Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

20 lis 2008, 22:28

Majunia dopiero teraz usnela ale sama w lozeczku nie chciala na rekach usnac wiec ja odlozylam plakala mocno wiec poszlam do niej uspokoilam i usiadlam obok na lozku no i ona tak zerkala na mnie az w koncu sie jej oczka zmeczyly i usnela

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

20 lis 2008, 22:36

A nasze dziecko dopiero zasnęło :ico_olaboga: we dwójkę walczyliśmy :ico_sorki:

siadamy teraz do jakiegoś filmu, ale kurde nas przetrzymał, teraz to ja bym w sumie poszła spać... :ico_noniewiem: a dzisiaj po południu się czułam tak zdechła, że szok, spałam razem z Gabrielem, Kuba obudził nas głośną rozmową przez telefon i wstaliśmy w jednocześnie podłych nastrojach... przez tą paskudną pogodę nie wyszliśmy na dwór-jeszcze jeden taki dzień i zgnijemy w domu, Kuba przyrządził syrop z cebuli i czosnku-straszne paskudzctwo, ale może pomoże lepiej niż apteczne specyfiki :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

20 lis 2008, 22:48

Justyna widze ze mamy ten sam problem z usypianiem

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

20 lis 2008, 23:41

Justyna, nam syrop z cebuli pomógł, jak Ulek miała katar :-) Ale czyżbyście byli chorzy? Zdróweczka Wam życzę dużo...

Ja właśnie się wykąpałam i idę lulu....
Spokojnej nocki

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

21 lis 2008, 00:16

pinko pisze:Ale czyżbyście byli chorzy?
jakiś czas temu się skarżyłam, że Kuba z krakowa jakiegoś wirusa znowu przywiózł... w sumie to Gabriel trochę ma katarek, mnie gardło boli, a Kuba kicha, ale syrop pijemy wszyscy :ico_oczko:

obejrzeliśmy "poznaj moich spartan" laeż durny film :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

21 lis 2008, 09:17

Witamy sie o poranku

nocka nie najgorsza jedna pobudka przed 2 na mleczko i po 7 wiec jest juz dobrze

stawiam :ico_kawa: kawe herbate co kto woli

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

21 lis 2008, 09:37

czesc!

Dzieki za :ico_kawa: chetnie sie napije!

U nas nocka spokojna, o 5.00 mleczko potem do 7.30.

Justyna, to kurujcie sie tym syropkiem, no jest niezbyt smaczny, ale pomaga!! .... Pamietam ten smak z dziecinstwa, jak mnie mama raczyla takim wlasnie specyfikiem :ico_oczko:

Moj Pawelek ostatnio w dzien zasypia siedzac na kolanach u tatusia... tak go meczy to raczkowanie.... :ico_oczko: :ico_haha_01: fajnie to wyglada,
dzisiaj moze wpadnie do nas moja siostra, bo bedzie w Krakowie...

Pogoda jak na razie super! Sloneczko i bez wiatru!!

Milego dzionka!!

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

21 lis 2008, 10:09

I my się witamy :-)
Iwona, dzięki za :ico_kawa:
Nocka nienajgorsza, pobudka o 6 na herbatkę i spanie do 7:30, wyspałabym się pewnie, gdyby nie to, że poszłam spać o 1....

Fintifluszka pisze:Gabriel trochę ma katarek, mnie gardło boli, a Kuba kicha, ale syrop pijemy wszyscy :ico_oczko:

To kurujcie się i wracajcie do zdrowia :-)

My już jesteśmy po kaszce, już zdążyłam poodkurzać i pozmywać, poskładać pranie i zupka się gotuje :-) Moje dziecię się bawi na materacu, pewnie pójdziemy na spacerek, bo słonko ładne świeci, choć widać też czarne chmurzyska, ale mam nadzieję, że będzie tak lało....

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

21 lis 2008, 10:39

cześć dziewczyny.

My dzisiaj już musimy wyjść na dwór, bo bite 2 dni w domu siedzieliśmy, ale pogoda nie rozpieszcza... dzisiaj po południu ma być 0c i śnieg podobno :ico_noniewiem:

wiecie, jak miałam takie nawały pokarmu na początku to sobie myślałam, że tyle tego wylewam w kanał, a to takie cenne jedzonko i dzisiaj oglądałam ddtvn i okazuje się, że ma powstać bank mleka naturalnego :-) początkowo tylko w warszawie, ale jakby się sprawdziło to pójdzie dalej, dawczynie byłyby starannie przebadana, a później raz w miesiącu byłoby z ich domu odbierane mleko-bo podobno w warunkach domowych w zamrażalce może mleko miesiąc stać... i to mleczko byłoby przeznaczone dla wcześniaczków i chorych noworodków, które mają największą szansę przeżycia wtedy gdy będą karmione mlekiem naturalnym-świetna sprawa... chciałabym aby moje kolejne nawały laktacyjne się załapały :ico_oczko:

Kuba jedzie za chwilę po to rozliczenie za Kraków, ale mamy teraz tyle wydatków :ico_noniewiem: jak zawsze z resztą :ico_oczko: mojej mamie sie już pieniążki skończyły, więc jakieś kieszonkowe jej trzeba podarować :ico_noniewiem:

a dzisiaj może muffinki z twarogiem upichcę wieczorem-tak mi się marzy w każdym razie

Kuby brat wyjechał wczoraj do nemiec na 3 tygodnie, jego dziewczyna tu płakała, żeby nie jechał-kilka miesięcy są ze sobą, jeszcze nie wie co to znaczy rozłąka :ico_haha_02: no i nie wiem czy nie zadzwonimy do niej żeby wpadła wieczorem na jakiś film i piwko do nas, choć ona się nas troche krępuje-to w sumie dzieciak jeszcze, bo ma 17 lat, czuję się przy niej staro przez to, że się tak zachowuje i jest przy mnie taka speszona...

[ Dodano: 2008-11-21, 09:51 ]
Renata ty rolety kupowałaś na allegro na wymiar czy gotowe? bo ja kupiłam na wymiar i już tydzień czekam i nawet maila nie dostałam, że zostały wysłane... ile to kurde ma trwać?? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

21 lis 2008, 11:09

witam was moje drogie
dlugo znowu mnie nie bylo ale doczytalam was
spoznione zyczonka dla Justyny i reszty małych solenizantów
Ja cos zle sie dzis czuje,glowa mnie boli strasznie w nocy cos marzlam mimo,ze pod koludra a zimno mi bylo :ico_noniewiem: Wczoraj odbieralam Julie z przedszkola juz o 12 bo zadzwonili do mnie ze Julia ma goraczke a wiec musze ja wykurowac.Wczoraj byl "M" rzekomo odwiedzic Julie a przyjechal chyba tylko popsuc mi nerwy powiedzial ze specjalnie nie przyniesie do sadu zaswiadczenia o zarobkach zeby mu nie przyznali za duzych alimentow i ze on sie uwaza ze mniejsze alimenty nam wystarcza...kur...... wielki kawaler z bozej laski sie znalaz auto sobie teraz kupil a dzieciom alimentow zaluje!!! jakbym go trzepla to by mnie popamietal....chcialam zeby sie cos dolozyc do urodzin dzieci bo wiecie podwojne urodziny to duzo osob bedzie i duzo wydatkow zeby przyjecie zorganizowac a ten mnie totalnie olal.....jestem tak wsciekla ze sie nie da tego opisac......uciekam do dzieci bo rozrabiaja

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość