Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

25 lis 2008, 21:45

ja jestem :-)

Moj Smyk juz chrapie od 20.00 :-) Ja niestety sama w domu, maz poszedl na nocke, na szczescie juz ostatnia...

Aga, no byc moze to po katarze, teraz przy tej pogodzie paskudnej musimy uwazac na nasze smyki!! I mam nadzieje ze to zapalenie to jednak nie dziedziczne :ico_sorki:

Co Was tak wymiotlo dzisiaj??

Ide jesc kolacje...

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

25 lis 2008, 21:51

no wiec witam i ja dzieci spia wiec mam chwilke.Bylam u gin jakies leki dala ale jest wszystko ok :-) ....
Co do urodzin to ja juz zaproszenia porozdawalam choc wszystkich pewnie nie bedzie ale wiem juz ze bedzie duzo ludzi bo ja robie podwojne urodziny roczek Mirka i 4 urodziny Julci...Liste potraw tez juz mam oczywiscie dwa torty dla Julci biedronka a dla Mirka autko.Co do tych wybieranych rzeczy to ja stosuje kładzie sie banknota,kieliszek,ksiazke i rozaniec.Jesli dziecko wybierze banknot-bedzie bogate,kieliszek-alkoholik.ksiazka-uczony,rozaniec-ksiadz lub zakonnica.Takie zabobony ale fajnie sie mozna posmiac.
Mirek zaziebiony katar go strasznie meczy w nocy co chwile mnie budzil i musialam mu odciagac ciekawe jaka bedzie dzisiejsza noc :ico_olaboga: :ico_sorki: ...
uciekam buziaki

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

25 lis 2008, 22:01

Ja Gabriela uśpiłam 15 minut temu, ale taki był grzeczny wieczorem, że byłam w szoku, sam pędrał sobie wszędzie i w ogóle Go nie obchodziliśmy, bawił się z psem i kurcze no tak się sobą sam zajął grzecznie, my tylko patrzyliśmy i się uśmiechaliśmy, bo słodko się zachowywał-czy wasze dzieci też uwielbiają się wtulać w kołdry, koce, ubrania etc.? :ico_oczko: my mu rzucamy pierzynę na podłogę, a on dookoła raczkuje i się w nią rzuca co chwilę kopie sobie nóżkami i tak słodko piszczy :ico_haha_01:

Agnieszka, ja też miałam często zapalenie ucha jako dziecko, raz mi się ropa z krwią wylała z ucha i na ostry dyżur mnie mama wiozła, po tym zdarzeniu długo nie mogłam nurkować, bo od razu mi się woda do ucha lała i nie chciała wypłynąć :ico_noniewiem: . Kuba jako dziecko dostał na uszko za silny antybiotych i stracił słuch w jednym uchu-teraz chyba nie zdarzyłoby się takie niedopatrzenie :ico_nienie:
No i faktycznie możliwe, że to po katarku taka paskuda sie rozwinęła-mam nadzieję, że szybko przejdzie.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

25 lis 2008, 22:19

moja niunia tez spi znowu usnela w lozeczku troszke poplakala ale jak tylko wychodzilam z pokoju jak siedzialam obok to sobie lezala no i musialam ja za raczek trzymac dzisiaj usypiala tylko pol godzinki co dzien to lepiej

a dzisiaj na wieczor dalam jej kaszke ciekawe jak bedzie spala po niej

co do ucha to ja tez jak bylam mala to czesto chorowalam pamietam ze dzieci juz nie musialy w czapkach chodzic a ja dalej musialam dlatego teraz staram sie zeby majka miala zawsze uszka przykryte

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

25 lis 2008, 22:53

zy wasze dzieci też uwielbiają się wtulać w kołdry, koce, ubrania etc.? :ico_oczko: my mu rzucamy pierzynę na podłogę, a on dookoła raczkuje i się w nią rzuca co chwilę kopie sobie nóżkami i tak słodko piszczy :ico_haha_01:
hehe, u nas jest dokladnie to sam, ubaw po pachy normalnie.... robi tez tak z pluszakami labo kocem... smiesznie to wyglada :-D

Ja sie klade do lozeczka.... zycze spokojnej nocki i do jutra!!

[ Dodano: 2008-11-25, 21:55 ]
i zapomnialam.... niech Mirus (znany chodziarz) :ico_oczko: szybko zdrowieje!!! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

25 lis 2008, 23:14

czy wasze dzieci też uwielbiają się wtulać w kołdry, koce, ubrania etc.? :ico_oczko: my mu rzucamy pierzynę na podłogę, a on dookoła raczkuje i się w nią rzuca co chwilę kopie sobie nóżkami i tak słodko piszczy :ico_haha_01:
Ulek też tak robi, rzuca się w kołdrę swoją lub naszą i się przy tym śmieje, słodko to wygląda, zaczepia nas i patrzy czy się śmiejemy, jeśli tak, to zaczyna od nowa...
Kuba jako dziecko dostał na uszko za silny antybiotych i stracił słuch w jednym uchu-teraz chyba nie zdarzyłoby się takie niedopatrzenie :ico_nienie:
Na szczęście Ula nie dostała antybiotyku, takie niedopatrzenie nie powinno się zdarzyć, ale lekarze są różni...
dzisiaj usypiala tylko pol godzinki co dzien to lepiej
Wielkie brawa dla Majuni, śpi coraz piękniej :ico_brawa_01: .

Ula też, jak na razie ładnie śpi, ja idę się wykąpać i też lulu...
Spokojnej nocki kochane :-)
I dzięki za słowa otuchy :-)

[ Dodano: 2008-11-25, 22:17 ]
.Co do tych wybieranych rzeczy to ja stosuje kładzie sie banknota,kieliszek,ksiazke i rozaniec.Jesli dziecko wybierze banknot-bedzie bogate,kieliszek-alkoholik.ksiazka-uczony,rozaniec-ksiadz lub zakonnica.Takie zabobony ale fajnie sie mozna posmiac.
To o to chodziło, ale ja jestem mało domyślna, pewnie też się w to pobawimy :ico_haha_01:

I dużo zdrówka dla Mirusia, oby rano zdrowy się obudził....
Pa!

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

25 lis 2008, 23:18

moja niunia strasznie kaszle jak juz spi nie wiem moze ma za suche powietrze w pokoju

Tez uciekam spac zycze spokojnej nocki

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

25 lis 2008, 23:30

Hej kobiety :-)
Ja jakąś godzinę temu wróciłam z pracy, pędziłam przez miasto jak szalona, żeby Maćka zmienić, bo on na nockę szedł, na szczęście miałam wszędzie zielone światła :ico_oczko:
Majutek chrapie słodko, niestety nie zasypia sama w łóżeczku, jak nie zaśnie przy butli, to trzeba z nią leżeć na łóżku conajmniej pół godziny, a ona bynajmniej nie leży tylko turla się po całym łóżku i mruczy sobie pod noskiem i nagle zasypia w najdziwniejszych pozycjach, komedia, nieraz się usmieję :ico_haha_01:
Oj dziewczyny, widzę że znowu jakieś choróbska się przyplątały, nieładnie :ico_nienie: , dużo zdrówka dla wszystkich :ico_buziaczki_big:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

26 lis 2008, 00:24

Czesc a Amelka dzisiaj przebudzila sie przed 22 i omacala babcie i wrzask bo to nie mama przestala plakac u mnie na rekach ale jescze tak przez sen stekala biedactwo no i mama biedna z placzaca przez godzine dzidzia wrzeszczaca.Babcia az boi sie czwartku bo bedzie od 14 z nia do 22.Ide spac bo jutro pogrzeb rano.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

26 lis 2008, 09:48

cześć dziewczyny, my po śniadaniu, Gabriel biega sobie i stęka trochę... w nocy się przebudzał z płaczem standardowo, ale i tak prawie do 8 spaliśmy

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość