Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

12 mar 2008, 20:50

Basiu brawa dla Asi za mówienie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: też bym chciała zeby Ada już tyle mówiła :-D

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

13 mar 2008, 08:50

dzień dobry :ico_haha_01:

Moje dziecie - mówi - dużo mówi - ale mnóstwo rzeczy nazywa tak samo i większość słów to są jej słowa .... ja się mogę tylko domyślać .... - np. nie spotkałam się by w jakimkolwiek wyrazie powiedziała głoskę "k" - :ico_noniewiem: do tej pory na siebie mówiła "ja" - choć na początku mówiła "niunia" (ale Kacper jest "niuniu" - kuzyn Nornert jest "naniu" - no i siebie przechrzciła na "ja") - ale od wtorku naprzemian siebie nazywa "ninia" (Tomek często na nią woła "Malwinia)

justyna25, pamiętaj że Adusia jest młodsza od Asieńki o chyba ponad 2 miesiące .... nim się oglądniesz a zacznie wywyijac jęzorkiem na prawo i lewo ....

JA SIE WCZORAJ WYBRALAM Z DZIEĆMI NA ZAKUPY PO BUTY - butów nie kupiłam - bo stara matka nie wzięła sobie patyków .... a bez nich strasznie ciężko kupic buty .... - Kacperek zdziwia - ten za mały ten za duzy - ten mnie gniecie - tamten gryzie itd - a Malwinka sklepy przewraca do góry nogami .... :ico_szoking: moje zakupy to jedna wielka ganianina za Malwinką ... zatrzymywała sie jedynie przy dzieciach .... mówiła "dzidzi" - chciałaby całować - tulić - głaskać ....

Ja jak ją dam do żłobka to reszcie dzieci będę musiała na wyposażenie kupić kaski ochronne na głowę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

13 mar 2008, 09:43

witajcie
ale sie steskniłam.....nie mielismy kilka dni internetu i nie mialam jak do was zajrzec

postaram się pozniej wszystko doczyac

u nas pogoda okropna...wieje..siedzimy w domu

Basiu ciesze sie z wrócilas juz do nas i ze operacja sie udała!!!!!

cudnie mówią wasze dzieci...Mati nie mówi nic.....co prawda buzia mu sie nie zamuka.gada cos po swojemu....ale zadnego słowa nie powie
staram sie tym nie przejmowac bo przeciez kazde dziecko rozwija sie indywidualnie..równie dobrze mati moze zacząć mówic dopiero za rok..ale mój Marekstrasznie sie tym przejmuje.....juz wkurza mnie strasznie

my nosimy juz rozmiar 98....

a ja mam mdłosci, niedobrze mi..czyli nic nowego

doczytam potem i cosik wiecej napisze
pa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

13 mar 2008, 10:10

dziendobry...
no to teraz ja moge sie skarzyc ze na moje posrty nie odpisujecie...ale pewnie przeoczyłyscie, moze jestem mało widoczna :ico_haha_01:
Dzisiaj ide tu www.parkchildrenscentre.co.uk bo w tym przedszkolu gdzie byłam wczoraj srednio mi sie podobało... :/ boje sie tylko ze tu nie bedzie juz miejsc :ico_noniewiem:

Jest mi dzisiaj smutno i jestem wkurzona na męża, ostatnio czesto się kłócimy i już niewiem co z tym zrobić, czasem mam dosyc :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

13 mar 2008, 10:25

iza pisze:my nosimy juz rozmiar 98....


ale Mati już duży chłopak ..... ale co ja się dziwie .... kacper też był i jest wysoki ....

Maggie, no to trzymamy kciuki by były miejsca ... a powiedz chociaż masz blisko te przedszkola ???

Ja też mam wrażenie że pisze sama do siebie ... no ale trudno ... już nawet nie irytuje mnie to ....

iza pisze:a ja mam mdłosci, niedobrze mi..czyli nic nowego


a w ciąży z Mateuszkiem też było tak ciężko ??? - bo ja nie wiem .... dołączyłam dopiero gdy Wasze maluszki były na świecie ....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

13 mar 2008, 10:41

Aginka pisze:Maggie, no to trzymamy kciuki by były miejsca ... a powiedz chociaż masz blisko te przedszkola ???

wiesz, o co byliśmy wczoraj, to jak dobrze wytęze wzrok to widze z okna.. :ico_haha_01:
a do tego co dzisiaj idziemy 10 minutt drogi :ico_oczko:

Co do rozmiaru to Tosiaczek nosi 92
Aginka pisze:Ja też mam wrażenie że pisze sama do siebie ... no ale trudno ... już nawet nie irytuje mnie to ....

Aginka na naszym wateczku i tak jest dobrze, ale na dzieciaczkach 2006 to rzadko kto mi wogóle odpisuje , dlatego sto razy bardziej wokle na naszym pisać, poza tym zżyłam się z Wami bardzo :ico_wstydzioch: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

13 mar 2008, 10:43

Maggie pisze:Aginka na naszym wateczku i tak jest dobrze, ale na dzieciaczkach 2006 to rzadko kto mi wogóle odpisuje , dlatego sto razy bardziej wokle na naszym pisać, poza tym zżyłam się z Wami bardzo



:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

zwalniam kompa dla syna - dzis ma na później do szkoły ... i chce pograc ....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

13 mar 2008, 11:03

A niech sobie pogra :-D

a ja się denerwuje co będzie jak nie znajdę przedszkola dla Antosia :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Nie chcę żeby poszedł do bylejakiego....tam w którym byłam nie ma zadnego zabezpieczenia, żadnego domofonu :ico_olaboga: tylko furtka na zasówkę ....
Poza tym jakoś tak srednio zrobiło na mnie wrażenie...no nic nie ma co teraz histeryzować, tylko zobaczymy co dzisiaj się dowiem.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

13 mar 2008, 11:12

Maggie, a wg mnie najważniejsze są opiekunki ..... co z tego że Kapik chodził do "wypasionego" przedszkola jak w maluchach jesna pani była koszmarnie niesympatyczna a w starszakach - Pani Ela ... szkoda gadać .... koszmar ....

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

13 mar 2008, 11:29

Aginka, masz racje że Adusia młodasza całkiem o tym zapomiałam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: tak z wami tu pisze i czasem zapomni mi sie że niektóre dzieci to z maja nawet są :-D

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość