Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

20 lis 2008, 03:55

cześć dziewczyny, ja dzisiaj zasnęłam przy Gabrielu tak byle jak, nawet zębów nie umyłam i teraz po nocnym cycyu wyszłam do łazienki :ico_oczko:

U nas z kasą jest właśnie tak, że Kuba jak coś oglądam przez allegro to mi ciągle mówi "fajne, zamów" On za bardzo nie kontroluje tego na co idą pieniądze-czasami tylko ingeruje w zamawianie rzeczy dla Gabriela, bo nie chce żebym z niego zrobiła dziwoląga :ico_haha_01: czyli raczej muszę Go informować o kupnie ciuszka, nowego kosmetyku, albo jakiejś większej rzeczy, jak coś mu nie odpowiada to się muszę nagadać-i tak przeważnie się go nie uda wtedy przekonać-już kiedyś o tym pisałam przy jakiejś okazji, ale poza tym nie broni mi niczego finansowo... dzisiaj przyszły moje buty, kuby kurtka i bielizna, którą dla mnie zamówił-stanik za mały :ico_haha_01: dobrze, że nie za duży, bo bym kompleksów dostała, że nie dorównuję jego oczekiwaniom :ico_oczko: i kupił mi głupol taki seksi komplecik-myślałam, że walne jak to zobaczyłam... więc to bardziej prezent dla niego :ico_haha_01: biustonosz oddałam mamie-na nią pasuje :ico_oczko:

Renia, auto fajne faktycznie, ale kurde jak ja nie cierpie takich sytuacji jak się coś zamówi i zaraz trzeba odsyłać, bo nie działa...

Ja dzisiaj @ dostałam, ale muszę przyznać, że dość bezbolesna jest :ico_noniewiem: tylko mam grobowy humorek...

A ten traxx o którym mówiłam to owszem ten z niezależną osią, nosz tak mi się spodobał, że szok... ten na kup teraz kosztował 550 i kuba zaraz oczywiście "kupuj!" no ale teraz byśmy się głupio tłumaczyli... licytowałąm sobie troszkę, w końcu poszedł za 610 :ico_haha_01: ludzie to są łapczywi, tak każdy chciał się posępić na kilka złotych, że kup teraz zniknęłi trzeba było dać więcej :ico_noniewiem: a jeszcze przy 510 była ta opcja-od razu bym dałą kup teraz :ico_puknij:

Ide spać w końcu :-)

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

20 lis 2008, 09:03

To :ico_kawa: z rana ode mnie :-)

Nocka jakoś minęła. Nadia obudziła sie o 5.20, ale to dobrze bo inaczej tata by do pracy zaspał :ico_haha_01:

Gosiu ja tez jestem za hurtowym przeniesieniem sie na roczniaki. Po co tak latac zwątku na wątek :ico_noniewiem:
A na Ciebie Madziu i tak zaczekamy :-D

Asikk czekamy na fotki i filmik z zabawy Kamilka chodzikiem :-)

Justyna a to sobie Kuba prezencik strzelił :-D :-D :-D

Magda widzę że i Was choróbska nie omijają :ico_zly: Co za paskudna pogoda. Taka jesień z deszczem i wiatrem jest chyba najgorszą porą roku ... brrr

Iwonko fajne foteczki. A co do grubego ubierania to tutaj chodzimy już w grubych zimowych kurtkach, więc to Wasze zimno chyba jest lepsze :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-11-20, 08:06 ]
Justynko o taki wózeczek Ci chodziło?
http://www.allegro.pl/item487071398_woz ... traxx.html

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

20 lis 2008, 09:59

Czesc a my dzisiaj znowu pospalysmy w nocy majka obudzila sie o 1 i nie chciala usnac wzeilam ja do siebie ale sie tak rzucala ze o 3 ja odlozylam do lozeczka troszke poplakala ale jej nie wyciagalam i usnela na mleko pozniej wstala przed 7 i spalysmy do 8.40

zaraz bedziemy jesc danonka i musimy z pieskiem wyjsc choc deszczyk pada

[ Dodano: 2008-11-20, 10:04 ]
a co tu taka cisza jest

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

20 lis 2008, 12:50

My się też witamy,
noc dzisiaj była spoko, wyspana więc jestem.

Mariola super to sombrero :ico_brawa_01: a jak do twarzy w nim meli

Justyna no kupił sobie dla Ciebie prezent, ja to nakrzyczałam raz na Marcina bo mi (sobie) kwiatki kupił doniczkowe

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

20 lis 2008, 13:39

cześć dziewczyny...

Kaśka, to taki wózek: http://www.allegro.pl/item480082348_tra ... _nowy.html

ten sporster też uważam za dobry, ale te dwa czyli traxx i x-lander uważam za świetne do naszych warunków spacerowych-my po wałach i wybojach przeważnie chadzamy i potrzebujemy świetnej amortyzacji...

Gabriel od rana jak ta pierdoła chodzi i jęczy, ale dostał vibrucol i teraz szuka co by tu zbroić, wszystkie kąty bada...

pogoda taka paskudna, że szok... deszcz i zimno...
Przed chwilą koleś wyszedł po tatuażu i kuba poszedł do sklepu, jak wróci to będziemy robić obiad...

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

20 lis 2008, 14:02

Witamy i my :-)
Nocka u nas super, pobudka o 5, wzięłam Ulę do siebie, wypiła 200ml herbatki i spałyśmy jeszcze do 7:30.
madziarka81, fajnie, ze znalazłaś chwilkę aby do nas zajrzeć, dużo zdrówka dla Twoich maluchów, niech zdrowieją i nie chorują.
mariola, zdjęcie super, Amelce w sombrero do twarzy :-)
i kupił mi głupol taki seksi komplecik-myślałam, że walne jak to zobaczyłam... więc to bardziej prezent dla niego :ico_haha_01:
hehehehe, słodki :-)

Pogoda u nas też do niczego, pada i zimno i wiatr wieje... i wilki wyją :ico_oczko:
Byłyśmy rano w przychodni na morfologii, wyniki mają być po 16, mam nadzieję, że hemoglobina u Uli już w normie.
Idę ją położyć, bo od rana jeszcze nie spała.... i marudzi :-)
Iwona, zaraz poszukam tych plików, tylko Ulka spać położę....

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

20 lis 2008, 14:04

u nas tez dzisiaj paskudna pogoda zimno na dodatek nie umialam majki uspac dopiero teraz zasnela a probowalam juz od 12

jeszcze musze leciec do sklepu po pierogi

wogole jakiegos dola lapie jak taka pogoda jest i cosik mnie gardlo pobolewa


Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

20 lis 2008, 14:20

pinko dziekuje

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

20 lis 2008, 14:50

Proszę bardzo :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość