Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

24 lis 2008, 22:58

moj Misio juz dawno chrapie i ja tez sie zbieram lulu....

Justyna, swietne to lozeczko, tylko troche drogie... moze kiedys zobaczymy....

Jola, nic sie nie martw, przejdzie Ci to zapalenie

dzisiaj wlasnie przyszedl spiworek do wozka, jest super. Teraz to mozemy spacerowac do woli... :ico_oczko:

Spokojnej nocki i do juterka!!
PA!

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

24 lis 2008, 23:00

A u nas Majka jeszcze walczy w lozeczku mam nadzieje ze za chwilke padnie

[ Dodano: 2008-11-24, 22:17 ]
usnela dzisiaj troche mniej mi to zajelo bo tylko 40minut ale pozniej ja polozylam spac

na dodatek cos mi pokaszluje ja tez wczoraj tak mnie wzielo ze musialam z pokoju wyjsc (wybiec) bo bym sobie ja obudzila maz az sie przestraszyl tak mnie dusilo

dobra lece spac

zycze udanej nocki

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

24 lis 2008, 23:39

Czsesc ja po pracy.Wy tak piszecie ze okapane a ja nawet nie wiem o ktorej moje purtki okapane bo dzisiaj byly z tata o 21 z babcia no i podobo byl placz Amelki nie chciala zostaac z babcia ale zasnela babci na kolanach przed 22.Jestem padnieta dziewczyny ja mam teraz tak mocne dni plodne i bolesne ze szok.Super Mirus chodzi ciekawe kiedy melcia zacznie.Ona na spacerze nie chce byc bo nie lubi miec ograniczona swobode ruchu czyli zapinania.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

25 lis 2008, 10:14

Dzień dobry!
Gabriel bryka z Tatą na łóżku...
wczoraj nam coś dnia brakło i nie wyszliśmy na dwór więc dzisiaj obowiązkowo :ico_nienie:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

25 lis 2008, 10:16

Dzień Dobry :-)
Stawiamy :ico_kawa: częstujcie się.
U nas nocka super, Ula zasnęła wczoraj szybko i spała bez żadnych pobudek do 6, wtedy wzięłam ją do siebie, dałam jej herbatkę i poszłyśmy jeszcze spać, a nie śpimy już od 7:30 :-)

Justyna, kochanice króla oglądałam i nie podobał mi się ten film, może to dlatego, że historię Anny Boleyn znam trochę inaczej, poza tym oglądaliśmy serial "The Tudors", który też pokazuje historię Henryka VIII i jego żon i wydaje mi się, że jest świetny, więc polecam...

Jola, mam nadzieję, że te bóle szybko Ci przejdą i nie potwierdzi się ta choroba.
dzisiaj wlasnie przyszedl spiworek do wozka, jest super. Teraz to mozemy spacerowac do woli... :ico_oczko:
Też mam taki śpiworek wełniany, jest super, cieplusi, więc też możemy spacerować
Dzisiaj nawet jest ładnie, słonko wychodzi, więc może pójdziemy na jakiś spacerek, na pewno będziemy musiały wyjść, bo na 13:30 do lekarki idziemy na ważenie i z wynikami morfologii.

Uciekam na razie, Jarka muszę ostrzyc...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

25 lis 2008, 10:45

Czesc dziewczyny a my dzisiaj spalysmy prawie do 9 tylko ze w nocy majeczka cos poplakiwala nie wiem czy ja czasem brzuszek nie bolal bo wstala z kupa

pinko dzieki za kawusie wlasnie sobie popijam

lece zrobic sniadanko

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

25 lis 2008, 11:24

My też się witamy.
U mnie żadnej poprawy nie ma, wręcz przeciwnie jest coraz gorzej i jutro obowiązkowo do dermatologa, nie będę czekać do czwartku bo to tak strasznie swędzi że spać nie mogę, a zastrzyk wczorajszy niby miał coś pomóc na ten świąd a nic nie dało tylko mnie dzisiaj to miejsce w które kuła boli :ico_puknij:

My już po śniadanku, Artur na pierwszej drzemce a ja nie mam co robić, informacje mam jeszcze tylko do przeczytania i dalej niewiem.

Aga Ty daj znać co Ci ciekawego lekarz powiedział

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

25 lis 2008, 11:31

cześć u nas tez mroźno i duzo sniegu. Kamilek zdrowy !! I nawet oststnio ładnie spi :ico_brawa_01:
Jolus sliczne zdiecia a jak mirus zasówa szok mój to leniuch jest a przeciesz starszy od Twojego o ponad 1miesiac :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

25 lis 2008, 11:48

Justyna, kochanice króla oglądałam i nie podobał mi się ten film, może to dlatego, że historię Anny Boleyn znam trochę inaczej, poza tym oglądaliśmy serial "The Tudors", który też pokazuje historię Henryka VIII i jego żon i wydaje mi się, że jest świetny, więc polecam...
wstyd się przyznać, ale ja wcześniej tej historii nie znałam :ico_wstydzioch: pewnie oglądałam już kiedyś coś o tym, ale tego jest tyle o różnych dynastiach, że nawet już nie zwracam uwagi o kim mowa :ico_oczko: dlatego mi się film podobał :ico_noniewiem: trochę szokujący momentami, w jednej chwili mi nawet łezka z oka popłynęła...
No i daj oczywiście znać co lekazr powiedział

No Renata to faktycznie dziwne :ico_olaboga: ale to chyba musi być jakieś uczulenie, bo co innego??

Wyobraźcie sobie, że wysłąłąm maila do producenta tych rolet ze zdjęciem problemu, a oni mi dzisiaj napisali, że wysyłają dwie nowe rolety :ico_szoking: i że nie muszę im niczego odsyłać :ico_szoking: :ico_szoking: pierwszy raz się spotykam z taką życzliwością w sprzedaży wysyłkowej, jestem w głębokim szoku...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

25 lis 2008, 11:55

Renia a moze to rzeczywiscie polpasiec tak jak mariola pisala ja jak mialam to to strasznie swedzialo a mialam w roznych miejscach troche na plecach i troche pod pacha

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość