Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

17 lis 2008, 22:22

Aga ale super ze jestes :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zastanawialam sie co z Toba Kobito :-D !!!Szkoda ze dzieciaczki choruja ale pewnie taka pora...
pisz pisz co u Ciebie!!!!

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

18 lis 2008, 09:10

ja juz sie nie mogę doczekać mojej drugiej fasoleczki ale z drugiej strony to chcę chociaż do końca miesiaca donosic żeby bylo bezpiecznie
a co do mieszkania to mojego szczęścia nie da sie opisać słowami z 7 metrowego pokoiku przeniesemy się do 50 metrowegfo mieszkania no i bez mamy a przedewszystkim bez jej partnera :ico_haha_01:

dzisiaj mróz a my musimy zaraz po chlebek iść aż mi się ubierać nie chce

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

18 lis 2008, 13:22

Momaya witam cię serdecznie. Pisz do nas dużo.
Aga super, że jesteś.
Czytam was regularnie, ale nie mam zbyt wiele czasu na odpisywanie, bo egzamin z angielskiego juz za 2 tygodnia, a ja ciągle jestem w lesie. nie wspomnę o tym, że najpóźniej pod koniec grudnia praca powinna iść do recenzentów, a ja nie dostałam od promotora uwag :ico_zly:
atmosfery świąt nie czuje, bo wiem, że im bliżej świąt, tym bardziej gonią terminy, a o tym nawet nie chcę myślec.

[ Dodano: 2008-11-18, 12:23 ]
u nas w tesco tez wykupili te najfajniesze stroje. Patrzyłam tez na te na bla przebierańców, ale wyboru nie ma i wszystko na większe dzieci. Trochę mam czasu, bo amelka będzie miała bal dopiero 12. lutego w żłobku, tak więc może coś sama wykombinuję na spokojnie.

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

18 lis 2008, 14:23

Dziewczyny napiszcie mi jak to u was jest z wysadzaniem dzieci na nocnik?
wiem ze Amelka to przesciga wszystkich chyba a ja odpuscilam jakis czas temu i nie wiem jak sie do tego zabrac, czy znowu tak samo, amelka zaczela swojego czasu mi uciekac z nocnika wiec zaprzestalam ja wysadzac chyba tez troche z mojego lenistwa i braku czasu, najgorsze ze ostatnio Kornel tez nieznosny a najgorsze ze moja siostra niektorymi rzeczami go rozpuszcza a ja potem sie mecze pol dnia i wlasnie te rzeczy wtedy wychodza, a szkoda gadac, np. nauczyla go spac ze soba od kilku dni na wersalce a teraz nie da sie polozyc w swoim lozku, wyje, placze i nie chce spac a jak zasnie to na chwilke i potem sie budzi i chodzi taki niewyspany i rozdrazniony, Amelka powolutku zaczyna sobie chodzic ale nie jest to jakies bieganie czy przeprawianie sie po caly mieszkaniu tylko tak blisko i po troszku ale zawsze to cos nowego

Ogolnie mam dzis zly dzien,jakos tak nam ciezko teraz a ja sie znowu przejmuje wszystkim, moja siostra znalazal prace dodatkowa, wszystko fajnie ale ja juz wogole nie mam czas dla siebie i przez kilka dni jestem nianka na caluski dzien, ale w grudniu bedzie miala tlyko jedna prace wiec mam nadzieje ze sie jakos to ulozy

Ten maly wyje i wyje :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: moim sposobem na takie fochy jest obojetnosc i stanowczosc, ciezko ale to tylko dziala pod warunkiem ze ktos inny od nowa nie uczy glupot, oj szkoda gadac, tak mi dzis zle :ico_placzek:

a to na jutro :ico_kawa: :ico_tort: :ico_kawa: :ico_tort: :ico_kawa: :ico_tort: :ico_kawa: :ico_tort: stawiam urodzinowy gdyz jutro koncze 25 lat :ico_tort: nie ma sie czym chwalic w sumie...

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

18 lis 2008, 14:59

to wszystkiego najlepszego. Sto lat sto lat :ico_tort: :ico_tort:
Karolinko i bardzo dobrze zrobiłaś, że odstawiłaś nocnik. Ja musiałam tez odstawić, bo jak Ami poszła do żłobka, to przestała w ogóle sygnalizować, ze chce siku czy kupę i zaczęła uciekac z nocnika i bała się go, a jak zmuszałam do siedzenia, to był wrzask i tyle. Tak wiec dałam jej też przeszło tydzień. A potem od nowa, misiek na nocnik, mama. Misiek i trochę wody w środku. Ona trochę posiedziała, ale wstała i zlała się w pieluchę a nie w nocnik. i tak małymi kroczkami na nowo załapała.
Bywa ciężko, ale jesteś niesamowita, że z dwójką sobie radzisz. Chylę czoła :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

18 lis 2008, 15:46

Aga super,że jesteś :-D stęskniłam sie ogromniaście. A gdzie się remontujecie jeszcze na mieszkaniu, czy już w domku??? Jak tam JUlka, wklej fotki bo jestem niezmiernie ciekawa jak wygląda. A na Sylwestra może do kuzyna się wybierzecie :-D Rabka niedaleko miejsca gdzie jedziemy, można by sie na stoku umówić.

Karollinka podziwiam Cie,że dajes sobie rade z dwoma urwisami :ico_brawa_01: nie obraź się ale mam wrażenie,że twoja siostra Cię okropnie wyokrzystuje, może pogadaj z nią,że skoro ty spędzasz wiekszość czasu z jej synem to niech go nie uczy np tego spania z nia na wersalce.

Co do nocnika to Tosia długo nie chciała siedzieć, aż w końcu zaskoczyła, zawsze dostaje coś do rączki,żeby się zająć, bije jej brawo jak coś zrobi i razem wylewamy do kibelka i robimy siuśkom i kupce papa. Teraz w sumie kupke robi tylko na nocnik, daje znac stekaniem, a siusiu to róznie, czasem przechodzi cały dzień w jednej pieluszce i robi tylko na nocnik, a czasem sobie posikuje też do ieluchy, ale znac nie daje tylko trzeba ją regularnie wysadzać, a jak jest z kimś innym nie ze mną czy nianią to różnie ta bywa.

Dziś się wybieram kupic jej zimowe butki bo u nas rano dzis było -4 a cały dzień w okolicy 0. Mam nadzieje, ze uda mi się coś fajnego znaleźć, podejde sobie też do H&M i poszukam fajnej sukienki.

Ela- wiem,że w smyku są często gęsto fajne przebrania na bale dla maluszków. Moja koleżanka przebrała w zeszłym roku swoją córcie za aniołka, kupiłą jej skrzydełka właśnie w smyku, biała sukienka i zrobiła opaske z papieru:) Bardzo fajnie to wyglądało.
Powodzenia na egzaminie.

A i wszystkiego naj dla Karolinki na urodziny :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

18 lis 2008, 22:50

a ja chcialam pochwalic Lenke podwojnie: wazy 8 450 wiec dalej przybiera po ok 500g miesiecznie, a po drugie na szczepieniu nawet nie zastekala. Odebralam papirey i w pt. jade walczyc o zasilek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

19 lis 2008, 09:29

u nas z nocnikiem kompletna porazka ani razu nawet nie spróbowałam z tym brzuchem jest mi poprostu za cieżko zawaliłam wiec sprawe ale obiecuję sobie ze juz po porodzie węzme sie do roboty z drugiej strony to przecież podobno dopiero od 18 miesięcy powinno się tego uczyc wiec mamy jeszcze czas nic na siłę

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

19 lis 2008, 13:43

kasia1983, gratuluję mieszkania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
karolina-ch, STO LAT STO LAT !!!!!!!( w spokoju :ico_oczko: bo teraz to Ci dzieciaki ładną jazdę robią) :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Yvone, trzymam kciuki za egzaminy
Pruedence, remontujemy jednak mieszkanie i od nowego roku działamy z budową naszego domu... odpuściliśmy tą szeregówkę - nie dalibyśmy rady ani finansowo ani z organizają i dziećmi (już to przebolałam :ico_placzek: )

właśnie zastanawialiśmy się czy nie jechać do Rabki, bo właśnie nas zaprosili :ico_haha_02: zobaczymy czy się uporamy ze wszystkim i kasy wystarczy.....ale z pewnością byłoby miło :-D

dzisiaj czas chciałabym zaczymać w miejscu, wiecie żeby dzieci spały i spały a ja zajmę się robotą, bo mi dom roznoszą ufff
Julka zrobiła się już niemożliwa, właśnie przed chwilą ściągałam ją z piekarnika- otworzyła sobie i wlazła na niego :ico_olaboga: ja na nią krzyczę a ona mi oczkami mruga :ico_noniewiem:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

19 lis 2008, 21:02

witajcie:)
Karolina wszystkiego naj co moze sie w zyciu przydarzyć a jest co balowac bo 25 :ico_urodzinki: :ico_prezent:
Aga a juz myslalam ze o nas zapomnialas na amen...
Preudenc to jak znajdziesz ta sukienke w krateczke to obowiazkowo zdjecie...
Janiolek najwazniejsze ze przybiera ta nasza drobina...
ja mam dzisiaj bardzo pracowity dzien nawet ciasto upieklam narazie stygnie ale pachnie bosko jestem z siebie dumna bo ja nigdy takich rzeczy nie robilam... Rysiek w domu wiec mam troche czasu...
Kacper dzisiaj koszmarny wszystko krzykiem wiecie co zauważyłam ze jak jest Rysiek to moj syn jest nieznosny...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość