżam i majtek dla mnie :ico_olaboga: Ale już dziś M. jak do niego dzwoniłam mówił że musimy wyruszyć zna zakupy dla synusia- wreszcie, szczerze powiedziewszy czekałam trochę aż dojdzie do takiego wniosku bo przyjemnie robić takie zakupki i chcę żeby to też dla M. była przyjemność (oprócz worka wydanej kasy oczywiście)

[ Dodano: 2008-11-03, 11:32 ]
Dziewczyny, co robicie dziś na obiad: nie mam absolutnie pomysłu :ico_olaboga: Podsuncie coś :ico_sorki:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

03 lis 2008, 12:34

witam panie :-D
ja dzis obiadek mam z wczoraj, na jutro tez jest :ico_oczko: bo lekarz caly ranek :ico_olaboga:
caro, moi rodzice odkad sie przeprowadzili do bloku to widze roznice :ico_sorki: cieplutko, do tego podlogi maja drewniane, dywan.. carmen sie pokladala na glebie caly czas, biegala boso i sie tym nie przejmowalam. tutaj mnie telepie jak widze jak to robi :ico_olaboga:
Syn nam zrobił niespodziankę bo zasnął wczoraj o 18 i spał do 6 rano :ico_szoking:
moja panna usnela o 20:30 i spala do 8 :ico_szoking: w dzien tez spala ze 3 godz :ico_szoking:
A jutrzejszego dnia to się doczekac nie mogę bo idziemy na usg 3d :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
nooooo :-D pochwalisz sie fotkami??? :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość