Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

06 lis 2008, 11:18

milutka204, czy ja wiem czy to az taka wielka roznica kiedy?? Oby zdrowe dzieciatko bylo!!! A roznice tak naprawde widac tylko na poczatku do kilkui lat. A jak dziecko idzie juz do szkoly to nie ma roznicy!!!! Wiec kiedy by sie nie urodzila twoja coreczka to bedzie dobrze!!!! Takze niech sie rodzi kiedy jej pasuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Motylek22, no nareszcie wozeczek bedzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

06 lis 2008, 11:42

Ja właśnie czytam sobie opisy porodów na naszym forum i wspaniała sprawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: warto sobie poczytać, każda kobieta tak róznie rodzi ale każda pisze że to było wspaniałe przeżycie nawet jak bardzo bolało. A niektóre z nich miały naprawdę lekkie porody, przynajmniej tak je opisują więc może i nam się uda tak rodzić :ico_oczko:

milutka betka ma racje najważniejsze aby dzieciątko było zrowe a reszta się nie liczy. Ja jestem z początku roku bo z 6.02 ale i tak wyglądałam zawsze na młodszą bo jestem malutka :ico_haha_01: :ico_oczko: A dzieci szybko się uczą i napewno z nauką da sobie radę i z końca roku i z poczatku.

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

06 lis 2008, 12:11

Motylek22, dobrze że robiłaś ten posiew, chociaż wiesz że masz bakterie, ja nic takiego nie robiłam i nawet o takim badaniu nie słyszałam, ale jak nie urodze do środy to zapytam moją gin, bo w środe mam wizyte. :ico_brawa_01: dla pana kuriera że wreszcie wózeczek przywiezie!

blumek Maja śliczna, już niedługo wszystkie będziemy miały takie maleństwa przy sobie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

estreya pojechała się rozdwajac - czyli kolejna dziewczynka w listopadzie, coś chłopaki się nie śpieszą, chyba że Jasio ani będzie pierwszy. Biedna Ania musi leżec, ale jak ma mało wód to lada moment będą wywoływac albo cc robic, bo to niebezpieczne, no i wysokie ciśnienie też, bo może się łożysko odkleic - trzymam kciuki za spokojne rozdwojenie!!!

do terminu zostało mi tylko 9 dni :ico_olaboga:

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

06 lis 2008, 12:13

Czesc dziewczynki.
widze ze niektore z nas zdecydowały sie na rozdwajanie :-D I słusznie...
Motylku-nie martw sie bakterią, jesli o niej wiedzą lekarze to spokojnie, antybiotyk załatwi sprawę.
Mam nadzieje ze Ani nie będą długo trzymac w szpitalu bo to okropne. Moze jakos uspokoją cisnienie i wroci do domku albo sie rozdwoi ze złosci i koniec :-D :-D

Wczesniej cos pisałyscie o odejsciu wod płodowych i zakazeniu. Podobno rzeczywiscie tak jest, lekarz mi powiedział ze mozna czekac ok 5 godzin, a potem podają antybiotyk. I ja na oddziale dostałam. Tak wiec spokojnie dziewczyny, nie trzeba leciec od razu na złamanie karku do szpitala.

Jak wszystko będzie ok, i malusia nie dostanie żółtaczki to jutro spadamy do domku!!!!! Juz sie nie mogę doczekac!!
Wczoraj wieczorkiem odwiedził mnie mój szkolniaczek, siostrzyczka mu sie podobała i trzymał ją na rękach. Był z siebie bardzo dumny!!!
Młodszy został z babcią bo balismy sie ze urządzi cyrk przy wychodzeniu ze szpitala - to by było przykre i trudne i dla niego i dla mnie. Strasznie tęknie.....

Męzus poleciał polowac na jakies prezenciki dla chłopaków od siostrzyczki na dobry początek :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Majeczka to sliczna panienka!!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

06 lis 2008, 12:19

witam ,nie wiem czy powinnam sie wtrącać ale dzis dostalam milego smska ze Wiola urodzila synka :-D ...nic wiecej nie wiem....pewnie niedlugo sama uroczyscie Was poinformuje :-)

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

06 lis 2008, 12:27

glizdunia - wtrącaj sie, wtrącaj!!!! Zwłaszcza z takimi info!!!!
Wiola :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Z chłopakami nie miałam nawału, raczej problem z rozkręceniem mlecznego baru, a teraz masakra w drugą strone!!!!!! To dopiero druga doba, a obie z malutką zalewane jestesmy potworną iloscią mleczka :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Będę mogła wykarmic cały oddział!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

06 lis 2008, 12:38

Motylek22, ja tez jestem z poaczaku bo 30.01:D no zobaczymy jak to bedzie narazie moje malenstwo jest bardzo spokojne wogole nie czuc tej ciazy :)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

06 lis 2008, 12:39

Obrazek

Jesteś już ze swoim synkiem nareszcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

antynorma dziękuję, już jestem spokojniejsza :-)

Anetka29 no widzisz mówiłaś że chłopaki się nie śpieszą a tu bach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jest pierwszy chłopaczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-11-06, 11:44 ]
milutka204 mój Filipek jest bardzo ruchliwy ale jego ruchy zawsze sprawiają mi tylko przyjemność, więc mi też ciąża za specjalnie nie dokucza :-) Tyle że troszke ciężko mi się robi bo brzusio coraz większy :-) :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2008-11-06, 11:49 ]
A to mój wczorajszy brzuszek 37tygodni i 1 dzień

Obrazek

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

06 lis 2008, 12:59

wiola SERDECZNE GRATULACJE!!!
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Motylek22, zdjęcie super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

antynorma, :ico_brawa_01: dla Twoich chłopaków. I szybciutko do domku, oby malutka nie miała żółtaczki. A jak daliście na imię bo nie zapamiętałam :ico_wstydzioch:

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

06 lis 2008, 15:18

GDZIE SA TE OPISY PORODÓW POWIEDZCIE PLIS :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_so CHCE POCZYTAC
Motylek22, PIEKNIE WYGLĄDZASZ....
BEDE POZNIEJ ZBIERAM SIE PO OBJAD DO SKLEPU BO NIEMAM NIC A MĄZ BEDZIE LADA MOMENT A TU W LODOWCE PUSTO...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość