Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

19 lis 2008, 21:09

Anitko to samo jak jest moja sisotra to Kornel jest jakis nieswoj, taki rodrazniony a a z nami to spokoj, nie wiem czemu tak

Bardzo wam dziekuje za zyczonka, niby specjalne urodzinki bo okragle, w pracy super, szefowa cale 4 godziny przypominala mi o urodzinkach i dala sliczny prezencik, a teraz siedze z dziecmi, glowa mi peka, one szaleja, a u nas ani zadnje imprezki ani nic bo cienko z kasa, nwet bardzo w tym miesiacu, ale juz niedlugo i wyplata, dzieki wam bardzo :-D

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

19 lis 2008, 21:24

Karolinko cieszę się, że juz masz lepszy nastrój.
Aga fajnie, że jesteś.
E to super, że Lenka tak pięknie przybiera
A mi chyba Tyle jeszcze do napisania. a załatwiania na tej mojej uczelni co nie miara. Dzisiaj na uczelnie i tak od paru dni,a potem do pisania i przygotowania do egzaminu. W domu bałagan, obiad kupowany, ale przynajmniej dobry nastrój.
U was też tak wieje i zimno i leje i najlepiej z domu nie wychodzić. Amelka po 15 min, spaceru miała taki czerwony nos i policzki. Dziecko ostatnio ma problemy z wstawaniem z ran, i muszę ją budzić do żłobka.
Co do sylwestra, to my zostajemy w domu. To znaczy jedziemy do rodziców i chyba będzie rodzinnie. moi rodzice, mój brat i bratowa (niedawno urodził im się synek).

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

19 lis 2008, 22:14

KAROLINA WSZYTSKIEGO NAJ NAJ NAJ :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

A ja dzis padam...zreszta tak jak wczoraj...bylam dzis z Nel na uczelni zalatwic juz to konca ten ios i wyczekalam sie na dyr instytutu 2.5 godz a ona nie raczyla nawet zawiadomic ze jej nie bedzie.Tak mnie wkurw... ta uczelnia ze mam ochote wysadzic ja w kosmos.... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: nic nie da sie zalatwic bez 2 miesiecznego starania sie o to!!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Ale mniejsza z tym nie ma co sie denerwowac....
Ide teraz uspic Nelinke bo moja dzis kolej i jak nie zasne to jeszcze skrobne cos.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

19 lis 2008, 22:20

Aga- szkoda,że z ta szeregówką nie wyszło, ale może to i lepiej, zawsze budowany dom to taki jak chcesz, taki wymarzony. My też na razie odpuścilismy szukania domu, zwłaszcza że na kredyty marny czas i jesteśmy na etapie rozglądania się niezobowiązująco za działką.
Co do Rabki jestem za :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: umówimy się gdzies na stoku w któryś dzień i będzie bobowo. No chyba że lipa ze sniegiem ale coś się wymysli.

Justyna- :ico_brawa_01: dla Lenki za taka ładną wage. A ja od dziś własnie na dziennym jestem, ale tam jest beznadziejnie nuuuuudno, więc szybko się zmywam na innych oddział, zaraz po wizycie.

Co do pogody to jest wstrętna, ale Niania twardo z Tosią chodzi na spacerki choćby na pół godzinki. Póki co odpukac nawet katarku nie miała.
Dziś popołudniu byłysmy u koleżanki i jej syna, dzieciaki szalały :-D najlepsze jest jak się kramia na wzajem, ubaw co niemiara :ico_brawa_01:
Wczoraj nabyłam Tosi buty zimowe i znalazłam sukienke taką jak chciałam w H&M, co prawda nie w kratke ale śliczniutka, teraz się suszy po praniu ale może w weekend będe miała czas to wkleje fotke.
Ela w H&M śa skrzydła takie jak dla aniołka albo jak dla wrózki więc jak będziesz miała ochote tak AMelke przbrac to się przejdż zobaczyć.
Anita ale bym sobie spróbowała twojego ciasta :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

20 lis 2008, 10:06

witam z rana
mój Łukanio też jest nieznośny jak jest taus jak jesteśmy sami jest dobrze a jak jest tatuś to szaleje
\pogoda wszędzie beznadziejna Łukasz stoi przy oknie pokazuje ze chce na dworek a tu nonono ciągle pada i pada

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

20 lis 2008, 10:43

a Nelka dzis wyla w nocy od 3 do 5 :ico_zly: Nie dalo jej sie uspokoic...nie wiem o co chodzilo..wszytsko sprawdzilam i niby ok a jakas rozdrazniona byla...moze zly sen a moze po prostu fochy w jej stulu....

Ania to super ze zakupy sie udaly!!!! :ico_brawa_01: Ja moze w sobote sie wybioe i poszukam butkow jakis...Zamowilismy tez u kolegi ktory ma zielona karte i ostanio byl sie pokazac w usa 2 welurkowe dresiki i juz sie nie moge doczekac jak w sobote je odbierzemy nie mowiac o moich 2 takze welurowych,cieplutkich i wygodnych dresikach :-D

Kasia ja mam ten sam bol dzis bo nelka chce papa a tu pada i pada... :ico_zly:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

20 lis 2008, 13:59

No pogoda paskudna, Tosia też siedziała w domku, teraz sobie drzemie a ja sobie zjem spokojnie obiadek i może się coś poucze. Ale najchętniej to bym wskoczyła pod kocyk z jakąś dobra książką:)

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

20 lis 2008, 14:38

ja zaopatrzylam sie w dobre ksiazki ale jedyne o czym marze to seeeennnn :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

20 lis 2008, 21:50

Tosia już śpi :-D Marka jeszcze nie ma a ja się męcze z chirurgią, postanowiłam sobie zrobić przerwe na neta na chwileczke, ale widze,że nikt nic nie pisze.

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

20 lis 2008, 21:54

o...w takim razie ja coś napiszę :-D

[ Dodano: 2008-11-20, 20:59 ]
u mnie też cały dzień padało i to tak konkretnie do tego zimny wiatr....brrrr, dzieci w domu szału dostają :ico_olaboga:

może napiszę co u Juleczki: :ico_haha_01:
nie bardzo chce mówić tylko kilka słów, rozumie wszystko, nawet to żeby wyjść i drzwi zamknąć z drugiej strony :-D , wszędzie się wspina jak już Wam pisałam, dzisiaj zaliczyła parapet :ico_szoking: wlazła tam za pomocą łóżka, idą jej zęby ale się pogubilam ile ma bo za nic nie da na nie popatrzeć, na hasło ;Julia masz nowe ząbki- mówi taaa (chyba znaczy tam ew. tak) i otwiera buźkę i paluszkiem pokazuje

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość