Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

24 lis 2008, 08:59

To do ściąganie przez torrenty? Jeśli tak, to tu masz linka: http://torrenty.org/torrent/293014
A jeśli nie, to czy ten program jest lepszy od emule?

dzięki bardzo, a czy lepszy jest to dokładnie niewiem, przyzwyczajenie do tego sposobu mnie trzyma, jest darmowe i mi pasuje. Ale dziękuję bardzo za zaangażowanie, kochana jesteś :-D

mariola pisze:masz na polowie brzucha

no właśnie na połowie, swędzi bardzo, zresztą dzisiaj się okaże, na 10 mam wizytę

iwona83 pisze:a jak wychodze z pokoju to jest straszny placz

i jak noc, może spróbuj posiedzieć z nią w pokoju, nie bierz na ręce tylko siądź przy łóżeczku

A my się witamy, po niezbyt fajnej nocce, coś my nie pasowało, kręcił się, wiercił i budził dość często, spał przez to z nami w łóżku. Teraz uciekam bąblowi jeść robić bo już krzyczy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

24 lis 2008, 09:06

Cześć dziewczyny

pinko pisze:czy ten program jest lepszy od emule?
dla mnie 100% lepszy, ale kruczek polega na tym, że trzeba smsa wysłać za 7zł żeby kod do konta dostać, ale on jest dożywotni więc tak nie boli :ico_oczko: ściąga się program UTorrent i na tej stronce, którą pokazałaś wyszukuje się filmów, klika się w "pobierz torrent" i dany film się ładuje do twojego programu w kilka sekund i się pobiera-jak jest dużo seedów to nawet w godzine lub dwie pobierze, w gorszych warunkach trwa to cały dzień... a najlepiej pobierać filmy z pierwszych dwóch stron, najwięcej osób je pobiera i najszybciej idą...

iwona83 pisze:1h 50min tyle zajelo mi usypianie ale mam dosc az samej mi sie plakac chce
rozumiem Cię baaaardzo często mam tak samo :ico_sorki:

Jola_85 pisze:szyja zaczela mnie bolec w piatek popoludniu i tak do dzis
a nie byłąś na koncercie heavy metalowym? :ico_oczko: nie wiem od czego to może być skoro tak długo trzyma, może na prawdę nadwyrężyłaś??

pinko pisze:dochodzę do wniosku, że potrzebuję Go cały czas
:ico_haha_01: no to faktycznie zrozumiałe, mi Kuba aż tak nie pomaga... choć może On to robi po prostu w inny sposób :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

24 lis 2008, 09:06

i oczywiście :ico_kawa: dla wszystkich

[ Dodano: 2008-11-24, 08:14 ]
Fintifluszka pisze:" i dany film się ładuje do twojego programu w kilka sekund i się pobiera-jak jest dużo seedów to nawet w godzine lub dwie pobierze, w gorszych warunkach trwa to cały dzień

ale dla mnie problem polega na szybkości transferu danych. mam neostradę 512 bo szybsza tu nie pójdzie. A Ty?

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

24 lis 2008, 09:45

Czesc dziewczyny widze ze od rana ruch na forum

u nas nocka nie najgorsza dwie pobudki na mleczko i od 5 Majeczka cos poplakiwala ale nie bralam jej do siebie no i dala mi poslac do 8 teraz zjadlysmy danonka i idziemy z pieskiem

Renia dzieki za kawe wlasnie popijam

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

24 lis 2008, 10:57

czesc dziewczyny troszke znowu was zaniedbałam ale małay ostatnio taki marudny w dzień ze nie moge nic zrobic tylko na rece i przytula sie i tak godzinami mógł by leżeć mi na rekach no cóż 3 mu już widac u góry a to najgorszy ból. :ico_olaboga: :ico_placzek:
Byłam z nim u panistomatolog i powiedziała mi ze taki maluchy jak ida im trujki to 2x mocniej cierpia jak nam dorosłym wychodza zeby mądrości czyli te 8 z tyłu masakra :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek:
Poczytam was potem obiecuje bo teraz juz znowu małay sie pcha na rece . u nas zima idziemy potem na spacerek ok uciekam zna razie pa :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

24 lis 2008, 11:11

Renia0601 pisze:512 bo szybsza tu nie pójdzie. A Ty?
ja mam neostrade 1mb, mimo wszystko polecam torrenta, bo na prawdę szybko ściąga nowe filmy i nie tylko...

Gabriel zasnął, też jestem śnięta, aleni nie moę zasnąć :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

24 lis 2008, 12:19

Dzień Dobry w mroźny dzionek...
U nas nocka superowa, jedna pobudka o 6, wzięłam ją do siebie, dałam herbatkę i spałyśmy jeszcze do 8, teraz bąbel sobie drzemie...
Renia, dzięki za kawkę, jedną już wypiłam, ale napiję się chętnie jeszcze jednej :-)
Pogoda nizbyt ciekawa, zimno, słonko próbuje się przebić, ale kiepsko mu to wychodzi, na spacerek pewnie pójdziemy, bo trza chleb dla kaczek i łabędzi zanieść.

Ale dziękuję bardzo za zaangażowanie, kochana jesteś :-D

Nie ma sprawy :-)
Fintifluszka pisze:dany film się ładuje do twojego programu w kilka sekund i się pobiera-jak jest dużo seedów to nawet w godzine lub dwie pobierze, w gorszych warunkach trwa to cały dzień...

A jak to się ma do posiadanego łącza internetowego, czy szybkość pobierania zależy też od szybkości łącza?

Miłego dzionka :-)

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

24 lis 2008, 13:26

Witam sie i ja wlasnie pije :ico_kawa: wiec zapraszam :ico_oczko:
Dzis do lekarza z ta szyja ciekawe co powie choc pewnie jakies masci przepisze i powie zebym uwazala na nagle ruchy :ico_noniewiem: ...Najbardziej denerwujace jest to,ze aby spojrzec w bok czy dalej musze sie cala obrocic a przy dzieciach mi to przeszkadza bardzo...
Teraz obiecane fotki:
Pierwszy raz na śniegu
[img][img]http://images41.fotosik.pl/33/2e37b6fd984815bc.jpg[/img][/img]
Siostrzyczka pokazuje Braciszkowi śnieg
[img][img]http://images26.fotosik.pl/298/480fab2144646ff0.jpg[/img][/img]
[img][img]http://images26.fotosik.pl/298/ada0eda9c6010621.jpg[/img][/img]
Zabawa z pieskiem w śniegu
[img][img]http://images48.fotosik.pl/33/e342a4e410d280cc.jpg[/img][/img]
[img][img]http://images25.fotosik.pl/297/9bfa494b22ec550b.jpg[/img][/img]

No i uwaga uwaga oto jak mój Miruś chodzi :ico_brawa_01:
http://pl.youtube.com/watch?v=96quw-B1ZjU

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

24 lis 2008, 13:34

Czesc Dziewczyny!

U nas noc w porzadku, pobudka o 4.00 potem do 7.30 moj Misio chrapal....

Jola, barwa dla Mirusia!!!! On biega a nie chodzi.... :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Daj znac co tam Ci lekarz powie z ta szyja...

U nas tez zima!! Mrozik trzyma!

Renia, a Ty jak wrocisz od lekarza to tez sie zamelduj :ico_sorki:

Ide do domku na obiad!

Na razie!

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

24 lis 2008, 14:27

pinko pisze:czy szybkość pobierania zależy też od szybkości łącza?
to pewnie nie pozostaje bez wpływu :ico_noniewiem: choć myślę, że nie znacznie, bo głównie to zależy od ilości osób udostępniających, nigdy i tak się nie trafi, żeby aż 512 na sek pobierało, żeby całe łącze zablokowało, więc w sumie myślę, że nie ma to wielkiego znaczenia-może bardziej przy wysyłaniu, więc czym tu się przejmować :ico_haha_02: mi się najwięcej pobierało prawi1 200/sek film był w godzinę, ale internet ledwo śmigał :ico_noniewiem:

Jolka jak patrzę na Mirka to się nie mogę nadziwić, że On ma tylko 10.5 msca :ico_szoking: w sumie kilka dni starszy od Gabriel a tak zasuwa! Gabriel sie jeszcze nawet nie puszcza mebli, żeby stać samodzielnie-choć mimo wszytsko broi ostro :ico_oczko: ja podobno przemaszerowałam na roczek i Kuba też... zobaczymy czy takie zdolności w genach idą :ico_oczko:

wczoraj szukałam jakiegoś kalendarza miesiączkowego, żeby mi mailem przychodziło czy coś, bo ja o to nie dbam za bardzo i znalazłam program w którym się zapisuje temperaturę długość cyklu wagę i inne rzeczy i On na tej podstawie precyzyjnie ustala dni płodne, nie płodne i jeszcze kiedy się kochać, żeby mieć córę, a kiedy na synka :ico_oczko: na razie sobie chyba zapiszę na kalendarzu, ale może kiedyś chociaż spróbuję z takiej pomocy skorzystać :ico_haha_02:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość