Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

20 lis 2008, 13:38

Wiki spi :-D chodzila ziewala ,oczka tarla wiec ja polozylam ,glaskalam po glowce i w 5 minut zasnela :ico_oczko: oby wieczorem tez tak bylo!!

frydza a nie masz ksiazeczki dla dziecka gdzie wszystko opisane i wyszczegolnione?
i jesli zapomnisz to chyba z przychodni dostalabys jakies pismo . wezwanie. przypomnienie. nie?
tak jest napisane kiedy byly szczepionka ale kiedy nastepna niema,taaaaaa u nas ci przypomna o szczepieniu marzenie,jak sama o to nie zadbasz to zapomnij !!
Fajny Lelus prasuje i prasuje hihi usmialam sie :ico_oczko:


-indigo-, witaj zbłokana duszo,czekamy na mega posta :-D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

20 lis 2008, 13:51

No właśnie, Kamilko, czekamy, czekamy :-)

Frydza, ja właśnie w książeczce mam wpisany termin i godzinę następnej szczepionki. I to jest właśnie ostatnia. A później to nie wiem, ale raczej poinformują...
Super, że Wiki ładnie zasnęła; mój Szpaczek też dziś szybko odpłynął. Zjadła nawet trochę mleczka więc super, bo razem z tą biegunką to apetyt miała cosik nie bardzo.

Madziorka, my w Polsce mieszkamy i pewnie jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie zanim z przychodni zaczną przysyłać przypomnienia/zawiadomienia o szczepionkach etc. Nawet jak lekarza ma nie być to nie raczą poinformować i takie np ciężarówki idą sobie na wizytę do gina i klamkę całują :ico_zly:

A co do wdrażania maluchów do zajęć domowych to tatuś wręczył Helence szmatkę do ścierania kurzu, pokazał jak to się robi i teraz przy sprzątaniu Szpak wyciera kurze na dolnych półkach hihi. Żelazka nie daję, bo się boję... Helenka mega nim zainteresowana - prasować przy niej nie można...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

20 lis 2008, 13:53

Żelazka nie daję, bo się boję... Helenka mega nim zainteresowana - prasować przy niej nie można...
Lelus ma chyba zelazko zabawke??czy wkoncu prawdziwe??

[ Dodano: 2008-11-20, 12:54 ]
Nawet jak lekarza ma nie być to nie raczą poinformować i takie np ciężarówki idą sobie na wizytę do gina i klamkę całują
nic dodac nic ujacccc!!

[ Dodano: 2008-11-20, 12:54 ]
; mój Szpaczek też dziś szybko odpłynął. Zjadła nawet trochę mleczka więc super,
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-11-20, 12:55 ]
Jak bablowi minie katar to przejde sie do przychodni spytac o ta szczepionke :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

20 lis 2008, 13:56

Dziewczyny, zostało mi już tylko 16 dni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A mam nadzieję, ze mniej ... oby Malutka do wtorku przesiedziała, bo Krzyś w pon jedzie jeszcze na badania do Wawy. Co prawda to jednodniowy wypad, ALE droga w jedną stronę zajmuje ok. 2 godzin (jeśli nie ma korków), a ja zamierzam urodzić Weroniczkę szybciej niż Helenkę :-D (czas pierwszego porodu jaki mam wpisany w karcie to 4 h 45 min). Oj, żeby zdążył hihi :-)

[ Dodano: 2008-11-20, 12:59 ]
Zmykam położyć się na troszkę - trzeba korzystać z chwili oddechu póki Szpaczek-cudaczek kima :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

20 lis 2008, 14:09

Frydza to prawdziwe zelazko hihi zawsze stoi na podlodze w sypialni jesli jest zimne oczywiscie.. lelek lubi nim "prasowac" i trzeba pilnowac zeby wody nie wylal hihi

jak ja prasuje ( a zawsze w popsiechu na podlodze bo deska na dole hehe) to on ucieka bo to siiiii hihi

Kamila cos ty taka zalatana?? hiih zupa nie zajac...


Ania wszedzie slysze ze drugi porod krotszy latwiejszy, wiec oby sprawdzilo sie u ciebie...
jesli to prawda to chyba dam sie przekonac na trojeczke hehe
ty masz ten sam termin z Osita prawda?

lelek nie chcial spac. to zasnal w krzeselku do karmienia hehe wlasnie go na gore przynioslam. czekam na zwolnienie lazienki i lece pod prysznic a potem myslalam ze dolacze do spania.. hehehe

bo dzis o 7.30 pobudka.. o nieeee!!!!

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

20 lis 2008, 14:15

Ja jeszcze się nie położyłam, bo grudniówki czytałam :-)

Madziorka, Helenka z kolei jak para leci z żelazka to ogromnie zafascynowana. Lelek usnął w krzesełku?? A mi Szpak prawie na huśtawce zaczął kimać :ico_szoking:
Termin mamy z Ositą rzeczywiście ten sam, tylko ona bardzo chce urodzić PO czyli ok 10 grudnia, a ja - wiadomo :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

20 lis 2008, 14:17

obiadek sie gotuje,mezulek juz wraca z pracy :ico_oczko:

Dziewczyny, zostało mi już tylko 16 dni A mam nadzieję, ze mniej ...
pewnie ze mniej :-D niebawem szybciotko wyskoczy Weroniczka :-D
Frydza to prawdziwe zelazko hihi zawsze stoi na podlodze w sypialni jesli jest zimne oczywiscie.. lelek lubi nim "prasowac" i trzeba pilnowac zeby wody nie wylal hihi
aaaaa to kumam kumam hihihi

[ Dodano: 2008-11-20, 13:18 ]
ania1980, 2 porod podobno łatwiejszy,oby u Ciebie sie sprawdzilo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

20 lis 2008, 14:23

w Wielkim Swiecie MAlych odkrywcow potwierdzili mi dzis ze kolejne porody latwiejsze.. hmm az mnie ciekawosc zzera .. hihi

ale sa odstepstwa od reguł
ktore nas oczywiscie nie dotyczna prawda ANIU???

Frydza szybko maz konczy prace.. zazdroszcze a buu
ja na swojego pewnie do 17tej poczekam a buuu
nawet nie wiedzialam ze wczoraj obalilismy butelke martini..
adas polewal
dopiero rano znalazlam w kuchni pusta butelke
ale co to takie winko slabe.. ale smaczne hehe

nie zrobilismy wczoraj drugiego dania to po zupie nas troche przyglodzilo.. ze chipsami sie zajadalismy. fuj :ico_olaboga:
Aniu lelek jak juz jest padniety dobrze to potrafi taki numer w krzeselku wywinac albo na kolanach hihi oj ale rzadka sprawa

chcialam z nim jechac do zlobka zeby sie z dziecmi pobawil, a on tak swoja drzemke przesunal, ze juz nie zdarzymy
zamykaja o 15tej
coz jego strata a buu

poczekamy na tate i pojedziemy w zamian na zakupki do hipermarketu hihi

p/s leos co chwile kaszle. bidulek. jak on pospi?

[ Dodano: 2008-11-20, 13:26 ]
aaa slyszalam tez, ze dzieciom nie powinno sie podawac profilaktycznie zadnych witamin. bo wtedy one dzialaja za ich uklad immunologiczny..
ewentualnie przy przeziebieniu czy chorobie..

i podobnie dzialaja actimele.. jesli pija sie je regularnie to pozniej po przerwie latwiej o chorobe. hmm

my lelkowi takich cudow nie dajemy
ale sami pijemy regularnie mullerki i actimelki hihi

wszystie witaminy powinny dzieci czerpac z pozywnienia..
chyba cos w tym jest prawda?
ja dalej lelusiowi cebion multi i wit c w kropelkach przy przeziebieniu..

a wy jak postepujecie?

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

20 lis 2008, 15:02

]Huhu.. Ale tu ruch. Ja niedawno wrcilam do domu- cala zmokłam iprzemarzłam.. Pizdzzi niesamowicie :/ wrrr. Nalazilam sie, najezdzilam bimbajami, busami.. No ale cos tam kupilam. Najwazniejsze- 3 pary spodni ocieplanych dla Misia z H&mu -łacznie za 20 zł.. Cieple rajtki, 3 pizamki.. Noi dla siebie cos tam tez wygrzebałam :):
Bylam w rossmanie i wykupili mi reniferowe opaski :ico_zly:
Duzy robi obiadek, a ja sie ogrzewam przy herbatce. Wlozylam welurowe dresiki i siedze.. I czekam az cieplo sie zrobi. Zaraz upieke kurczaczka z warzywkami dla Misia.
Chcialam tez upiec ciacho, ale zapomnialam ze nie mam zadnej blachy! Wszystko zostalo u mamy :/ A mam taka pyszna mase jabluszkową od mojej przyjaciolki mamy.. mmm.. Idealna na szarlotke! Jakis tajnyprzepis :):

Widze, ze tu juz sie odliczanie Ani zaczelo. No tak -16 dni. Cholera jak to mi szybko zlecialo. Oby mi kolejna ciaza tak szybciutko uplynela.. :-) A porod - napewno bedzie latwy i szybciutki. I tak z Helenka dosc szybko poszło, to Weroniczka raz dwa wyskioczy! :):

Madziorka - ja nic nie daje Miskowi. Poza nurofenem :/ Wkurzam sie sama na siebie, ze tak czesto dostaje w nnocy, no ale to jedyne co działa na zabalki... A tak - zadnych witamin itp.. Warzywa, owoce i duzo sokow przecieroych :-) Poki co jakos sie trzymamy hihi. Ja tez nic nie biore- a powinnam, boja ciagle mam anemie itp. Ale chyba juz taka moja natura- zdechlaka :P

A co do zelazka-ja prasuje tylko jak Mis spi - tojest malyelektryk, jakby sie dorwal.. To by sobie duuuuuże ałka zrobil. Odkurzacz tez go fascynuje.. Ale juz jeden popsuł, takze daruje sobie :-)

A ze Lelek tak slicznie zasypia w krzesełku!!! Albo na kolanach.. buuu.. Mis to tylko iwylacznie w lozeczu. Musi byc smok,pielucha.. I dopiero mozna rozmawiac o spaniu. Iznow sie budzi w nocy :ico_zly: 2 czworki dolne mu juz wyszły.. Zobaczymy, czyjak gorne wyjda, Mis da spokoj i znow bedzie spatulkał cala nocke..

Kamilko - noo.. Kochana. Wroc do nas-ja Cizupke sama zrobie, bylebys sie pojawila!

Agniecha-ojj.. wytrwalosci, kompromisu i milosci.. z tym mezem Twym. My tez z Duzym ostatnio wojowalismy - wiecej niz przez calyczas bycia razem.. Ale u nas to standart - jak zaczynaja sie problemyz kasą,zaraz łapiemuy nerwa.. Głupki z nas..

mmmm.. Rozgrzalam sie. Zdejmuje bluze i ide piec danie dla Misia. Bo wstanie i nie bedzie papu dla niego..

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

20 lis 2008, 15:31

Juli bo tak to juz jest. niby pieniadze to nie wszystko a jednak....
bo czlowiek szczesliwszy i spokojniejszy ja ma byt zapewniony i nie musi odliczac do pierwszego nie?
u nas tez sa takie tematy sprzeczek
zazwyczaj o to ja za duzo wydaje..
a adas sepi
niby oszczedza a tak naprawde doopa
bo oboje nie potrafimy planowac wydatkow hehe
i nie mamy pojecia gdzie kasa ucieka????

lelek tak ladnie nie zasypia
kilka razy zdarzylo mu sie pasc w takich dziwnych miejscach i z zaskoczenia
no ale od 7.30 do 12 wyszalal sie troche i juz mu sil braklo chyba hihi
choc czasem sie zastanawiam czy to w ogole mozliwe hehe niespozyta energia hihi

a po ile macie te opaski reniferkowe?
u nas widzialam multum
moze ci wyslac? duzo potrzebujesz?

u nas pierwsza czworka-dolna juz sie kawalek przebila
ale to dopiero poczatek brrr

nurofenu lelek nie dostaje . bo nie ma potrzeby
on teraz bardziej budzi sie w nocy przez kaszel niz zeby
ale zaraz zasypia wiec luz uff

teraz spi 1,5 godz smacznie hihi

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość