Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

13 mar 2008, 11:01

jeszcze musimy poczekac na reszte jak wszystkie maluszki skończa roczek to sie przeniesiemy - przynajmniej takie moje zdanie jest

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

13 mar 2008, 11:26

no tak ja wcale nie mówie ,ze mamy tu nie pisac ,ale tam od czasu do czasu mozna wdepnąc te które juz ukonczyły ,mogłyby przwitac nowy wątek chociaz

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

13 mar 2008, 11:49

witajcie.

U nas nocka ok. Maja spała z tym, że u nas w łóżku.

A ja mam dziś drugi dzień urlopu. Pogoda do bani, cały czas leje, wieje i jest zimno. Koszmar. A chciałam z Majeczką wreszcie wyjść na dwór, bo ona biedna już 2 tygodnie przez tą ospę ogląda świat tylko przez okno.

Awatar użytkownika
miniowa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 03 lip 2007, 09:05

13 mar 2008, 14:29

cześć babeczki
postanowiłam się wziąść ostro i częściej wpadać na forum. dzisiaj między księgowaniem a odbieraniem telefonów udało mi się zmniejszać fotki. tak więc uwaga wklejam kilka najnowszych:

Obrazek

Obrazek

roczek misia
Obrazek

na spacerku
Obrazek

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

13 mar 2008, 15:56

Miniowa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za postanowienie, tak trzymać. A foteczki świetne.

Becia i Gozdzik bardzo dziękuję za pochlebne komentarze na naszej klasie. A co do tej lasencji.....no jakoś musiałam wyglądać na tego Sylwka. :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

13 mar 2008, 17:10

juz wróciłam :-D

:ico_szoking: łojejjjj ,ale fajny duzi mezczyzna z[size=200] MIcha[/size] :ico_brawa_01: to nie ten ze wczesniejszej fotki ,ale sie zminił na + :ico_brawa_01: ,a jaki superaśny torcik :ico_brawa_01: musiał byc smaczny napewno tak jak wyglądał :-)


[size=200] mela [/size]właśnie zasneła 10 min temu

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

13 mar 2008, 18:59

ale Super zdjecia Michasia a jak wydoroslał :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: sliczny z niego chłopiec :-D

[ Dodano: 2008-03-13, 20:19 ]
a gdzie wy wszystkie jestescie :ico_noniewiem:
Jula wasnie sie myje z tatą a ja wpadłam poczytac co u was słychac ale widze ze od mojego ostatniego postu jeszcze nikt sie nie pojawił no nic w takim razie zmykam do Juleczki

[ Dodano: 2008-03-13, 21:23 ]
Jula juz spi od jakis 20 min ale widze ze Was dalej nie ma :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

13 mar 2008, 23:14

:ico_szoking: NO STRASZNE PUSTKI :ico_szoking:

ja kłade mała spac dopiero ,niewiem czemu obudziła sie po popołudniowej dżemce z goraczką moze i to na zęby ,zaaplikowałam czopek i od tamtej pory cisza.....


wiec ja tez powiem

DOBRANOC

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

14 mar 2008, 00:04

I tak koniec ja :ico_haha_01:
Troszku zalatany miałam dzień,ale zdążyłam dziś być na plotkach nawet u mojej psiółki,później zawiozłam mojej mamie Michasia i pojechałam na to śmieszne zebranie wspólnoty mieszkaniowej.Myslałam,że sie wynudzę,a tu nawet się pośmiałam,co za wiara...porąbani :ico_puknij: Można by im było nawet kibicować,ha,ha
Alw wiecie co jest grane,tak mówiłyście o tej pracy,że szukacie i wogóle...a tym czasem ja też wracam do pracy :ico_placzek: myślałam,ze posiedze sobie troszkę z Michasiem,a tu się posrało :ico_placzek: Tylko narazie szukamy rozwiązania co do opieki na Michałkiem!Moja tesciowa pracuje,moja mama też,tyle tylko ze moja mama opiekuje sie już od chyba ponad 2 lat taką dziewczynką Anie,która od września idzsie do przedszkola.I w zasadzie ja miałam wrócić do pracy od września,ale plany się pozmieniały i gips.Dziś akurat jak byłam u mamy,to Ania była u mojej mamy(bo normalnie to moja mam jeździ do nich do domu) i przyszła po nią jej mama i przy kawce pogadałyśmy czy moze dałoby sie tak zrobić,żeby Andzia była przywożona do mojej mamy do domu i to by wszystko pasowała.Ma tą wersje przedstawić męzowi i się zobaczy :-) A ja i tak bym chodziła od rana do 12,więc moja mamcia duzo by sie nienamachała przynim,bo to prawie jego godz.spania :ico_oczko: Ach mówię wam,jak nie urok to sraczka :ico_noniewiem: :ico_olaboga: Ale sie wyżaliłam :ico_sorki: Przaszam!

Miniowa-superaśne zdjęcia,jak Michaśko wystrzelił,taki fajnusi się zrobił :ico_brawa_01: A jakiego miał torcika,bombka :ico_brawa_01:

Asiaa-tortem sie nieprzejmuj,wiem chciałaś zeby było pięknie,ale czasem tak jest ze cos musi nawalić :ico_pocieszyciel: A w rodzinie tak jest,że zawsze jakaś zołza się trafi!!! Ale Domi dostała tych prezencików :ico_szoking: ważne że jemu się podobało i napewno był szczęśliwy :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

gozdzik, dziękuję że zaczekacie za mną :-D A teraz chyba przed tymi swiętami juz takie pustawki są na forum?A zwłaszcza juz wieczorkami nikt nie siedzi :ico_noniewiem:

Aguś :ico_brawa_01: za n owy aparacik,no to teraz pujda takie focie,ze tu padniemy,normalnie sesja :ico_smiechbig: Też mi się taki marzy,ale teraz inne wydadki :ico_placzek::ico_zly: A co tak żadko wpadasz do nas? :ico_placzek:

Urmajo-jejku biedulko nie dosyć ze masz urlop i mogłabyś wyjśc sobie z dzieciaszkami,to ta pogoda u was taka wstrętna,ale bądz dobrej mysli ze bedzie lepiej(chyba) :ico_brawa_01:
Dobra lasecje,ja spadam nyny do jutyrka :-)

Awatar użytkownika
miniowa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 03 lip 2007, 09:05

14 mar 2008, 07:38

dziń dybry babeczki :-)
jak obiecałam, że będę częściej zaglądać tak też czynię. dziękuję za miłe wpisiki n atemat fotek i michasia. no urósł, urósł mój psotnik. w środę byliśmy na szczepieniu. mały trochę popłakał przy samym ukłuciu, ale nie było źle. następne szczepienie we wrześniu. ale po świętach i tak idziemy do lekarza na wyniki bo misiek jest obecnie na kuracji z żelaza i kwasu foliowego. jak byliśmy w styczniu na kontroli pani doktor zleciła wyniki i okazało się że michaś ma niedobór żelaza. w sumie o jeden stopień poniżej normy, no ale niedobór to niedobór i trzeba coś z nim robić. lekarka powiedziała nam, że to baaardzo częste zjawisko u dzieci karmionych piersią. mam nadzieję, że po tej kuracji wyniki wyjdą superowe :-)
dziewczyny a wy podajecie jeszcze waszym pociechom witaminkę d3? ja zapomniałam się spytać czy mam jeszcze podawać. skleroza ze mnie normalnie :ico_szoking:
Nana wierzę, że ci smutno, że wracasz do pracy. mi to się płakac chciało jak po 5 miesiącach musiałam wrócić do pracy. no ale był plus, że mały był u mojej mamy a ja korzystałam z dwóch przerw na karmienie tak więc mogłam sobie mojego szkrabka odwiedzać, oczywiście nakarmić i poprzytulać :-)
Karolinka siemanko. kupę lat hihi. no jakoś nam się ten kontakt urwał od czasu kiedy nasze pociechy siedziały w brzuszkach. obiecuję się poprawić :ico_sorki:
Asiulaa jak czytałam o torciku dominika to aż przykro mi się zrobiło. wiadomo, że chciałoby się jak najlepiej. i do tego wredna szwagierka :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Ale nie przejmuj się. mały na pewno był szczęśliwy w tym szczególnym dla siebie dniu.
dobra teraz zabieram się do pracy. może później wpadnę jak się uda oczywiście.
buziaki.

[ Dodano: 2008-03-14, 06:48 ]
Nana dopiero teraz zobaczyłam, że mamy takie same suwaczki hihi

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość