lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

11 mar 2008, 15:33

spinka, to gratuluję zakupu!!! Będziesz miała więcej wolnego czasu :ico_brawa_01: i o 1 powód mniej do kłótni z A.

NOWA, a wybraliście już imiona dla dzidzi?

[ Dodano: 2008-03-11, 14:48 ]
spinka, nic dziwnego, że miałabyś wiele pytań!!
Ja teraz też chciałabym się o wiele spraw dopytać. Może jeszcze zdążę przed porodem?!?!
Z drugiej strony jestem chyba bardziej przerażona porodem, bo już nie raz widziałam jakie mogą być komplikacje. Panicznie boję się vaccum, a nie mam nic przeciwko cc.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

11 mar 2008, 16:02

A pacjentka nie ma nic do powiedzenia w sprawie stosowania tego próżniociągu, np czy może nie wyrazić zgody??

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

11 mar 2008, 16:06

Vaccum stosuje się jak kobieta nie może urodzić, a jest już za późno żeby zrobić cc. Ratuje życie dziecka, więc w takiej sytuacji nie ma wyboru.

[ Dodano: 2008-03-11, 15:08 ]
W mojej głowie tylko czarne scenariusze :ico_olaboga: O pewnych rzeczach lepiej nie wiedzieć. Jak będzie zbliżał się termin porodu, to ja chyba po nocach spać nie będę :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-03-11, 15:10 ]
spinka, Wy już wybraliście wózeczek dla Lenki, prawda?
Możesz napisać jaki model? Bo od tygodnia ciągam Ł. po sklepach, a potem godzinami szukam na necie i ciągle nie zdecydowałam się.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

11 mar 2008, 16:38

No tak posta mi wcięło :ico_zly:

Wózek CHICCO TRIO TOUR 4 AUTO FIX - zielony :-D

Pisałam jeszcze o zmywaniu że A. teraz odpuścił (jak sam pozmywał ponad 3 miesiące), ale zmywarka podejrzewam że będzie u nas w domku błogosławionym sprzętem :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

12 mar 2008, 09:25

Hej, widze że jestenm tu dziś pierwsza. To dzięki "cudownym sasiadom". Już po 7-mej rozpoczęli "rżnięcie". Drzewa oczywiscie :ico_oczko: dsesxzcz pada, nie wiem jak oni się nie boje z kablem na ziemi , silnikiem na wierzchu. Jak ich prad popiesci to jeszcze ich bede musiała ratowac :ico_oczko: M. powiedział że kable w domu nie ma bo pozyczył no i dobrze, bo już by dziś go potraktowali deszczykiem. Kabel OK, no ale wtyczki chyba na deszczu moknąć nie powinny.
Wczoraj się bardzo :ico_zly: bo poszłam na lekcje wczesniej tak jak obiecałam bo mama uczennicy obiecała mnie odwieżć do domu (wiedziała że mojego M. tak wcześnie nie będzie żeby po mnie przyjechac. No i wyobrazcie sobie że nie odwiozła mnie. Skonczyłam lekcje, ta dała mi kase i mówi cześć, do czwartku itp. Tak mnie wcięło i byłam zła ale nie chciałam sie prosić ani jej przypominac że miała mnie odwiezc, zbyt sie wkurzyłam :ico_zly: wróciłam do domu z mega bólem głowy, wypiłam kawe itp. ale juz nic nie pomogło, dopiero wieczorem jak posiedziałam godzine z zimną chustką na czole to przeszlo i mogłam Pottera poczytać :-D
co do imion to mi sie udało M. przekonac że jemu tez się podobaja :ico_oczko: Tzn. np. Kinga mu się i podoba i za nic nie chciał sie zgodzić ale na te dwa co mam w podpisie powiedział że fajne i chyba juz mu się nie odmieni, to prędzej mi :-D

[ Dodano: 2008-03-12, 08:26 ]
Gratuluje zakupu zmywarki :ico_brawa_01: ja teraz będę ci moje brudne gary wysyłać kurierem, OK? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

12 mar 2008, 10:09

Hej Marta no w takie sytuacji to dobrze że coś wymyślił twój M. A ja tez od 7 nie śpię, tylko mnie A. zbudził, bo czymś walił na podwórku :ico_zly: Ale już sie dobudziłam.

A co do garów to ok, polecam się :-)

Moja mała dalej leniwa, chociaż wczoraj wieczorem nawet kopnęła mnie dosyć mocno ze 2-3 razy i potem już tak delikatnie, a ja się cieszę każdym przejawem jej aktywności, dzisiaj rano tez sie pokręciła, ale znowu delikatnie.
Marta cos link na drzewko nie działa, nie mogłam wejść, sprawdź to.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

12 mar 2008, 10:16

spinka, wiem, mam nadzieje że mi drzewko nie uschnie :ico_placzek:
moje dziecko tak ostatnio buszuje że :ico_szoking: , wiec pewnie piłkarz :ico_oczko:
sąsiedzi teraz juz przestali "piłowac" a przestało padac. To widocznie w deszczu im lepiej :ico_puknij: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

12 mar 2008, 10:34

He dziewczynki jak się macie :-)

Właśnie przyszłam do Was z :ico_kawusia: i ciasteczkiem-zapraszam :ico_haha_01:

U mnie za oknem strasznie wieje no i pogoda sie popsuła (a tak było ładnie :ico_placzek: ). Ja dziś wyspana, choc mogłabym dłużej pospac tylko mnie m. obudził :ico_noniewiem: , ale najwazniejsze, ze czuję sie ok. :-)

Wyobraźcie sobie, że wczoraj przychodzimy na te zajęcia do szkoły rodzenia, a tam karteczka, że zajęc w dniu dzisiejszym nie ma, oj jaka byłam :ico_zly:
Ale za to pojechalismy na miasto i kupiliśmy sobie śliczne buciki :ico_brawa_01: (tzn. m. dla siebie i ja dla siebie).

[ Dodano: 2008-03-12, 09:44 ]
Marta to faktycznie masz z tymi sasiadami :ico_olaboga:
u mnie niestety też jak się sezon letni na dobre rozpocznie, też dookoła huk, bo koło nas się cały czas nowi budują (choc ci najbliżsi sąsiedzi już wybudowali i mieszkają, ale pewnie bedą wykanczac).
A do tego kwiecień/maj mają nam robic asfalt, tez będzie nieźle :ico_olaboga: , ale cieszę, się, bo nie będzie się nam tak z tej drogi kurzyc na dom i bedzie można normalnie przejśc. Żeby tylko uporali się, zanim urodzę, żebym mogła na spacerki z dzidzią po fajnej drodze chodzic :ico_oczko:

Spinka zmywara podłączona? :ico_oczko: My uzywamy proszku i soli CALGONIT, niestety nie wiem jakiej firmy jest nabłyszczacz, bo aktualnie nie mam go w domu. Ale nie polecam na pewno tych tabletek 3w1 (ale dlaczego nie sa dobre, to musialabym zapytac m. :ico_noniewiem: )

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

12 mar 2008, 10:47

U mnie z rana było pięknie, a teraz się pogoda popsuła i nie wiem, czy przypadkiem się nie rozpada.

Marta może za dużo osób wchodziło na Twoje drzewko :ico_haha_02:

Nowa no to na pewno sie wkurzyłaś, ale co się odwlecze to nie uciecze. A kiedy Ty masz USG?? I jak ożesz to napisz prosze jakich środków używasz do zmywarki, będę wdzięczna :ico_sorki:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

12 mar 2008, 10:48

A ja dzis postanowiłam uwiecznic mój wielki brzusio (z kazdym dniem rosnie jak szalony), jak zrobię fotki, to oczywiście się pochwalę :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość