lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

12 mar 2008, 15:18

Cześć :ico_ciezarowka: !!!
Ja zaglądam do Was od rana, ale nie miałam czasu nic napisać. Już 2 tydzień mieszka u nas kumpel i powoli męczy mnie ta sytuacja. Wynajmujemy teraz małą kawalerkę i nam we dwoje było ciasno, a teraz.... :ico_noniewiem:
Na szczęście odwiedziła mnie dziś przyjaciółka i humor mam od razu lepszy!!! Krzyknęła na widok mojego brzuchola - mówi że strasznie urósł przez ostatnie 3 tygodnie :ico_brawa_01:
Jak Ł. wróci z pracy to poproszę, żeby zrobił fotkę i po raz pierwszy Wam pokażę wielkoluda :ico_oczko:

Marta26, jestem z Tobą na końcu kolejki czerwcówek!!
Ja też staram się za każdym razem podlać Twoje drzewko.

Wczoraj całe popołudnie spędziłam na necie szukając opinii na temat wózków.
NOWA, X-Lander ma najlepsze opinie, a te modele o które ja wybrałam były mocno krytykowane przez mamy. Już sama nie wiem co zrobić :ico_olaboga:
Gratuluję ślicznego i zgrabnego brzuszka!!!!!

Idę gotować obiadek, bo przed 3 nie zdążę!! Ale zajrzę jeszcze dziś do Was.

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

12 mar 2008, 15:20

hej wróciłam nie dawno z osrodka... ale się nasiedziałam chyba z godzine... Maja ma 11 kg :ico_szoking: i 82 cm ( ale z tą ich miarą to cos nie tak, bo w domu jak ją mierzyłam to miała 85 cm)... potem musiałam isc na poczte i do sklepu... jak wróciłam to zaraz usiadłam i zjadłam 15 dkg galaretek w czekoladzie :ico_szoking: :ico_szoking: batonika :ico_szoking: :ico_szoking: i jogurt :ico_szoking: :ico_szoking: to już pewnie z 5 kg mi doszło :)
jestem tak zmęczona że nic nie robie. posprzatam jak M. wroci z pracy. Mam jeszcze troche prasowania, ale nie wiem czym, bo z miesiąc temu jak mi pies szwagra przegryzł kabel od żelazka, tak byli 2 razy już u nas i nie naprawili mi!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: o odkurzaczu nie wspomną. jak teraz przyjadą to chyba im coś w koncu powiem!
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

12 mar 2008, 15:21

lulu_, zapisz sie na odliczanko od 120 dni, tam jest taka fajna lista na pierwszej stronie :ico_brawa_01:
a za drzewko :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

12 mar 2008, 15:27

Marta26, z wymazem z pochwy nie musisz się spieszyć. Trzeba go zrobić przed porodem (ok 35-36 tyg.), tak żeby zdążyć z leczeniem, jeśli wyjdzie paciorkowiec.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

12 mar 2008, 15:28

lulu_, to spoko, dzieki za info. To juz wtedy bede raczej chodziła prywatnie do gina, ciekawe ile to badanie kosztuję? wiesz może?

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

12 mar 2008, 15:38

Raczej sporo, nawet do 50 zł. Warto zrobić to badanie na NFZ. Po aferze ze śmiercią noworodków 1,5 roku temu, niektóre szpitale wymagają tego badania przed przyjęciem do szpitala lub robią na Izbie Przyjęć.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

12 mar 2008, 15:40

Skończyłam prasować.
Nowa tak jak myślałam szalała z tym sprzątaniem, oj ktoś tu ma fioła :ico_nienie:

Lulu_ no tak studenckie czasy, a kiedy sie pozbędziecie tego kolegi w końcu??

Moja.maja ja bym już chyba ze 3 razy przy nich wyciągnęła odkurzacz i powiedziała coś w stylu ojej zapomniałam o tym nieszczęsnym kablu, ale ja jestem perfidna (czasami).

Marta o cenę czego Ty pytasz wizyty, czy badania, bo jakoś nie wiem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

12 mar 2008, 15:41

lulu_, no ale jak juz sie przepisze do prywatnego to bede musiała za badanko zapłacic, trudno :ico_noniewiem:
a czy taki wymaz zrobiony na izbie przyjęć jest w ogóle przydatny? ja myslałam że te paciorkowce to trzeba gdzies wychodowac, czy tylko sie je pod mikroskopem sprawdza? Moja siostra miała badanie zrobione własnie przez lekarza jako obowiazkowe w szpitalu. A ja patrzyłam na stronę tego szpitala o którym mysle - tzn. w nim rodzic to tego badania tam nie ma. jest natomiast wymagane krzepnięcie krwi i elektrolity a co to za pieron to juz w ogóle nie wiem- pierwsze o tym słysze że trzeba robic w ciązy. Widac pewnie jak duzo nie wiem :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-12, 14:43 ]
spinka, pytałam o cene badanka. w ogle pewnie niezle nas skubnie jak prywatnie porobimy te wszystkie hbs, owa i inne gady ale mam dośc tego olewania mnie przez ginke z NFZ. Jestem w ciązy i potrzebuje fachowej i wyczerpujacwej opieki :-D

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

12 mar 2008, 15:46

Lulu_ a jakie Ty wózeczki brałaś pod uwagę i mamy na nie narzekają?? Może coś o moim chicco znalazłaś, bo mi jakoś ciężko znaleźć o nim opinie użytkowników.

Marta ja też nie wiedziałam że trzeba robić krzepnięcie i elektrolity, ale znając mojego gina powie, że nie ma wskazań. Lulu_ poradź, to jak coś to zrobię na własną rękę.

No biorę się za obiad, ale oczywiście z Wami będę gotować, ja wszystko z Wami robię :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

12 mar 2008, 15:46

musze uciakac na lekcje a potem juz pewnie kompa nie włacze. Ale jutro wszystko doczytam wiec piszcie duzo i badzcie jutro do południa na kawusie za mna :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość