Asiula
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:51

12 mar 2008, 12:39

Imprezka dzis bedzie wlasnie chatke posprzatalam jedzonko sie robi kurczaczek piecze czekam na tesciow zajmą sie malutki a ja moge wtedy do kuchni wkroczyć bedzie 16 osob>>>
No ja cycem nie karmilam bardzo to przezylam ale trudno na szczescie odpukać moj maluszek jeszcze nie chorowal daje mu bebilon caly czas>>>

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

12 mar 2008, 12:40

:-D Okienko umyte zupka sie pyrka Jula dalej spi
nawet sie pogoda poprawiła wiec jak Pyzus wstanie to wyskoczymy na mały spacerek
byle by tylko nie padało
urmajo, a nie mozesz isc z Majeczka na samo wazenie u nas np mozna
miniowa, zdjecie super tylko troszke małe ja zmniejszam na 600 i jest oki
koniecznie wklej wiecej zdjęć my tu na forum strasznie lubimy ogladac :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

12 mar 2008, 13:18

Emilka właśnie ucina sobie drzemkę. Pogoda się poprawiła więc wystawiłam ją na balkon :ico_oczko:
Co do okien to ja dołączam do klubu z brudnymi oknami :-D Mam zamiar się za nie zabrać w piątek.

Co do cyca to ja karmiłam do 10 miesiąca i odpukać Emi była przeziębiona tylko raz. A tak (odpukać w niemalowane :ico_puknij: ) ani katarku ani jakiś innych choróbsk nie było i mam nadzieję że tak pozostanie jak najdłużej :ico_sorki:

miniowa, śliczne zdjęcie :ico_brawa_01:
becia to nie małżeństwo wylądowało w szpitalu. Ciotka (żona mojej mamy brata) leży w szpitalu bo dostała drugi wylew a wujek (mąż mojej mamy siostry) ma niewydolność krążeniową. Tak się akurat złożyło że wylądowali w szpitalu dzień po dniu.
urmajo fajnie że masz urlop :ico_brawa_01:
asiula dobrze że zrezygnowałaś z tej pracy. Nie ma co bo później można tego żałować do końca życia

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

12 mar 2008, 13:24

[size=200]miniowa[/size] śmiało mozesz zwiekszyc rozmiar do 400 ,[size=200]gozdzikowa [/size] no nie :ico_nienie: 600 to są za duze ,foty nie mogą przekraczac 500

a my mamy juz objadek ugotowany ,ja sie szykuje juz do wyjścia makijaz i takie tam :ico_haha_02: wcinamy zupe i lecimy ,pogoda sie poprawia nie pada juz słoneczko sie przedziera wiec luzzzzzzzzzzz

do miłego :ico_buziaczki_big: :516:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

12 mar 2008, 13:54

hym ja daje zawsze 600 i pasi :ico_noniewiem: np to co teraz mam w potpisie a wcale nie jest duże
Jula jeszcze sobie spi co prawda przed chwila sie obudziła ale ja ponynałam i spi dalej

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

12 mar 2008, 14:26

Macio spi od godzny ja ogarnelam domek spakowalam sie trochu i teraz pije kawke, P wraca z pracy i smigamy po preznt dla jego taty, a ja chyba w miedzyczasie skocze do fryzjera:) bo nie bede miala sama czasu na siebie a wieczorem jeszcze musze sobie zrobic francuski manicure na pazurkach :)
Gozdzik to teraz tak sie czepiaja jak Beata zostala moderatorem co do zdjec heheh wczesniej nikt tak bardzo sie nie czepial heheh ja zawsze wkladalam duze i ni nie bylo a teraz raban na cale tt
a co do okien to ja nie myje moze mezulek jakos je smignie :)
witaj Miniowa kope lat ucaluj swojego niuniaska :) i czekamy na fotki
ja sluchajcie tym aparatem smigam non stop zdjecia prawie i robi takie piekne ze szok :) mam karte 4g hihiii
ide ogarniac sie dalej :)

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

12 mar 2008, 14:32

No nareście sie wbiłam,miałam error! Ale naklepałyscie,odwołuje co mówiłam :ico_sorki:
Bohe co za pogoda,leje,wieja jak cholipa.Co do okien,to tez mam brudne,hi,hi.Zamierzam sie wziąśc za nie w piątek.Michaś ucina sobie drzemkę juz od 11 :ico_brawa_01: A ja wstawiłam pranie,które zaraz powieszę,obiad zrobiony,posprzątane więc buszuje w necie-mam zamiar sprzedać,bujak Fisher Price,nosidełko do samochodu,no i wózio! Po co mam to chomikować!!!
Kurczę teraz niewiem od czego zacząć :ico_noniewiem:
miniowa, witaj kochana,jak miło,ze wpadłaś :ico_brawa_01: I dzis idziesz do szczepienia,biedulek,ale będzie juz miał to z głowy! Mój Micho też w ostatnich miesiacach podawania cyca,często się budził i to wcale niebyła wina zęboli tylo nienajedzenia się ,a teraz spokój. Ciesz sie że niechoruje! Trzymam kciuki,zeby był dzielny na szcepieniu :ico_brawa_01: Aaa i miłej pracy :ico_haha_02: Fajniutkie,choć malutkie zdjęcie,czekamy na resztę?

gozdzik, Odrazu lepiej jak okna błyszczą,tyle tylo że u nas jeszcze jutro ma padać :ico_noniewiem: Zdjęcie oki.nie masz za duże!

urmajo, No tak na uropie,bo do konca marca trzeba wykorzystać,ha,ha.Spoko mój jako ostatni,no przed ostatni bedzie na szczepieniu,hi hi Asiu nic się nie martw nieucieknie ta szczepionka.śliczne zdjęcie dałaś na naszej klasie,co za lasencja no,no :ico_brawa_01:

Asiula, 16osób tez tyle miałam na imprezce w tedy :ico_haha_01: ale i tak masz fajnie,ze ktoś zaopiekuje ci sie dziećmi,bo ja wszystko sama i z do tego dzieciaszki(dwoje),ale dałam radę! To udanej impry,z niecierpliwościa bedziemy czekały na zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dobrze,ze żuciałaś tą pracę,jak ja mozna tak nazwać...później to ty bys była za wszystko winna :ico_nienie:

Aga26, biedne wujostwo,ale wszystko bedzie dobrze trzeba byc dobrej myśli!

beatris75, ja na fotosiku zmniejszam do 800 i jest luzik! Miłego spacerowania,tylko wiesz :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Karola-ale masz fajnie jedziesz sobie do dziadzi na grób,my zamierzamy w święta,bo tez dawno niebyliśmy.Moja Babinka jeszcze nawet niewidziała na żywo Michasia,a mnie od wczoraj coś tak ciągnie,jakoś tak...A co to za aparacik nowy?Jak musisz sobie zrobić fracuski,to nie masz,bo ja mam juz tak na stałe,tak chciałam i mam :ico_oczko:

Ooo u mnie juz sie przejaśniło,przeszło to wszystko i dobrze! Idę powiesić pranko,a mały jeszcze śpi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

12 mar 2008, 15:08

U nas tez sie przejasniło Jula dalej smacznie sobie spi ale pewnie sie zaraz obudzi bo głodna bedzie

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

12 mar 2008, 16:15

a ja zdązyłam jak wychodziłam to ie pięknie zrobiło słoneczko ciepełko az cała mokra byłam , wiaterek umiarkowany , oblatałam co trzeba urzad i zakupy [size=200],mela[/size] troszke na pół godzinki se zrobiła dzemke , no i zaczeło kropic jak wracałam ,ale zdrzyłam jak luneło :ico_olaboga: ,ale znowu przestało i słonko wychodzi

[size=200] karola[/size] wcale nie 500 (co do fot)tak jest w regulaminie, tam gdzie admin zobaczy ,że jest za duze foto ,melduje na prv chyba ,ze cos przeoczy, no jak coniektóre nie chodzą po całym forum i siedza tylko na jednym wątku no to nie ma mozliwosci tego widziec , i sie nie czepia ,ale co do wielkosci to nie moze byc tak ,ze kazdy se wkleja jaką chce fote ,bo potem forum szwankuje ,ścinają sie wątki i te własnie słynnne rozciąganie sie stron to jest to

[size=200]gosia[/size] te 400 to takie samo jak 800 wyglądają identycznie rozmiarowo,ale wielkosc jednak inna

a to foteczki małej babeczki :ico_haha_01:

mamooooooo co to :ico_szoking: lustro , czy to nowy telewizor?

Obrazek

wiesz co mam to gdzieś :ico_haha_02: -urwiska mała


Obrazek

jeszcze słowo toooooooooooo :ico_noniewiem: :ico_haha_01:

Obrazek

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

12 mar 2008, 16:19

A ja podobnie jak beatris zdążyłam między jedną ulewą a drugą oblecieć pół miasta za butami i wyobraźcie sobie, że nic nie kupiłam. Wszystkie buty, które przymierzałam były za duże. Mam rozmiar stopy 35 - 36 a teraz robią jakąś zawyżoną rozmiarówkę i wszystkie 36 były za duże,a 35 w ogóle było bardzo mało i wszystkie na obcasie, a ja chciałam coś na lekkim podwyższeniu lub koturnie. :ico_olaboga:

Chyba będę musiała jechać do Wejherowa, bo tam zawsze coś znajdę. :-D :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość