Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

25 lis 2008, 12:04

Wyobraźcie sobie, że wysłąłąm maila do producenta tych rolet ze zdjęciem problemu, a oni mi dzisiaj napisali, że wysyłają dwie nowe rolety :ico_szoking: i że nie muszę im niczego odsyłać :ico_szoking: :ico_szoking: pierwszy raz się spotykam z taką życzliwością w sprzedaży wysyłkowej, jestem w głębokim szoku...
Rzadko spotykane, tym bardziej chwali się takiego sprzedawcę, miłe zaskoczenie :-)
Renia0601, to niedobrze, że nie ma żadnej poprawy, idź do innego lekarza... oby tylko coś sensownego wymyślił... szkoda, że nie ma takiego dr House'a, ten by na pewno postawił Ci dobrą diagnozę :ico_oczko:

Ula na swojej pierwszej drzemce, pewnie zaraz się obudzi, obiadek mi się już gotuje, ostatnie kluseczki w garnku.
Oczywiście, że Wam dam znać co mi lekarka powiedziała :-) Komu jak komu, ale Wam obowiązkowo :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

25 lis 2008, 12:30

czesc Dziewczyny,

U nas nocka w porzadku, chociaz juz 2.30 glodny byl.... potem do 7.00 spal.

Renia, no idz, idz nie ma na co czekac i daj znac co tam wymysli ten lekarz...
ja tez mialam polpasiec, ale na plecach i raczej mnie bolalo niz swedzialo....

Aga, no oczywiscie czekamy na wiesci po wizycie!

Justyna, no faktycznie ja tez bym byla w szoku, bo w dzisiejszych czasach takie postawy to rzadkosc :ico_brawa_01: chyba ze wiedza jakis szajs sprzedaja i mieli juz duzo reklamacji i nie chca wiecej.... ale to ich problem, wazne, ze Ty nowe rolety dostaniesz!!

Ide jakies zkupki zorbic a potem do domku na obiadek....

Zajrze pozniej do Was!

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

25 lis 2008, 12:49

czesc my noc ok jedna pobudka o 24;30 i potem o 6 i spanie do 8;30.Nie chce mi się do pracy isc zazdroszcze niektory mama co moga sobie w domku siedziec z drugiej strony mam przynajmniej troche kontaktu z ludzmi no i troche oderwie sie od dzieci bo tak to caly czas z nimi bo maz by tlumaczyl ze on pracuje a ja siedze.Kazda matka powinna miec placone na dziecko przynajmniej do 3 roku zycia a potem do przedszkola.Ale przynudzam zmykam

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

25 lis 2008, 14:31

Oj Mariola zgadzam sie z tym placeniem do 3 roku zycia

Justyna oby tylko te nowe rolety byly dobre

a ja dzisiaj kupilam baloniki, serwetki czapeczki i swieczke na pierwsze urodzinki czapeczka i serwetki w pszczolke Maje

[ Dodano: 2008-11-25, 13:44 ]
Dziewczyny bedziecie robic cos specjalnego na urodziny waszych pociech wiem ze do was to jeszcze troszke zostalo ale moze juz o tym myslicie

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

25 lis 2008, 14:55

Dziewczyny bedziecie robic cos specjalnego na urodziny waszych pociech wiem ze do was to jeszcze troszke zostalo ale moze juz o tym myslicie
ja nie planuję nic ekstra, chciałabym tylko żeby było dużo dzieciaczków, bo to w końcu Gabriela uroczystość... może tylko tort będzie jakiś super hiper...najpewniej z motocyklem :ico_puknij: :ico_oczko: no i zwyczajowe wybieranie przedmiotów musi być...

My czekamy znowu na Kubę ze spacerem, jak przez niego nie pójdziemy to mu skopię dupsko :ico_zly: śnieg ciągle pruszy, ale jest +2 więc topi się od razu...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

25 lis 2008, 15:33

no i zwyczajowe wybieranie przedmiotów musi być...
wlasnie co musi byc polozone bo u nas nie ma tego zwyczaju ale moze ja zaczne go stosowac

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

25 lis 2008, 16:58

Wróciłyśmy od lekarza, wynik morfologii dobry, tych białych krwinek ma w normie, bo dla dziecka jest inna norma i może mieć nawet do 12. Więc się tym przestałam martwić, ale powiedziałam lekarce, że Ulek się łapie za uszka czasem, więc zajrzała do nich i okazało się, że ma jakiś stan zapalny, więc od razu dostałyśmy skierowanie do laryngologa. Laryngolog wypisała receptę i kazała przyjść do kontroli za tydzień. Może to przez to Ona tak się budzi w nocy... zobaczymy, mam nadzieję, że leki jej pomogą.
Kazda matka powinna miec placone na dziecko przynajmniej do 3 roku zycia a potem do przedszkola
Prawdę napisałaś, zgadzam się całkowicie :-) W końcu to nasza praca :-)
Dziewczyny bedziecie robic cos specjalnego na urodziny waszych pociech wiem ze do was to jeszcze troszke zostalo ale moze juz o tym myslicie
Ja ostatnio zaczęłam coś tam sobie planować, jakieś baloniki, kolorowe serwetki, goście, ale nic specjalnego nie wymyślam.

Teraz sobie Ulek śpi, jak tylko wyszłyśmy od lekarza, to zasnęła mi w wózku i śpi. Ciekawe jak długo pośpi...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

25 lis 2008, 17:06

my za chwilke na spacerek uciekamy

pinko dobrze ze z wynikami wszystko w porzadku

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

25 lis 2008, 17:11

Aga, dobrze z wynikami wszystko w porzadku! Zapalenie uszka pewnie przejdzie po lekach, zeby tylko nie wracalo...
my nosimy 2 czapki jedna obcisla na uszy pod spodem druga normalna, w tych czapakch to wiecznie ucho na wierzchu jak tylko ruszy glowa.... wlasnie dlatego ze sie boje tego zapalenia ucha, podobno u chlopcow to czesciej wystepuje... :ico_noniewiem:
no i zwyczajowe wybieranie przedmiotów musi być...

wlasnie co musi byc polozone bo u nas nie ma tego zwyczaju ale moze ja zaczne go stosowac
w zyciu o czyms takim nie slyszalam :ico_szoking:

Poza tym nie planuje nic extra, chyba ze zrobimy urodziny pare dni wczesniej jak bede jeszcze u rodzicow, to wtedy tak....ale jak juz bedziemy w domu, to nawet nie ma kto przyjsc na ta impreze, a maz jak znam zycie bedzie wtedy w pracy, wiec nic szczegolnego nie planuje... ale tort zrobie na pewno!

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

25 lis 2008, 18:24

Gosia, ja w dzieciństwie non stop miałam zapalenie ucha, nie chorowałam na nic innego, jak tylko ciągle coś z tymi uszami... zastanawiam się czy to jest dziedziczne, mam nadzieję, że nie. Leki na pewno pomogą, tylko tak jak mówisz, oby to więcej nie wracało...
A ja zakładam Uli jedną czapkę, jest ciepła i idealnie zakrywa uszka i zatoki, więc się nie martwię, myślę, że to po tym katarku zostało małe świństewko...

[ Dodano: 2008-11-25, 20:33 ]
Nikogo nie ma????
My już po kąpieli, Ulek zasnęła, mam nadzieję, że tak ładnie będzie spała jak wczoraj. Czekam na Jarka i chyba sobie "gotowe na wszystko" obejrzę.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość