Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

04 lis 2008, 11:42

moja niunia wlasnie usnela teraz jak tak wczesnie wstaje to i wczesniej chodzi spac w dzien

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

04 lis 2008, 12:07

Moj smyk wlasnie poszedl na spacerek z tatusiem :-) Pogoda w miare sloneczko sie probuje przebic, ale te prognozy co mowili ze bedzie 18 st. i slonce to raczej im sie nie sprawdzaja...

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

04 lis 2008, 12:39

Cześć dziewczyny. Jestem z powrotem.. Laptop przeinstalowany.. dzisiaj rano Rafał zwiózł go do domu.
Tyle napisałyście, że nie nadrobię.
Przeglądając trafiłam na posta Justyny ze zdjęciem tatuażu - bardzo fajny i orginalny.
Mi Rafał marudzi, żebym sobie jakiś wybrała bo chce mi zrobić, ale ja nie mam pomysłu jak na razie. Też myślałam o czymś podobnym jak Kuba Tobie wydziarał, ale muszę wymyśleć napis i czcionkę. Może macie w ogóle na kompie jakieś czcionki to byś mi przesłała jak możesz :ico_noniewiem: .

Imprezka super udana była. Wszyscy przebrani.. było ciekawie. Jak fotki poobrabiam to coś wkleję.
Aaa.. i Norbertowi wyszła górna jedynka.. mamy 3 ząbki na koncie. Pewnie niebawem wyjdzie druga. Ale zbytnio nie męczą go chyba. Nocki przesypia spokojnie.. no może jedna pobudka z płaczem, ale dałam mu pićku, syrop przeciwbólowy i dalej spał.

Idę jeszcze przejrzeć ostatnie Wasze posty..

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

04 lis 2008, 12:59

Cleo no oczywiście czekamy na fotki :)

u nas pogoda zimna ale nie pada, ale i tak Marcin nie wychodzi nic z Arturem na dwór, już mam ostatni tydzień praktyk to będziemy nadrabiać dworkiem a nie cały czas w domu i w domu.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

04 lis 2008, 13:17

cześć dziewczyny, my mieliśmy ciężki poranek, bo Gabriel był taaaki nie dobry :ico_olaboga: no, ale po drzemce się poprawiło i właśnie ze spaceru wróciliśmy-u nas pogoda całkiem ładna i przejaśnia się ocraz bardziej.

Kuba jutro wyjeżdża do Krakowa na 10 dni do pracy, więc zostajemy z Gabciochem sami :ico_noniewiem: nie wiem jak dam radę, bo już się tak przyzwyczaiłam do Kuby pomocy, On na przykład kapie co dzień i gotuje obiad, a poza tym bawi się z Gabrielem więc mnie odciąża...

Klaudia wpisz w googlach fonts i ci wyszuka do pobrania masę czcionek

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

04 lis 2008, 13:37

moja niunia dalej spi wiec dzisiaj tez tylko jedna drzemka

a ja w koncu umowilam sie z fryzjerka i w poniedzialek bede miala zrobione wloski bo juz mam okropne a nie chcialam isc do hiszpanskiego zakladu bo raz poszlam i chcialo mi sie plakac jak mnie obciela

Kladuia fajnie ze zajrzalas i czekamy na fotki

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

04 lis 2008, 14:13

A ja sobie siedzę w pokoju i co chwila ktoś mi tu zagląda przez okienko koło drzwi już zaczyna mnie to trochę denerwować bo człowiek nawet filmu nie może spokojnie obejrzeć bo coś Cię obserwuje i to tak cichaczem podchodzi i że niby go nie ma :ico_puknij: są tu takie stażyski

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

04 lis 2008, 14:28

cześć dziewczyny u nas nock ok. jedna pobudka o 24 i potem koło 4:30 ale tak sobie postanowiłam ze o 24 jak się budzi Kamil to dam mu mleko bo on wypija 200bobofruta o 24 wiec jest głodny. Teraz ma 2 drzemke aż dziwne wstał o 7:00 troszke się pobawił i musiałm go położyc o 8:30 bo ukladał się na podłodze i obudził sie o 10:30 :ico_szoking: , no i teraz znowu śpi zasnoł o 12:30 zobaczymy ile pośpi, to chyba ta pogoda u nas nadal mglisto szaro , mokro i ponuro aż nic się niechce :ico_spanko:
Jola ja ci współczuje normalnie brak słów z tym Twoim, ai z przedszkolem nie ciekawie :ico_olaboga: :ico_pocieszyciel:

Fintifluszka pisze:Kuba jutro wyjeżdża do Krakowa na 10 dni do pracy, więc zostajemy z Gabciochem sami nie wiem jak dam radę, bo już się tak przyzwyczaiłam do Kuby pomocy, On na przykład kapie co dzień i gotuje obiad, a poza tym bawi się z Gabrielem więc mnie odciąża...


Dasz rade !!! wkońcu super z nas mamy!!! :ico_brawa_01:
Ja cały czas musze sobie sama dawać rade , moj wychodzi do pracy o 8:30 i wraca koło 18-19 więc wszystko na mojej głowie. i Wkurza mnie czasem jak Kamil wieczorem nie chce zasnąc tylko wierci się w tym wózku i ja na niego krzykne a ten domnie co ty na niego krzyczysz :ico_zly: :ico_zly: no masakra mówie mu wtedy to posiedz sobie z nim cały dzień to zobaczymy twoją cierpliwość na wieczór. :ico_szoking:

Iwonka mój Kamil miał też taki okres że tu mi się na podłodze ukladał do spania a jak tylko ja go do łóżeczka to wrzask jak by go ze skury obdzierali :ico_olaboga: co ja sie na wkurzałam to szok. I w końcu raz sprubowałam go uspać w wózku i było ok i od tam tej pory zsypia w wózku z nami w pokoju . Potem go do łóżeczka i śpi . Stwierdziłam że był chyba nie spokojny bo nie słyszał naszych głosów było mu zacicho. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

04 lis 2008, 15:19

Witam Was.
Oj tyle popisałyście że wprawdzie zdążylam przeczytać ale nie pamiętam co chciałam odpisać :ico_olaboga:
My od niedzieli borykamy sie z chorobą. W nocy dostała gorączki 39 st. i tak ja trzymało cały dzień, a że od jakiegoś 1,5 m-ca ma wstretny katar to w poniedziałek poszliśmy do lekarza. Okazało sie na szczęście że w środku jest czysta, ale że ten katar taki zatokowy i tak długo trwa to dostaliśmy antybiotyk. No i tydzień bez spacerku.
Poza tym Nadia podobie jak Wasze bąble też zaczęła mówić mama :ico_haha_01:
Co jeszcze z nowinek...nie wiem czy juz pisałam ale nauczyła sie jakis czas temu robić tak:składa usteczka w taka trąbkę i :uuuuuuuuuu. Komicznie to wygląda :-D
To tyle o nas.

Justyna rewelacyjny ten tatuaż. Osobiście nie miałabym chyba odwagi sobie zrobić ale ten Twój jest super :ico_brawa_01: Brawa dla Kuby za misternie wykonane dzieło :ico_brawa_01:

Jola czyli niestety na kazdym kroku widać jaki beznadziejny p..... z tego Twojego męża :ico_zly: Wiesz powinnas sie chyba cieszyć że tak to sie potoczyło. Mam nadzieje że niedługo będziesz sobie żyła spokojnie z dzieciaczkami u boku jakiegoś normalnego faceta. Tego Ci życzę. A mama w takich finansowych kłopotach pewnie Ci troszkę pomoże. Jest ciężko ale dasz radę .

Gosiu jestes Kochana. Dziękujemy za życzonka i stawiamy spóxnioną kawkę, herbatkę i ciacho :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_tort:
I brawa dla Pawełka za postępy a jeszcze większe brawa dla babci. Spisała się na medal :ico_oczko:

Iwona widzę że nadal Majka tęskni za babcią. Może spróbuj sposobu Asikk. Może w wózku łatwiej będzie Majce zasypiać. Trzymam kciuki.

Renia no kto to pomyślał żeby w pracy spokojnie filmu nie mozna było obejrzeć :ico_olaboga: Co za ludzie :-D :-D :-D

No i nie pamiętam co jeszcze...
Aaaa kolekcja w ccc rzeczywiście super. Może tez wybiore jakąś drugą pare dla Nadii bo te co ma to na grubsze rajstopki są takie akurat, więc całej zimy raczej nie przelata w nich.

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

04 lis 2008, 15:31

U nas szaro i ponuro.. nie chce mi się wychodzić. W niedzielę też nigdzie nie byliśmy, a wczoraj jak wyszliśmy z Rafałem do bankomatu to przeszliśmy się kawałek żeby Norbert pobył na powietrzu. Usnął kiedy wracaliśmy do domu więc wystawiłam go jeszcze na ogród i spał tam sobie w wózku jeszcze godzinkę. Dzisiaj też nie chce mi się wychodzić.. a zresztą samej nie chce mi się.

Norbercik marudzi mi trochę. Dałam mu przed chwilą obiadek, myślałam, że teraz się prześpi ale wstaje jak go kładę. Puściłam mu muzykę w moim telefonie i bawi się nim teraz. W ogóle to Norbert bardzo taneczny jest.. pewnie przez to, że ja i Rafał dosyć często z nim tańczymy. Teraz jak on sam usłyszy muzykę, która mu sie podoba to tak podryguje fajnie i się cieszy przy tym.

I fotki:
No to tak wyglądaliśmy na naszej imprezie urodzinowo-halloweenowej
Obrazek
Dynie sama wycinałam
Obrazek
Norbercik za pająka robił
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A tu Norbi z wujkiem tańczy
Obrazek

Jakieś fotki jeszcze wstawię później na NK.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość