Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

08 lis 2008, 12:06

Cześć!

Ja przyćmiona taka jestem. Norbert całą noc spał i rano chyba po 6 pobudka.. Rafał wstał i zrobił kaszkę, ja przewijałam małego i się nadziałam bo nie spodziewałam się, że tam niespodzianka będzie.. nic nie śmierdziało.. mało co nie pojechałam pampersem po naszym prześcieradle.

Potem Rafał wziął Norberta do livingu i dali mi podrzemac do 8.30.

Dziewczynki stawiam :ico_kawusia: i :ico_tort: Częstujcie się :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

08 lis 2008, 12:27

Dziewczynki stawiam :ico_kawusia: i :ico_tort: Częstujcie się :-)
dzięki wielkie i wszystkiego najwspanialszego z okazji urodzinek, dużo pociechy z Norbiego przedwszystkim i zdrowia i spełnienia marzeń i wszystkiego co zapragniesz :ico_prezent:

A u nas nocka tylko z jedną pobudką ale tak nawet nie bardzo dostał wodę pobujałam go na ręce (mój patent jak śpi teraz z nami w łóżku bo chory to ja mu rękę pod poduszkę wkładam, przytulam do siebie i lekko bujam) i poszliśmy spać. a rano dopiero o 7.30 wstał więc już spoko jest. Ja teraz myślę żeby jakąś spacerówkę kupić bo Marcin nauczył w dzień w wózku spać i dzięki temu śpi półtora godziny a nie pół. A w tym teraźniejszym to bardzo skrępowany jest i tylko dzięki temu może uda mi się namówić Marcina na kupno nowego.
Nocka u nas marudna i katarkowata... na szczęście bez gorączki.
no niestety jesień i choroby przed nami i narazie tylko Gosię z Pawełkiem ominęło tylko

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

08 lis 2008, 12:59


Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

08 lis 2008, 13:07

Wszystkiego Najlepszego Klaudia żebyś była szczęśliwa i spełniona...

Jolka, dobrze, widzę, że stajesz na nogi

Ja właśnie robię pieczarkową, póki Gabriel śpi.

Iwona o 8 na pierwszej drzemce zasnęłam z Gabrielem, już mi lepiej...

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

08 lis 2008, 13:19

i jeszcze dla Pawełka ogromny :ico_tort: na 10 miesiączków niech rośnie duży chłopak :-D

[ Dodano: 2008-11-08, 12:31 ]
ależ dzisiaj ładna pogoda u nas, słoneczko świeci, może nie jest lato ale słonecznie aż by się wyszło a tu gardło chore, eh...

[ Dodano: 2008-11-08, 12:37 ]
a i teraz weszłam na nk, więc do komentarza Cleo no muchy wybija, klepka to jego najlepsza zabawka hehe :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-11-08, 15:25 ]
a gdzie Wy się podziewacie, rozumie pogoda ładne ale cały dzień na dworze :ico_haha_02:
Ja już umyłam samochód i kurczaczek w piekarniku się robi, pierwszy raz robię w rękawie ciekawa jestem co z niego wyjdzie ale zapachy unoszą się po całym domu :030: :030: :030:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

08 lis 2008, 16:39

ja jestem za przeproszeniem zdechła, oczy mnie bolą, czuję po ciężarze głowy, że niewyspana jestem...

Moja mama z bratem pojechali do reala i castoramy i mama kupiłam mi pampersy, bo promocja była 74szt za 41zł, za 72 szt happy płaczę 47, więc i tak wychodzi taniej...

przymierzam się do ciasta jakiegoś, zastanawiam się pomiędzy marchewkowym a jabłecznikiem z budyniem :ico_noniewiem:

w ogóle miałam wam o tym powiedzieć i zapomniałam... Kuba przed wyjazdem po raz kolejny powiedział, żebyśmy wzięli ślub cywilny, żebym mogła nosić to samo nazwisko co moje chłopaki i w ogóle i tak zawsze wszystkim mówimy, że jesteśmy małżeństwem, odpowidziałam, że "oświadczasz mi się chyba 4 raz i pierwszy raz jest na prawdę oryginalnie, bo akurat myjesz zęby" :ico_haha_01: wariat

idę bo Gabeusz kwęka

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

08 lis 2008, 17:11

"oświadczasz mi się chyba 4 raz i pierwszy raz jest na prawdę oryginalnie, bo akurat myjesz zęby
no fajnie, a pierścionek jakiś dał czy tylko pastę podał :ico_oczko: :ico_haha_01:
Moja mama z bratem pojechali do reala i castoramy i mama kupiłam mi pampersy, bo promocja była 74szt za 41zł, za 72 szt happy płaczę 47, więc i tak wychodzi taniej...
a nie wiesz czasem do kiedy ta promocja trwa?

idę na kurkę z fryteczkami, zapraszam :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

08 lis 2008, 18:02

Dużo zdrówka dla Pawełka, niech rośnie zdrowo :ico_prezent: :ico_prezent:
a my dzisiaj mialysmy super nocke dwie pobudki o 1 i 5 i wstalysmy dopiero po 7 choc majka wstala duzo wczesniej ale byla cichutko wiec ja moglam sobie pospac jeszcze
Super, kochana Maja :-)
Dziewczynki stawiam :ico_kawusia: i :ico_tort: Częstujcie się :-)
Dużo dużo dużo zdrówka i cierpliwości i samych słonecznych dni :-)
:ico_prezent: :ico_prezent:
zastanawiam się pomiędzy marchewkowym a jabłecznikiem z budyniem :ico_noniewiem:
Polecam marchewkowe, a jak robisz jabłecznik z budyniem... smacznie brzmi :-)
"oświadczasz mi się chyba 4 raz i pierwszy raz jest na prawdę oryginalnie, bo akurat myjesz zęby" :ico_haha_01:
hehehe, romantycznie :-)
Gabeusz kwęka
Gabeusz :ico_smiechbig: Skąd taka nazwa?
idę na kurkę z fryteczkami, zapraszam :-)
Mniam....
Jola, super że dzisiaj idziesz na imprezkę, rozerwiecie się trochę... baw się dobrze :-)

A my spodziewamy się gości, przyjdzie do nas mój tata z mamą i wujek z ciocią (wujki są z Rybnika i jeszcze Ulkołaka nie widzieli)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

08 lis 2008, 21:08

ja się zbieram wkońcu, cały dzień byłam dostępna na forum a teraz idę kolacyjkę zrobić Pyni i spać, kąpiemy się co dwa dni przez to gardło więc dziś bez.
Do juterka Kochane :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

08 lis 2008, 21:35

Ulek już śpi, zrobiłam Jej syrop z cebuli i chyba pomaga. Uciekam sobie pograć w diablo, albo jakiś filmik obejrzeć...
papa, do juterka.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość