Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

12 mar 2008, 18:08

No u nas już jest dobrze z pogodą,choć wiaterek wieje.
urmajo, nic mi nie mów o butach,bo szukałam czegoś fajnego na wiosnę w poniedziałek,ale nic nieprzypadło do gustu,a te kolory,ja pierdziule :ico_olaboga:
Ale rzeczywiście masz malutka stópkę,jak kopciuszek,hi,hi :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-12, 22:14 ]
Przepraszam czy ja dobrze trafiłam???
Michu zasnął o 19:30,a ja porobiłam sobie wszystko,teraz mój mąż pojechał w interesach,więc na chwilunie wskoczyłam,a tu :ico_szoking:
Jutro jadę zawieść Michasia do mojej mamy bo na 17 idę na zebranie wspólnoty mieszkaniowej,alleee się wynudzę :ico_noniewiem: Jakoś tak nijak się czuję,ale nie fizycznie tylko ciężko mi na duszy...Chyba idę spać,bo już bredzę!

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

13 mar 2008, 07:16

Dzien dobry
Stawic poranna ale moze nie :ico_kawa: a capucino jak ktos woli :)
wczoraj nie milalam czasu bo pakowania imieniny tescia i wogole sajgon za to dzis Wam zycze milego weekendu wracam w poniedzialek :) duuuuuuuuuuuzy buziak jade powdyuchac jodu hehehe papapa
Nana ja jestem mistrzyni we francuskim bo sama keidys robilam paznokcie wiec luzik a na stale mi sie nie podoba ja musze miec co drugi dzien nowy pazur :) heheh
WSZYTSIEGO NAJLPESZEGO DLA DZICIASZKOW JAKBY CO :)
buziaki ogromniaste lece dopakowac i smigam wcisnac gazik :) papappa

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

13 mar 2008, 07:57

Witajcie dziołchy :ico_haha_02:
Nocka spokojna przespana,pobudka o 6 i teraz siedzi na nocniczku :ico_brawa_01: Pogoda bleee,niebo lekko zachmurzone,ale jak wieje,brrr.A ja mam później jechać,oby nie padało!

Karola-nie no co ty ja bym nie miała czasu tak często robić,ale spoko tez bym sobie zrobiła :-D Tylko tak mi wygodniej jak juz mam!Szerokiej drogi i głęboko oddychajcie :-D Buziolki :532: Ja wzięłam sobie capucino,jakoś mnie tak naszło,dzięki pychocia!

Asiula
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:51

13 mar 2008, 09:01

dzien dobry wszystkim my juz na nozkach. Imprezka udana gdyby nie to ze zamowiony tort z zdjeciem Domelka zostal zepsuty moj s poszedł go odebrac patrzy a pani odkleja folie ze zdjecia i wszystko odeszło caly ten oplatek na ktorym bylo to zdjecie napis sie rozmazal powiedzial ze takiego tortu nie odbierze i zepsula nam cala impreze przez to wyklcil sie tam bardzo tak ze nawet zaliczke mu oddali. I niestety byl taki malutki torcik taka bylam zla strasznie wdodatku moja bratowa zlosliwa malpa sie smiala ze mialam miec taki tort i nie ma normalnie nabijala mi sie prosto w oczy myslalam ze wybuchne>>>>>>
Ale moj syneczek tak sie cieszyl prezentami ze pozniej juz mi przeszlo>>>
A teraz pare foteczek z prezentow

Obrazek


Obrazek

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

13 mar 2008, 09:09

Witajcie z rana :-D
U nas nocka spokojna bez pobudek spanie prawie do 7 :-D hihi to pewnie dlatego że spałyśmy same w łóżku :ico_oczko:
Co do pogody to jest nijak. Nie pada ale jest pochmurzone.

A my wczoraj kupiliśmy aparat (lustrzankę) i dzisiaj będę chyba siedzieć cały dzień i go rozkodowywać tyle w nim funkcji :-)

Co do paznokci to ja też kiedyś robiłam z pazurkami. Tzn zajmowałam się konkretnie malowaniem ze zdobieniem. Hihi w tamtych czasach to ja co drugi dzień miałam co innego na paznokciach :-D teraz niestety z braku czasu nie zawsze mi się chce :ico_oczko:

karola miłego weekendu i dziękuję za kawusię

No nic zmykam robić kaszkę

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

13 mar 2008, 09:45

witajcie


nocka łojej :ico_olaboga: na początkowo spała niespokojnie ,ciagle sie budziła po zaśnieciu ,a w dzien spałą bardzo mało 1,5 h ostatni raz na spacerze dzemka 30 min wiec myslałam ze padnie szybko i bedzie spała ładnie, a ona zasneła 21.30 i to jeszcze sie budziła

u nas słoneczko świeci ,ale troszke wieje - mocno nie


[size=200] asiula[/size] wiec ja tez miałam miec taki tort ,ale one nie zawsze wychodzą ,wiec pani mi odradziła bo czasem jak piszesz wychodzą rozmazane , wiec zaproponowała bajkowy , ale dobrze ,ze w cukierniach maja zawsze mają jakieś torciki świerze na stanie za dnia , to mozna dobrac -przykro mi :ico_pocieszyciel: ,ze przez tort wam sie iprezka skopała ,ale najwazniejsze ,ze[size=200] domelek [/size]był zadowolony i duzo nie rozumiał ohhh jaki ten tort miał byc

ale pojazdów dostał DOMI łojejj :ico_olaboga: :ico_brawa_01: ciekawe czy mu paliwa wystarczy do wszystkich :ico_oczko:

ja ide kaszke robic ,bede zaś

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

13 mar 2008, 10:05

Witajcie u nas nocka spokojna z jedna pobudka i spanie do 8
U nas pogoda taka sobie troche swieci słoneczko to znów robi sie ciemno wieje wiatr ale stosunkowo jest ciepło
Asiula, super zdjecia a jakie Dominis fajne prezenciki dostał :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: widac ze tego dnia był bardzo szcześliwy a tortem sie nie przejmuj i docinkami zawsze sie ktos w rodzinie znajdzie wredny
karolina24, spokojnej podrozy i miłego wypoczynku wdychajcie jod ile wlezie :-D :-D :-D
capuczino pychotka :-)

[ Dodano: 2008-03-13, 09:22 ]
znowu tt szwankuje :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: wczoraj nie mogłam wejśc i dziś tez

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

13 mar 2008, 10:40

no ,a moja właśnie zasneła :562: :ico_brawa_01: :555:

no, a ja mam wszystko porobione juz ,objad od wczoraj, posprzatane wiec moge se klapnąć i siedziec :509: ,a potem lecimy do babci i dziadzi :ico_brawa_01:

Asiula
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:51

13 mar 2008, 10:45

Dziewczyny no chodźcie na nowy wateczek naszych 1-jedno latkowych maluchów>>>

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

13 mar 2008, 11:00

no trzeba sie powoli przyzwyczajać na nowym wąteczku na wpiski :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość