Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

02 lis 2008, 19:37

Oj Frydza Frydza tajemnicy to ja bym Ci nie powierzyła, oj nieee
juz nic nie mowie nic Obrazek

[ Dodano: 2008-11-02, 18:40 ]
ANIU to super jak masz tyle po Helence,i juz na ostatnich nogach jestes ale fajnie :-D :-D :-D


ASIULKA to trzymam kciuki za kredyt i ta budowe Obrazek

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

02 lis 2008, 20:25

Witam ja też zapalam [*] dla wszystkich naszych zmarłych bliskich
niech odpoczywaja w pokoju

Ja k@tki nie znam osobiscie ale wiem ile przeszla i trzymam kciukasy aby wszystko ok.było
Zdięcie Wikuni urocze

Madziorka twoje to juz nawet nie wspomne hi hi odjazd totalny no i muszę powiedziec że w czerni ci do twarzy .Ekstra

No Indygo to twoja mama miala stresa ale mam nadzieję że do żadnego sądu nie dojdzie .

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

02 lis 2008, 20:55

Aniu milo mi sie zrobilo,ze Ci sie snilam :-D ja czesto myslalam o tt....czasem zagladalam,ale jakos niezorganizowana bylam ...i chyba przerwa byla mi potrzebna,bo sie baaaaaaaaaaardzo stesknilam :-D

Kamilka bedziemy we wtorek wieczorem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: podaj mi numer na nk ,bo ja bede miec jakis inny,bo tej starej karty nie mam,a i telefon mi sie zepsul i mam jakiegos zloma i nie moge odczytac tego co mialam w tamtym,bo w pamiec wpisalam,a Oli wyswietlacz rozwalil :ico_noniewiem:

a drugi dzien wizyty takze ok :ico_szoking: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

03 lis 2008, 13:04

WITAM :ico_kawa:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

03 lis 2008, 14:08

Cześć Frydza!
A co tu tak pusto :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

03 lis 2008, 14:10

no wlasnie straszne pustki poprostu MASAKRA

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

03 lis 2008, 14:23

Czesc Dziewczynki!!!!!!!

wpadnę /mam nadzieję?wieczorkiem...teraz tylko PRZESYŁAM POZDROWIENIA DLA WAS!!!!

u nas ok--R wrócił planowo :-D nacieszaliśmy sie sobą cały week :-) Alek na zmiane to sie cieszył to się na ojca obrażał.. :ico_oczko: a teraz R pojechał pozałatwiac troche formalności, pozwozic tez meble, poskładać wszystko do jakotakiej kupy..i za tydzień się przeprowadzamy..troche przed nami jeszcze niewiadomych, ale oby do przodu i oby juz razem..

myślę o Was!!podczytuje :ico_haha_01: i do wieczorka?? :-)

[ Dodano: 2008-11-03, 14:00 ]
takie minki robił Alek na powitania tatusia :-D

Obrazek

Obrazek

a jak przyjechaliśmy do rodziców Alek zainteresował sie torbami R i jego butami :ico_haha_01: cięzko bylo go nakarmić/co zreszta widać na body/, bo latał w R butach :-D

Obrazek

a tutaj już na spacerku cały szcześliwy..
Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 lis 2008, 17:40

czesc

Aleksandrowicz hehe super ze juz jestescie razem. widze ze Alek ma taka sama czapeczke jak Lelus z H&M. i kurteczka u nas tez pomaranczowa hehe
Cytat:
Oj Frydza Frydza tajemnicy to ja bym Ci nie powierzyła, oj nieee
juz nic nie mowie nic
frydza juz nic nie muszi mowic!!! :ico_haha_01:


kamila nasze chlopaki z powodzeniem mozna wyslac do You can dance . co ty na to? hihi

Asiulka trzymam kciuki aby udalo sie szybko zalatwic formalnosci i budowa ruszyla na wiosne!!!

musze teraz spadac bo lelek wstal hihi
spal 2 godziny przed domem hehe tuz za oknem salonu hehe bo zasnal na spacerze hihi

teraz grzeje rosolek bo oboje zglodnielismy

bede pozniej

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

03 lis 2008, 19:33

Aleksandrowicz, fajnie, że Rodzinka już w komplecie! A Aleczek pewnie tak reaguje na tatusia, bo może boi się, że znów Tatuś zniknie na jakiś czas... dobrze, że go nie zapomniał.

Asiula, trzymam kciuki za budowę! Oby udało się Wam jak najszybciej postawić wymarzony domek.

Madziorka, a ciepło u Was, że zostawiasz Lelka śpiącego na dworze?? Bo ja taka odważna byłam, że spacerowałam z Lenką w deszczowe dni i rozchorował się mój Szpaczek kochany :ico_placzek:

My wczoraj kupiliśmy na allegro łóżeczko dla Weroniczki :ico_brawa_01: W środę ostatnie usg (mam nadzieję, bo coś mi się wydaje, że malutka ułożona poprzecznie...) i kupujemy materacyk oraz kilka rzeczy dla mnie do szpitala. No i w pod koniec tygodnia pakuję torbę! Jeszcze tylko 2,5 tyg i ciąża donoszona, więc będę z córcią rozmawiać co by łaskawie szybciej zechciała wyleźć :-D

[ Dodano: 2008-11-03, 18:40 ]
Mamy ostatnio niezłą polewkę z naszej Helenki :-D Otóż zainteresowała się moimi piersiami, ale nie jako "am" a raczej zauważyła różnicę w budowie anatomicznej. No więc wytłumaczyłam Jej, że to są piersi i że Jej też urosną. Następnego dnia rano Helenka w łóżeczku ciągnie w dół bodziaka i zagląda czy Jej przez noc nie urosły. A dziś pokazywała paluszkiem na mój biust i później znów zglądała czy Jej nie wyrósł :-D Normalnie płakaliśmy ze śmiechu z Krzysiem :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 lis 2008, 19:41

Ania ale to zlecialo. szok! lada chwila bedziesz miala juz dwie ksiezniczki ! hurraaa!!

a u nas zimno brr
ale lelkowi chyba 3 godziny na zewnatrz nie zaszkodza nie?tymbradziej ze ubrany hehe
nie bylo mrozu...

on ma jakis lekki katarek. wydaje sie jakby mu tamten nie przeszedl. hehe bo tak dziwnie. jednego dnia jest drugiego bez sladu hehe

ale wazne ze bezkonfliktowy

teraz wszyscy wokol choruja
tez sie boje zeby lelek czegos nie zlapal

juz wczoraj mielismy obawy
bo pojechalismy z adasiem na mecz, i w polowie drogie nagle lelek zwymiotowal porzadnie
musielismy wracac
przebierac czyscic myc i z powrotem w trase

i to byl jednorazowy incydent
a mielismy obawy poniewaz, kolezanka w piatek ktora u nas byla miala jakiegos wirusa . cos jak grypa zoladkowa.. caly dzien wymiotowala

uff mam nadzieje ze na nas tego nie zrzucila..

do tego jej dzieci byly kaszlace

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości