poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

15 lis 2008, 21:17

Motylek22, asiula_o, no fakt, adresu nie podałyscie, ale są osoby które czytają te forum, i moze się zdazyć że będziecie miałay telefony po nocach... zawsze jak siepodaje oficjalnie to lepiej podać pisane od tyłu... albo na PW... no ale to pozostawiam Wam...
ja mam na imię Edyta...
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 21:22 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

16 lis 2008, 10:54

Ale macie ładne imionka : Edytka i Emilka :ico_brawa_01:

Moje słoneczko jeszcze śpi. W nocy buszowała to teraz odsypia. Ach te nasze skarby. Śpijcie kobietki póki mozecie :ico_haha_01: :-D :ico_haha_01: :-D

Ale i ja nie mogę narzekać. Mój aniołek budził się dzis co 2,5 godziny i brykal przez kolejne dwie. Ale juz wiem dlaczego. Wczoraj jakos tak miałam zmulony żołądek że w sumie nic konkretnego nie zjadłam i w nocy miałam mało mleczka. Musiałam sztuczne dorabiać smykowi. Głuptak ze mnie, dziś jakby co, będę jeść na siłe.
Maja rośnie nam na schwał. Juz 2 cm w główce i 2cm na długości :ico_brawa_01: Jutro zapiszę nas do pediatry na kontrolę i siebie do gina na kontrole poporodową :ico_brawa_01: Szwy sie ładnie wygajają. Tylko kurka nie mam w czym chodzić bo albo za duze albo za małe jeszcze. Ostatecznie kupię jakieś portki za kilka dni, aczkolwiek powoli waga schodzi w dół tym bardziej że dużo z wózeczkeim biegam codziennie. W trzy tygodnie po porodzie mam prawi 11 kg mniej. W sumie chcę jescze min 8 kg schudnąć, moje marzenie. Ale jak schudnę 4 ibędę wazył wtedy 60 to tez nie bedzie źle. Do lata daleko i napewni bede wazyc 56-57. Wiem że was zanudzam tą wagą ale troszkę mam obsesję hihihihihihi. Kiedyś miałam sporą nadwagę. Zawzięłam się i schudłąm prawie 20 kg dlatego teraz to dla mnie takie wazne żeby wrócić do szcupłej wagi :)

A co u Was, wirtualne psiapsiuły:) Pamietajcie, że jako juz doświadczona mamusia, służe waam radą i pomocą :)Rozpadajcie się bezbolesnie kochaniutkie.

MIŁEGO DNIA

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

16 lis 2008, 11:32

blumek, mialam juz kiedys napisac ale zapomnialam - ty pilas herbatke i sie rozdwoilas, potem do Ani wyslalas i ta tez juz ma swoje dzieciatko :ico_brawa_01: nie wiem czy zdazyla pic ale liczy sie ze miala ja dostac :-) kurcze trzeba wysylac ta herbatke dalej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Fajnie ze malutka ci nie dokucza za bardzo! :ico_brawa_01: dla Majuni!!! Grzeczna dziewczynka!!!

Juz bym chciala tulic Oliwierka!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Juz zostalo kilka dni... Ale bardzo bym chciala w tym tygodniu!!!!!!!!!!!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

A ze Emilka to ja wiedzialam, wlasnie po zdjeciu z USG. Ale Edytka to ja nie wiedzialam :-) ale chyba nigdy nie pisalas poccoyo, jak masz na imie. Bo ze ta piekna panienka to Roksanka - to wiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale coreczke naprawde masz sliczna!!! Wszystkie dzieci sa ladniutkie ale sa tez pikne i wlasnie Roksanka jest taka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Bo ja uwazam ze nie ma brzydkich dzieci - wszystkie sa ladne. Ale nie wszytskie sa sliczniutkie. :-) Ale to akurat nie jest najwazniejsze!!!

Ja dzis dzien spedzam z mezem. Nie wiem czy bedziemy w domku czy moze gdzies pojedziemy - takze moge nie pisac caly dzien. Ale wieczorkiem sie odezwe!!! A jak sie nie odezwe tzn ze w szpitalu jestesmy. Ale odezwe sie :-) bo do szpitala jutro dopiero :ico_brawa_01:

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

16 lis 2008, 11:35

Blumek - rozumiem cie swietnie, bo sama walczyłam z wagą..... Po pierwszym dziecku bardzo szybko zrzuciłam, az sama byłam zdziwiona. Po drugim niestety zostało mi jakies 3-4 kg, ktorych za zadne skarby nie mogłam zbic. Troche mnie to wkurzało ale jakos sie pogodziłam z tym. Teraz nie przytyłam duzo w ciązy i mam nadzieje ze nie będzie dramatu.
Mój mąz - wielki mis - smieje sie ze mnie i mowi zebym zawsze ustawiała sie koło niego, bo przy nim większosc ludzi wygląda na niewielkich :-D :-D :-D
No ale chłopy chyba nie do konca rozumieją nasze kobiece dylematy.......

Ja tez sporo biegam przy dzieciach wiec moze będzie dobrze i waga spadnie....

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

16 lis 2008, 12:40

szkoda troszke ze zima przed nami, bo na spacerki nie bedziemy chodzic pewnie codziennie... wiec i kilogramy wolniej beda schodzic... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

16 lis 2008, 12:48

No szkoda szkoda z ta zimą...no ale miejmy nadzieje, ze nie bedzie surowa i ze tez powychodzimy z naszymi Perełkami....
Mówią wam dziewczyny jak mi sie nie chce jutro isc do tego szpitala...w sumie ciśnienie od kilku dni mam w normie, wiec nie widze celu tam isc....Kurcze mam nadzieje, ze 3 dni góra mnie potrzymaja i wypuszczą...no chyba ze zaczne rodzic....blumek, spokojnie z tymi kilogramami, na pewno do wiosny wrócisz do swojej wagi:)Ale Wam zazdroszcz(pozytywnie)ze macie juz te swoje Szczęscia przy sobie:)Ja tez chce!!:)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

16 lis 2008, 13:38

asiula_o, 3 dni potrzymaja a potem zaczniesz rodzic i znow 3 dni polezysz tylko ze juz z niuniem obok :ico_brawa_01: ale by bylo fajnie.

Ciekawe czy ktores z nas urodza w tym samym dniu :-)

No i ciekawe jak Ania i Anetka, pewnie co dzien :ico_placzek: :ico_brawa_01: :ico_placzek: :ico_brawa_01: :ico_placzek: :ico_brawa_01: :ico_placzek: :ico_brawa_01: :ico_placzek: :ico_brawa_01: ze szczescia oczywiscie placza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

16 lis 2008, 13:43

betka, No oby było tak jak mówisz:):)Chciałabym. I Tobie tez tego zycze;)
A Ania i Anetka to na pewno najszczęśliwsze;)

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

16 lis 2008, 14:26

o jejku ja jestem przejeta bo jutro ide do szpitala tak jak niby na cesarke sie czuje jakbym szła bo na termin i godzine :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: tak sie umowiłam z moja lekarka i maja mnie zostawic wolałabym dostac buli w domu kurcze a tam dostane i bede chodzic po korytarzu i sie meczyc ....
Mam pytanie prosuiłyscie o znieczuleniee?????????

bo ponoc najlepiej jak sie mam rozwarcie na 2 cm pozniej moze zapiozno zadziałac

A powiedzcie mi kochanie czy brałyscie do szpitala odciągacz pokarmu ja dostałam od kolezanki i czy na poczatku miałyscie użytek bo jesli tak to musze go wyparzyc i spakować...
Jeszcze jedno dziewczyny czy jak przyjechałyscie ze szpitala to lezałyscie na łozku bo was szwy balały czy miałayscie nawet dobra forme ????
Przepraszm za was pytam a przyjmowałayscie gości znajomych od razu po szpitalu bo moi znajomi juz sie nie moga doczekac i chca przychodzi od razu nie to zebym miała cos przeciwko ale jak bede sie zle czuc no i jak ktores bedzie chore azac kazdemu myc rece :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-11-16, 13:27 ]
JA IDE NA 12 JUTRO I PEWNIE WYJDZIEMY WE DWIE :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: MAM CYKORKA.....

[ Dodano: 2008-11-16, 13:27 ]
8 DNI PO TERMINIE NAJWYŻSZY CZAS...... :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

16 lis 2008, 14:45

blumek, mam taką sama sytuacje schudlam 25 kilo wazylam 63 przed porodem ....a teraz juz 81... i jeszcze bedzie wiecej mam nadzieje jednak ze jakos wroce do wagi ale skora i rozstepy zostana;/

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość