Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

21 lis 2008, 11:11

to mleczko byłoby przeznaczone dla wcześniaczków i chorych noworodków, które mają największą szansę przeżycia wtedy gdy będą karmione mlekiem naturalnym-świetna sprawa... chciałabym aby moje kolejne nawały laktacyjne się załapały :ico_oczko:
Pomysł jest super, oby tylko wypalił....

Ulek śpi, pewnie zaraz się zbudzi...

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

21 lis 2008, 11:22

Jolka ja jak czytam o "Twoim" chłopie to mnie nerwica bierze. Jak może nie przynieść zaświadczenia o zarobkach? przecież to jakiś przekręt by był, a poza tym mieszkanie sobie remontuje, auto sobie kupił... nie wiem jaki sąd by mu uwierzył, że strasznie finansowo nie domaga...ehh wiesz co ja jestem po prostu porywcza jak diabli, ale jakbym była na twoim miejscu to miałby teraz ze mną skurczybyk takie piekło, że nie wiedziałby jak buty zawiązać

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

21 lis 2008, 11:41

My dzisiaj w pełni wyspani, jakieś tam drobne pobudki w nocy z małym jęknięciem i dalej spanie, i to do godziny 7.30 sam spał w łóżeczku.
Babcia go coś rozleniwiła bo cały czas go za rączkę prowadza i nie chce mu się samemu chodzić. Woli nawet czasem na kolanka i do mnie tak przypełznąć :ico_noniewiem:
A dzisiaj znowu moja 'kochana' szwagierka przyjedzie

obejrzeliśmy "poznaj moich spartan" laeż durny film
no ja te go oglądałam i tak samo myślę

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

21 lis 2008, 12:06

Jola, a gdybyś go nagrała... choć pewnie to nie będzie żaden dowód w sprawie, ale powiedzieć o tym możesz, a jeśli chodzi o zaświadczenie o zarobkach, wydaje mi się, że to nie przejdzie żeby nie przyniósł... myślę, że to jest obowiązkowy dokument w sprawie. Więc się nie denerwuj. On tak tylko gada, bo chce się na Tobie wyżyć, wie, że i tak nie ma szans i jest przegrany, więc się odgrywa....

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

21 lis 2008, 12:22

a dzisiaj może muffinki z twarogiem upichcę
to wkońcu upolowałaś tą formę?
Renata ty rolety kupowałaś na allegro na wymiar czy gotowe? bo ja kupiłam na wymiar i już tydzień czekam i nawet maila nie dostałam, że zostały wysłane... ile to kurde ma trwać?? :ico_noniewiem:
ja też na wymiar brałam, i pamiętam że na pierwsze też sporo czekałam, a napisz po prostu do nich lub zadzwoń co się dzieje może gdzieś im się zam zamieszanie zrobiło i zapomnieli (ja zamawiałam z TOMY czy jakoś tak)

zaczęłam wcześniej czytać a Wy jeszcze napisałyście dalej :ico_puknij: i teraz dopiero się zorientowałam więc odpisuję

Jola no Justyna ma rację z tym piekłem, nie masz co się prosić, widać że mu nie zależy, a sąd chyba nie jest ślepy na to co on w domu robi i nie może tak przyznać małych alimentów

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

21 lis 2008, 12:24

aświadczenie o zarobkach, wydaje mi się, że to nie przejdzie żeby nie przyniósł... myślę, że to jest obowiązkowy dokument w sprawie.
no właśnie o to mi chodziło... jak może nie przynieść :ico_puknij:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

21 lis 2008, 13:58

zaczęłam wcześniej czytać a Wy jeszcze napisałyście dalej :ico_puknij: i teraz dopiero się zorientowałam więc odpisuję
Też tak czasem mam :-)

Byłyśmy na spacerku krótkim, bo zimno i wiatr wieje. Odebrałyśmy wyniki morfologii, hemoglobina w normie, ale białych krwinek ma ociopinkę ponad normę, zapytam lekarki czy to źle. Byłyśmy też karmić kaczki i łabędzie, te jak zwykle wygłodniałe i od razu na brzeg wyszły, jak tylko nas zobaczyły.

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

21 lis 2008, 14:18

Hej kochane :-)
Stęskniłam się za Wami :-)
Niestety brak mi czasu,żeby tu zaglądać, czego bardzo żałuję :ico_placzek:
Dwa tygodnie temu byłam na szkoleniu w Poznaniu, nie było mnie w domu 4 dni, moja Maja bardzo dzielnie to zniosła, jestem z niej dumna.A jak się cieszyła jak wróciłam!Aż się popłakałam :-)
Ostatnio bardzo lubi chodzic trzymana za rączki, biega wręcz :-D Przyszło jej to tak całkiem nagle, tak samo jak raczkowanie :-D
Teraz mam trochę wolnego, dopiero we wtorek idę do pracy, Maja przyzwyczaiła się że jestem w domu i cały czas chce do mamy...
Jutro jedziemy na weekend do moich rodziców, mają małego kotka i Maja go uwielbia :-)
Pozdrawiam Was kobiety, i Wasze Pociechy :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

21 lis 2008, 14:50

Odebrałyśmy wyniki morfologii, hemoglobina w normie, ale białych krwinek ma ociopinkę ponad normę, zapytam lekarki czy to źle
to daj znać co z tymi białymi krwinkami, dobrze że hemoglobina jest chociaż ok

sabi_k77, fajnie że zajrzałaś, szkoda tylko że doby brakuje na częstsze odwiedziny. Pozdrawiam cieplutko :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

21 lis 2008, 15:03

Jola, dziewczyny maja racje, to tylko straszenie miauczącego kota!! Musi przynieść i koniec, żaden sąd nie ustali alimentów bez takiego dokumentu, chyba gościu nie wie w jakim swiecie żyje - palant!!

Sabi, milo ze wpadlas i ze u Was wszystko OK!

Z tym mlekiem, to super pomysl, sama jestem ciekawa czy to wypali... umnie to akurat mleko sie szybko skonczylo.... :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-11-21, 14:04 ]
to daj znać co z tymi białymi krwinkami, dobrze że hemoglobina jest chociaż ok
no wlasnie!! Czekamy na jakies wiesci! :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość