domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

07 lis 2008, 13:49

antynorma, podziwiam cie kochana z tatrojką a w jakim wieku masz dzieciaczki starszaczki////?????

[ Dodano: 2008-11-07, 12:49 ]
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

07 lis 2008, 14:48

A my po pierwszym spacerku. Tata nie dał mi nawet za rączkę wózka potrzymać :ico_placzek: :ico_szoking: :ico_olaboga: Ale ja sie jeszcze nachodze z włzeczkiem. Nie wiedziałąm tylko ze jast tak zimno :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Nic to, godzinkę chodzilismy a moja królewna dalej śpi na kocyku juz.

Co do Tantum Rosa to mam, ake mi nie słuzy, bo potem mnie wszytsko piecze. A szwy mam takie co nie trzeba sciagac, same wychodzą po jakims czasie.

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

07 lis 2008, 15:23

każda inaczej działa na tantum rose ale dobrze ze wszystko oki :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

07 lis 2008, 17:12

Witajcie :-)

Byłam dziś u mojej siostry pilnować Gabrysi i spędziłyśmy miłe trzy godzinki na zabawie i tańcu :ico_brawa_01:

P dziękujemy za wieści od Ani :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Czekamy na nią tutaj, oby szybciutko wyszła ze szpitala.

Obiecałam wkleić zdjątka wózeczka, ale w rzeczywistości jest 100 razy ładniejszy :ico_oczko:

Obrazek

Obrazek

I fotelik

Obrazek

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

07 lis 2008, 17:14

Obiecałam wkleić zdjątka wózeczka, ale w rzeczywistości jest 100 razy ładniejszy
sliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moj jeszcze stoi w pudłach w piwnicy..jeszcze mam chwilke na rozłozenie.. :-D

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

07 lis 2008, 17:15

blumek, fajnie ze juz po pierwszym spacerku!!! :ico_brawa_01: troszke wam zazdroszcze (wiem ze nie ladnie ale to taka zazdrosc dobra a nie ta zla) - ale cierpliwie czekam na Juniora i w swieta tez pojdziemy sobie na spacerek :ico_brawa_01:

Anetka kurcze tobie to juz w nastepna sobote mija termin - dzien za dniem leci -

kurcze mnie jakos szybciutko ten 9 miesiac mija a wam?? Tzn dobrze ze leci bo juz sie doczekac nie moge, ale ciagle mysle czy napewno wszystko jest, czy mam wszystko, i musze wszystko posprzatac przed porodem. Wytrzec wszystkie kurze ze wzystkiego, dywan przydaloby sie wytrzepac, poodsuwac wszystko i posciarac podlogi pod regalami... :ico_sorki: nie wiem czy znajdziemy z mezem czas na to, a nawet jesli nie to tez nic sie nie stanie.

Dzis mnie cos kluje po lewej stronie pepka tak w glebi. :ico_sorki: oby to poprostu jakies zwykle klucie. A skurcze tez juz czesciej mam... ale nie sa w ogole regularne :ico_sorki: i dobrze bo mi sie z brzuszkiem dobrze chodzi. Chcialabym jeszcze te 13 dni byc w :ico_ciezarowka: :-D czy to glupie?? kazda z nas chce jak najszybciej a ja chce wlasnie w termin urodzic. Tak mi sie ta data podoba!!! :ico_brawa_01: nie wiem dlaczego... Przyzwyczailam sie do niej - do tego 20.11

[ Dodano: 2008-11-07, 16:18 ]
Motylek22, sliczny jest!!!!!!!! a jak na zywo jeszcze ladniejszy to juz w ogole ach i och :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

07 lis 2008, 17:45

Marcia77 ja złożyłam wózeczek jak tylko kurier go dostarczył :ico_haha_01: I nie wytrwałabym nawet jakbym miała więcej czasu :ico_haha_01:

betka mi też leci szybko i mogę czekać do terminu oby nie dłużej :ico_oczko: Kocham te malutkie nóżki w moim brzuszku ale jak patrzę na przystrojone łózeczko, wózek i te maleńkie, słodkie ciuszki to już bym chciała mieć te nóżki na zewnątrz i je wycałować :-D :ico_brawa_01:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

07 lis 2008, 18:37

Motylek22, - oj cudnie się całuje taki nóżki :) I brzuszek, i pupcie i rączki. A wózio super bryka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mi się dłużyło do terminu strasznie. Ten 9ty miesiąc to masakra. A i tak urodziłam prawi 3 tygodnie przed.

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

07 lis 2008, 19:57

Motylek22, wózek pierwsza klasa :ico_brawa_01: bardzo podobny do mojego, tylko ja kolor czerwony wybrałam.

Mi już strasznie się dłuży, mogłabym urodzić nawet zaraz :-D ale muszę cierpliwie czekać :-) A moja siostra dzwoni codziennie i pyta czy już rodze :-D też nie może się doczekać :-D

Ale mam chęć sprzątać :ico_olaboga: wszystko bym zrobiła - ale nie mogę :ico_placzek: (cholerne ciśnienie!!!)

[ Dodano: 2008-11-07, 19:00 ]
Anetka kurcze tobie to juz w nastepna sobote mija termin - dzien za dniem leci -
oj leci leci, skurcze coraz częstrze i coraz mocniejsze - poród zbliża się wielkimi krokami :-)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

07 lis 2008, 20:09

skurcze coraz częstrze i coraz mocniejsze
ja nie czuje zeby moje byly mocniejsze. Naprawde mnie nie bola. Robi mi sie tylko goraco i jakos na nic... tak beznadziejnie... ale nie bola.
oj cudnie się całuje taki nóżki :) I brzuszek, i pupcie i rączki
tez sie wlasnie tego nie moge doczekac!!! te stopki sa poprostu boskie!!! :ico_brawa_01: a pupcia i brzunio... ach.... :ico_brawa_01:
mogę czekać do terminu oby nie dłużej
ja wlasnie tez tak mam. Oby nie dluzej - a do terminu dotrwamy. Tak czekalam na ten 20 a nie 12 czy 17. Choc niech sie dzieje wola nieba.... :ico_sorki: Oby wszystko OK bylo!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość