Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

06 lis 2008, 10:39

a ja dopiero co wstałam :ico_wstydzioch: Prosiłam rano M. żeby zadzwonił do mnie ok 8-8.30 (nie chciało mi się budzika nastawić)bo idę zrobić badania. M. nie zadzwonił a ja spałam do teraz :ico_olaboga: I gdybym tylko mogła pospałabym pewnie i do 11. Ale tak to już jest że jak można to się nie chce a jak należy wstać to człowiek spałby do samogo południa.
Caro, Evik- nie macie łatwo z Waszymi łobuziakami i duzymi brzuszkami. Pocieszcie się że jesteście krok przed nami (pierwiastkami) i nas też to zapewne czeka. Ale Wy będziecie już wtesy wygrane :-) Życzę Wam dużo siły i energii na dzisiejszy dzień
A jak mowa o dzieciach- to ile chciałybyście mieć? Pewnie dla niektórych to już ostatnia ciąża ale jak się zapatrują na sprawę dziewczyny które czekają na swoją pierwszą pociechę? My z M. chcialibyśmy miećdocelowo 3. Dwójkę w małym odstępie czasowym - do jakiś 3 lat, a trzecie dzieciątko póżniej tak przed 40.
Gadam i gadam - ok lecę się ubrać i na badania

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

06 lis 2008, 11:03

tosia, ja chciałam zawsze mieć dwójkę dzieci. Sama jestem jedynaczką i wiem jak to jest przerąbane. Moi rodzice się rozwiedli a ja zostałam sama. We dwójkę było by raźniej na pewno. Po porodzie powiedziałam że nie będę miała więcej dzieci :ico_oczko: no ale wyrzekała się żaba błota i zaciążyła :-D Teraz już się nie zarzekam ale nie chciałabym mieć więcej dzieci. Cały czas myślę czy będę umiała kochac dwójkę tak samo, jak ja sobie poradzę z wychowaniem i takie tam różne rzeczy. Psychicznie nie dojrzałam do drugiego dziecka no ale stało się inaczej. Z drugiej strony po Tymku myślę że ciężko po kilku latach byłoby mi zdecydować się na kolejne dziecko. To fakt że człowiek robi się wygodny. :ico_noniewiem:

U nas wyszło słoneczko. Na razie nie wychodze bo mały pewnie będzie chciał iść spać ale spacerek dziś wskazany :-D

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

06 lis 2008, 11:52

Dzień dobry, dwupaczki :-D
Dzisiaj też sobie pospałam, bo córci zmienili rozkład jazdy w szkole i mogłam sobie pozwolić :ico_haha_01: W zasadzie o 7ej już byłam wyspana, ale miałam przerwę techniczną w dostawie netu, to nie było po co wstawać :-D
a trzecie dzieciątko póżniej tak przed 40.
Popieram, popieram :-D :ico_brawa_01: Tylko się nie zgapcie :-D
We wtorek, w szpitalu, na cukrze siedziała ze mną babeczka, która też z trzecim się kula... Ma już córki w wieku 26 i 23 lata, a zachciało jej się trzeciego :-D Tylko, że ona ma 46 lat... Podziwiam ją za odwagę... Twierdziła, że to nie wpadka... :ico_noniewiem: :-D
Evik, co to za pierdoły o niedojrzałości, co?! :ico_nienie: Zobaczysz, przestaniesz tak mówić, jak tylko maleństwo z brzuszka wyskoczy... Wszystko będzie dobrze, a Ty staniesz na wysokości zadania i wszystko ze sobą pogodzisz... Teraz się Tobie to nierealne wydaje, ale spokojnie... Za niecałe dwa miesiące świat będzie inaczej wyglądał :ico_pocieszyciel:
Miłego dla wszystkich :-D

[ Dodano: 2008-11-06, 10:58 ]
Aaa, zawsze chcieliśmy mieć trójeczkę... Ale gdyby to trzecie wcześniej się pojawiło, czwóreczką pewnie byśmy byli bardziej usatysfakcjonowani :-D No ale pomarzyć teraz już mogę... Koniec na Kostku :-) Trudno...

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

06 lis 2008, 12:22

my też na trójeczkę liczymy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

06 lis 2008, 12:44

Asika :ico_brawa_01: :-D Ja to bym nawet drużynę piłkarską wychowała, no ale warunki...

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

06 lis 2008, 12:48

hej dziewuszki:)

Ja teraz juz spac nie moge bo zgaga meczy jak cholera :ico_zly: ,co ustanie to po 2,3 godz wraca,no ale coz uroki bycie w ciazy ha ha

Evik i Caro jedzcie na te wakacje :-D

Ja tez chcialam zawsze parke:)W sumie to juz mialabym...ale teraz to na razie nie mysle wogole o nastepnym bo mam dwie ciaze po kolei za soba i mam juz dosyc:)

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

06 lis 2008, 12:58

osita i ania u was równo miesiec do terminu :ico_szoking:
nooooooooo :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja mialam okres 29.02 tak wiec w zaleznosci od "kalendarzyka" jest 5-6 grudzien. z dnia zaciazenia - 6 :ico_oczko: czyli co, 9 miesiac zaczynamy?????????? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
stawiam w takim razie i ja, wczoraj karolcia dala torta, to ja poszukam czegos innego...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:-D
Karolinko kochana, przykro mi to pisać ale jako jedyna masz powazny problem, bo męzuś dalko.
hihhiii, Karola, snilas mi sie dzisiaj... no i powiem ci to samo co we snie: z telefonem nie mozna, ale mozesz zadzwonic do meza i poprosic o pozwolenie na ostra jazde z przystojnym sasiadem (widzialam, ciacho jak ... :ico_wstydzioch: ). zgodza sie obaj, bo ciezarnej sie nie odmawia ponoc, nie??? :-D
Evik.kp, kurcze, ale numer :ico_szoking: jesli tak baaaaardzo swedzi... probowalas sie kapac w krochmalu?? jejuuuuu, wole juz te moje slepe oczy :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:
A jak mowa o dzieciach- to ile chciałybyście mieć?
ja na poczatku malzenstwa, ze druzyne futbolowa :ico_oczko: jak zaszlam z carmen, to mowilam o tylu, ile przyjdzie... w miare mozliwosci ekonomicznych, oczywiscie, to jest, jakby przynajmniej jedno pracowalo :ico_oczko: teraz twierdze, ze dopoki mi sie nie odwidzi NIE CHCE WIECEJ CIAZY :ico_zly:

odnosnie slepoty, okulistka twierdzi, ze slepa nie jestem i ta "mgla" to moje subiektywne odczucie (takie widzimisie) :ico_haha_01: ze mnie rozumie i w ogole, ale... zebym sobie chorob nie wymyslala :ico_smiechbig: no coz, rozbroila mnie kobita. na odchodnym powiedzialam jej, ze ma racje... i ze zycze jej, zeby miala takie same urojenia i wtedy pogadamy :ico_oczko:
ze wzgledu na wzrok nie ma wskazan do cc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

06 lis 2008, 12:58

Evik - tak Ci się tylko wydaje że niedojrzałaś do drugiego dzieciątka. Kobiety mają w sobie tyle miłości że starczy dla dwójki, trójki i jeszcze poł świata by nią obdzielił:) Zobaczysz za 3-4 lata będziesz Bozi dziękowała za tą "nieprzewidzianą niespodziankę" a z pieluch wyjdziesz raz a dobrze.
Prosze porosze a mówi się że w Polsce rodzi się 1,25 dziecka na parę i tendencje są raczej malejące. A tu zapowiada się że grudnióweczki podciągną troszke te statystyki :ico_brawa_01: Co do poźnego macierzyństwa jestem za oczywście w granicach rozsądku. Mam w rodzinie sytuacje gdzie dwojka starszych dzieci miała po 22,21 lat a na świat przyszło 3. Teraz starsi są już dawno samodzielni, mają swoje dzieci a najmłodsze ma 10 lat i świetnie odmładza swoich rodziców.

[ Dodano: 2008-11-06, 12:07 ]
Właśnie dzwonił M. - mamy zaproszenie w piątek do jego kuzyna, w sobote do drugiego i jeszcze parapetówka u M. siostry się szykuje. A ja szczerze powiedziawszy mam już dośc tych wszystkich imprez. Marka i tak wiecznie nie ma w domu bo pracuje do póżna, wraca w nocy, jemy obiado-kolacje i idziemy spać. A jak jest weekend to wtedy zaczynają się imprezy: wychodzimy, wracamy i idziemy spać- i tyle mam z mojego M. :ico_placzek: I tylko nikt nie rozumie że moge nie mieć chęci na siedzenie do rana i dziwnie na mnie patrzą jak zrywam się szybciej :ico_zly: M. wiecznie zmęczony, "męskie prace" w domu leżą i czekają bo nie mam sumienia go nimi dręczyć po pracy i taka to robota :ico_olaboga: Ehh maruder mi się włączył- sorki

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

06 lis 2008, 13:08

Osita, wariatko :-D :-D :-D Mam zarypistego sąsiada, nade mną mieszka :-D I na brzusia takim głodnym wzrokiem zerka, że aż ciarki człowieka przechodzą :-D
slepa nie jestem i ta "mgla" to moje subiektywne odczucie (takie widzimisie) :ico_haha_01: ze mnie rozumie i w ogole, ale... zebym sobie chorob nie wymyslala
Porąbanie z poplątaniem... tyle w zasadzie można powiedzieć... :ico_zly:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

06 lis 2008, 13:09

Osita!!!!! Nie no, a ta znowu kusi.............

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość