Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

21 lis 2008, 10:20

Karola masz racje w zupelnosci ale pewne osoby tutaj wiedza ze moj szanowny maz jest zdolny do wszystkiego a wszczegolnosci czegos gorszego niz klamstwa o czym przekonalam sie jeszcze nie tak dawno ...i powiem ci ze ja go juz nie kocham tak mocno i czysto znaczy kocham ale stal mi sie badziej obojetny on o tym wie ze dzialal bardzo zle i jak sie to na nas odbilo i po przez zmiany we mnie na nim ..takze nie sadze zeby dopuscil sie az takich zlych czynow ..bardziej sadze ze wluczyl sie po kumplach i popijal tylko wkurza mnie fakt ze jezeli tak bylo to nie pomyslal o tym ze gdyby sie zaczelo ja nie moglam sie z nim skontaktowac bo tel. nie odbieral.. a ja jestem tu sama w obcym kraju z 4 latka..a co do zdrad to pal go licho i tak juz swiety nie jest i przykre to ale prawdziwe co nieoznacza to ze stal mi sie bardziej obojetny ze jak sie nie daj boze doiwiem to go nie zab....ę

[ Dodano: 2008-11-21, 10:27 ]
zamelduje na pewno mam dopiero na 13.40 i musze sie do tego czasu troche doksztalcic bo choc nie mam duzego problemu z jezykiem to nie stety lekarskie slownictwo mnie przerasta a musze kilka informacji poloznej przekazac np.o kluciu w szyjce o parciu na odbyt o skurczaj w jakim odstepie itd itd wkurza mnie ten kraj kurcze jak mi brakuje polskiego specjalisty nawet jak bym miala od 5 rano stac w kolejce do rejestracji ale pojde wygadam sie zbadaja mnie a tu o polowie zapomne powiedziec czesc nie wiem jak a jak sie nadukam to nie wiem czy zakapowali co chcialam wyjasnic..no i najgorsze nie badaja wogole przez cala ciaze nikt mnie nie badal a warto by bylo sprawdzic czy nie mam juz jakiegos rozwarcia jak sie moja szyjka..a do trzeciego miesiaca wogole cie olewaja wiec mialam kiedys normalne wizyty bo na poczatku chodzilam prywatnie mialam duze zagrozenie wiec moja dzidzie ratowal tylko polski prywatny lekarz za co placilam slona kase ale warto :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-11-21, 10:30 ]
wiecie co nie raz jak taka cisza na forum czytam sobie poczatki i tak sobie mysle ojej ale ten czas zlecial bynajmniej mnie baaardzo szybko a powiem ze do tego stopnia ze do mnie dopiero dociera ze jestem w ciazy a fakt ze na dniach mam rodzic jeszcze mi sie nie uzmyslowil....ale sie nagadalam :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

21 lis 2008, 10:31

Kasiulek, delikatnie, powoli działaj i rozmawiaj, rozmawiaj, rozmawiaj... Tylko nie zakładaj z góry najgorszego, bo sama się wykończysz... I stanowczo żądaj do rozwiązania abstynencji... Potem będzie miał niejedną okazję, żeby coś sobie wychylić, ale teraz post absolutny!!!

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

21 lis 2008, 10:37

a ja juz kacik uszykowalam dla dzidziolka ma juz pawie gotowe spanko tylko porprasuje i zaloze ..ubranka sie susza kolejne poleczka na ciuszki czeka pusta zeby ja zapelnic kosmetymi wszystko na swoim miejscu a i torba do szpitala juz kompletna takze juz mniej zmartwien na glowie bo nie powiem ze latwo bylo mi sie do tego zabrac

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

21 lis 2008, 10:40

Kasisulek, gadaj, gadaj, gadaj... To pomaga się z lekka chociaż odstresować...
Mnie natomiast czas od kiedy wiem o ciąży, bardzo się dłuży... wiedziałam bardzo szybko... ale też bardzo długo o tę ciążę walczyliśmy... Pojawiła się w momencie, kiedy już mieliśmy sobie stop powiedzieć... Strasznie długo wyczekiwane dzieciątko wreszcie będzie niedługo z nami... :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-11-21, 09:43 ]
A ja z przygotowaniami łóżeczkowymi czekam na powrót mężusia... Wróci na chwilę na koniec miesiąca i wtedy ostro weźmiemy się do roboty... Miejsca malutko mamy, dlatego odwlekałam to ile mogłam... Ale groźba wcześniejszego porodu mnie zmobilizowała...

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

21 lis 2008, 10:54

karola to kiedy masz stepny termin do cesarki bo cos pisalas ze dwa tygodnie przed twoim terminem czyli na kiedy??

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

21 lis 2008, 10:56

Nie no masakra naprawdę. Mały zaraz doprowadzi mnie do takiego szału :ico_zly: chodzi i jęczy, ryczy i próbuje na mnie wymusić branie na rękach, do tego walenie w klawiaturę i całą resztę rzeczy których mu nie wolno. Szkoda że on nie rozumie że ja nie mam siły :ico_placzek: Dziś obudził się po drugiej w nocy, nie chciał zasnąć w łóżeczku więc wzięłam go do nas. 1,5 godziny rzucał się na wszystkie strony, siadał, gadał itp. Do tego bolała mnie brzuch i miałam zgagę (gdzie ja nigdy nie miałam zgagi). Wsadziłam go do łóżeczka i na razie jest cisza. Mało tego, całą noc się drapalam, mały ma krostki takie jak miała na początku i do tego takie suche plamy. Najgorsze jest to że u nas chyba nie ma takiego specjalisty który by nam pomógł :ico_placzek:

Pościel już zmieniłam ale nic więcej mi się nie chce. Wczoraj byłam na szkole rodzenia. Położna mnie pamiętała :-D fajnie, miło mi się zrobiło. Najśmieszniejsze było to że mam największy brzuch a nie jestem pierwsza do rodzenia :ico_oczko: no ale było fajnie. Jak dam radę to będę chodzić co czwartek.

Co do golenia to ja golę się sama systematycznie maszynką. Nie wyobrażam sobie pojechac do szpitala nie ogolona (wogóle nie wyobrażam sobie chodzić nie ogolona) nie wiem czemu ale wtedy czuję sie jak brudna :ico_noniewiem: w ciąży wolniej rosna mi włoski i są rzadsze więc raz na tydzień starcza golonko. Koleżanka chodzi na wosk do kosmetyczki. Mówi że boli ale na miesiąc ma z głowy. Moja kuzynka jest pielęgniarką i pracuje w klinice w wawie gdzie robią depilacje laserowe. Mówi że to strasznie boli więc nie wiem czy bym się odważyła.

Spróbuję go położyć bo zaraz mi głowa pęknie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

21 lis 2008, 11:03

ja podobnie mam bardzo malo miejsca mamy mala sypialnie a nawet bardzo mala max w styczniu mamy zamiar sie przeprowadzic na wieksze mieszkanko a do tego czasu mala ma taka kolyske ktora sluzy tak max do 4 -5 miesiaca no chyba ze dzidzia duza i ruchliwa to krucej mamy lozeczko ale nie stety brak miejsca ale jak tylko zmienimy zamieszkanie to juz lozeczko rozlozymy ..jak juz bedzie wszystko gotowe to porobie fotki i wrzuce na forum ..no i dopadlo mnie przez cala ciaze od poczatku do brzucha mowilam helenka maz mowil junor Jacek ale jak sie dowiedzielismy ze bedzie jednak Helenka tak juz wszyscy mowia..a teraz mi sie cos odwidzialo i mam inne opcje maz kreci nosem bo sie przyzwyczail a corka ostro reaguje wrecz nie chce nawet slyszec o zmianach..a znajomi wrecz przeciwnie popieraja mnie i to wszyscy..powiedzcie mi co wy sadzicie o imienu Helena prosze o szczera opinie zalezy mi na pozytywnych i negatywnych opiniach co nie zmieni to mojego koncowego wyboru..ale jak myslicie czy to naprawde taka krzywda dla dziecka jesli bedzie noslio sie mianem Heli??

[ Dodano: 2008-11-21, 11:12 ]
o jej Evik ty biedaku nie dosc ze sie wyspac nie mozesz to jeszcze to swinstwo nie chce zniknac a maly pewnie to strasznie czul i dla tego nie mogl spac i taki rozrywkowy...a do tego brak specjalisty i porod nie bawem..to moja malpka wiercipietka ta starsza naszczescie jeszcze spi..a ja relaks w lozku z laptopem ja naprawde mam szczescie nie mam problemu z drzemka czy odpoczynkiem mala potrafi zajac sie zabawkami albo sa na nia inne sposoby rzebym mogla na chwile oko zamknac ..choc jest bardzo rzywiolowa bo tak rzeby grzecznie siadla to niee na zakupy z nia o niee ale niestety mnie nie ma kto zostac z dzieckiem wiec musze sobie radzic nawet do lekarza musze ja zabrac maz pracuje tak ze zdomu wybywa 0 8 rano a wraca przed 19 wiec nie mam pomocnikow do niczego

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

21 lis 2008, 11:14

Evik, wielkiego spokoju życzę i spokojnego Tymusia... Marudzi, bo swędzi... W taki sposób właśnie odreagowuje... suche plamy to najprawdopodobniej liszaje... Smaruj je tłustym kremem... Pomógłby Oxykort , ale to maść z antybiotykiem, więc bez recepty ani rusz...
Najśmieszniejsze było to że mam największy brzuch a nie jestem pierwsza do rodzenia :ico_oczko:
Skądś to znam :-D biegaj tam jak będziesz tylko mogła, bo to oderwanie się od codzienności, która ostatnimi czasy różowa u Ciebie nie jest...

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

21 lis 2008, 11:15

ale ja robie bledy ortograficzne zawsze czytam i sprawdzam posta po wyslaniu ale ze mnie inteligent wersja szpagatowa a pozniej czytam i buraki puszczam

[ Dodano: 2008-11-21, 11:18 ]
Evik a masc tormentiol wiem ze ktos u znajomych mial podobne problemy skorne i choc lekarstwa od specjalisty sie nie popisaly to ktos polecil wlasnie te masc i naprawde w rewelacyjnym tempie pomoglo

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

21 lis 2008, 11:20

Kasiulek, ja też ciągle sama jestem... I nawet wieczorami pomocy, czy wsparcia nie mam na co dzień...Mężuś co jakieś dwa tygodnie wpada do domku na dwa, trzy dni i tyle go mam... Ciągle sama, z dziećmi, ze wszelkimi obowiązkami, jakie niesie za sobą życie... Przyzwyczaiłam się już, ale mam tego powyżej uszu... ale tak jest i jeszcze długo będzie, więc jedyne co mogę, to czasem sobie pozwolić na pomarudzenie...

[ Dodano: 2008-11-21, 10:22 ]
Jesli te plamki, które ma Tymek to liszaj, po Tormentiolu może być jeszcze gorzej, ponieważ strasznie wysusza skórę... :ico_zly:

[ Dodano: 2008-11-21, 10:24 ]
Spadam na trochę, bo trzeba w końcu się ubrać i z domu wyjść... A ja jeszcze w ubranku nocnym... :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-11-21, 10:25 ]
RESZTA KULAJĄCYCH SIĘ : WSTAWAĆ!!! KONIEC GNICIA!!! :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość