sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

26 lis 2008, 10:43

Dzień dobry :-)
U nas nocka troszkę ciężka.Maja zasnęła Maćkowi ładnie o 20, jak wróciłam z pracy to spała, za to jak chciałam się wykąpać ok.23 to obudziła się z wrzaskiem, brzuszek ją najwyraźniej bolał, dłam jej herbatkę i jakoś zasnęła, niestety nie na długo.Jak leżałyśmy razem na łóżku to spała, ale jak tylko ją do łóżeczka przekładałam to się budziła.W końcu zostawiłam ją w tym łóżeczku i poszłam się szybko umyć,było cicho, myślałam że zasnęła, a ona leżała sobie przytulona do kołderki z taką obrażoną miną, dopiero jak wzięłam ją do łóżka to zasnęła, ja zresztą też...Obudziłam się o 2.30 i przeniosłam ją do łóżeczka.Boję się spać z Mają w łóżku jak jestem sama, bo może z niego spaść, strasznie się przemieszcza przez sen :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

26 lis 2008, 10:44

My też się witamy.
Stawiam :ico_kawa: częstujcie się, nocka u nas nie najgorsza, pobudki dwie jedna o 2, wzięłam miśka do siebie, druga o 6 na herbatkę i spanie do 8.

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

26 lis 2008, 11:02

Ja tez sie witam!

Dzieki za kawke!!

Nocka spoko, pobudka o 2.30 potem do 7.00. Pawelek spi tylko i wylacznie w lozeczku, juz od ok. 3 miesiaca zycia... chyba ze u babci jestesm to spi ze mna, nie wiem jak bedzie teraz jak pojedziemy na Swieta, bo to lozko pomalu robi sie dla nas za ciasne......

sabi_k77 pisze:Ja jakąś godzinę temu wróciłam z pracy, pędziłam przez miasto jak szalona, żeby Maćka zmienić, bo on na nockę szedł, na szczęście miałam wszędzie zielone światła

......u nas podobnie, ja czekam az maz dotrze po nocce, zebym mogla isc do pracy i przewaznie sie spozniam... :ico_zly:

iwona83 pisze:moja niunia strasznie kaszle jak juz spi nie wiem moze ma za suche powietrze w pokoju

zeby tylko znowu nie przyplatal osie jakies chorobsko.. :ico_sorki:

Zycze Wam mielgo dzionka, u nas nawet slonko dzisiaj...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

26 lis 2008, 11:04

Hola!!!!

u nas tez nie najgorzej choc kilka razy Majka poplakiwala w nocy i zrobila dwie pobudki na mleczko wiec po kaszce spi tak samo jak po mleku i spalysmy do 8.30

pinko dzieki za kawusie wlasnie popijam

zaraz bedziemy jesc sniadanko i czekamy na tate az z pracy przyjdzie i moze na jekies zakupy pojedziemy bo na spacerek chyba dzisiaj nie pojdziemy bo na dworze pada deszczyk

[ Dodano: 2008-11-26, 10:06 ]
mz74 pisze:zeby tylko znowu nie przyplatal osie jakies chorobsko.. :ico_sorki:


wydaje mi sie ze to jednak przez powietrze bo tylko kaszle jak spi

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

26 lis 2008, 11:35

wydaje mi sie ze to jednak przez powietrze bo tylko kaszle jak spi
To może powinnaś nawilżać powietrze w pokoju :-)

U nas pogoda dziś niesprzyjająca spacerom, chmury ciemne i zimno, choć będziemy musiały wyjść, bo jedziemy po ubranka dla Uli do znajomej :-)
Teraz mój bąbel drzemie sobie, pewnie zaraz się obudzi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

26 lis 2008, 11:38

Witam,
ja dopiero dzisiaj bo wczoraj jakoś wogóle kompa nie włączałam popołudniu. Tak więc byłam u tego dermatologa i ona ledwo spojrzała i wiedziała co to jest, to 'łupież różowy', te maście co dostałam od ogólnego tylko pogorszyły sytuacje bo były bardzo drażniące a ta choroba tego nie lubi. Dostałam więc nowe ale swędzi mnie niesamowicie, weszło mi jeszcze przez wczorajszy dzień trochę na ręce i na uda. W nocy tym razem ja się budziłam co trochę bo tak swędziało a tu drapać nie można, nawet Arturka nosić nie mogę bo wtedy trę i podrażniam to sobie. Na szczęście jest to choroba wirusowa i nie zaraźliwa to chociaż na Pysiaka nie przejdzie, nie wyobrażam sobie jakby taki mały brzdąc nie mógł się podrapać :ico_olaboga: A i to może trwać nawet do 6-ciu tygodni :ico_placzek:
Tyle u nas, uciekam do informacji dalszych :ico_oczko:

Justyna to bardzo miła niespodzianka z tymi roletami, tylko ciekawe z ile teraz one dojdą, mi już pilot do samochodzika tydzień idzie :ico_noniewiem:

Iwona szczerze mówiąc to nic nie chcę robić, wiadomo, tort, jakiś placek, sałatka, baloniki ale nikogo n ie mam zamiaru zapraszać, jak ktoś będzie to będzie, jak nie to nie. Tylko bym się nastawiła że przyjdzie tyle ludzi tu nikt by nie zawitał bo każdemu coś, wiadomo Arturkowi będzie miło jak ktoś przyjdzie :ico_oczko:

Aga to dobrze że Uli nic nie jest i wyniki dobre :-) a co do zapalenia ucha to Artur przechodził jak był malutki, na szczęście nie było z zaawansowanym stadium i szybko przeszło i co najważniejsze bez jakiego większego płaczu

sabi_k77, z tą obrażoną miną Maja musiała wyglądać przesłodko :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

26 lis 2008, 13:13

Cześć. Nie zaglądałam dłuższy czas.. nie miałam weny na pisanie zresztą Rafał miał 2 tyg wolnego.
Z Norbertem tydzień temu na kontroli byłam, waży 8700 - nie dużo :ico_noniewiem: ale w normie bo przybiera prawidłowo według siatki centylowej. Od tygodnia też śmiga sam na nogach. Nabierze większej pewności to pewnie wkrótce pójdziemy na pieszy spacerek. No i kolejne zęby nam wychodzą- na razie ukazała się jedna górna dwójka, ale druga zaraz też wyjdzie no i trójki już się odznaczają na dziąsłach. I ząbkowanie oczywiście bezproblemowo, noce spokojnie przesypia. Zdarza nam się nawet ostatnio spać do 8. Choroby także nas omijają,, a może raczej Norberta bo mnie jak nie urok to sraczak za przeproszeniem dopada - najpierw tamta opryszczka tuż po okresie, ostatnio miałam zapalenie pęcherze a dzisiaj już znów okres dostałam, niezbyt bolesny ale wiadomo, że samopoczucie wtedy jest na niskim poziomie.

Weekend miałam zrąbany bo Rafał w sobotę wymusił na mnie swoje "wyjście do pubu" z kolegą i że niby za 2 godziny mieli wrócić. Tylko, że oczywiście całą noc się denerwowałam i przespane miałam tylko 2,5 h.. Ich wyjście do pubu obok domu zamieniło się w imprezę na drugim końcu dzielnicy. Telefon miał wyłączony, a kolega nie odbierał. Dopiero koło 2 w nocy Rafał włączył swój phone. Nie dość, że był wiadomo pijany to jeszcze mówi, że Gryzdek dostał wpier*ol, zalany jest krwią, że może ma wstrząs mózgu i karetka zabiera go do szpitala :ico_olaboga: No ja myślałam, że zawału dostanę. Rafał po jakiejś godzinie wrócił do domu.. oczywiście ja najgorsza bo miałam wyrzuty o to ich całe wyjście :ico_puknij: Z człowiekiem po pijaku się za nic nie dogadasz a tylko jeszcze zbluzgana zostaniesz... Normalnie jakaś masakra.
Koło 4 rano Gryzdek wrócił z tego szpitala - cała twarz napuchnięta, jedno oko przymknięte, gdzieniegdzie pozasychana krew, liczne obtarcia.... :ico_olaboga:
Nawet nie wiadomo o co dokładnie poszło.. bo Gryzdek bawił się tam z jakąś trzydziestolatką (z tego co mówią to ona się łasiła do niego od samego początku). Później wychodzili już z pubu, ta laska ciągnęła go do siebie. Pod pubem jakiś koleś podszedł jeb*ął Gryzdkowi, potem jeszcze tej lasce i uciekł. Gryzdek tak się zawinął po tym razie, że upadając głową przywalił jeszcze w słupek i upadł na ziemię. Stracił przytomność i dopiero w karetce się ocknął. 2 kałuże krwi ponoć z nosa mu uleciały... Tamtego kolesia oczywiście nie udało się złapać. Obrażenie na szczęście groźniej wyglądały niż były w rzeczywistoście.... ale przeróżne możliwości scenariuszu poruszaliśmy.. Mogło to się skończyć o wiele gorzej. Tu w gazetach codzień na pierwszej stronie są artykuły o morderstwach, zadźganiach nożem czy czymkolwiek innym :ico_olaboga:
Mam nadzieję, że była to wystarczająca nauczka dla nich obu.

Norbert nawalił w pieluchę.. trzeba przewinąć bo już kwiczy. Jak będę miała czas to przejże kawałek ostatnich postów.

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

26 lis 2008, 13:29

Witajcie u nas nocki coraz lepiej no i wkońcu już czuc pod palcami igiełki trójek i na dole i u góry wiec pewnie kilka dni i bedziemy bogatsi o kolejne 4 ząbki!! :ico_brawa_01:
iwona83 pisze:wydaje mi sie ze to jednak przez powietrze bo tylko kaszle jak spi


Ja tez tak mysle mój Kamcio źle spała do puki nie kupilismy nawilrzacza i teraz juz nie kaszle i nosek tez rano czysty POLECAM a i nam sie spi lepiej!!!

CleoShe pisze:Z Norbertem tydzień temu na kontroli byłam, waży 8700 - nie dużo ale w normie bo przybiera prawidłowo według siatki centylowej. Od tygodnia też śmiga sam na nogach


ho ho ho brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kurcze kiedy mój pujdzie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
No CleoShe nie choruj nam tutaj.
U nas tez raczej bez chorubstwa cale szczeście . Pozatym ok tylko pogoda dziś brzydka !!
ok uciekam kolezanka zeszła z pieterka na kawe z córeczką pa pa

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

26 lis 2008, 14:06

witam sie i ja ale tylko tak na szybko bo wzielam sie za porzadki domowe.Dzis Mirus pieknie spal ale zas budzily nas kaloryfer bo stukaly co chwile :ico_zly: kurde juz ponad msc sie prosimy z mama brata zeby odpowietrzyl i nic ech :ico_puknij: .....
Julia strasznie mi ostatnio dokucza robi wszystko na zlosc czasami juz nie mam sil i strasznie na nia krzycze a potem plakac mi sie chce...
Dobra uciekam buziaki

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

26 lis 2008, 14:40

CleoShe, witamy po długiej nieobecności, dla Norbiego :ico_brawa_01: wielkie za śmiganie. A do tych facetów to czasem gadasz jak do słupa, nic nie dociera, czasem i takie wypadki niewiele pomagają, choć chciałoby się żyby coś wkońcu dotarło do tej głowy

Assik :ico_brawa_01: dla Kamilka że tak dzielnie ząbkowanie przechodzi, 4 zęby naraz :ico_olaboga: musi boleć a nie piszesz że marudzi jakoś bardziej

Jola Julia pewnie wkracza w okres taki, może trochę zazdrosna o Mirusia i chce na siebie jakoś uwagę zwórcić :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość